Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
10. feb 2009

muriel no vidis!!!a kdeze sa este zasiva 😀 sup sup von!

clarissa
10. feb 2009

sak aj ja si vravim..on isiel dnes rano o siedmej pri mnichov na dodavke kamarata odstahovat,vravel ze pridu tam,nalozia veci,oddychnu si a idu naspat a rano ze je doma..no len v takomto pocasi a este nalozeny pojdu pomaly..ale sak nevadi radsej opatrne pomaly ako rychlo a nebezpecne 🙂

hanuk
10. feb 2009

Baby, pozeram, ze uz sa vam to krati, drzim vam vsetkym palceky nech to dobre dopadne 🙂

muriel293
10. feb 2009

baby opúšťam vás,hrozne sa mi nechce ale musím sa dokopať k tomu že si oholím bobra.... 😀

alline
10. feb 2009

Ahojte, vidim, ze tu uz plno bab porodilo co malo termin vo februari, mozem otazocku? V akom tt. ste porodili? Myslim prvorodicky 🙂

sue13
10. feb 2009

Ahojte. Vy ste toho zase popisali 😉 Idem pomaly docitat.
Len som Vam chcela napisat ze Ludika este stale nerodila, vraj ma brusko este vysoko 😒
Potom ale nechapem preco ju dopuju od stvrtku vyvolavackami.... 😖 Nejak mi to nesedi. Ved ju iba trapia.... 😔
Zda sa Vam to normalne????

clarissa
10. feb 2009

SUE,mne sa to vobec nelubi co tam s nou stvaraju....

lulusy
10. feb 2009

ahoj alline
urob kuk tu, je tam tabulka, kde su aj datumy porodu a datumy planovaneho porodu
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sue13
10. feb 2009

Clarissa ani mne veru... Nechapem to. Musi to byt na nervy uz pre nu. V ktorom je ona tt vlastne???? 😕
A to pocasie ma totalne vytaca. Ved tu uz mame min. 10cm snehu 😠 Zajtra ide drahy do Prievidze a potom do toho Brna. 😠 Ja neznasam ked je na cestach a je takto a este k tomu ked to na mna moze kedykolvek prist.... 😠
Najlepsie by bolo keby ma to chytilo dnes v noci a to by uz potom nikam nesiel 😵

lulusy
10. feb 2009

mamamima:
ahoooj, no ja tu budem este strasit asi 3-4 dni 😀
malicka Michaelka je naaadherna, a fakt vyzera ze uz o rok pojde do skoly 😀 😵 je chutnucka mnam ! a krasne miery ma ako modelka ! 😉

zuzi26
10. feb 2009

nechapem preco je ludika tak skoro v nemocnici a preco ju tam drzia, ked nemala kontrakcie..asi tam bolo nejake riziko, ale to by sla hadam na cisarsky. Chudatko ta si vytrpela aj pri prvom, myslim, ze isla tak nahle na cisarsky..no hadam to budem mat skoro za sebou. Ja som dnes bola s drahym na prechadzke aj v obchode a stale nic - ale ved nakoniec mam este cas..ked som pozerala tie vase foto s babetkami, mne sa to zda take neuveritelne a vzdialene, ze to bude o chvilu aj moja realita - nechapeeeem!!! 😀 este stale si to neviem predstavit..

lulusy
10. feb 2009

juj mimka, az teraz som si precitala, ze Natalka ma ovcie kiahne, chudatko ☹ , viem si predstavit ako Ti je, az mne je z toho smutno ☹ urcite si to vsetky 3 babulky aj s tatinkom potom vynahradite ...
Prajem jej skore zotavenie

bejca
10. feb 2009

juuuuuuuuuuuuj lkocky znovu vam sem lezem 😅 ale neda mi to 🙂 minuly rok som este o takomto case hladkala brusko 🙂 a v nom Petuska 😵 jaaaaaaaaaaaaaj nostalgia ma chyta 😉 a na Valentina som mu hovorila : chod von aby sem tatinkovi nemuseli kupovat cokoladove srdiecko 😉 xixiixixixixix no ale narodil sa 18.2. 🙂 a za chvilku budeme mat rôcik 🙂 kocky uzivajte si kazducky den 🙂 tak rychlo ti nasi drobci rastu ze sa ani nestihneme zastavit 😉 drzim vam vsetkym tehulkam prsteky aby boli porody super a maminkam a detickam aby ste mali vela mliecka a zdravicka 🙂

pa

lulusy
10. feb 2009

sue
tak je to trosku na hlavicku co sa tyka Ludiky ....

zuzi
ved Ludika mala termin 8.2. tak asi preto si ju uz tam nechali a mozno mala aj opuchy a tlak, ci nie?
mimochodom ani ja si to este stale neviem predstavit ze to bude realita 😅

clarissa
10. feb 2009

sue..je to naprd v takomto necase...mam dost nervy lebo mi ani nenapisal ci dosli alebo co..neviem nic veru..trulo..takto mam len strachy

lulusy
10. feb 2009

bejca
Dakujeme ! 😉
aj vam vela zdravicka

sue13
10. feb 2009

Clarissa viem presne ako sa citis.... Dufam ze sa Ti coskoro ozve. 😉 Iste je ok 🙂

Lulu ale keby mala vysoky tlak tak by jej uz aj cisarak iste robili. Viem ze mala opuchy, to riesia infuzkami pokial viem ale preco jej dali hned vyvolavacky 😒 A hlavne ake ked este stale nezabrali a brusko ma vysoko ☹

zuzi26
10. feb 2009

lulusy aha tak potom chapem, ja som myslela, ze ludika mala taky termin ako ja, ale asi som to poplietla..aj tak nechapem preco to potom neriesia cisarskym. bejca fakt to rychlo ide, ja nechapem, teraz sa mi zda ze akosi rychlo rastla Hanka v brusku a o chvilu je tu, ale na druhej strane mam niekedy pocit ze som tehotna uz vecnost 😀

lulusy
10. feb 2009

claris
urcite je Tvoj drahy v poriadku, nestresuj sa a bud kludna !

lulusy
10. feb 2009

sue
no ano, asi by ju uz dali na cisar. 😒 hmmm naozaj je to divne, chudatko, zrejme Andrejkovi neklesa hlavicka ...

rinuska
10. feb 2009

ahojky , zase nič ☹ hmmmmmm

lenkahrehusova
10. feb 2009

babulky, aký ste použili prášok na detské vecičky?

clarissa
10. feb 2009

jasne zabky..ja vzdy stresujem ked ide autom 😅
podla mna nema co robit v nemocnici ked ma este brusko hore...to nemozu takto silit sak co chuda aj to male preboha...

lulusy
10. feb 2009

ahoj rinuska 😀

lulusy
10. feb 2009

rinuska
jaj aha malicka bude mat meno ma mamicke ... 😵

clarissa
10. feb 2009

lenka ja batole..ale baby tusim skoro vsetky lovelu

lulusy
10. feb 2009

lenka ja som prala v prasku batole na odporucanie dermatologicky ...

clarissa
10. feb 2009

lulu,uz mam ten kremik lipobase..je dobry 😵

lulusy
10. feb 2009

lenka
neviem ci uz som ti blahozelala, tak BLAHOZELAM k princeznicke LENKE ! a prajem vela zdravicka, ako sa mate?

clarissa
10. feb 2009

ja bezkam do sprchy..este vas pridem pocitat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre