Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
21. máj 2009

lenkahrehusova, kukam aj tvoj album,ty uz davas malu na serbel? ci to ste len kvoli fotke? 😕 ja by som sa bala ju est etak posadit, ved maju este makku chrbticu tie deticky. Ale mala je krasnucka, tiez vlasana podarena 😉

patkao
22. máj 2009

sue ja rovnako ako ty..brucho poamly ako v 4tom mesiaci (prve tri som nemala ziadne 😀 )..a ja mam este aj bokyy..bleee 😒 ..konecne som aj ninku pridala k tým krááásnuckým babatkam 😉

sue13
22. máj 2009

Dobre ranko. 🙂
Takze je nas viac co nas trapi brusko este, ja som sa doma obliekla do plaviek a nemohla som sa na seba ani divat 😀
Uz sa tesim na vikendik. Zajtra ideme grilovat a v nedelu mame doma oslavu 😵 Takto asi neschudnem 😅
Stale kukam ten nas album babatiek, nema to chybu. Je krasne ake mate niektore babatka vlasate 😵
Nasej Karinke vypadali aj tie co mala a teraz jej rastu na novo 🙂

ludika33
22. máj 2009

ahojcek babulky,

tak brucho mam aj ja a mam pocit ako keby som bola v 4 - 5 mesiaci tehu, takeho mam velke. bla, take ako nafuknuta huspenina. to som zvedava ako prezijem pobyt pri mory. asi budem cely cas v dlhom tricku, lebo okrem toho, ze mam velke brucho, tak po malom mi ostali aj strie, tak to je teda podivana 😒

mamamima
22. máj 2009

Ahojte mamulky,

no tak to je normalne super nakuknut sem a zistit ze nie som sama kto sa citi ako vo 4 mesiaci 😀
to je asi problem nas vsetkych...ale co, ved schudneme, ale ja by som najviac potrebovala cvicit, na co som totalne leniva, stepper vytiahnuty uz mesiac, brusaky sa tiez chystam uz mesiac a stale som lemra 😝 vecer som ko a vcera som do pol noci radsej zehlila, mala som lavinove nebezpecenstvo a na cvicenie ani pomyslenia...ň

ale deticky nam odrastu a budemem mat cas aj na seba 😉

mamamima
22. máj 2009

neviete co je so xenou? ta sa od porodu neozvala 😒

wewe8811
22. máj 2009

dobre ranko prajem, ja mam tiez este nejake kilo navyse, ale som taka nepevna. Tiez sa chystam zacat cvicit uz asi mesiac, ale nejako sa nedari 😀 .
Jooj vcera som mala super vecer. Bambulku strazil ocino a ja som isla na masaz a potom horuca sprcha.... No novy clovek 😉 . Nieco take budem musiet asi praktizovat castejsie (teraz myslim na tu masaz nie sprchu 😀).

lusilia
22. máj 2009

Ahojte babulky, no o bruchu mi ani nehovorte, to moje je hrooozne, vzivote som take brucho nemala, ale tak hadam ked prestanem "kojit"rsp. dojit 😀 tak zacnem chudnut, lebo sa nemozem na seba pozerat...
A mam na vas taku fakt blbu otazku, ale co sa tyka prikrmov, tak ked sa pise od ukonceneho 4. mesiaca, tak to znamena, ze ked dovrsil 4 mesiace tak to je vtedy, alebo az na konci toho stvrteho a zaciatok piateho? ja som samu seba nejak doplietla 😀

andrea142
22. máj 2009

dobré ránko

my sme dnes ráno absolvovali odber krvičky. chúďatko moje pichli ju do oboch rúk. ☹ z jednej zobrala jednu odmerku a potom už nechcela tiecť krv ,lekárka povedala ,že sa jej zrazila krv , tak potom ju ešte potýrali aj z druhej ruky. ....... malá jačala ako pavián, bola celá bordová, všade krv ... no proste horor

teraz mi spinká v postieľke a o chvílu ideme papať

Lusilia: ja si myslím ,že tie príkrmy budú asi keď dovŕši 5.mesiac .......keď je tam že od ukončeného 4.mesiaca

brucho mám strašné aj ja ... veľkosť cca. ako v 4. mesiaci a samé strie. akúrat čo ma teší je ,že mi tie strie vybledli ,objednala som si z oriflamu takú 14 dennú kúru na večer.

mojsejovka
22. máj 2009

baby, tak brucho trápi aj mňa.. a ešte aj stehná a zadok a všetko.. 😀 ale už musím s tým niečo robiť, od pondelka začnem, lebo v septembri plánujeme svadbu a nechcem si kupovať také veľké šaty.. 😠 😀
a aj ja sa spolieham na to, že to lepšie pôjde dole, keď už nebudem kojiť.. neviem, na čo sa budem vyhovárať potom, keď to nepôjde aj tak.. 😉

lusil.. je to v ten deň, keď bude mať 4 mesiace.. lebo štvrtý mesiac sa ráta už od ukončeného tretieho mesiaca.. tak vlastne teoreticky alanko už môže, lebo 4 mesiačiky mal 6. mája.. 🙂 ale keď mu ešte stačí tvoje mliečko, tak netreba.. 😉

krasulka
22. máj 2009

Ahojte,

jeeej mojsej budeme mat nevestu? 😵 😵

lusil vy uz mate 4 mesiac ukonceny 😉

baby synovec moj dostal kiahne a to ku nam chodili aj v tyzdni, difam ze to mala nedostane 😕 a to ma chudatko synovec mat zajtra narodeninovu oslavu, no jak schvalne 🙄

wewe ticho ti zavidim tu masaz, musim aj ja sa vyhrabat, lebo mna strasne zacal pali jeden stavec medzi lopatkami vrrrr 🙂

lenkahrehusova
22. máj 2009

Ahojte 🙂
Krasul, dávame malú na šerblík. Pekne sa vyciká. A verte či nie, ona sa aj sa sama pýta. Začne kopať nožičkami ako keď ju treba prebaliť, ale nie je pocikaná. Tak ju hneď posadím na šerblík a už len počujeme muziku 🙂

lenkahrehusova
22. máj 2009

k tomu bruchu, ja chvala bohu už nemám skoro žiadne. Nosím sťahovacie gaťky po dome a cvičím na strojoch. Tak aspoň niečo pozitívne. Ale začali mi padať vlasy. No hrúúúúúúúúúúúúza :(((
Ale v lekárni mi poradili pantenolové tabletky a zinok, tak uvidím čo to urobí.

lenkahrehusova
22. máj 2009

inak pozerala som fotečky bábätiek, ale nám prásne rastú - ako z vody 🙂 🙂 🙂
sú nádherné 😉

sue13
22. máj 2009

Mojsej budeme mat svadbu???? jeeej supeeeer, tak mas dovod rychlo zhodit brusko 😵
Lenkahrehusova ty neprovokuj! 😉 Nemas uz brusko a Lenka sa pyta na nocnik?!??? 😀
Tak to mas super 😉 Si sikulka 🙂
Inak aj mne padaju velmi vlasy 😒 nasadim nejake vitaminy aj ja 🙂

lenkahrehusova
22. máj 2009

Sue, znaším sa 😉 aj keď nemám čas cvičiť, aspoň prechádzky to istia 🙂
Samozrejme, že malej sa nepodarí vždy vycikať, ale snežíme sa 😀 😉

lusilia
22. máj 2009

No zienky tak dik, vsak jasne, ze pockam az do konca siesteho, ja sa nikam neponahlam a ani si neviem predstavit, ze by nas malicky drobcek uz mal papat, viac sa mi to bude pacit, ked uz bude sam hacat a tak bude papat 🙂 , aj ked on by najradsej uz hacal aj teraz stale, ale tak snazim sa ho co najmenej tak davat na seba, kedze on ma tu skoliozu...
A inak objednala som uzasnu ohrievacku na cesty, nepotrebujeme k tomu elektrinu a ani nic podobne, je to haluz, velmi sa tomu tesim, lebo to bol moj najvacsi problem, ze co s mlieckom, kde ho zohriat ked sme prec...

http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/ohrivace-192...

lenkahrehusova
22. máj 2009

Lusilia, to je super vec 😉 určite sa zíde na cesty 🙂

marya
22. máj 2009

CAute baby 🙂

Jej, ani nehovorte o tych bruchach, zadkoch,.... 😝 ja mam stale dost kil navyse a nemozem sa na seba pozerat...brucho sice velke nemam, ale je take makke a mlandrave, fujjj...ale ta rit, stehna, no hroza, chystam sa cvicit, ale tak poriadne a az po statniciach, dovtedy chcem volne chvile vyuzit na ucenie...tak sa idem zas ucit...

lusilia
22. máj 2009
marya
22. máj 2009

Jeej Lusil super stranka 😅 nieco taketo som hladala a nevedela som nikde najst 😅 ale ta dlzka u nas nejak nepasuje, my sme podla toho niekde v primernom 6. mesiaci 😀 😀

nada.hope
22. máj 2009

Ahojte maminky,........mam chvilu cas tak ste mi chybali 🤐
Kedy idete na druhe povinne ockovanie? My ideme uz na buduci mesiac 17 a mame doniest aj moc, no neviem ako to dokazeme 😀 😀 😀
My uz sa tiez nekocikujeme, Ninkuska uz musi vsetko vidiet, ale momentalne ju ucime na klokanku a uz budeme von chodit iba tak.
Inac co sa tyka noci, uz spime do 5 kazdy den, dnes dokonca do 7,3, vcera som jej zvysila davku na 120ml. 😵

Inac ta tabulka, sme hlboko pod priemerom, nakolko v troch mesiacoch sme namali ani 5 kg, a teraz mame asi 5,2 a stale nosime 56 😀 😀
inac pomooooooooooooooooooooc hrozne mi padaju vlasy su suche no des a hroza ak to takto pojde dalej budeme s Ninkou holohlave 😀 😀 😀

krasulka
22. máj 2009

Ahojte bambulky, my sme teraz prisli z mesta a asi sa schyluje k nejakej burke alebo co.

Baby tak tie vlasy uz asi 2 tyzdne zacali brutal padat aj mne. Lenka hovoris ze pantenolove a zinok? no musim si to aj ja kupit, lebo som nervozna z toho, lebo to je vsade, mala v rucickach ma moje vlasy, na dupackach, no otras 😒 😠

lenkahrehusova
22. máj 2009

Krasul, to mi poradili v lekárni.
Dokonca v jednej mi povedali, že ak kojím, nemôžem brať nič. Že mám počkať, kým to prejde samé. Vraj to treba prekonať. Ale im sa to povie :(((((
No to ma moc nepotešilo a tak som zašla do druhej. A ešte som sa je na to 2x pýtala, že či sa to môže aj počas kojenia. Tak to hádam zaberie. Už to beriem pol mesiaca a zdá sa mi, že mi padajú menej.
Tak dúfam, že to tak bude 🙂

marya
22. máj 2009

No tie vlasy zacali pada uz aj mne... 😠 tiez su vsade, beriem na to panthenol, brala som to aj pred par rokmi ked mi tiez padali a dost to pomohlo, tak snad to zaberie aj teraz...

Nadi, ved Ninka sa skor narodila, takze ona si moze dovolit byt trosku mensia ako pisu tabulky, a rychlo to dobehne, neboj 😉 joj, a 56 su take zlate vecicky, mne je za nimi normalne uz luto, ja kupujem uz teraz obrovite 74, lebo dokonca aj 68 uz su Petkovi na dlzku tesne...

nada.hope
22. máj 2009

Majka no to mas pravdu, ale o to je zivsia. 😵
Petko je fesak? Uz je zadany? 😀 😀 😀

marya
22. máj 2009

Nadi 😀 😀 😀 este nie, ale moze byt 😀 😀 😀 Aj Ninka je kocka 😉 paradne ksichtiky robi 😅 😅

kvietok23
22. máj 2009

ahojte, k tym vlasom - vcera som vam to chcela pisat, ze zacali strasne padat aj mne, uz sa bojim si umyvat vlasy, ze mi tam nic nezostane, lebo odtok je vzdy plny ☹
strasne.. a vcera som o tom citala na nete, ze je malo zien, ktorym po porode alebo pri kojeni vlasy nepadaju.. snad to coskoro prestane, lebo teda, ja som mala huste vlasy, ale zdaju sa mi teraz strasne riedke 😔

kvietok23
22. máj 2009

lusilia - super, dakujem za tu stranku o velkosti babatiek, toto som potrebovala,takze ako vidim, v 3 mesiacoch je 6kg uplne normalne 😉

lusilia
22. máj 2009

Kvietok za malo, to som tu niekde odkukala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre