Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
1. mar 2011

@martinka17 : tak hej 😀 dalo by sa 😀

no lúčim sa na dnes ideme kuknúť do škôlky na zápis .........že pošlú nás kade ľahšie 😀 ....ale nie, skúsime či ju zoberú 😀 .......

martinka17
1. mar 2011

@andrea142 ale mali by, verííím 😀

kvietok23
1. mar 2011

ahojte, hlasime sa ako uspesne odstaveny 🙂
Misko plakal 2 noci a inak to bolo uplne v pohode 🙂

martinka17
1. mar 2011

@kvietok23 jééj, paráda 😵 😵 😵 . Samkovi sa nechce a ja nemám síl bojovať, tak ešte počkám, práve mu idú posledné stoličky, to by asi bola riadna blbosť, teraz začať 😝 😀 😀 😀 😀

kvietok23
1. mar 2011

@martinka17 ja som si tiez hovorila, este pockam, este pockam, ale nakoniec to takto dopadlo 🙂 proste, ked budu boliet zubky, tak dame cipok a nejako to prezijeme 🙂

martinka17
1. mar 2011

@kvietok23 jasné, tak je to super. Veď aj mne sa to podarí, len sa musím nakopnúť 😀

kvietok23
1. mar 2011

@martinka17 tak tak, aj mna uz bolo treba 🙂 a velmi som sa toho bala a zvladli sme to🙂

martinka17
1. mar 2011

@kvietok23 budem to brať ako inšpiráciu 😀

alline
2. mar 2011

@andrea142 waw, pozerala som Tvoje fotky a Lili ma teda riadne dlhe vlasky, to moja mala ma take kratucke 🙂 Uplne som nechapala ked som si pozerala fotky 🙂)) A pozeram, ze uz si zacala 40tt. takze mozno o par dni napises, ze dcerka je uz na svete 🙂 Este raz prajem ryyyyychly porod 🙂

frola
2. mar 2011

@alline ahoj 100rokov som tu nebola a akurat natrafim na teba. ako s amate? co natalka? olivka je akurat chora. dostala aj antibiotika :(

martinka17
2. mar 2011

@alline z vláskov si nič nerob, oni ešte podrastú. som mrkala, ak by som samka v lete nedala dole strojčkom na 1 cm, tak by ich mal tiež ttaké dlhé, už vyzeral teraz ako dievčatko, sme ho preto ostrihali, len jemu sa aj točili, krááásny bol 😀 😀

andrea142
2. mar 2011

@alline : ďakujem, n osobotu nastupujem do nemocnice potom dám vedieť čo ako. 😉 a tie vlasy ...... minule som triedila letné fotky a tam má ešte také kratšie .....vypadá ako chlapec ........ tak tiež som kukala ,že od leta koľko narástli 😀 😀 😀

@martinka17 : Mati škoda ostrihať 😀 😀 😀 ...fešák by bol 😀

dnes sme boli na tom zápise tak sme dostali papier čo treba vyplniť a v septembri môže nastúpiť...... ide do maďarskej škôlky tak ak pôjde do školy budem musieť viac na manžela apelovať, lepšie bude ak pôjde do slovenskej školy ako keby chodila do maďarskej školy ,tým myslím reč, hoci je veľmi šikovná už pozná viacero slovenských slovíčok a celkom rozumie, ale predsa bude lepšie keď pôjde zo slovenskej školy na strednú ,veď BA je iba jedno maďarské gymnázium a zase aby mi išla niekam do cudziny študovať no neviem 😒 ........ ale to už moc dopredu myslím 😀 😀 😀

martinka17
2. mar 2011

@andrea142 nechela som strihať, ale má ich husté a mokré dlho schli, preto som to tak vyriešila. A navše som mu ich zaviazal pár krát do podbradníka, alebo zapla do cvoky na body, svetríku 😝 😅
Že gympel...to je fakt páááár rokov dopredu na to myslieť, ja som ani nad školou nerozmýšľala 😨 😅

andrea142
2. mar 2011

@martinka17 : to ja len vždy dopredu stresujem 😀 😀 😀 ............... ide o to že napr. ja som chodila do slovenskej škôlky aj školy aj na strednú a predsa slovenčinárke som sa nejako nepáčila 😠 ......a aj na rodina napr. kde deti chodili do maďarských škôl a potom išli na slovenské stredné ,tak poviem ti nebolo to med lízať, lebo v maďarských školách tak sa ten jazyk nenaučia ......preto som toho názoru ,že žijeme na Slovensku tak nech chodí do slovenskej školy, veď ak bude vedieť o jazyk navyše to ju nezabije 😀 ..............len o tom musím presdsvečiť aj muža, no ale ešte máme čas 😀

čo sa týka vlasov ,tak Lili má hrubší cop ako ja 😀 ......ale som rada že nezdedila moju hrivu - tri vlasy 😀 ale z mužovej strany 😀 ................ ja to riešim fénom, cca každé 2 týždne pri večernom kúpaní sa umývajú vlasy a potom vysuším fénom .................to by si mala vidieť to vyjednávanie ,že prečo jej nemáme umyť vlasy 😀 😀 😀

martinka17
2. mar 2011

@andrea142 ja umývam vlásky teraz v zime 3 krát do týždňa, on ich má po mne rýchlo mastné ☹
A to madarské, ja proti slovenským madarom nič nemám, ale popravde, neznášam,keď nevedia po slovensky. tu na východe je veľa madarských škôl, tak ich je tu takých veľa. potom nevedia až po vysokú ani len chlieb kúpiť...preto sa mi tvoj prístup o to viacej páči. aj keď ma občas mrzí, že žijem obklopená madarským jazykom a nerozumiem mu ani za mak 😅 A to by som chcela, vedieť viacej jazykov ako len nemecký a trolinku anglický 😉

andrea142
2. mar 2011

@martinka17 no veď presne o to my ide ......napr. mám bratranca tak len maďarské školy a potom aj robota a teraz je doma už 2 roky a hoci by bola aj robota ale tam nejde lebo je to slovenská firma a on vie iba naozaj minimum. 🙄 .......a určite sa lepšie uplatní ak bude vedieť jazyk ................... a že po druhé ...maďarská škôlka teraz v mužovi vidí potencionálneho prispievateľa fin.darov 🙄 .......... keďže je živnostník .........čo muž aj povedal, že ak tam budú naše deti chodiť tak nemá problém im prispieť ,lebo minule na nejakej zábave nám dala suseda taký leták, že zháňajú sponzorov pre škôlku

martinka17
2. mar 2011

@andrea142 no paráda, hlavné aby ste boli vy spokojný.Zase mať madarčinu na úrovno materisnkého je fajn, akurát viem, že niektorý majú zase problém spísaním potom...ale si super a j s mužom , taký postoj 😅 😅 😅 😅 😅

andrea142
2. mar 2011

@martinka17 ..... 🙂 .....no veď uvidíme ako bude, zatiaľ malá nastupuje do škôlky v septembri 😀 .....no ale som strašne zvedavá čo bude lebo dnes sa ani k dverám triedy nepostavila, ani hračky nekukla ani o deti nejavila záujem 😀 proste sa držala pri mne ako kliešť 😀 😀 😀

no lúčim sa na dnes idem spať 😉

martinka17
2. mar 2011

@andrea142 to klieštikovanie, to poznám, ešte k tomu pridá mama dudu 😀
dobrúú 😅

alline
2. mar 2011

@frola ahooooj, my sa mame fajn, nastastie teraz sme zdrave, alebo boli sme choru :(, prajeme ryyyyyyychle vyzdravenie... Ako pozeram tak cakate druhe babatko, gratulujeeeeeem 🙂 A inak chlapcenske mena su krasne Lukasko, Matusko 🙂 ale aj Adam 🙂))

monika77
3. mar 2011

ahojte

my sme sa dnes boli dohodnúť už na škôlke,,,v pondelok začíname,,,na jednu hodinku, ďalší týždeň na dve hodky,,,som strááááášne zvedavá, zároveň mám obavy,,,dadko je oproti deťom moc moc živý,,,na prechádzke poletoval medzi nimi ako šarkan, len uteká, nevie ani normálne s nimi kráčať, samozrejme musel byť vždy všade prvý a šťuchance do detí pretrváva stále,,,učiteľka mi vravela že to je zbytočné dohovárať,,,vraj tam majú jedno dievčatko, veľká bitkárka a keď jej to deti začali vracať, prestala s tým,,,no dúfam, že aj náš drobec sa umúdri

držte nám palce

a takto si umývame zúbky 🙂

andrea142
4. mar 2011

@monika77 fíha šikovný 😀 ...... my sme boli tiež s Lili ju zapísať a ani do triedy nevošla iba sa držala pri mne 😀.....tak asi budem musieť potom tiež realizovať to čo ty ,že na hodinku potom dve a tak podobne 😀 ale mi až od septembra.

to s tou živosťou, možno si potom naozaj uvedomí ,že to nemôže robiť ak mu to deti aj vrátia 😉 ....a držím palce 😀

martinka17
4. mar 2011

@monika77 krásne sa činí. Samko neznáša umývanie zubov, je to náš ranný súboj, už som zúfalá ☹
A škôlka, tak som zveadavá, ako to pôjde po tých hodinkách, mne radili naopak, rovno na celý deň, skôr si zvykne

andrea142
4. mar 2011

@martinka17 : no každý radí inak, napr. sestre zobrali neterku teraz od marca ,síce iba na pól dňa ale malá nerobila žiadny bordel, ...bez plaču, dokonca k nej zobrali aj jej sestru ,a ani ju nevnímala zápale hry 😀 😀 😀 ..................a potom ešte aj to že každé dieťa je iné 😉

andrea142
4. mar 2011

zajtra 7:30 nástup do nemocnice, držte palce ....bojím 😖 .....potom dám vedieť 😉

vanilka2612
5. mar 2011

drzime 😉

martinka17
5. mar 2011

@andrea142 držíííím 😀

lawli
6. mar 2011

@andrea142 myslím na vas ,držkajte sa 😉

monika77
7. mar 2011

@andrea142 držím palčeky, nech všetko dobre dopadne

nada.hope
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre