Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

bubatenko
30. jan 2009

ja ešte nespím...nejak sa mi nedá......oči mam vykukané ale únava neprichádza

andrea142
30. jan 2009

oči bolia aj mňa od čítania.
.......... dnešnom príspevku som čítala ,že budeš rodiť na Kramároch. aj ja tam idem a možno si ma tam v pondelok nechajú. dnes som bola na ultrazvuku a lekár mi povedal ,že pojdem na cisársky lebo je malá opačne otočená ,tak sa troška bojím

bubatenko
30. jan 2009

no ja idem dnes poobede na kontrolu, lebo už prenášam, podľa prvého termínu... a u koho si bola?

bubatenko
30. jan 2009

tak tam budeme mať tuším na budúci týždeň stretko, lebo Klementína ma tiež v pondelok nástup kvôli cisaráku a Kvietok a ja už prenášame... takže na budúci týždeň bude tuším koníkovské stretko na Kramároch 🙂

andrea142
30. jan 2009

od začiatku chodím k Procházkovi.

andrea142
30. jan 2009

to by bolo dobré 🙂 . dnes mi povedal ,že v pondelok aj s taškou. ešte ráno mi urobí ultrazvuk či sa náhodou neotočila. tak uvidíme

bubatenko
30. jan 2009

no ja som zvedavá, čoho sa dočkám dnes... idem na monitor a prietoky , ale už by som to chcela mať tiež za sebou.....lebo tot čakanie ma už ubíja.....

aspoň vieš, že už to máš za pár... ja sa bojím, že môj doki ma nechá ešte týždeň čakať, lebo on je zástanca toho, že malý sa vpýta sám keď bude chceiť... že som ešte v limite, čiže nebude ešte nič robiť

andrea142
30. jan 2009

to čakanie je des .
... pred pár týždňami som mala ešte plány ,že počkám do otcových ( dedkových) narodenín 13.2. no ale už som si to rozmyslela 😅 . žiadne dohováranie malej na čakanie. len ak tak iba do pondelka

tak som zvedavá čo bude v pondelok. snáď ťa toľko nenechá prenášať. ....

bubatenko
30. jan 2009

no uvidíme, však zajtra dám vedieť... no idem už hajať - búvať... už ma láme...hodím sprchu a rovno do vodorovnej polohy a ráno vstávam na kramáre, tak nech nezaspím......

dobrú noc a vyspi sa kým môžeš....už sa ti to kráti... môžeš rátať noci 😉

Dobrú 😉

andrea142
30. jan 2009

tak držím palce , nech ti povie ,že v pondelok máš dojsť aj s taškou. 🙂

dobrú

ludika33
31. jan 2009

ahojte babule, prajem krasne dobre rano vsetkym.

ja mam za sebou otrasnu noc. isla som spat o pol noci a o jednej som uz bola hore. prisernych poslickov som mala. nedalo sa mi sediet, lezat, chodit ani nic. nijako mi nebolo dobre. uz som aj rozmyslala, ze idem do nemocnice, ale nemala som pravidelne a skracujuce kontrakcie, tak som nechcela traposit. v kuse ma oblieval studeny pot. muz, ze je to z toho, ze som nic nejedla cez den, ale ked som pozrela do chladnicky, tak sa mi otocil zaludok a bolo dojedene. po pol stvrtej som konecne zaspala. podarilo sa mi trochu pospat, ale stale som taka ako po preflamovanej noci. otras. skusim to dospat cez den.

bubatenko
31. jan 2009

čau ludika,

pozri ešte o koľkej som tu ja strašila v noci..... a som sa celú noc len prehadzovala... ja poslíčkov nemám , len mám strašné výkyvy teplôt... strašne sa potím, potom mi je zima..... zachvíľu zavolám dokimu kedy mám prísť dnes na kontrolu.... a uvidím čo bude, lebo to dnes čakáme chlapčeka vyzerá dobre, ale skutek-utek 😠

Držím palčeky, aby si to čo najrýchlejšie dospala a nabrala sily, keby sa ti tov náhodou spustilo 😉

ludika33
31. jan 2009

ahoj bubu uz teraz je dobre. tiez vykyvy som mala aj ja v noci. chvilu zima potom navaly horucavy a do toho taky hnusny studeny pot. fuuj otras zazitok. hadam sa mi podari do stredy vydrzat a to uz idem na prijem rano.
ja poslickov velmi nemam teraz. pri malej som mala dost casto, tak ma to dost soklo.

daj vediet, ze ako si dopadla. budem na teba mysliet, ze ci uz alebo este mas chvilocku cas. ty sa citis ako? mas uz take pocity, ze by si uz aj mohla ist? alebo si zatial v pohode?

ja som vas v noci citala, len som uz nechcela pisat, lebo posledny prispevok bol okolo jednej a ja som si tu sadla trochu neskor k pocitacu.

krasulka
31. jan 2009

Dobre ranko,

no balbulky vam uz sa to pekne krati. Ja ani nemam taky tyzden ako vy a tiez som spala nahovno 😠 😠 Juuuj. Nech uz to mame vsetky za sebou, lebo toto uz je utrpenie a nie radost. Som zvedava ci nam vikend prinesie nejake nove babetinko 🙂

My sa chystame do mesta s nasimi, idem kupit nejake pekne obliecky pre nas a pokukat nejaky luster a lampicky.
A kupim este asi aj nejake plienky. Vy mate kupene aj v zasobe? ze viac balikov? Lebo neviem ze ci mam pockat ako mala bude ragovat na ten jeden druh a podla toho kupit dalej alebo co...

lenkahrehusova
31. jan 2009

Ahojte j-)
ja som hore už od 3 🙂 hrozné volačob ☹ ale asi si pôjdem ľahnúť.
Ešte počkám kým doperie práčka a už ležím 😅
No, nech je ti už za nami 😉

Krasulka, ja som si kúpila pampersky do zásoby, keď mali akciu 😉 tak mám aj na také 3 - 4 mes. 🙂

lenkahrehusova
31. jan 2009

Bubu, drž sa a daj vedieť, ako si dopadla 😉

lenkahrehusova
31. jan 2009

tých plienok je to asi na také 2 mesiace 🙂

krasulka
31. jan 2009

lenka tak sup do postele 😀 😀

aj ja asi kupim aspon nejake dva baliky ked uvidim akciu, ved sa to nestrati v skrini. 🙂

patkao
31. jan 2009

ahojte..baby budte radi tie co ste este domka,lebo to cakanie v nemocke je otras..stale mi tvrdia ze je na porod vsetko pripravene,ze to nebudeme vyvolavat,ze to zacne samo..a stale Nic,len sa sledujem ako hypochonder a som z toho nervozna☹ ..inak podla utv ma nasa mala 3700gr..drzte sa a nech pribudnu babatka..

kvietok23
31. jan 2009

caute, ja prenasam az od stredy 4.2. 😀 - ja som teraz vstavala , v poslednej dobe dobre spim 😀

ludika33
31. jan 2009

patka tak od stredy som aj ja v cakacte. uz sa "velmi" tesim. budeme na tom rovnako. do stredy uz ty aj mozno porodis, tak ta vystriedam. dnes sa mi pustilo mliecko, tak to tak vidim, ze do tyzdna mame doma drobca. dufam, lebo tak to bolo pri natalke. ked iba trochu tieklo tak nic a v nedelu sa mi pustilo viacej a veru v piatok uz aj bola pri mne, ale z vonka. juuj tesim tesim

patkao
31. jan 2009

ludika tak drzim palce,nech si na cakacke co najkratsie a nech mas andrejka uz pri sebe.u nas v pondelok rozhodnu o vyvolani,tak dufam za sa to bud dovtedy spusti,alebo nech sa to vyvola.ale aspon ma tu sleduju,3x denne monitor,viem ze je vsetko Ok

ludika33
31. jan 2009

patka neuveris, ale mne od 30 tt nerobili ziadny ultrazvuk, tak na jednej strane sa tesim, ze ho uvidim aspon cez ultrazvuk a ze ma daju na monitor a budem pocut srdiecko. srdiecko som pocula aj vo stvrtok, ale len taku sekundu a monitor je predsa dlhsie, tak si to mozne trosku vychutnat. ty uz trosku prenasas, ze? tak hadam sa
Ninka bude sama pytat do pondelka a nebudu Ti musiet davat vyvolavacku. Juj dalsie mimco bude. Tesim sa s tebou

ludika33
31. jan 2009

patka a ty si v ziline v nemocke?

patkao
31. jan 2009

uhm,v ziline..ja som nechcela ist daleko,a mame aj dobru dr.,tak som nerozmyslala.a zatial sa ani nemozem na nic stazovat..no ja uz 2dni prenasam,ale dufam tiez ze sa to rozbehne samo a prirodzene,aj ked sa citim lepsie ako pred tyzdnom..aj poslovia uz zmizli🙂..

caly8
31. jan 2009

ahojte 🙂

tak ja som tiež ešte 2v1...včera večer ten istý scenár čo deň pred tým... poslovia každých 50min. asi 4 hodky potom to prešlo po sprche.. 😒 a v noci som tiež napodiv fajn spala síce od pol jednej a o osmej som už bola na rovných nohách.. 🙂
práve sa chystám robiť halušky a večer už zase budem stonať lebo na nohách celý deň 😀
no a opäť mi tvrdne bruško...a neskutočne ma bolí spodok a stehná no len dúfam, že vydržím aspoň do pondelka lebo v nedeľu má službu primár ktorého nikto nemá rád a on sa bojí prvorodičiek... ☹ takže tak..
patkao.. a nie si nervózna? ja už druhý deň nenormálne...ale, že to je jeden s príznakov blížiaceho sa pôrodu 😀 😀 držím palce.. aj tebe bubatenko 🙂

muriel293
31. jan 2009

ahojte ženy,
všetky čo máte ísť do nemocky tak držím päste a úprimne prajem aby ste to už čím skôr mali za sebouuuu...a potom dúfam že nás sem občas prídete pozrieť,nás čo tu ešte ostaneme trčať a čakať 😀
Ja som chvalabohu ako tak spala,večer som bola hotová,ja nespím skôr nadránom a zase začína to behanie na záchod aj štyri razy v noci...a neskutočne mi včera opuchli nohy aj pri členkoch aj na vrchu chodidla takže som mala nohy ako lopaty 😀 a vyzeralo to fakt otrasne!
A ešte bradavky mi vystúpili ako štuple xixi,to si samozrejme skôr všimol môj muž lebo ja sa až tak neokukávam xixi,takže s kojením asi problém nebude-tedy dúfam,akurát že zboku to od prsa ku chrbtu vyzerá ako keby sa mi tam vyrobili slaninové vačky hm neviem či to má dačo dočinenia so žľazami alebo už priberám aj tam! 😀 😀 😀

krasulka
31. jan 2009

Babulky drzte sa vsetky ktore to uz mate za par!

ja mam brutal spuchnute nohy, uz od vcera. Dnes som iba bola v meste s nasimi na nakup,ale uuz asi nevytiahnem paty z domu.Idem vylozit nohy a papam Milku cokoladu, mnam

muriel293
31. jan 2009

krasul nerob chute!!! 😀
Ja som sa teraz natlačila gulášu a tiež nebudem nič robiť ani ma nehne...a čo,potom si to už povedať nebudeme môcť no nie? 😀 Akurát sa troška nudím..

janula10
31. jan 2009

caute ja sa hlasim od nasich aj som merala tlak mam ho 130/78,to je pohoda? A opuchy mam stale ani nekukam nato uz....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre