Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
23. jan 2009

dakujem marya 😉
ja sa idem tiez trochu dat dokopy a idem k segre
sue ty mas inac idealneho chlapa 😵

marya
23. jan 2009

No veru, mame poklady doma ( vacsinou 😀 )...aj mna Peto predvcerom nastval, ale tak si to potom zehlil, ze uz ma nebavilo byt ofucana 😅 😀

Bubatenko, tak to mas tiez suer, ze sa takto o papu postaral 😵 moj zas urobi vsetko okrem varenia, dokaze ma sice zaskocit, ale to musi byt vazna situacia 😀 ale ja zas rada varim, a on nech radsej uprace, aj pozehli, operie, povysava, dlazku a okna poumyva, takze mam celkom free 😀

bubatenko
23. jan 2009

marya, vieš ja som na tom ako janula, to by bola mať doma kuchára profíka a nenavarí.....ja som ľavá v kuchyni, takže toto je celkom jeho parketa... u nás je to tak, že kuchyňa a podlahové krytiny sú jeho a ostatné sú moja parketa, ale teraz je skoro všetko jeho parketa, okrem prania a žehlenia.....

no idem sa prejsť na tu poštu, trocha na vzduch.... a potom budem opäť tu medzi vami....majte sa zaitaľ.... 😉

marya
23. jan 2009

Bubatenko no parada, hmmm...mat tak doma kuchara 😅 no ale zas ja som plne spokojna s mojim vsestrannym domacim majstrom 😅 😵 😀
Peknu prechadzku 😉 asi aj ja niekde vypadnem, vonku vyzaea celkom pekne 🙂

klementina
23. jan 2009

caute, tak ja som po poradni. 2.2. mam nastupit do nemocky 🙂 neni som otvorena ani nic, ale kvoli tomu cisarskemu, este super, ze mi povedal, ze tu indikaciu mam mat potvrdenu od ocneho primara, ale ze na kramaroch neni-tak som bola celkom prekvapena, ked som volala do ruzinova, ze hned v pondelok ma zobere na vysetrenie.

klementina
23. jan 2009

co ste vsetky vonku? volala som kvoli kociku, lebo nam este stale neprisiel, a ze by mali prist zaciatkom buduceho tyzdna -tak dufam, ze kym porodi dojde. asi ste sa tu uz o tom bavili, ale pri odchode z porodnice si budete brat vajicko ci vanicku? ja som si doteraz myslela, ze vajicko, ale kamoska co rodila nedavno mi hovorila, ze urcite radcsej vanicku. 😒

mirea
23. jan 2009

ahoj Klementinka,
ja mam mať tiež cisársky, ale ešte stále mi nepovedal že kedy.. 😒
Inak, ja mám Quinny kočík, tam je vanička na prenos, takže asi tiež radšej vaničku použijem.

bubatenko
23. jan 2009

čau klem, no super, už vieš kedy budeš mať banbuľku pri sebe. A čo hovoríš na doktora, ako na teba pôsobil?

klementina
23. jan 2009

ved ty mas este cas, mne hovoril, ze cisarky sa robi tyzden pred tym ako je termin. si mala aj prvy planovany?

avuska19
23. jan 2009

ahojte, pridávam sa k vám, tiež budem mať cisársky ale ešte neviem kedy..
a tiež som zvažovala tú vaničku na prenos,ale neviem ako sa upevňuje do auta, takže asi radšej vajíčko.

bubatenko
23. jan 2009

no my berieme vaničku.... ked mám tu možnosť, tak radšej...nechcem malého krčiť vo vajíčku , kým nemusím

avuska19
23. jan 2009

a ako ju upevnite v prípade potreby do auta?

mirea
23. jan 2009

prvý pôrod sa po 6 hodinách trápenia zvrtol na cisársky, malému už puchla hlavička.. 😖
Viem že mám ešte čas, len aspoň nejaký dátum by som už chcela vedieť. A hlavne, nechcem zase mať pôrodné bolesti a až potom cisarák, potom sa dlhšie zotavuješ.. ☹

bubatenko
23. jan 2009

avuška my máme vaničku certifikovanú ako autosedačku a mi na bokoch máme také uchýtky k bezpečnostným pásom

klementina
23. jan 2009

bubatenko a mas citak, kedy to u teba zacne? dufam, ze sa stretneme v nemocke, ze este ten tyzden vydrzis?

avuska19
23. jan 2009

to máme aj my, ale na vaničke sú vpredu a vzadu len také malé pútka, ale tam sa nezmestia pásy?? 😒

bubatenko
23. jan 2009

ciťak.... čo ja viem... mne už lekár dva týždne hovorí, že môžem rodiť každý deň.... ale zatiaľ v pohode, len dnes ma začalo trochu pobolievať podbruško, ale inak v pohode... no ja si myslím, že by sme mohli ešte týždeň vydržať....ja chcem rodiť 4.2. 😀 . Chcem - to znie dobre, ale či aj junior chce 😀

bubatenko
23. jan 2009

ale my máme také násdky, ktoré sa najprv nakliknú na vaničku a potom tie sa pripínajú o pásy, avuška a aký máte kočík?

klementina
23. jan 2009

a to vajicko budete odkedy pouzivat?

bubatenko
23. jan 2009

asi až po tých 3 tt, keď pojdeme prvý krát von..... však uvidíme, aká bude v skutočnosti prax......

sisa29
23. jan 2009

ahoj maminky.mne akurat odisla hlenova zatka od rana ma pobolieva brusko a krize tak zeby uz?len este som len 36tt. ☹ ☹ ☹ vam este ziadnej neodisla zatka?

mamamima
23. jan 2009

sisa klud, zatka moze odist aj mesiac pred porodom...pomaly moze odchadzat...to je v pohode, nestresuj 😉

mamamima
23. jan 2009

a uz viacere tu pisali ze im nieco take odislo...

sisa29
23. jan 2009

ja uz som s toho na nervy v utorok trocho plodovej vody teraz zatka uz by som to chcela mat za sebou lebo ma slaktrafi.a to uz som raz rodila

mamamima
23. jan 2009

no sisa kym neporodime, same stresy co? 😒

janula10
23. jan 2009

Caute
tak poslusne hlasim prichod z vystavy v inchebe dovoleniek som si zahovorila predbezne 15dni v auguste do toho Bulharska 😵 😵 😵 ale este ma caka porod tak ked aj vsetko bude ok a maly bude zdravy tak v aprily platim nech to mam zkrku a pojdeme s nim aj s nasimi pekne nech dycha morsky vzduch nic lepsie neexistuje nato 😀

lusil sa tesim ze si doma...juj zavolam ti cez week zajtra mam skusku tak v nedelu ti zavolam 😉

suseda takze stale nic???? 😀

klem ani nevidim ze si pisala termin mas uz na cisarak?
bubu ja idem pre kocik buduci tyzden s nasimi 😵

ja vajicko budem pouzivat hned ta nasa strata je od narodenia a ako pise bubu aj vanicka je pouzitelne ako autosedacka no ja vajicko budem pouzivat do auta aj ked pojdem do shopingu 😀

janula10
23. jan 2009

mima aj mne puchli vies ako 2dni clenky??? origos aj prsty a 2dni mi mato 3x denne natieral ten krem chladivy na to pre tehotne a dnes som chdodila od rana a nic ziadny opuch 😀

janula10
23. jan 2009

sisa a co je to zatka? ani neviem ☹

bambulla
23. jan 2009

ahojte maminy dnes som bola na poradny a mala som zvyseny tlak a bielkovinu v moci v pondelok mi kazali prist na kontrolu uvidime co dalej az sa to nepopravy tak idem lezat uz sa mi to asi krati uz som aj rada strasne sa tesim 🙂 🙂 🙂

mamamima
23. jan 2009

janula ja umrem z teba, este sa ti chcelo ist na ichebu? ty si pripadka 😀 tak ak bude vsetko ok, tak v lete sa ide, no supeer 🙂

ani nehovor ako som sa vychvalovala ze nic a od vcera je to hrozne, na clenkoch mi ani tu kost nevidiet...ale citam ze uz je to normalne...ale nechutne...ale pri malej som ovela skor opuchala, tak aspon to ma utesuje...

sisa a citam ze niektorym babam odisla ta zatka aj mesiac pred porodom a ine v ten den porodili...takze mozno si na rade 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre