Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sue13
30. jan 2009

😀 Sme Ta ohovarali ze by si uz nemala chodit do prace ale iba oddychovat 😉 😀
Clariss viem si predstavit ako funis, lebo ja funim aj ked nic nenesiem. Iba seba 😝 😅
Uz je za par minut doma moja polovicka. Napaapme sa a pojdeme pekne von niekam...
Mozno aj do Teplic na horucu cokoladku. Clarissa nepridala by si sa? 🙂 Este to nie je na 100%, dala by som vediet. 🙂

hanuk
30. jan 2009

Gratulujem martinke aj desine a ludike k dobrym vysledkom. Kto ide teda buduci tt?

clarissa
30. jan 2009

sue,ja zas o troch frcim na bus za michalom takze by som asi nestihala,este musim dat trochu izbu do poriadku..
iinac zas vybite baterky vo fotaku ale uz sa nabijaju 🙂

clarissa
30. jan 2009

nakoniec idem prv sue,akurat volal michal ze ma jeho tatino ojednej berie a ideme robit klobasky u nich v robote tak sa pobavim 😀

sue13
30. jan 2009

Ty v tom buse raz porodis zlatko!!!! 🙂 Ja Ta obdivujem, ja uz sama nejdem nikam radsej 😅
Som strachoput 😅
Hanuk ahoj. No ved aj ty by si uz mohla byt na rade 😉

clarissa
30. jan 2009

sue 😀 😀 😀
veru esteze nakoniec ide ten misiakov tatino pre mna
idem to cvaknut,uz musi to byt nabite..inac sa mi trasu ruky a prsty ako hovado s tej krabice 😀

ludika33
30. jan 2009

hanuk dakujem

muriel293
30. jan 2009

ahooojte,
tak nám tu nikto dneska nepribudol? a čo marya? myslíte že už dačo jeee? 😕
Baby ja vám už taaaak závidím že už máte tolký tt,vy už všetky budete mať doma miminká keď ja s Janulou budeme funieť na kozách...normálne z toho dostávam depku... ☹ Už vidím ako sa tu budeme stretávať len my a písať si tu a nadávať... 😀

Anit ,Mima ako tak kukám tak my sa ani nestretneme na pôrodnici bo ja pôjdem oveľa neskôr ako vy... ☹ No čo som dneska z toho taká depresívuš???

A sa mi už zase nič nechce robiť,už tretí deň mám taký že ani slamku krížom preložiť sa mi nechce,absolútne nič,len sa tak pozerám po izbe,že zišlo by sa aj povysávať,aj upratať,aj požehliť ale tým to aj hasne..

katulikzlatulik
30. jan 2009

ahojte, neviete niektora nieco o maryi? a co caly? a kto je dalsi na rade?

mirea
30. jan 2009

clariss, viem si to predstaviť.
Ja som si tak minule naložila v Bille, že mám to len 5 min. pešo, tak to zvládnem. Noo, už po minúte som si nadávala aká som hlúpa. A ruky sa mi ešte hodinu triasli 😀
Ja som si dnes kúpila kráásny prsteň, svokra mi dala peniaze - že ako bolestné 😵 dobrá svokra, nie? 😀

muriel293
30. jan 2009

mirea
no fasa,aj ja ceeem takúúúú! 😀 😀 😀

mirea
30. jan 2009

😝 nedáám!

ludika33
30. jan 2009

mirea to mas fakt zlatu svokru. ja zial nemam ziadnu ☹

bambulla
30. jan 2009

mirea mat taku svokru 🙂 🙂 🙂 ja som s mojou uz dva roky neni v kontakte jedna vynena nazorou a je to

mirea
30. jan 2009

inak to by sa malo "legalizovať"
Pri prvom som dostala náušnice. Však ten pôrod ani nie je sranda, tak si zaslúžime bolestné 😉

ludika33
30. jan 2009

ja som pri prvom dostala od muzicka zahradnu hojdacku. nechcela som goldase a z hodusky sa vytesujeme doteraz a malu som aj kojila v lete na nej

muriel293
30. jan 2009

mirea
a kúpila ti už aj dačo pre drobca?

mirea
30. jan 2009

ona sa bojí kupovať sama - je už staršia, že ona nevie čo je teraz in. Dáva mi peniaze, nech kúpim podľa svojho vkusu. 😝
Ale Samkovi napr. zaplatili celú detskú izbu.. a nebolo to málo 🙂

ludika33
30. jan 2009

muriel nerob si tazku hlavu zo svokry. mne ani mama pre maleho nic nekupila. vyslovene nieco male pre neho myslim. ona mi poda zeleninku - ovocicko, ale to je tak pre vsetkych, ale malu mini hrkalku nie.

sue13
30. jan 2009

Clarissa ta sedacka je super. To je ta co sa Ti da aj na kocik nakliknut ze??? 😉 Budeme brazdit nakupne centra s autosedackami 😀 😀 😀
Mirea tak taku svokru by som brala aj ja 😉
Ja by som si chcela dat predlzit a zhustit vlasy po porode tak dufam ze ako bolestne mi vsetci na to prispeju 😀 😀 😀

ludika33
30. jan 2009

sue s tym predlzovanim a zhustovanim pockaj aspon tri - styri mesiace. niektorym babam a aj mne zacali po troch mesiacoch nenormalne padat vlasy, tak nech do toho neinvestujes zbytocne.

krasulka
30. jan 2009

Mirea, no super, aka svokra 😀 😀 😀

ja uz mam zamiesene na langose, mnamky. 🙂

My ked sme sa zoznamili tak Michal mi stale hovoril ze ked mu porodim dieta ze mi kupi auto 😀 😀 😀 😀 ale odkedy som tehu tak akosi o tom ani slovicko nepadlo 😀 😀 😀 😀 Ale ako ho poznam, nejaky darcek mozem isto ocakavat. 🙂 🙂

ludika33
30. jan 2009

claris to vajko je bombove.

krasul neprovokuj stale s tymi langosmi, lebo vsetky sadame na bus a ideme k vam na langose 😀

mirea
30. jan 2009

no, baby, ja mám šťastie, svokra je ako moja druhá mama 😀

mňaam, langoše by som si dala. S cesnakom a kyslou smotanou 😉
Ja mám zemiakovú kašu a kuracie rezne na prírodno. A otvorila som si k tomu černicový kompót - je pokazenýýý 😠

clarissa
30. jan 2009

daujem baby..ano sue da sa to nakliknut dnes to pojdem skusit k svokrovcom nakliknut asi..kocik sme minule zlozili,je stale unich ale najrdesj by somsi ho uz zobrala domov 😔
mne michal ze ved porod to je krasne lebo privediem na svet miminko zeto je naj darcek..ale ze ruzicku mi donesie....aspon cosi...pre mna bude bolestne ze si zoberie na tyzden dovolenku ked pojdeme s nemocky

sue13
30. jan 2009

Ludika jasne, skor to isto nebude. Az ked sa moje telo zo vsetkeho spamata. Aj tak budem mat na zaciatku uplne ine starosti. 😉
Krasulka tak mu to skus jemne pripomenut 😀
Aj ja zhanam nejake sikovne auticko, nie drahe co si chceme kupit s maminou aby sme mohli chodit s Karinkou po vyletoch 😵 😵 😵

muriel293
30. jan 2009

ludika
máš pravdu,kašlem na to...však nie každá je rovnaká a dneska mám asi takú blbú náladu tak sa nebudem ešte aj svokrou otravovať 😀

Aj my máme takú naklikávaciu autosedačku,mnohí si to veľmi chvália že je to super vec že nemusíš budiť krpca a prekladať ho,no dúfam že budeme spokojní s komplet kočíkom...

sue13
30. jan 2009

Jeeej baby Mima22 pridala do naseho albumu fotku Natalky 😵 😵 😵
Aka je zlatunka 😵

clarissa
30. jan 2009

a setri to aj priestor dost..napr na nakup v tescu a tak je to prakticke nemusis trepat celu vanicku...
ale do tesca a podobne---hm to nechame az na neskor

ludika33
30. jan 2009

supris sue idem hned pozriet. vcera som akurat pozeral nas albumik a nic nove tam nebolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre