Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

a2303
3. feb 2009

Marya, Evka 😵 😵 😵 gratulujem z celého srdca!!!! 😵 😵 😵

Baby,prišla som sa rozlúčiť, lebo zajtra ráno na 7mu idem do tej nemocky. Dnes si idem ešte nejaké veci dorobiť a užiť Drahého... Strašne mi bude zas chýbať... ☹
Potom Mimke napíšem sms čo je somnou a poprosím ju aby Vám dala vedieť.
Držte sa mi a na všetky budem myslieť aby ste to mali čo najskor za sebou!!!!
Ahojte 🙂

kvietok23
3. feb 2009

no, mala, mala suseda, ale tak muselo to prist tento tyzden 😀

nadzieja
3. feb 2009

a2303 .... drz sa .... jatu uz depku dostvam, kazdy tu rodi alebo porodil ... a ja........... 😖

janula10
3. feb 2009

anit aj ty? 😕 no ale mas narok uz tak drzim palceky

asi tu len my budeme ja muriel a krasul a lenkahrehus vyzera to tak 😀 😀 😀

janula10
3. feb 2009

nadzieja my mame cas este snad nechces ist predcasne? 😉

kvietok23
3. feb 2009

no ja som len zvedava, ze kolko toho dneska naspim 😀

bambulla
3. feb 2009

baby niejako ste sa rozbehli s tymi deturencami aj ja chcem uz ist ☹ ☹ ☹

janula10
3. feb 2009

neboj budes spat poslednu noc sa vyspi poriadne 😀 😀 😀 😀

janula10
3. feb 2009

inak ta bubu ktovie co s Adamcekom..... 😕 😅

kvietok pozdrav klem potom 😉

kvietok23
3. feb 2009

ona mala ist az medzi 1 a 3 do poradne, tak ona sa ozve.
jasne, zajtra jej zavolam,ze uz som tam. ak sa mi teda bude dat, neviem, co tam so mnou budu robit 😅

a2303
3. feb 2009

Baby, tak namňa myslite a držte sa aj Vy!!!
Začínam mať poriadny strach.... ☹

Ahooojte 😉

bubatenko
3. feb 2009

ahojte,

hlásenie, my nastupujeme vo štvrtok ráno ak neporodíme dovtedy...... všetko je pripravené, mamina otvorená, len náš synátor nevie nájsť cestu 😀 Doktor ma príma vyšetril, že mám pocit, že by sa to aj rozbehnúť mohlo..... krámové bolesti trochu už mám,,, ide mi to do stehien trocha, ale na monitore nebolo nič vidieť..... a bola som zase na monitore na pôrodnej sále a práve sa tam narodilo babatko.... ludkovia som sa skoro rozplakakla ako malé decko.....

aaaaaaaa ešte stretla som Klem, zajtra ráno o 8,00 ide na cisársky, takže pribude dalšie babatko... pozdravuje vas všetky 😉

Kvietok počkaj do štvrtka na mna..... nepredbiehaj sa 😉

janula10
3. feb 2009

juj bubu super spravy tak budete bacovat spolu, tak drzim palceky

anit neboj 😉 bude dobre 😵

kvietok23
3. feb 2009

ahoj bubu, a ako ta baba, kricala? 😕

krasulka
3. feb 2009

kocky tak sa to tu rozbieha co? juj tak sa tesim z toho. Ja mam zajtra poradnu, idem aj na krv, kvoli epiduralke. Budem na vas vsetky mysleit co zajtra nastupujete do nemocky 😵 😵 Krasa..Ze uz sme takto pri cieli.

bubatenko
3. feb 2009

práveže vôbec nekričala, ja som ani nevdela,že sa tam rodí, len zachvilu som počula krik babatka a potom doktora, ktorý povedal, že zachvilu porodíme placentu .... ja som ich nevidela, len počula, lebo ten monitor je troška dalej.... ale babatko bolo počuť všade 😀

A inak naš synátor má cca 3800g.... to bude pôrod 🙂 Kvietok vy ste ako na tom?

janula10
3. feb 2009

bubu to je dobra vaha 😉

kvietok23
3. feb 2009

ja ti neviem, v 1/2 januara mal 3100 a odvtedy ho nikto nemeral, nevazil.
Len ked mi dneska doktorka merala brucho tak vravela, ze my este rastieme? ze to uz by sme ani nemuseli... tak neviem, snad nebude velky moc 😒

janula10
3. feb 2009

inak baby ja som si nahlasila budem darovat pupocnikovu krv uz si to zaznacila moja porodnicka....ze ked nebude nieco pri porode mozem teda na antolskej sa to tak da....asi potom este su vysetrenia toho ale to uz neviem....

kvietok23
3. feb 2009

bubu, takze my davame stretko vo stvrtok, ok?
prid pozret maleho 😉 a klem je uz tam hore? nie je na tom materno fetalnom?je na nadstandarte?

kvietok23
3. feb 2009

pridem este vecer na chvilku za vami.
Idem si este dobalit veci a cakat draheho 😎

bubatenko
3. feb 2009

prídem ak budem nudiť....

klem leží na 8 , tam kde je štandard a vravela, že je to poloprázdne, že nie je teraz veľa pôrodov, že by nemal byť problém z nadštandardom, takže takéto správy

nikollette
3. feb 2009

Ahojte februarovky.. tak dnes som bola u mojho dokiho, a vravel, ze necakal, ale ze do dvoch tyzdnov by to aj mohlo vypuknut 😅 NO vam poviem , bola som riadne prekvapena, nakolko som v 38tt, a mysleli sme si ze je to o dva tyzdne mensie, cize 36.. no podla prietokov, som vazne v 38tt, takze ten nas krpec to nejako dobehol 😉 ale aj ma to potesilo, ze nech to uz mam cim skor za sebouuuu..tesim sa, aj bojim sa.. 😅

lenk30
3. feb 2009

ahojte. janula, ty si na mňa zabudla? veď ja som stále 2v1, ale aspoň som mala včera nácvik. Ale rozbehlo sa to tu riadne, len čo je pravda!!!!!!!!
Už tu ostaneme fakt len s rovnakým termínom. Aj vy už ste také spuchnuté?

nadzieja
3. feb 2009

tak ja som bola vcera na poradni ... a doky povedal, ze sme uz v pohode pripraveny na porod .... tak taska uz zbalena ....pre kazdy pripad .... ale jasi myslim, ze to aj tak skor nebude .... trocha ma stve ten moj tlak, ale ze vraj zatial sa to da, v pondelok znova do poradne, tak uvidime .... 😉

muriel293
3. feb 2009

no vidíš nadzieja
a ty tu "nariekaš" že aj ty chceš rodiť,tebe aspoň povedal že ste už pripravení a mne ani len to nie,ja som neni vôbec pripravená... 😖

nadzieja
3. feb 2009

ved to iba podla ozvien srdiecka urcil ... tak co ja ti viem, kao to bude .... ale ja by som brala uz aj hned, mne to brucho uz strasne vadi, ani zohnut sa nemozem, aby som cizmy obula ........

muriel293
3. feb 2009

mne ani tak to brucho nevadí ani tie ostatné problémy len už mi je ľúto že väčšina už má bábatká pri sebe,vidia ich,dotýkajú sa ich a ja furt nič len čakám a čakám a som nedočkavá už normálne hromžím že prestanem chodiť do našej témy lebo som potom z toho na nervy 😀

krasulka
3. feb 2009

zienky moje, ja mam tak spuchnute nohy to je otras..este som to nikdy takto nemala..Uplne aj prsty na nohach mam juuj ☹ ☹ ☹ som zvedava na zajtrajsiu poradnu.. Idem do sprchy sa trosku okosit pred poradnou 😀

lenk30
3. feb 2009

nadzieja, čo čižmy? s tými som skončila už pred dvoma mesiacmi........
krasulka ja mám také prsty aj na rukách. ani nič chytiť.........fuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre