Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sisa29
25. jan 2009

aha a ja som to hladala v tej vizitke.ale inac niekde som citala ze tehotenstvo ubera iq tak to bude asi tym 😀 😀 😀

bubatenko
25. jan 2009

lenk ale dotiahneš... mne už môj pôrodnik tvrdí druhý týždeň , že môžem porodiť každý deň. Aj v útorok sa so mnou lúčil, že nemyslí, že sa uvidíme na budúci týždeň v poradni a toď.... v utorok mu tam zase nabehnem s tým kotlíkom, že hold tak rýchlo sa ma nezbaví 🙂

ludika33
25. jan 2009

sisa este ze sa mame na co vyhovorit. ja som zase pocula, ze je vacsia zabudlivost v tehotenstve 😉

lenk30
25. jan 2009

no mne by stačilo do toho 38tt. asi to aj tak vyzerá. lebo on chce plánovaný pôrod..............

sisa29
25. jan 2009

no aspon nieco je pozitivne

ludika33
25. jan 2009

bubatenko ty budes ako moja mamina pri brachovi. kazde dva dni chodila a lekar sa s nou pokazde lucil, ze uz na porodnej sale sa stretnu a ona sa pokazde dovalila do ordinacie

bubatenko
25. jan 2009

sisa máš pravdu.... ja som to čítala v tej knižke deväť mesiacov otázok a odpovedí, ale nie že iq, ale zhoršenie krátkodobej pamäte a troška spomalené myslenie... normálne to tam je tak napísané pri nejakom 5 mesiaci , v sekcii ako sa budeme cítiť 😀

ludika33
25. jan 2009

lenk a ty ides na cisarak?

lenk30
25. jan 2009

včera som ten kotlík navliekla do takého overalu - dobrá látka, inak sa to natiahlo a zvládlo by to, aby sa drahý nevyhováral, keby ma chcel zobrať niekde na ples............že mám ísť v čom.
to že by som musela mať žabky som už nekomentovala

ludika33
25. jan 2009

babulky lucim sa. idem sa postavit k zehlicke, lebo mam toho pozehnane a je to vsetko nalozene zatial v postielke maleho, tak keby sa pytal skor, ze nech ho je kde dat. prajem vam krasnu nedelu.

bubatenko
25. jan 2009

no baby ja sa lúčim, idem so seba urobiť polo človeka aspoň, lebo urobiť cicu-micu v tomto stave je už dosť ťažkééé, priam nemožné.... a idem sa nechať obslúžiť k rodičom......

🙂

Prajeme dobrú chuť k nedeľňajšiemu obedíku a poobede opäť nakuknem , papa 😉

sisa29
25. jan 2009

aj ja sa lucim musim sa ist venovat svojej dcerke lebo uz je nestastna a tak smutne namna pozera.papa a peknu nedelu.a keby niektora nieco tak sa drzte

lenk30
25. jan 2009

ja idem kuknúť našich, tak papa a cíťte sa fit

krasulka
25. jan 2009

No cafte, aj u vas je tak pekne ako tu? Ja som sa rozhodla nieco robit lebo len sediet a nadavat uz ma akosi prestalo bavi! 😠 😠 😀 😀 😀 Tak som si nastruhala jablka a idem spravit kolaci Pita, le asi ho budem tak na etapy robit 😀 😀 😀 Ale neva, A snad sa mi podari dnes vytrepat aj na prechadzku, je fakt krasne. Tu uz dlho takto nebolo.

Inak co ste sa bavili o tom ze druhe alebo dalsie dieta...Mne sa to kedysi velmi pacilo ked tak po sebe som videla nejakych surodencov, ale ja ked si mam predstavit ze by som uz o par mesiacov mala byt zas v takomto stave tak nehrozi..A ked sme kociar vyberali tak Michal hovori, ze noo, ten je pekny, bude aj za rok pre syna, tak taky pohlad som nanho hodila ze uz radsej stichol 😠 😠 Som mu uz pisala ze nech si zacne kupovat gumy do zasoby lebo nemienim byt hned zas tehu a antiku tiez do seba pchat hned nechcem, budem mat co robit aby som sa zbavila tychto tehu kil. A neviem ako vy ale ja som z antiky vzdy pribrala..nech si na letaciku pisu co chcu.

mamamima
25. jan 2009

ahojte mamulky...

ludika, cooo? tretie? 😅 ta obdivujem, toto kebyze je moje prve tehu, tak sa uz nedam nablaznit a natalka by nemala sestricku...takze nastastie...ale na tretie ma nenahovori nikto, ja viem, ze sa po case zabudne, ale uz je toho vela...som dalsi hypochonder, ale sak komu sa postazujem 😀 pre mna o chvilu bude musiet prist vysokozdvizny...som zehlila, upratala, ale LTT a uz ledva stojim, tak mam pauzu...fakt sa ledva uz kotulam, nech mame uz po tom...

sisa, aj ja s natalkou 42tt a vyvolavacka, ale zabrala na 1.x nastastie...a vcera som citala, ze prvorodicky vacs. prenasaju a to aj je pravda, s vynimkou tych co maliejake problemy ze sa otvaraju a tak...moja mala von veru ist nechcela...

shupolienka
25. jan 2009

no ahojte babule, tak som vas prisla mrk.
Uz sme v Stupaveee jupiiiii uz si tu zijeme ako naozajska rodinkaaa. Boze to je aky rozdiel 😀
Dnes sme pozvali ku nam svokrovcov, tak sa mi pecie kuriatko v trube 😎
Som vyumyvala kupelne, a navarila a drahy posprataval este krabice plne veci, povysaval cely byt a poumyval parkety. No supis.

Inak v noci som bola tri krat hore, lebo som sa zakazdym zobudila ze mi je na vracanie. Tak som sa to snazila predychat nech nejdem vracat. blee strasna noc, neviem ci som nieco zjedla tazke vecer, mali sme chleba vo vajci a potom som sundala horalku s mliekom. 😒
Dnes este do seba nic nedostanem asi 😖

A co mate nove? strasne vela ste toho popisali. Porodil niekto novy? 😎

shupolienka
25. jan 2009

ja urcite tretie este chcem 😀 Sak do tretice sa musi podarit dievcatko 😀

mamamima
25. jan 2009

shupol. tak super ze uz ste vo svojom a sami, pamatam si ten pocit spred 4 rokov ked sa mala natalka narodit, tiez sme sa stahovali do nasho domceka...

ja ked si dam vajcovy chlieb, tak mam cely den zahu, to je tazke veru, asi si to mala z toho...nikto novy neporodil...

prajem do tretice dievcatko 😵 ja chlapca nechcem radsej, ked ho za mna niekto vynosi, ja rada porodim, ale dalsie tehu ee 😝

muriel293
25. jan 2009

ahojte.. hm lenk!!!!!!!!!!! Dneska to bude bez sťažností,som sa úžasne konečne vyspala,som chrochnila do obeda,večer prišli známe bolesti brucha a pridali sa aj kríže ale Peťo mi ich skvele rozmasíroval,normálne som cítila ako mi pritom povolilo to brucho a som slaaaadko zaspala! 😀

Inak s tými bolesťami a vecami okolo toho aj ja sa obávam že nebudem vedieť kedy je to už ONO hm...hádam to dáko odhadnem...z toho mám trocha stres,nechcela by som zbytočne skoro napríklad trčať v nemocke ale ani prísť tam neskoro...

Ahoj mima...máme sa? 😉 Kde zas trčí Janula?

A o tom bábatku mi nikto nič neodpovedal! ☹

lenk30
25. jan 2009

muriel, tak aspon niekto sa vyspal. Ja už som bola aj našich pozrieť. so sľúbeného výletíku s drahým nič, lebo tu hnije pod dekou, ako keby bol tehotný. tak som zavolala kamoške a zachvíľu príde pre mňa a niekde vybehneme.
Aké bábätko?

darmka
25. jan 2009

Ahojte, včera večer som mala bolesti v podbrušku aj keď som ležala, musela som hľadať vhodnú polohu, aby to prešlo. Doteraz som nemávala žiadne bolesti, tak pravdu povediac, dúfam, že občasné bolesti sú už teraz normálne. Nechcem hneď utekať k lekárovi s každou drobnosťou.

krasulka
25. jan 2009

muriel, mima22 uz ma dcerku Nataliu.Rodila cisarskym.

xena22
autor
25. jan 2009

Baby ja keby som cakala teraz prve a mala taketo tehu,tak prisaham,ze viac deti nemam ! Mna to uz tiez nebavi 😒 V noci o nicom,cez den sa len motam a funim,dnes som sice upratala s muzom cely dom,ale ani z toho radost nemam,bojim sa cez den spat,lebo potom v noci cumim do plafona a dni mi pomaly idu...potrebovala by som sa s niecim rozptylit,ale uz ani film nevydrzim kukat na jeden sup 😀

No idem si dat segedinu a aspon 5 knediel - kym mozem,po porode mozem na kapustu akurat tak zabudnut 😉
Krasul ja som vzdy pribrala pri antike aj vzdy ked som ju vysadila,skratka nemam rada taketo hormonalne vykyvy,neviem ako budeme riesit antikoncepciu my,asi celibatom - ved sme mali dost slusny nacvik teraz 😀
Fakt neviem,asi uzol na vtaka,alebo mate ine napady?Naplaste su to iste ako tabletky aj implantat,teliesku neverim,chcale som si dat urobit sterilizaciu,ale tu v irsku na mna pozerali ako keby som prisla s marsu... asi poslem muza na vasektomiu 😀 Idem mu to navrhnut 😉 ALebo potom kondomy,nejake mam este v supliku,idem kukunut,ci nemaju preslu lehotu 😀 😀 😀

mamamima
25. jan 2009

Ahoj Muriel no mame sa asi ako tu vsetky uboziatka 😀
dnes ma neskutocne boli susura, som zehlila, ale tolko naraz som neozehlila ani ked som nebola tehu, sa pripravujem aby mali co nosit ked budem mimo, lebo moj nevie ani ako sa zehlicka zapina 😠 uz sa chystam rodit 😀 a este o 3 ytzdne tu budem krochnit, ale to ma uz vazne porazi,

zdielam Xenin nazor v prvej casti, aj ja som v tomto tehu uz na nervy, fakt mi v prvom nic nebolo, to som tiez ledva chodila, ale rozmyslam nad tym, ze to som mala este take romanticke predstavy o vsetkom, vratane manzelstva 😀 teraz zijem v realite 😝

janula10
25. jan 2009

Caute
kvietok neboj to som neboal ja v sanitke a ako pises aj po nasom stretnuti najskor 😀 😀 😀 😀
som sa nasmiala sa mi to lubilo ako sa tu o mne pisalo ze maybe uz som isla 😀 😀 😀 😀

ja som bola od 10h do teraz v auparku a v avione a u nasich aj.....musim vam podat info vsak viete asi o com 😀 😀 😀 ze dostali uz v zare aj v benetone ak ma niekto zaujem detsku kolekciu jar leto aj tricka pulovriky a podobne.....len pre info 😉

ja vam zasa poviem ze chodim a nic mi nieje citim sa ako v 1mesiaci..... 😀

janula10
25. jan 2009

Babky skuska neviem ako pomocka sa dala ale nemala som vsetko tam ☹ ☹ cez tyzden budu vysledky

a vy co vam tam svieti ta 40tka co tu este robite??? 😀 😀 😀

krasulka
25. jan 2009

Cafte,

tak ja som prave vyliezla z vane! Som sa krasne namocila do takej teplej, ale nie moc..no to bola ulava na krize aj na vsetko.Sa citim ako znovuzrodena. A som si napustila uplne plnu ale aj tak brucho trcalo kua 😀 😀 😀 len potom to dvihanie...no hruza...telefon som mla pri sebe ze keby cosi nech niekomu zavolm lebo som sama doma.Michal mi pisal na skype ze mi dava 20 minut a potom mi vola ako to vyzera 😀 😀 😀 😀

caly8
25. jan 2009

zdravím 🙂

tak ja po včerajšom kritickom dni hlásim zlepšenie o 100% ´tak ako som myslela, že už pôjdem čo ma tak bolelo brucho tak si to teraz vôbec nemyslím... asi to boli vetry 😀 😀 😀 ako tu spomínala xena 😀

dnes som aj ja varila segedín a tóže žehlila nuž a teraz vyvalujem bruško na gavalci 🙄

kvietok23
25. jan 2009

janul, to my sme isli po komarovskej na navstevu a isla sanitka a drahy, ze aha, JANULA uz ide... no prca... 😀
no to sa o mne povedat neda, ze chodim ako v 1 mesiaci, ja som dneska k.o. takze si idem konecne lahnut na gauc, lebo dneska sme mali 2 navstevy 😝

xena22
autor
25. jan 2009

Baby inak aj ja som zistila,ze ked kvasim doma,tak mi je vsetko a akonahle niekam vyrazim,tak po problemoch ani stopy,asi si zajtra niekam vyjdem,trosku sa rozptylit po obchodoch,ale nic take nepotrebujem a stve ma,ze vsade su vypredaje veci a ja neviem aku velkost budem po porode nosit 😀

Krasul dala si mi chrobaka do hlavy s tou vanou 😉 ale aj sa trochu uz bojim,sice by nebolo odveci uz ist do nemocky,ale radsej pojdem na svoj objednany termin,nech nerobim dr stresy 😉

Janula ja sa tiez divim,co tu podaktore este robia ... ja som si myslela,ze ako mi zasvieti 38tt tak uz je koniec,ale pozeram,ze niektore babatka si davaju este mesiac k dobru 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre