Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

darmka
4. nov 2010

Ahojte, pisete tu o odstavovani. Ja som odstavila uz pred 8 mesiacmi. Este vzdy ked si stlacim bradavku, tak mi vyteka taka tekutina. Ono nie je to biele ako mlieko. Doktorovi som to spominala uz 2 krat, povedal, ze nemam stlacat a skusat. No ako inak zistim, ci uz odislo. Je to este vlastne normalne<

terina25
4. nov 2010

zuzi:tak ty už o chvíľu rodíš?pánečky,ale to rýchlo prešlo nie?je to niečo úplne iné ako 1.tehu nie?dúfam,že porod bude rýchly a bez problémov.

heidy:tak nezávidím tie dvojičky.ale tak čo už,keď tak vyšlo.

ja si už pomaly začínam zvykať na nedostatok spánku a jedla.Sebinko je dosť náročné dieťa.cez deň vobec nespí.a keď tak max.po 20 minút.takže to sa nič nedá robiť pri ňom.a teraz ešte aj v noci sa budí aj 3-4x,takže som k.o.Ale už som si zvykla,nič iné my neostáva.

Sofinka tiež veľa kecá.tiež sa čudujem,že jej idú aj ťažké slová - napr.krokodýl 😀 A seba volá že Fofinka,lebo s jej neide.básničky nevie ani riekanky.nemám na to čas ju to učiť.akurát trošku vie spievať kukulienku,oli oli janko.

caly8
5. nov 2010

http://www.vseprobydleni.cz/inspiromat.php?id=231

kuknite mamičky na veselé chlebíčky 😉 dobrú chuť

andrea142
7. nov 2010

tie chlebíčky sú geniálne 😀 😀 😀 ........
@caly8

martinka17
8. nov 2010

@caly8 krásne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Škoda len, že Samko by to pohádzal s vervou po zemi a nič nezjedol

andrea142
8. nov 2010

@martinka17 😀 😀 😀 moja by to jedla po kúskoch ale chlieb by nechala 😀 😀 😀

martinka17
8. nov 2010

@andrea142 Samko dnes na olovrant zjedol krajec chleba, asi po 2 týždňoch sa podarilo 😲 😀 😀 😀

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 : naša večerala párky ....došla dole z izby že chce párky tak jej muž robil párky a potom som sa z nej išla pocikať ako ich jedla ...musela ich mať v macko pú miske a pýtala sa muža vždy ,že "pájky" tak si dala párky a chlieb a paradajky nie,tak ju napomenul ,vtedy začala jesť aj chlieb a paradajky ale vždy keď si dala do úst párky tak sa vždy opýtala otca ,že "pájky" 😀 😀 😀

včera sa nám stala menšia nehoda ☹ ......teraz prechádza obdobím ,že chce všetko sama robiť ,tak si obúvala papuča a opierala sa o škatuľu s hračkami tak som jej hovorila nech si sadne a tak si dá papuče ale čoby poslúchla ,tak sa jej vyšmykla ruka a narazila tvárou do škatule a rozrezala si peru 😖 ......... to bolo plaču.

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 to nič, pusa sa zahojí. Samko teraz sám je polievku, nebudem komentovať 😀 , len vodu by chcel, nezoberie nič iné do pusy 😉

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 no hej, len ten pohľad na ňu včera.a potom tam ešte strčila ruku a tá celá od krvi. 😖 .....som sa riadne naľakala 😖 ....teraz to má už celkom pekné ešte troška napuchnuté.

dobrú chuť k polievke 🙂 ....... my ideme jesť o chvíľu a potom malá spať a ja sa idem flákať s mamou a sestrou 😀

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 a kto bude strážiť deti,keď sa idete všetky flákať??

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 : švagor a môj otec 😀 😀 😀 ......obaja sú doma

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 aráda, u nás včera dedo strážil, ráno som bola na krv boli skoro 2 hodiny samí.

andrea142
9. nov 2010

tak moje flákanie sa nekoná. pred chvíľou volali švagrovi,že musí do roboty ,tak som sa obetovala aby otec nemusel byť sám s tromi deťmi.....................večer nahovorím manžela do kina 😀 😀 😀

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 ty si obetavá, neboj, oni nič pekné nekúúúúpia, iste.

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 nakoniec ma prehovorili a išla som aj ja 😅 😀 ........dokonca otec ani nevolal ,že s nimi nevládze. 😀 ....malej som kúpila podkolienky dvoje.

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 to bude riadna parádnica, a sebe si nič nekúpila?

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 : sebe nič, nič ma nezaujalo. 😀 ............akúrat mám poobjednaných milión vecí a ako to poznám všetko mi dôjde naraz 😅 🙄 😀

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 už kupujem pre malú? Alebo pre seba ešte tehu?

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 : tehu ani nie, ničím staré tričká. pre malú ešte tiež nie.... rôzne ozdoby na stromček,lebo keď som došla k mužovi tak som skoro infarkt dostala ,lebo nemali nič poriadne na stromček. 24. sme so švagrom išli do horbachu kúpiť aspoň niečo aby som mohla ozdobiť stromček........ potom avon a oriflame už vianočné darčeky pre sestru a mamu a nejaké drobnosti pre mňa 😀 ........... Lili som objednala šál z oriflamu. knihu rozprávkovú. atď niečo na vianoce, niečo len tak 😀 😀 😀

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 no vianoce strašia aj mňa, len neviem, čo kupovať:(

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 : no ja už väčšinu viem akúrat neviem čo manželovi. a on má dokonca 27.12 aj narodky ...30 rokov a ja ani netuším čo mu mám kúpiť ☹

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 tak to máš ťažké, ja tiež neviem, komu čo, totál žiaden nápad☹

andrea142
9. nov 2010

@martinka17 tak hej...... aj ja som hovorila, že nech povedia čo chcú a aspoň nekúpim blbosť. so sestrou si vždy povieme čo chceme ,otcovi to istia flanelové košele do roboty 😀 ( ten ich asi je ,lebo minule tiež dostal a nevie kde ich má )...svokrovci už asi 5.rok dostávajú pobyt v Piešťanoch ......švagrovia - nejaké kozmetické balíčky .......deti-hračky.....babka- tiež nejaký balíček, alebo kôš s ovocím ...... mamu ešte neviem ...tiež švagrinú ale tá sa dá rýchlo vybaviť ,,lebo zvykneme chodiť do Incheby na vianočné trhy a minule kúpila prehoz na posteľ a do toho som jej dala peniaze. tak možno aj tento rok jej do niečoho prispejem a hotovo ...... no a manžela som už spomínala............. možno mu kúpim lego....... minule si robil srandu ,že on chce lego 😀

martinka17
9. nov 2010

@andrea142 tak mne povedali, ja nič nepotrebujem☹ Tak postupne dumám, mám jeden parfém, ten bude sestre alebo mame, mám knihy pre otca...a to je všetko. A malý, ten nedostane asi nič, má toľko vecí aj hračiek....aj dnes dostal svietiacu loptičku, minule 4 autá, od kamaráta si doniesol Ďalšie 4.......je maniak na auta, ako bol jeho otec, dúfam len toto zdedil 😀

andrea142
10. nov 2010

@martinka17 😀 😀 😀 ...tak pre chlapcov sú autá dôležité 😀 ....dokonca aj Lili má 5 autíčok a teraz nejako presedlala na vláčiky 😀 ........... ináč som dobre šiši píšem ,že mamu neviem a pritom som jej už objednala parfém aj som to už písala. 😀 .....večer mi už nemyslí. 😀

terina25
10. nov 2010

vidím,že riešite darčeky.a my sme sa s mužom dohodli,že tento rok budeme,,šetriť.lebo keby som mala každému kupovať,tak to sa nedoplatím.je nás totiž dokopy až 14 ľudí.takže mojim sestrám ani švagrovi nič nekupujem.sebi tiež nič nedostane-zbytočne.sofi chcem kúpiť hojdačku ,čo sa upevňuje na zárubňu.rodičom a svokrovcom kúpim asi poháre s fotkou detí a kalendár.jednej neteri dám moj mobil,druhej asi peniaze a jej synovi len nejakú maličkosť.veď aj tak to bude teda dosť stáť...počítam tak okolo 70 eur,keď nie viac.a to som ešte nezapočítala darčeky pre mňa a manžela.asi si zase nič nedáme-klasika...ešte aj kočiar sa nám teraz pokazil a zháňame nejaký z bazára 😒 No nedarí sa.keď sa darí,tak sa darí.min.mesiac sa nám pokazil sporák,dávali sme nové kachličky do kuchyne.teraz zase kočiar.vždy sa niečo nájde,kde treba dať prašule.už mi to ide na nervy ☹

terina25
10. nov 2010

@martinka17 mám tip pre malého na darček.Čo tak bobo car?to možeš aj ty využiť 😀 Ja rozmýšľam ,že to kúpim malej na narodky.len to stojí cca.50 eur. 😖

martinka17
10. nov 2010

@terina25 JA som včera našla na nete sanky za 25 EUR, tak asi dostane drevené sánky. ten bobo car som si našla na nete, mne to príde nudné...okrem toho, nemám doma na to priestor a v lete dostane bicykel🙂 Ale 50 EUR, to by som za hračku nikdy nedala, ako ani náhodou, z toho musím žiť asi tak dva týždne, niekedy to mám na 3 týždne, kde na jeden darček 😀

A aký kočiar sa pokazil? športiak? Lebo kámoška sa chystá predať svoj, je super 😵 a nebol by drahý.
14 ľudí, teeeda. Ináč hojdačka...nech muž kúpi skoby v hutnických potrebách a tie navŕta na zárubňu a pripevníte akúkoľvek hojdačku, kámoška tak má a kooooopec peňazí ušetrili 😀
@andrea142 sa nečudujem, že si večer unavená, ja nie som tehu a večer mi to nemyslí tiež 😵

terina25
10. nov 2010

@martinka17 no,my sme minulý rok kúpili darček za 50 eur 🤐 ale tiež už musíme šetriť,lebo keby som mala obom deťom kupovať,tak drahé darčeky,tak to možem ísť vyberať bedne 😔

tie skoby už máme na hojdačku.ostali po povodných majiteľoch v byte 😀 a už sme aj pozerali v dráčiku majú najlacnejšiu tuším za 7 eur,tak asi kúpime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre