Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
27. jan 2009

caly tak som sa schvalne kukla do tehu knizky a ja tam vobec nic take nemam..ja mam asi nejaku divnu tehu knizku 😅

caly8
27. jan 2009

áno presne ako píšeš xena 🙂 už by sa mi aj malo začať ľahšie dýchať ale a kosi sa mi zapchááááva nos 😠 😠 do riti..to tieto návštevy nemocnice sa totam hemží vírusmi..kto bude za mňa predýchavať v pôrodnici 🙄

xena22
autor
27. jan 2009

Tiez som bola prekvapena,ze by som radsej mala muza pri bolestiach a tej niekolkohodinovej nude ako pri tlaceni...

janula10
27. jan 2009

ja mam tam ze poloha ale ziadne cisla....
nemyslim si ze je to velmi dolezite asi ako ktory doki ja mam pisane stale v kazdom tyzdni skratky...neviem....

krasulka
27. jan 2009

caly presne, ja som dnes bola v lekarni a tu u nas zas vsetci kupovali predomnou smecty na sracky a podobne veci..tak mi tu zas mame take nieco, crevna chripka ci co to..Len sa bojim ked budem v porodke aby kvoli chripke nezakazali navstevy 😕 😕 lebo aj to sa stava.

janul 😀 😀 😀 asi uz som to tu pisala..ale ty ked cikas este sa v pohode utreis z predu? Ja uz pravou rukou nie, uz len lavou, neviem preco 😀 😀 nedociahnem cez brucho.

xena22
autor
27. jan 2009

Hm ja veru uz naberam aj sadlo,,,, doteraz sa mi to zdalo len take tehotenske to brucho ale teraz citim,ze bude na tom bruchu sakra vela roboty po porode... 😖

janula10
27. jan 2009

xeni ved prave nam aj hovorili na antolskej ze ta 1doba najhorsia je dobra ked je tam muz to vypudenie 15min uz aj sama keby som bola takze skor opacne....
ale kazda porodka inak, som rada ze mato bude stale od zaciatku az do konca so mnou

caly ked mas toto tak mas dufam zbaleny aj nosny sprej k porodu vincentka alebo morsky sprej do nosa?

xena22
autor
27. jan 2009

Krasul ked pojdem najblizsie na wc tak vyskusam 😀 ale tiez som rozmyslala nad tym,ze ako sa asi utieraju tie dvestokilove zeny 😕 a vobec ako asi tak funguju cely zivot s takymi mierami 😕

Pre inspiraciu - http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ako-so...

klementina
27. jan 2009

janula, 2.2: nastupujem do porodky, ale neviem, kedy ma budu rezat, asi na druhy den predpokladam.ale mohli by este ten den, je to taky pekny datum a mala by som to skor za sebou.
bubatenko sa ti neozvala? ze mala dnes poradnu a nebola tu, tak mozno si ju tam uz nechali..

xena22
autor
27. jan 2009

Klem ,takze aj ty ides este predomnou??? Ja az 9teho ak sa nic nevysomari popredu,chlap mi odisiel na pivo - ale som nakazala len jedno,keby bolo treba nahodne o par hodin fuzovat do nemocky 😀 no co nech ma aj on obmedzenia nejake 😀

caly8
27. jan 2009

baby ja mám tehu knižku asi z 86 roku 😀 😀 😀 takže pohoda možno to tam naozaj nemáte 😀

mám priblenú morskú ale priznám sa, že už ma to trápi asi týždeň a sem tam si frcnem aj muconasal lae to tak dva krát za deň aj noc..moja teta robí na ORL a vraj toto si môžem striekať takže aspoň to...a v odparovači v spálni mám mätovú silicu to je super vec na upchatý nos..

janula10
27. jan 2009

krasul no ja tiez 😀 😀 😀 a velku zozadu 😀 😀

inak vam poviem ze mne sa zda to brucho tak rastie ako keby som prespala tyzden a zobudila sa tak mi rychlo rastie teraz....

klem no uvidis.....budem hrozne drzat palceky a snad das vediet 😉
neozvala sa...ona mala poradnu? no mozno si ju nechali uz....

krasulka
27. jan 2009

caly ja mam tiez tu Vincentku co spominala Janula a mam ju aj odskusanu je super.Ale zevraj aj Olynth mozme. a ze z 86 knizku 😀 😀 😀

klementina
27. jan 2009

sak mam aj o tyzden skor termin, tak jasne, ze musim ist pred tebou 😉 aj ked ten tvoj termin by som si vymenila, to sa mi viac paci. a ty uz vies, ze ta deviateho aj zrezu? lebo mne hovoril, ze mi musia urobit tie predoperacne, a ze sa uvidi, podla situacie.

xena22
autor
27. jan 2009

Ja idem 6.2 na predoperacne na vikend domov,v nedelu vecer mam vziat akusi tabletku a rano prist na prijem... tot moj scenar.... ale ci to tak aj bude,to neviem,,, citim sa na rozpad uz teraz ☹

janula10
27. jan 2009

hej aj ja ju mam odskusanu....je dobra 😉

xena22
autor
27. jan 2009

Samozrejme ak by ma to chytlo skor,tak idem na blind,,,,co uz...

klementina
27. jan 2009

janula, dikes. dam vediet urcite. inak vela januaroviek porodilo v decembri a my ake sme disciplinovane, zachvilu koniec januara a okrem troch porodov, nic.. 🙂

xena22
autor
27. jan 2009

Baby neuverite,ale ja som si nikdy do nosa spray ani kvapky nedavala - mam z toho fobiu 😀 mohli by mi davat milion,sama a dobrovolne by som si do nosa nestrekla nic 😉 to radsej dycham pusou ked mam problem ,viem sialene,ale je to tak,hlavne ze decka ked maju nadchu tak im dam aj nasilu 😀

janula10
27. jan 2009

klem no tak my sme poriadne a hlavne poporiadku ziadne predbiehanie 😀 😀
mozno fakt aj ten Adamco bubatkov sa pyta uz na svet v tychto chvilach ktovie? 😵 😵

krasulka
27. jan 2009

xena to vazne? A to ako fobiu? Sa toho bojis? 😀 😀 😀 sila.. 🙂 🙂

janul, ze by? No to snad by dala vediet keby cosi nie?

klem ale vazne..my sa akosi nie a nie rozbehnut..ale uz to pride tento tyzden,...citim to

xena22
autor
27. jan 2009

Ozaj u nas sa ako pekne rodi,resp. nerodi.... tusim kazda pojde pekne na termin,alebo priblizne...

janula10
27. jan 2009

xeni tak kazdy co mu je prijmene a neprijemne....ja napr. Matovi ani za svet kvapky do oci pre neho je to tiez take neprijemne.....
ja znesem zasa vsetko

xena22
autor
27. jan 2009

Krasul ty si ale jasnovidka ze sa to rozbehne,jasne ze sa to rozbehne,ved molly je uz ista 😉

klementina
27. jan 2009

xena a tie predoperacne vysetrania su ake?

krasulka
27. jan 2009

xena, som si myslela ze si to nevsimnes 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak este k porodu..vcera mi Michal napisal ze uprimne mi povie ze by mu aj odlahlo keby ma to chyti skor a on to nestihne..ale ze ked mala vydrzi dovtedy kym pride tak bude rad 🙂 🙂

janula10
27. jan 2009

molly ma teraz kedy to presne ten cisarak???

krasul neviem ale divne fakt ze sa neozvala po poradni sakra........ale ani cislo ja na nu nemam iba ona na mna ☹

ja tiez citim v kostiach ze sa to rozbehne uz.....

inak ja sa nebojim porodu vobec len toho co bude po ci bude maly zdravy a tak lebo niektore kamosky mi pekne povedali spravy ze sa trasem z toho co moze byt.....tez neviem preco mi to hovoria.....

inak dnes mi pisala kamaratka tu na koniku ze maly 5mes ze skusa mu odobrat moc ze musi dokine doniest som sa smiala si to ani predstavit neviem 😀 😀 😀 a pri dievcatkach ani nehovorim 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Klem nic moc tie predoperacne,ako vzdy - vzorka mocu,krv,tlak,ekg a to je tusim vsetko,este vaha a ked idu pichat spinal pozru chrbticu... poucia ta co a ako ...

janula10
27. jan 2009

krasul pekne ti to napisal 😵

krasulka
27. jan 2009

janul, nenechaj sa vystrasit, ja mam tiez niekedy pocit pri niektorych " kamoskach" akoby mali radost z toho ze ma vyklepu...myslim ze molly vo stvrtok nastupuje! A na to odobratie mocu pre miminka tu take plastikove sacky co nalepis na susurku alebo pipika a tam sa ta moc zachyti.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre