Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
29. jan 2009

no janula to je ozaj last minute...aj evula ide kvoli tomu cisarakom, ze? ty si trdlo, to si mala uz davno mat

mamamima
29. jan 2009

shupol, jasne ze je to individualne ako vsetko...aj prvorodicky mozu mat sup sup a my sa mozeme ako kone trapit, ved povieme si potom 😉

shupolienka
29. jan 2009

no janul ono je to takto. Dala som niznej vypisane s mojimi udajmi a podpisane obidve tie zmluvy, na dnesnej poradni mi ich vratila podpisane nou a este potvrdene od prednostu gynekologie a povedala ze to mam este odniest na riaditelstvo na podpis. To bolo na pockanie. A s tym potom ist do pokladne. 🙂

shupolienka
29. jan 2009

boze som hladna ako kôn, musim zase odbehnut urobit si rozky s nejakou dobrotkou 😀

mamamima
29. jan 2009

ja dnes len zerem...teda nie len dnes 😀 ale vaha taka ista...boze ved to by bolo keby som este priberala 😝

janula10
29. jan 2009

shupol aha ok tak asi myslela toho prednostu lebo hovorila ze to ma dat niekomu ona....juj dobre dobre inak ja som tak spokojna s nou to uz len na tej poradni ze??? pri takej sa clovek ani rodit neboji ty nemas taky pocit???

mima no veru vsak to musim ist sakra ja som neni normalna hlavne ze stiham nepodtsatne 😀 😀

janula10
29. jan 2009

mima kolko mas vahu teraz? ak to neni tajne??? 😀 😀 😀
ja mam 90kg 😕 😕 22kg naviac 😀

mamamima
29. jan 2009

janula, ja mam po mojich opuchoch za tyzden navrch 3 kila, takze +23, ale povedal doki, ze to je tymi opuchmi, lebo zerem stale rovnako 😀 takze 80 kil poslusne hlasim 😝 ale ja mam velmi vela toho v bruchu, fakt je az neprirodzene velke...aj na prietokoch sa na mna dve baby skerili ze tipujeme dvojicky ci trojicky 😠 ja ze ne jedno 😝 ale tak niekto to ma do bokov, ja boky nemam...ja len pred sebou...a to ma sere, lebo budem mat meter koze ovisnutej navyse 😠 mam v nohavickach foto, pockaj ukazem ti moje bandoro, ale to potom vymazem, kuk do albumu za chvilu, pockaj 😀

janula10
29. jan 2009

no ja tiez nepriberam nikde len do brucha mne tiez kazdy ze a fakt jedno no ale tak co jasne ze jedno sa zabijem ze je velky asi 😀 😀 😀 😀 😀

a doktorka porodnicka ked mi povedala ze brusko riadne tak asi tak 😀 😀 😀

mamamima
29. jan 2009

kukni ale rychlo, lebo to mazem 😀 😀

janula10
29. jan 2009

uz som kukla.....no ja mam tiez velmi velke a dole ako ty.....tak si mozeme len ruky podat aj s tou vahou teda s tym plusom 😀

ja som zasa vyssia tak sa to vyrovna mozno...no ja ratam snad necham v porodke aspon 7kg
inak ako je to ta voda odide vsetka pri porode a opuchy uz nebudu tiez nie?

mamamima
29. jan 2009

aj ty mas take??? ufff 😀 😀 sak co sa neodhalis...som ta videla v 24tt tusim...sa odfot narychlo a potom vymazes 😉

mamamima
29. jan 2009

ja som teraz za tyzden 3 kila ty kokos...ale to je voda a mala co pribrala...sak to sa neda tolko tuku 😀

opuchy uz ne druhy den nebudes mat pockaj 😉

janula10
29. jan 2009

ja sa nefotim co ma videla bubu len klem a shupol no stale som rovnaka len to brucho.....
poslem ti cez skype oco si ma akurat fotil ze nech ma aspon on ked ja sa uz nechcem 😀

mamamima
29. jan 2009

no pockaj lebo teraz som na noteb. to musim ist hore zapnut PC uz mam heslo 😀 😀

janula10
29. jan 2009

dnes inak v poradni ja darca krvi taka som naliata ze skoro ani zilu sme nenasli a to mam riadne ja ako dobre ked sa berie krv aj sestricka ze to je tym ze som taka zavodnena no snad je vacsina kg H2O 😀 😀 😀 😀

mamamima
29. jan 2009

na to sa spolieham aj ja 😀 ale budem mat robotu so sebou este 😒

lenk30
29. jan 2009

dobrý večer priateľky...............čo? váha? ja som + 15kg. tiež mám obrovské brucho, ale tento týždeň od všetkých naokolo - okrem drahého, ktorý má vidí holú počúvam, aké je malé, že to ani nevyzerá ako pred pôrodom.
bože tie strpnuté ruky sú hrozné. aj vám sa to robí? cez deň pernamentne slabo ale v noci a ráno tak, že ak by to neprešlo, tak si ani nedokážem chytiť bábo

mamamima
29. jan 2009

lenka kde sa na nas hrabes 😀 😀 ale obezna som neni urcite...a to je voda 😀 😀

mamamima
29. jan 2009

no idem si pre dieta moje, dnes ju brala babky zo skolky, tak zatial ahojte 😉

clarissa
29. jan 2009

Sue,Marsella kdeze ste moje krajanky...? 😀

caly8
29. jan 2009

zdravím vás,

tak ja som po ctg a vraj sa to už pripravuje, takže je možné, že zajtra alebo už cez víkend porodím..ako som odtiaľ odišla poslíčkovia až do obedu potom som sa najedla trochu a ľahla v momente som zaspala, no a teraz sedím na fit lopte a poslíčkovia opäť nastupujú...
najviac čo ma štve je, že neviem či som nejako otvorená alebo ako sa má môj krčok keĎ ma doky nepozerá..ale bambuľku cítim dobreženie medzi kolenami 😀 😀 😀

heidy26
29. jan 2009

Ahojte, som tu prvý krát. janula prečo ideš k lekaárke ohľadom okuliarov do dialky? Ja tiež nosím a nikto ma to to neupozornil. Dík za odpoveď.

clarissa
29. jan 2009

caly,drzime palceky nech to mas coskoro za sebou a uz drzis svoju bambulku v naruci 😵 😵 😵

desina
29. jan 2009

Ahojte babenky
dlho som tu nebola, lebo nemám zatiaľ doma zapojený internet. Chcem Vám ale oznámiť, že 17.1.2009 sa mi narodila dcéra Júlia. Vážila 2960 g a mala 48 cm. Narodila sa o 13,37 h (koniec 38tt). Už sme od minulého štvrtka doma.
Držím Vám všetkým palceky, aby Vám to dopadlo dobre.

fodorka33
29. jan 2009

janula mimaa ja som si myslela ze som vela pribrala,+18kg...tak to som na tom podobne....a pritom som sa tolko nenapchavala,len som si vzdy dala naco som mala chut 😀
caly budem drzat palce...a je to blbe s tym ze ta nepozera ani mna uz nie....

clarissa
29. jan 2009

desina,to je super gratulujeme nech ste zdravucke obe..dnes sa to tu hemzi babatkami to nadhera 😵 😵 😵

sue13
29. jan 2009

Clarissa tu sme 😉 Teda aspon ja 🙂 Marsella neviem kde sa nam schovava 🙂
Caly zelam nech to mas cim skor za sebou a hlavne rychly porod 😉

fodorka33
29. jan 2009

desina gratulujem k Julinke....drzte sa 🙂

clarissa
29. jan 2009

sue..no ako...mnme zacina dochadzat ze sa to uz fakt blizi 😵 vcera sme kupili plienky velky balik keby cosi aby bolo nachystane 😉 tie teskace fialove..tie su suprove a pokial nebudu malej zle robit tak ich budeme asi kupovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre