Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

a2303
2. feb 2009

Lúčim sa na dnes, idem pozriem správy. Majte sa krásne a prajem Vám pekný večer 🙂

krasulka
2. feb 2009

Vola sa Malinikovy caj, alebo Caj z ostriziny malinovej, dostat ho normalne v lekarni, a mna stal 1.30 Eur

lenk30
2. feb 2009

opat ahojte. tak ja hlasim, ze som zasa doma. hlavicka je sice v brane, co znamena, ze uz sa ryje. Na pasoch som dokonca mala hodinu kontrakcie, ale nakoniec ma este poslal domov. no tak nacvik bol fain, takto by to mohlo byt aj naostro / stihnut sa oholit, okupkat, nakremikovat........ mali tam ozaj frmol. same cisarske. sluzia tam dvaja dokrori a dnes boli piati. sestricka povedala, nech neriskujem so sexom, ale ze nech si dam doma kvalitny konak. 🙂

krasulka
2. feb 2009

leni no teda, ty robis poplachy 😀 😀 aspon si si to odskusala. 🙂 A pisalo to velke kopce? Aj si mala bolesti?

clarissa
2. feb 2009

baby,volala mi sue, ze vas vsetky pozdravuje..je v nemocni,bola aj na tom ctg ci ako sa to vola,ze uz jej zacinaju aj kontrakcie, ze jej zacina porod ale otvorena neni vobec takze uvidia ako a asi jej to skusia vyvolat lebo u nas su porody cisarakom ojedinele 😖 oni su skor za prirodzene porody sekciu len v nevyhnutnom prip..tak uvidime zajtra jej budem volat dufma ze coskoro bude s karinkou 😵

lenk30
2. feb 2009

nie nemala som bolesti. este sa ma opytal, ze ci kontrakcie su, ja ze nie, len take menzesove pocity a krize................ a kym to vyplulo ten graf, tak som na krivke mala 10 kontrakcii po 7 minutach / ja som to citila len ako tvrdnutie. no tak ja idem na ten konak. nacvik bol fain. inak poviem vam, ze po tych predporodnych vysetreniach ma tak boli pipina, to co bude potom. Idem na ten konak, len som podavala hlasenie, dufam, ze mi cestou niekde nevypadne 😀 Je to super pocit vediet, ze hlavicku uz ma v branke .......... a ja si s nim poskakujem. tak zatial. papa

avuska19
2. feb 2009

wau, sue, lenk30, tak vás to už čoskoro čaká, držím všetkým štyrom palce nech to máte šťastlivo za sebou.

krasulka
2. feb 2009

jeej tak aj sue sa uz coskoro docka, myslim na nu 🙂

lenka a to ako konak to ma urychlit? Nie ze pojdes nacapana na salu 😀 😀 😀 😀

clarissa
2. feb 2009

no..vravela ze zajtra al.pozajtra by jej to mali skusit vyvolat.. ja jej prajem nech uz odchadza domov aj s malinkou a nech su obe v poriadku..vede to je take vytuzene babatenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

caly8
2. feb 2009

ja som tiež doma 😎
som otvorená na prst, hlavička je v bránke krčok mäkne tak hádam zajtra to už príde..od vyšetrenia so mna ide zátka a bolesti mám teraz večer každých 40min. takže uvidíme..už je to nezvrtané...
ináč ako som prišla som spala 😵 a stále som taká na spanie ale to je fajn, lebo ma neskutočné bolia kríže a spodok ako sa to otvára...
takže ten kúsok vody len obliehal hlavičku preto vytiekla troška, ale sa to už spustilo 🙂 doma som preto, že to mám do nemocky na skok a lepšie sa to psychicky zvláda tu a mám pôrodnú asist. na telefóne...

lenka..konak? akože alkohol? to prečo? 😕 žeby som si aj ja drisla? 😀

janula10
2. feb 2009

ahojte
tak vam drzim palceky sue a lena 😵 😵 😵 no inak lenka ty ms termin ako ja a kam sa tak ponahlas??? 😀 😀 😀

akurat som volala s kamaratkou hodinu ona je v 12tt vam poviem chcela rady a tak taka sranda boze......ale vam poviem nechcela by som byt v takom tyzdni 😀 😀 😀

lenkahrehusova
2. feb 2009

ahojte 🙂
Paťka gratulujem 😉 🙂
Sue, tak sa aj ty už dočkášb 😉

lenkahrehusova
2. feb 2009

mne bolo v sobotu tak zle, také bolesti v krížoch, celý spodok, som myslela, že už to na mňa ide 🙂
a dnes to isté 🙂

lenkahrehusova
2. feb 2009

Jani, tebe sa posunul termín na 20 ?

janula10
2. feb 2009

leni ja ho tak mam stale.....:o)))))
len mne podla tych vypoctov na strankach a vsade vychadzalo 18teho....ale podla porodnikov mam 20feb na vyrocie nase s matom 12te 😵 😵 😵
aj v knizke to tak mam stale len podla poslednej men....mi to vsade na internete ukazovala 18teho

ma to byt 20feb podla tych ich okruhlich co maju v oridnacii vsak to poznate

janula10
2. feb 2009

Leni a ty ako??? kedy mas poradnu uz sa otvaras? ja nic...ani naznak ani poslickovia nic....

ludika33
2. feb 2009

ahojte babule,

tak vy sa tu takto pekne omamickuvavate. 😵 😵 😵 to je super. vsetkym prajem lahke a rychle porodiky a nech uz cim skor mozu byt so svojimi krasnymi a zdravymi drobcekmi. vsetky pozdravujem

janula10
2. feb 2009

a kde ste sa stratili vsetky??

ahoj ludika 🙂

nikuska22
2. feb 2009

ahojte,
baby, niektora z vas tu spominala, ze kupovala v nejakej lekarni v BA nejaky test alebo vlozky na zistenie, ci odteka plodova voda. Nemohli by ste mi napisat, v ktorej lekarni to bolo, lebo segry pochodili po blave po lekarnach a nikto ani nevedel o co ide ☹

ludika33
2. feb 2009

ahoj janula, ako sa mavas?

xena22
autor
2. feb 2009

Ahojte,pozeram,ze dnes mi neuslo zasa ziadne babatko 😉 ale uz sa to tu schyluje k porodom 😉

Dnes som bola na poslednej poradni,tlak 120/75,moc v norme,este mi dr prebehla kartu a povedala,ze take nudnu kartu este nevidela 😀 vraj ukazkove tehu...okrem toho ze je mala stale hore hlavou,no co ved mne to moze byt pred cisarakom jedno,este idem na predoperacne v tyzdni a uz mozem balit kufre,to je vsetko co ma do porodu caka.V pondelok rano nastupujem...

Inak ako sme sa bavili o tej vahe a o opuchoch,tak ja som v noci nemohla spat,vzdy ked mam ist druhy den k dr,tak sa budim kazdu hodinu,neviem preco,skratka psycheee,no tak som zakazdym isla na wc a nad ranom ma uz aj na velku od nervov konecne po tyzdni potlacilo 😀 no ja som vazila ud Dr 89kg a to sme sa este s muriel minuly tyzden bavili,ze uz mam 93 - tak nestresujem uz nic,volaco je predsa len voda a to som aj tak mala opuchnute clenky a prsty,tak nejake zbytky tam mam este...hned som mala lepsiu naladu 😉

Lusilia preco hovoris,ze nekojis???Podla mna kojis a to dvojnasobne,musis si mliecko krvopotne odsat a potom este krmit z flase,ved to by si si zasluzila dvojnasobnu pochvalu,aspon v mojich ociach vedies... klobuk dole,druhe by to uz davno vzdali... ja ti teda fandim,len nech sa vam dari...

janula10
2. feb 2009

pohoda jahoda mala som poradnu vsak si citala asi....
nic sa nedeje som ako pisala bubu ze ako ona konzerva 😀 😀 😀 😀
vsetko ok stre, krv, prietoky maly ma 3,2kg ale ze aj viac dokina povedala ale norma k mojmu 37+5

ty ako? ozaj som sa pytala na tie oci ze netreba nic ked mam len 1,5....

xena22
autor
2. feb 2009

Janula my sme asi ocelove zeny,tie kila asi robia svoje 😀 Mne kazdy hned od zaciatku tehu prorokoval vysoky tlak a ine neduhy obeznych zien 😀 a nakoniec som so svojimi cca 90kilami viac fit ako tie co maju idealny vahovy prirastok ... 😀

ludika33
2. feb 2009

janula ja mam 2,75 a tiez mi povedali, ze pokial to je iba v kratkozrakosti a nie je iny problem s ocami (ako tlak, pozadie atd) tak je to v pohode pre normalny porod

xena22
autor
2. feb 2009

Aj ja mam -2,5 dioptrie ale ani som to dr nespominala 😒 nosim sosovky,skulky len doma na tv obcas... co sme sa tu stretli spolok slepych 😀 😀 😀

ludika33
2. feb 2009

no xena, takze aj tebe sa to uz krati. este asi presny termin na cisarak nemas, ze? ja uz predoperacne nejake mam a zbytok mi porobia, ked nastupim do nemocnice. aj mne sa to uz krati, teda aspon termin nastupu do spitalu, lebo maly vyzera, ze sa mu moc este von nechce. ja som uz komplet pobalena, dnes som si este prihodila pribor a pohar, ze nech mam svoje a v stredu rano nastupujem do nemocnice. budu mi este robit nejake vysetrenia a monitor a ultrazvuk a potom rozhodnu, ze ci ma poslu este domenko, lebo pojdem nakoniec normalne, alebo si ma tam nechaju a idem cisarakom. ved v pondelok je uz moj prvy termin, tak dufam, ze ho aj vyuzijem 😀

ludika33
2. feb 2009

xeni aj janula a aj ja nosime vacsinou iba sosovky, okuliare mi dost vadia na von, tak ich nosim iba doma na tv a obcas cez vikend, ked nikam nejdem, tak si necham oddychnut kukucky. 😉

janula10
2. feb 2009

aj ja nosim sosovky a mam do dialky 1,5 ze pohoda jahoda....

no veru kila mam 90kg a som taka ze keby mi nohy nepuchli beham cely den este 😀 snad aj ten porod pojde tak....

xena tusim aj ma termin nie????

ludika som zvedava ty hnd daj vediet co a ako budem drzat palceky velmi 😵 ale ja neriesim cisarak alebo normalne rozdiel neviem nerodila som ale vidim to na kamaratkach teraz je to ine a ten spinal je ze super

xena22
autor
2. feb 2009

LUdika mam idem v pondelok rano... v pondelok mi ten cis. aj urobia... no decka su hladne idem im cosi dat,stvrt na 9 uz je a oni si zmyslia jest 😠 ale aj ja si nieco maleho pri tej prilezitosti zobnem 😕

Ludika pockaj do pondelka,budeme trpiet spolu 😀

ludika33
2. feb 2009

xeni budem na teba mysliet 😀.

jani, ked ma pustia domenko, tak som samozrejme na konikovi a keby nie, tak posielam sms. kontakt na teba mam. aj som rozmyslala, ze si zoberiem comp, ale ved neviem ani kolko tam budem, tak si budem zabijat cas citanim a muz mi nabalil mini telkac aj so sluchadlami, ze keby som sa uz faktik nudila. dufam, ze sa nebudem mat cas nudid a rychlo rozhodnu co so mnou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre