Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
23. jan 2009

lenk 😀 😀 😀 sa smejeme aj s mamou....
xeni...to by bolo dobre...
inac volal mi ze 22,45 je doma..tak som nakazala nech si to sleduje ten cas 😀

lenk30
23. jan 2009

správne clarissa, kontrola musí byť

clarissa
23. jan 2009

lenk 😀
mne by totiz nevadilo ze ide na pivo alebo tak..len nech mi povie PRAVDU a DODRZI CAS...to je cela veda 😉

sue13
23. jan 2009

Tak sa ozval??? Este ze tak 😉
Boze baby aj ja by som uz sla niekam vyrazit z kopytka 😀 😀 😀 Ani to tu nespominajte radsej 😉
Normalne mam abstak 😀 A vy tu este aj fernet spominate 😅
No idem sa ja skludnit a zalahnut radsej, mozno sa mi o tom bude snivat 😀
Pocitam si este knizku co som dostala, ako sa starat o babatko a za chvilku spim. Teda dufam 😵

Tak pekny vecer zelam, alebo dobru nocku 😉

clarissa
23. jan 2009

sue...nakoniec hej..
ja zas gin s tonikom...mnam 🙂
dobru sue..pekne sniky aj tebe aj malej..a aj Patovi co budeme trocharit 😉
ja este pockam hento moje jelito a tiez pojdem buvat

lenk30
23. jan 2009

Sue dobrú nocku, to je dobré myslieť na fernet a pritom čítať knižku o bábätku

sue13
23. jan 2009

😀 😀 😀 jelito 😀 😀 😀 Cela rodinka Ti dakuje 😵 Pohladkaj Miriamku a Misiakovi daj aspon po zadku 😀
paaaaa, mimochodom aj gin s tonikom moze byt 😅

clarissa
23. jan 2009

lenk 😀 😀 😀 ...sue zvlada vsetko..ona je sikula 😉

sue13
23. jan 2009

Lenka veru 😔 Musim sa nad sebou zamysliet 😔
😀 ale uz fakt padam 😉

lenk30
23. jan 2009

a fínska vodka s ríbezľovým džúsom. mňam..................to sú tehotenské chute?

ludika33
23. jan 2009

ahojte kocky, pozeram, ze uz odchadzate do haja, tak vas aspon v rychlosti pozdravim a zelam vam krasnu a prespinkanu nocku a pohladkajte brusenka

ludika33
23. jan 2009

lenka nehovor akurat pijem dzus z ciernych ribezli a vodku si domyslam

lenk30
23. jan 2009

ludika, tak snívaj.
ste mohli prísť ku nám na kapustnicu z 15 litrového hrnca - ved je chrípkové obdobie. Sedaciu máme velikú, tak hádam by sme sa s tými pupíkmi nejak zmestili a k tomu to kolienko s horčicou, uhorku a žeby pivko?

clarissa
23. jan 2009

sue 😀 😉 neni zac 🙂 dostane po ritke veru za to ze ma jeduje
dakujem vam vsetkym zabky ze ma podporujete a ze ste tu 😵
idkam aj ja uz pomaly...tak papa zajtra

ludika33
23. jan 2009

papa claris

lenk30
23. jan 2009

dobrú noc, kto ide spinkať.................mne sa nechce, a ani čítať.
chúďa manžel, ten leží vedľa mňa a len počúva tie moje zvuky. fu, ách, áááááááu. lebo ma kopol pod rebro, potom som fučala, keď som sa skláňala po káblik a potom som dostala kŕč do nohy. bože už som hrozná 😔

lenk30
23. jan 2009

na predchádzajúcej strane ste rozoberali polovičku pri pôrode. komu teda ide?

ludika33
23. jan 2009

lenka claris sa chysta buvat. tak aaaau, ach a fu aj ja dost casto pouzivat. ved v tychto poslednych tyzdnoch si uz pripadam ako hypochonder. pod chvilou ma dakte zaboli, lebo maly stucha kade tade

muriel293
23. jan 2009

no vidím že tu máte rôzne chute na zábavu,ja teda nie,predýchavam poslov a za chrbtom mi môj pripitý manžel rozpráva prasačiny,na ktoré vôbec nemám náladu!!!!
Vy tu o zábave a on sa zabáva namiesto nás všetkých! Tuším mám zlú náladu! Svine chlapi,nič nemusia,len vložiť,vytriasť a tým to hasne! 🙄 V tejto cvhíli som proti nim zameraná!!!!

A to ešte ma nasral kamoš keď sa dneska vyjadril že jeho žena si praje druhé dieťa,tak on jej ho spraví a tým to pre neho hasne,tým si svoju povinnosť splní a hotovo,vrrrrrr! A ešte že rok ju nechá doma a potom ju pošle robiť a on si bude na materskej! Dobré však?! Majú to ľahké,hnusoby! Každý do jedného,vrrr

lenk30
23. jan 2009

a večer ledva lapám po dychu. tak tu ležíme pri okne dokorán. drahý je zababušený v deke a ja len v nohavičkách a je mi teplo. myslím, že už majú z nás radosť...........

lenk30
23. jan 2009

drahý sa ma pýtal, že o čom píšeme. a ja že: o fernete. že či máme absťák. no tomu ver 😀

muriel293
23. jan 2009

lenk
mne vraj polovička ide,urobil si aj prípravu ale neviem vážne ako budem na to reagovať keď teraz pri týchto pocitoch som na neho taká napálená! 😖

lenk30
23. jan 2009

muriel, to ti nezávidím. už sníva o prasačinách? 😀 Nech si nechá zájsť chuť. Ja som tiež dnes počula jedného známeho ako povedal Filipovi: ved aj moja žena je tehotná. chcela - má. Chuj

lenk30
23. jan 2009

to prejde. môj od začiatku chcel ísť. ja som ani nechcela, lebo keď ma niečo bolí som nervná a mala som taký pocit, že by som sa tam ja mala starať o neho. ale že ak ho mám pripraviť o nejaký zážitok - nech ide ked chce. a teraz sa nás ako sa to blíží.......................pôrodník sa ma pýtal, že či ide k pôrodu, začal koktať, tak som povedala, že NIE. Normálne som videla ako mu padol kameň zo srdca. Ale v druhom mesiaci bol iný frajer 😀 To by ma hádam aj sám doma v obyvke odrodil

muriel293
23. jan 2009

no môjho neodradila ani tá príprava,že mu tam pustili zopár pôrodov na priamy pohľad,skôr ja som bola z toho vyplašená a on tam sedel,díval sa,hladkal ma a keď zbadal bábatko už vonku tak ma utešoval že no pozri neni zlaté??? 😒 Jemu ani nerobí problém keď vidí krv alebo tak niečo a chce tam byť hlavne preto aby neboli ku mne hnusní a aby to vraj neflákali čo je od neho milé lenže ja keď som nasraná tak vypustím z úst také slová čo ma potom dosť mrzia ale na to sa už psychicky pripravil a povedal mi že kľudne mu môžem vynadať že to bude brať s rezervou! Inak ak sa to podarí a bude tam tak som ozaj zvedavá čo bude robiť potom lebo vraj veľa mužov sa vyjadrilo že áno bol to zážitok ale aj riadny drasťák pre nich naživo najmä keď ide o ich ženu čo sa tam trápi...

ludika33
23. jan 2009

lenka aj u nas to tak bolo, zo zaciatku bol manzel hrdina, ze pojde k porodu. pri natalke aj mal byt, len nakoniec skoncil pred operackou na chodbe a tam ma cakal. k cisaraku mu neodporucili ist, ale ak by silno chcel tak mohol. ved aj tak som bola v plnej narkoze, tak mi na mna len kukal ako sladko buvam. teraz sa nejako zacal zdrahat a som sa jasne spytala, ze ci chce alebo nechce. ked nechce nech to povie dopredu, nech s tym pocitam. tak sa vymackol, ze ked pojdem po buducej strede (uz bude dufam bez sadry) tak pojde a hotovo. tak som silno zvedava

lenk30
23. jan 2009

veď to..............ja by som nemohla ísť k niekomu. to keď nemáš ako pomôcť, a len šúchať po ruke. neviem.
a už skľudnil hormón? 😀

ludika33
23. jan 2009

lenka asi mu v tomto momente nic ine neostave, vsak muriel

muriel293
23. jan 2009

lenk to s tým hormónom sa asi pýtaš mňa čooo?
Nuž asi nie,popíjal víno a potom je silno erektilný! 😀 Čakám že zakaprí v posteli ako obvykle keď si vypije ale dáko oxiduje hore mám taký blbý pocit že na mňa čaká 😀 Navyše mi zaprízvukoval že si už tri dni nešuchol-no hrôza chudáčik všaaak?! 😀 A to som mu pomohla v sprche s pocitom že ma už nebude dneska otravovať. Len sa na to ozaj už necítim,stále tie čudné pocity trvajú,cítim sa ako keby mám už už dostať menzes!!!

ludika33
23. jan 2009

muriel, tak tie menzes pocity mavam aj ja dost casto. kazdu chvilocku rozmyslam, ze ci to prejde, alebo bude stupnovat. zatial to pokazde preslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre