Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

kvietok23
17. feb 2009

lulusy - vraj po 10 dnoch sa moze, tak neviem, ako nam povie lekarka, ale nemrzne, tak by sme mohli ist 😅

lulusy
17. feb 2009

nie je tu nejaka UŽ maminka ?
Mam jednu otazku, ohladne kontrakcii....

lulusy
17. feb 2009

no a aky pekny datum 19.02.2009 😵

lulusy
17. feb 2009

kvietok
aha, ja by som uz tiez nevedela dockat kedy sa vyberieme v kociariku na prechadzku, tak nech len vam to lekarka povoli aspon na chvilku, fajny cerstvy vzduch pre drobceka len prospeje.

lulusy
17. feb 2009

kvietok
vies mi poradit ked uz to mas za sebou ...
Ked som na "velkej" tak citim take zovretie s tlakom tam dole, mozu to byt kontrakcie?

februar2009
17. feb 2009

kontrakcia je bolest s krizov do bruska.to co mas ty tomu saa hovori tlak to znamena ze uz hlavickou naraza na otvor

sisa29
17. feb 2009

zabudla som sa odhlasit sorry

lulusy
17. feb 2009

aha .. no tak nech naraza poriadne uz 😉
dik za info

sisa29
17. feb 2009

no pozeram ze uz si po termine tak mozno uz ta otvara

fodorka33
17. feb 2009

lulu inak aj ja mam tlaky....je to otrasne ja stale hovorim ze ten moj maly ma hlavicku uz uplne uplne dole,lebo to citim ze normalne sa mi opiera o kosti...ja tak aj ked chodim cikat mam take neprijemne pocity a ked do toho nastupia tie tlaky tak hruza....aj vcera som tolko toho nachodila no uz som citila ze neni to dobre..isla som z mesta domov a myslela som ze nedorazim uz som myslela ze maly kazdu chvilu vypadne....

avuska a to ako skoro nie?ved terminmas 24?

mirea
17. feb 2009

kočky, veď dúfam že čoskoro to budete mať za sebou. Určite ste už veľmi nedočkavé 😖

ja idem dnes poobede na CTG a sono, teším, teším 😝

sisa29
17. feb 2009

fodorka ja mam taketo pocity na wc-ku uz 2 mesiace a k tomu ma tam tlacia tie krcove zili.to je strasne co si zena musi vytrpiet ale zas ten pocit vidiet babetko ked ho vyberu je na nezaplatenie.to chlap nikdy nezazije

lulusy
17. feb 2009

fodorka 😀 ze vypadne
a kope Ta este hore pod rebra? alebo do trojuholnika? lebo mna este stale, zeby som mala take dlhe babo? ze uz ma hlavicku dole a aj tak sa mi stucha pod rebra?

sisa
uz by sa patrilo aby ma otvaralo 😔

mirea
ja uz neviem co so sebou, od telky, k PC, nieco ukuchtit, popratat a zas telka, PC a uz som z toho poriadne na nervy. Isla by som aj niekde do hyperka, aby mi rychlejsie zbehol den, ale rodinka mi to uz zakazuje, ze co ak nieco... To cakanie je hrozne 🙄

fodorka33
17. feb 2009

sisa ja to mavam tiez uz aspom 2mesiace no v poslednej dobe to mam skor iba vecer a v noci tie tlaky....cez den to byva v pohode aj ja sa dost dobre citim no jakmile pride vecer tak sa ozyvaju vsetky mozne priznaky ☹
samozrejme okrem pravych kontrakcii...

jej mirea budem na teba mysliet nech je vsetko ok 😉 ja zasa idem do poradne na prietoky a som zvedava ci mi povie doki ze ked neporodim kedy ma uz posle do nemocky...lebo necem dlho cakat...

fodorka33
17. feb 2009

lulu veru asi mame dlhe deti toho mojho je najoblubenejsia aktivita pchat nozicky pod rebra... 😀
a hlavne ked s muzom ideme v aute tak to nenavidi.... 😀 to sa nam uz odrazaju dole 😀 😀
a s tym chodenim von-na mna vcera normalne nakricali doma ze co vymyslam ze sa flakam po meste 😨

sisa veru chlap to nikdy nezazije....

mirea
17. feb 2009

mňa zabáva Samko, aspoň na to tolko nemyslím, ale nemám ešte po termíne, tak uvidíme kedy to príde.

Ale z tohto koníka sa neviem odlepiť, celý deň mám PC on a vždy nakúkam že kto je tu a čo sa deje 😀

fodorka33
17. feb 2009

ani nehovor aj ja velakrat vypnem notebook a potom idem okolo neho ani nie o hodinu a rozmyslam no ktovie ci je nove babo kto je prihlaseny a tak..je to droga... 😀
no na tu najvacsiu drogu sa pripravujem kedy uz zo mna vylezie 😀

lulusy
17. feb 2009

fodorka
ja ked idem v aute, tak si musim pridrziavat brusko, lebo tie nase slovenske dierave cesty mi tak otriasaju brusko, az mam pocit, ze malicke vylezie cez pupok a nie cez muslicku.

Babulky ja som si dala po dlhej dobe kavicku, mnam, myslite ze mozem ked som v takom termine? Asi by to nemalo vadit, ze?

clarissa
17. feb 2009

lulu aj mna kope do rebier..to uz len nozkami,hlavicka uz je dolu..juj ty si uz davno mala byt s malinkym coze sa mu stale nechce? 😉

clarissa
17. feb 2009

lulu ja som vcera vypila pol litra kofoly 😅
moja sa ide v aute zblaznit..asi od radosti,to tvrdi tatinko 😵

sisa29
17. feb 2009

lulusy ja pijem kavu kazdy den a to som kavu neznasala len teraz mi velmi chuti pijem dokonca aj kolu a to mam cukrovku tehotensku.mozes vsetko no len s mierou

lulusy
17. feb 2009

ahoj clarisa
je mu tam asi prislis dobre, aj mu ukazujem co vsetko uz ma pripravene, co ho caka v izbicke, ake faro ma a nic.
Ja si davam sem tam po jedle decko coly alebo pepsi na odgrgnutie 😉

fodorka33
17. feb 2009

lulu to nevadi ja sa priznam ze si dam kavicku kazdy den,ale iba taku slabucku🙂
inak robis mi chute asi si idem spravit kapucino 😀

clariss myslis ze to bude od radosti?lebo ja sa strasne lubim vozit a stale tvrdim ze ten maly to nebude mat po mne ked tak vystraja... 😀

akurat som pozerala bazar a rozmyslam vy ste si kupili aj klokanku alebo nie?

lulusy
17. feb 2009

sisa 😲 neprehanaj to, ak mas cukor.
Mozno mne aj malickemu kavicka dopomoze aby islo von, ja uz neviem co robit, vyskusala som asi uz vsetko.

sisa29
17. feb 2009

no aj ja po jedle.a kavu po ranajkach aby som mohla ist potom na wc.

fodorka33
17. feb 2009

jaj lulu nenahovarajme si nam nic nepomoze....ja sa kupkam aj vo vani kazdy den chodi mpo schodoch hore dole peso,aj kavicku jednu kazdy den,a popritom normalne varim,upratujem vsetko a som tu ☹

patkao
17. feb 2009

tehulky ja ked som bola na cakacke v nemocke, tak som sa stale sprchovala v horucej vode, aj drepy v sprche som robila, aj som po schodoch chodila ako blazniva a mala vobec nechcela ist von..oni ked neni ich cas nepojdu von 🙂 ..ste mi tu narobili chute s tou kavou, tak som si slabu aj ja urobila, Ninka bude nabudenaaaa 😀

lulusy
17. feb 2009

hiii baby
ja som sa teraz hrozne prelakla, bola som na wc a ked som sa utrela, tak som mala take ruzove, ako ked vam zacina menstr. pre boha co mam robit? mam ist? alebo cakat? inac nic necitim... mozno slabucko krize, malicke sa hybe ... juj pomoc

sisa29
17. feb 2009

fodorka napodobne a ani sex nezabera ja si uz myslim ze ostanem tehu navzdy

lulusy
17. feb 2009

idem skontrolovat obsah tasky do porodnice, keby nieco ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre