Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sisa29
17. feb 2009

aj ja som kontrolovala uz asi 100x ci mam vsetko.

clarissa
17. feb 2009

lulu to bude zatka ved to je dobre znamenie 😵 😵 😵 😵
fodorka-moj chlap tvrdi ze mala sa raduje ze bude po nom 😉 😉 😉 😉 😉 fakt je ze hentak vystraja iba v aute inak cely den uz o nemj neviem

sisa29
17. feb 2009

a hlavne tasku pre malu som prebalila asi 5x zakazdym sa mi paci nieco nove co jej chcem zobrat

fodorka33
17. feb 2009

jaj lulu no neviem ale skus este chvilku pockat....v tomto ti neporadim ale nestresuj...male si to uz asi rozmyslelo ze pojde vonka 😀

no uz aj ja mam kavicku pri notebooku 😀 veru ani sex nepomaha aj ten praktizujeme stale a stale nic...

fodorka33
17. feb 2009

no ved claris minule sme sa tak s muzom vybrali na taky dlhsi ylet hovorim mu ze maleho to tak rozhadze ze vylezia a nic...jaj baby ja sa normalne bojim do tej poradne a spm nasrata zaroven lebo doki ma nepozera odspodku od 36tt a tak neviem ani ako to so mnou vyzera...☹ale no neviem ved ked uz mam po termine tak by ma mohol pozriet no nie?len ked sa ho nieco pytam pozera na mna ze som mudrejsia jak on-... 😠

lulusy
17. feb 2009

juj ale ma to vydesilo ... jasne zatka ratala som s tym, ale je to iny pocit, ked to clovek zazije, si povie aha a je to tu ...
volala som mamke, ze jej to zacinalo tak a potom jej prisli bolesti ale ze kym niekde pojdem tak to bude aj k veceru.... ach jaj, takze asi bude este 17.2 alebo 18.2.

idem upratat este nieco,kym som schopna

clarissa
17. feb 2009

mna doki kuka na kazdej poradni ale kedze sa tvari ze nic nove sa nedeje tak mi je to prd platne....stvrtok idem znova..dufam ze uz bude nejaky pokrok 😵

fodorka33
17. feb 2009

jaj lulu budem na teba mysliet lebo tym padom si povie aj ten moj maly ze je na rade 😉

ale drzim moc palceky aj s malym nech to mas uz stastne za sebou 🙂

fodorka33
17. feb 2009

no len ked mna to hneva aj ked viem ze mi moze povedat ze vyzera to ze sa neotvaram a do rana porodim ale tak mala by som lepsi pocit keby viem ako to vyzera....

lulusy
17. feb 2009

taska skontrolovana, vsetko v poriadku. Babulky co mi treba k porodu, teda do pripravky? Mam zbalene:
1. balzam na pery
2. zvlhcujuci sprej do nosa
3. krem
4. hrube ponozky
5. klystir
6. hygienicke vreckovky
7. male balenie vlhkych vreckoviek
Mala by som do pripravky vziat aj toaletak, alebo tam by mal byt ?

fodorka
dakujem, zatial som v pohode, dufam, ze to uz coskro pride, idem este pozehlit veci co mi ostali a poobede sa ozvem 😉
Vyziadaj si aby Ta pozrel aj zo spodu - trvaj na tom, ze chces vedie ako si na tom, mna pozera za kazdym.

fodorka33
17. feb 2009

ved poviem mu taka som nervozna ze ma stale iba prehana ☹ za chvilu normalne schudnem 😀
ved ked pridem z poradni tak sa ozvem ze co nove....

lulusy
17. feb 2009

😀 este mas cas na chudnutie, to si v takom strese kvoli dokimu?
som zvedava na info, daj hned vediet

kvietok23
17. feb 2009

lulusy - toaletak si zober, po klystire by bolo blbe, kedy na wc nebol - na kramaroch nebol 😀

janula10
17. feb 2009

ahojte
hlasim s aze nerodim este len som sa napojila az terau lebo Mato dnes robil uplne mega upratovanie od stropu az po zem 😀 😀 tak ja som sa vyvalovala a bola u susedy 😉

bubatenko
17. feb 2009

ahojte,

janul už sa ti to kráti.... nechce sa mi čítať dozadu... ako to s tebou vyzderá, už si aspoň otvorená, alebo si stále konzerva 🙂

sisa29
17. feb 2009

lulusy nevidim tam nikde vlozky.tie budes potrebovat ak ti odtecie vlozka mne ich strkali medzi nohy stale este pred porodom

janula10
17. feb 2009

bubu ja som ti hovorila ze idem v tvojich slapajach nic sa nedeje...bola som v pondelok ziadny naznak a to mam v piatok termin tak v pondelok idem na pasy uvidi sa.....
co ti poviem 😀 lenivcek 2 😀

bubatenko
17. feb 2009

vitaj v klube... no aby s teba nebola marcovka 😀 Inak našemu malému keby sa nepomohlo , tak je tam asi doteraz, lebo on bol strašne vysoko a nechcel zostupovať nižšie...kvôli tomu nam skoro hrozila v poslednej chvíli sekcia... ale potom som tlačila ako malý boh, ani lekár so mna nechápal... kde som tu silu v sebe našla... ale potom ten pocit, keď mi malého hodil na brucho... na nezaplatenie.... taký malý uzlček môj....

sisa29
17. feb 2009

bola som sa prejst myslela som si ze sa to konecne pohne a zas nic.a bolesti jak hovado.ja to nechapem.podla mna cim sa viac snazim tak tym neskor pojde mala von ☹ ☹

avuska19
17. feb 2009

fodorka, no ja mám termín na 21.2., takže preto idem 19.2. ns SC. tu to nejak divne ráta.

janula10
17. feb 2009

bubu ja to mam tiez tak ked ma kukla zosodu tak si musel z hora brucha maleho pritlacit nizsie co ti poviem 😀

som ti dala komentiky na FB videla si? 😉 maly je krasny velmi a ten tatino ako sa mu to lekarske hodilo 😉 😵

bubatenko
17. feb 2009

nie idem kuknúť..... no vidím, že máme rovnaký scénar.... tak moja odychuj a naberaj silu na pôrod...... 😉

No tatino bol iný hrdina... inak na nezaplatenie mať muža tam... ja neviem, či by som to zvládla bez neho, hlavne ten záver.... bol neskutočný a veľkou oporou.... a povedal, že neľutuje, že tam bol a to sa toho bál..... 😉

krasulka
17. feb 2009

Ahojte som prisla nakuknut,

lulusy, klud, zacina ti odchadzat zatka. Pekne vyckaj ci sa zostupnia bolesti, alebo ci ti neodtece voda..alebo ci nezacnes napr. viac spinit krv a sup do nemocky, jooj blizi sa ti to kocka, tak sa drz! Ale ti verim ze si sa lakla, och aj ja budem taka ista 🙂

Ja uz mam upeceny kolacik jablkovy, a varim knedlo vepro zelo drahemu 😵 😵 😵 😵 inak tu je tolko snehu a stale sa sype a sype...no kraaasa! 🙂

janula10
17. feb 2009

bubu verim ti mato s atesi velmi na porod a podla mna ten pocit ked ho vidite prvy krat spolu je k nezaplateniu!!!!!!!!

krasul ty mas dnes velky den!!!!! 😵

sisa29
17. feb 2009

aj mna pozera na kazdej poradni

lulusy tebe odisla zatka?aj mne uz pred 3 tyzdnami a nic.pri prvej dcerke mi odisla v noci a na druhy den poobede som rodila

janula10
17. feb 2009

aj mnakuka tak od kedy som tehu vzdy zospodu...
no ja nic ziadne bolesti nic nemam sakra ani zatka, akurat trosku krize zacinam citit snad aspon nieco pozitivne....

sisa29
17. feb 2009

janula ale mozno preto ze nemas ziadne bolesti tak porodis skor ako ja.ja uz mam bolesti 2 mesiace aj trochu vody mi odtieklo aj zatka mi odisla a stale nist.

krasulka
17. feb 2009

veru dnes je velky den 🙂

Ja som tiez stastna ze sme pockali na Michala..myslim si ze to je naozaj nieco nenahraditelne ked aj chlap vidi ako sa narodi jeho dieta...A nie len prist do nemoccnice sa pozriet uz na umyte babetko v perinke...

janula10
17. feb 2009

to je take ze clovek fakt nikdy nevie.....u kazdeho je to velmi ine...moja mama mala tak ze o 3h jej odtiekla plodova voda hlieny krvave a za 5min 6h som bola na svete chcela by som taky porod ale ja som mala 3300g a moj maly mal uz 3750g asi cca tak sa uvidi ci ho dokazem vytlacit aj ale mi hovorila porodnicka ze mam super panvu siroku ze lepsie ako male ze to by islo tazsie no uvidime ako to bude....
sisul snad sa nedostaneme do marcoviek 😀

sisa29
17. feb 2009

krasul to mas pravdu.moj manzel bol aj pri prvom porode bolo to uplne fantasticke strasne mi pomohol psychicky a najkrajsie bolo ked stal medzi dverami s malou na rukach a tiekli mu slzy.no ja som bola uplne unesena.a to je moj chlap tvrdi a nikdy neukazuje city

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre