Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
18. feb 2009

jeeeej lulu gratulacia...vela zdravicka obom....boze aka rychlovka... 😵

andrea142
18. feb 2009

ja som cez deň tiež sama s malou.manžel chodí domov okolo šiestej ale svokra chodí domov okolo jednej tak jej zvyknem dať malú nech ju zobere na hodinku von, lebo mňa nechcú pustiť von 😠 .

fodorka33
18. feb 2009

a tak akoze aj moja svokra je v pohode ale ze by som ju potrebovala vidiet kazdy den tak to urcite nie ona je taka dost svojska povaha a kazdeho by chcela komandovat a tak mne nebude nikto kazat ako si mam vychovavat svoje dieta a tak..este pones den co maju svagrine dobre ze nie odrastene deti a ked jej povedia ze napr.ma zaracha tak ju k vam nepustim na prazdniny tak sa zacne rozvculovat a ze vsetci si mozu vysrat oko a pod..no tak toto akoze je silne kafe na mna...

terina25
18. feb 2009

odovzdala som gratulácie 😉

clarissa:to si len ty myslíš ,že rýchlovka 😀 aj ja som tu ešte večer písala a ráno už bola malá na svete.ale pre mňa to teda nebola vobec rýchle 😠

fodorka33
18. feb 2009

jaj ako uz lulu zavidim a to si robila srandu ze nakoniec pojdeme naraz...
a aky mala porod???
no dufam len ze ten moj drobcek si to do pondelka rozmysli

mirea
18. feb 2009

jeeej, ja som slepá.
Akurát som sa chcela opýtať že čo je s Lulu a ona už je po. Tak srdečne blahoželáááám 😵 😵 😵

clarissa
18. feb 2009

teri..mne sa to zda asi 😉 ono s pohladu nasho je to pre kazdu ze----TO UZ? sak vcera vecer sme este pisali a uz ma babo...... ale asi tie hodiny tam su nekonecne..no sak uvidim sama 😅

mirea
18. feb 2009

clariss, presne tak. Asi to nebola až taká rýchlovka ako sa nám zdá. Ale hlavné je že už má malinkú pri sebe a že sú v poriadku.. 😉
a čo je s Janulou? nevieš?

Fodor, tak to hej. Moja svokra nemá tendenciu sa mi do ničoho starať. Ona je veľký dobráčisko, aj so svokrom. Ja som šťastná že sú takí. 😎

fodorka33
18. feb 2009

jaj mirea zavidim ti🙂moj svokor ten je strasne zlaty on mi zvykne aj volavat by len chodil pre mna na aute aby si isla k nim na kavu a tak 😀

no ved lulu pisala vcera vecer ze jej zacali bolesti nie?ked si nato dobre spominam...

terina25
18. feb 2009

písala Lulusy,že ďakuje za gratulácie.Vraj tie silné bolesti jej začali o 4.00 a že stáli za to.

pozdravuje janulu a drží palce 😉 a samozrejme aj ja 🙂

clarissa
18. feb 2009

janula sa nam ozve alebo da vediet po niekom..no uvidime.. 🙂

mirea
18. feb 2009

fíha, dobrá je, naprv že nič, žiadni poslovia a tak a viď ju. Zrazu to na ňu prišlo.
Ale ona to tak asi aj čakala že z ničoho nič začne rodiť.. No uvidíme. Každopádne na ňu veeeľmi myslím

Mali by sme si povymieňať t.č. navzájom, lebo keď tu nebude Janula, tak si nevieme dať vedieť o pôrodoch a tak.. Čo vy na to? Ale najlepšie by bolo, keby sme šli všetky naraz... 😀 😀 😀

fodorka33
18. feb 2009

sranda ale ved nech sa im dari hlavne zdrave maminky a ich babetka...🙂

terina25
18. feb 2009

baby, musím končiť.lebo naša malá hladoška zase reve.

zatiaľ ahojte a držte sa

fodorka33
18. feb 2009

ahoj terina..dobre bambulky ide aj ja si lahnut nejak na mna ide unava....zatial sa majte🙂

mirea
18. feb 2009

Terina, aj vy sa držte. 😀
pa pa

mirea
18. feb 2009

No, teda, necháš ma tu Fodorka?? 😀
Ale nie, dobre robíš, aj tak by som mala doma makať, a nie si tu kysnúť pre PC
Tak zatiaľ pa 😉

sisa29
18. feb 2009

ahojte.tak gratulujeme lulusy a krasul drzim palce.
ja som dosla s poradne sa otvaram lekar vravel ze je to na dobrej ceste ze tento tyzden snad to bude.aj monitor som mala ten bol ok kontrolne kultivacie tiez a bola som na uzv malinka ma presne 3700g a ukazovali mi ju bola tvarickou kumne aj zazmurkala no uplna parada

marsela77
18. feb 2009

lulusy srdečná gratulácia a krasulke držím palce 😵 😵 😵
sisa dobré správy,dúfam že také čakajú zajtra aj nás s clarissou 🙂

sisa29
18. feb 2009

no ja dufam ze sa to este dnes rozbehne.pri prvej dcerke som bola otvorena na 1,5cm rano a poobede sa mala narodila.tak by som sa nenahnevala keby to bolo aj teraz tak

marsela77
18. feb 2009

tak držím palce 😉

mirea
18. feb 2009

ahoj sisa, tak super, bodaj by mal doktor pravdu 😵
A malá má dobrú váhu.. no zvyknú sa seknúť aj o 300g, takže vôbec to nemusí byť presné 😉

mirea
18. feb 2009

juj, baby, tak tento týždeň sa snáď odkinderkujeme všetky.. to by bolo super 😵

clarissa
18. feb 2009

marsella uz by nas mohli poslat lezat zajtra spolu pekne 😅

lenkahrehusova
18. feb 2009

ahojte 🙂 🙂
gratulujem novým mamičkám a ich bábätkám 😉

lenkahrehusova
18. feb 2009

ja som dnes bola s malou na poradni 🙂 krásne priberá 😉 tešíme sa 🙂

mirea
18. feb 2009

Lenka, teší ma že sa máte dobre. Malá Lenka je zlatučká, prajem veľa zdravia 😉

xarah1
18. feb 2009

ahojte hlasime prichod z porodnice domov.porod bol celkom rychli 16:10 bolesti kayde dve minuty ,16:20 porod plodu a 16:30 porod placenty. mala sa vola sofia a jej miery su 2860g a 50cm

krasulka
18. feb 2009

Ahojte, tak ja uz som v nemocke, dostala som pred pol hodinou yvolavacku do zadku 😕 😕 😕 tak cakam. Mam nadstandardku nastastie bola volna tak tu moze byt Michal s nami, ale este som ho poslala domov dostavat skrinu 😀 😀 😀 😀 a potom pride, ved ktovie kedy sa to rozbehne 🙂 Inak Janula je tiez v nemocke, zacala v noci spinit krv tak si ju tam nechali. Pisala mi ze caka na svojho porodnika ci s nou nieco budu robit. 🙂

Inak som bola na zachode a taky velky hlien som mala krvavy cez cely hajzlak tak neviem co to bola zatka alebo len z vysetrenia...

Lulusy, gratulujem k dcerke, tiez krasne miery mala! Super. Mne sestricka na CTG povedala ze, ale mate velke brucho, kolko vam povedali ze bude vazit?

😕 😕 tak som zvedava aj ja sama co zo mna vypadne 😀

fodorka33
18. feb 2009

krasul tak sa tam drz a hlavne aby ste boli obe zdrave ved uz coskoro budes mat bambulku pri sebe🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre