Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

marsela77
19. feb 2009

Dr.povedal,že krčok dozrieva,že on si myslí,že to pojde normálnou cestou 😀 tak ja dúfam že to tak bude 😉

marsela77
19. feb 2009

aj mne tu oči klipkajú 😔 idem sa aj ja trochu vystrieť

clarissa
19. feb 2009

tak to je fantastik...boze mne ta mala robi inu rosadu v bruchu..zeby sa uz nacvicovala? 🙂

clarissa
19. feb 2009

dobre marsela,ved ked vstanes tak sa tu stretneme..tak oddychujte s diankou 😉

ivetti
19. feb 2009

ahojte kočky. tak aby ste si nemysleli, že vás je už málo, ja mám dnes termín, ale zatiaľ sa nič vážne nedeje. ak do pondelka nič tak v utorok nastupujem do nemocky. 😖 čakám druhé bábo a pri prvom mi museli dať vyvolávačku a tajne dúfam, že teraz to pôjde same od seba.

marsela77
19. feb 2009

len nech nacvičuje 😀 moja už zaspala,ale okolo obeda som myslela že vyskočí cez bok 😀

marsela77
19. feb 2009

ivetti vitaj v klube 😀

clarissa aj s mimi pekné sníčky 😵

ivetti
19. feb 2009

ďakujem pekne marsella toto čakanie tesne okolo termínu je asi najhoršie. prajem všetko dobré novým bábikám a aj tým, na ktoré teraz ostatné čakáme.

kvietok23
19. feb 2009

SPRAVA OD JANULY:

Ahojte, tak uz som konecne medzi vami! Narodil som sa o 16.45m s mierami 4000g a 50cm. Vyzeram presne tak ako si ma maminka a ocinko predstavovali 🙂 Maximko.

clarissa
19. feb 2009

Janul gratulujemeeeee....boze no super...hned jej aj napisem..vela zdravicka obom 😵 😵 😵 😵

klementina
19. feb 2009

jeeeej, gratulujem janule, ze ju pozdravujem. maximko je riadny chlap 🙂

sandraa
19. feb 2009

kvietok ma predbehol....no tak to má už Janula za sebou....tak by som jej cinkla ale nebudem vyrošovať, lebo viem podla seba že mi tie telefonaty liezli na nervy....gratulujemeeeeee

terina25
19. feb 2009

JANULA blahoželáme. držím palce, aby ste boli čo najskor doma.a hlavne ,aby malý veľa papal 😉

leila2110
19. feb 2009

Ahojte kočky, nestalo sa Vam niektorej, že ste po poradni špinili krvou? ☹ Teraz neviem, ze či to je zaciatok pôrodu alebo z toho, ze ma dr.pozerala zospodu.Co myslite? Janula, gratulujem a prajem obidvom vela zdravicka! 🙂

patkao
19. feb 2009

jeej janula blahozelame k maximkovi..pekný valibuk..tak nech vám robi len radost 😉

mounty
19. feb 2009

leila ja som pri prvom tiez po kontrole odspodu spinila, ale doki vravel ze je to normalne iba ked je ta krv taka akoby starsia, nesmie byt cerstva a viac, to by mohol byt znak ze sa Ti placenta odlupuje, v tom pripade bez do nemocky. Pokial je to len ruzove alebo hnede, tak v poho..........ale za tu cestu nic nedas a babo je prvorade, tak keby daco, isto chod!!!

mounty
19. feb 2009

a pozeram ze si prva co ma rovnaky termin ako ja 😉

ludika33
19. feb 2009

leila je to v pohode presne ako pisala mounty

janula srdecne gratulujem k maximkovi

sue13
19. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ludika33
19. feb 2009

sue ahojcek

leila2110
19. feb 2009

Dnes som mala akurat poradnu, a pozerala ma doktorka odspodu.Hovorila, ze som otvorena len na špicku palca.Potom som bola na pasy, tak to bolo vsetko o.k a ked som isla domov, tak som si na toalete v Tescu vsimla, že mam krv na nohavičkach.Bola skor taka ruzova.A teraz uz nič.

ludika33
19. feb 2009

leila to budes mat z vysetrovania, ak by si si nasla este aj zajtra nahodou, tak si zajdi k doktorovi pre istotu

sue13
19. feb 2009

Ahojte.
Dnes nas konecne pustili 😵
Som tu len na skok lebo som uplne unavena a tesim ss nenormalne do svojej postielky 😵
Gratulujem vsetkym novym maminkam a buducim maminkam drzim palceky aby mali svoje pokladiky tiez cim skor pri sebe ako mam ja. Je to neopisatelny pocit 😵 😵 😵

ludika33
19. feb 2009

sue ako sa vam dari? uz je karinka na tom lepsie?

ludika33
19. feb 2009

sue predbehla si ma s odpovedou. som rada, ze ste uz domenko. bezkaj si lazkat, ved doma je len doma. doma je najlepsie.

sue13
19. feb 2009

Prepacte vsteky ktorym som neodpisala na sms ale naozaj som mala co robit sama so sebou 😅
Ludika ty ako sa mas? Andrejko ma presne tyzden 😉 Ako sa mu dari??? 😵

fodorka33
19. feb 2009

ahojte sue vitaj 🙂 vidis ja som este tu 😉
janula obrovska gratulacia k maximkovi🙂

no ja idem zajtra na tu poradnu tak som zvedava ale uz si nefandim pondelok nastup do nemocky a max.utorok Marko pri mne 🙂 🙂

xena22
autor
19. feb 2009

Ahojte nestiham vas ani citat - gratulujem k novym babatkam,,, janula -maximko teda riadny kus, Ludika aj ty uz to mas za sebou - ja uz to nestiham sledovat... 😉

xena22
autor
19. feb 2009

Ludika a isla si nakoniec cisarskym?

sue13
19. feb 2009

Fodorka ty co tu este robis???? Markovi sa stale nechce??? A ako sa citis? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre