Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
20. feb 2009

nedala mi vedieť Nicolette, inak by som hneď písala. Asi teda ešte neporodila.. ☹

mirea
20. feb 2009

fíha, miskelka, tak myslím na teba, fakt to vyzerá nádejne.. 😉

miruska78
20. feb 2009

jeeej miskelka vy nás baby s Krasulkou ešte predbehnete.... 😵 držím palce moc

no teda Nika asi z toho nebude nadšená, týždeň tam čakať a nič.... 😠

fodorka33
20. feb 2009

miskelka drz sa nech to mas cim skor za sebou..🙂ja idem ofik zatial lebo si idem nakrmit muzika a trosku na prechadzku povzbudit drobceka 😀

mirea drz sa budem na teba mysliet a napis mi....

miruska78
20. feb 2009

baby idem sa naložiť do vane, čo to spraví, držte sa, ak by to náhodou na niektorú z vás prišlo 😵 😀

mirea
20. feb 2009

ok, baby, držte sa aj vy, budem na vás myslieť. Nech ste už čoskoro odkinderkované 😉
Ja tiež idem off. Už to tu zabalím, nech si ešte porobím čo treba.

Fodor, určite napíšem. 😉

pa pa

miskelka
20. feb 2009

ďakujem...na každú raz musí prísť 😉

yvka1
20. feb 2009

Ahojte baby, ešte som tu nebola ale celkom sranda čítať ako všetky na to čakáme 🙂 už závidím všetkým na ktoré to už prišlo. muž sa mi smeje že ako som sa po prvej dcérke zaprisahávala, že už nikdy viac a že teraz sa už tých bolestí neviem dočkať 😅

majulienka32
20. feb 2009

ahojte
fodorka ty si este cela? 🙂 no ja to mam uz za sebou. v nedelu nas pustili domkov... 🙂

fodorka33
20. feb 2009

hej este som a dufam ze aj budem🙂max.ma len nastrihnu 😀
no pondelok mam nastup do nemocky ked dovtedy neporodim....

kvietok23
20. feb 2009

krasuuuuuul, este niiiic? 😕

mamartinka
20. feb 2009

baby ak budete vediet nieco o Krasulke poprosim vas poslat mi ip.dakujem.inak prepacte ze som sem vosla

bambulla
21. feb 2009

ahojte uz sme doma z nemocnice mame filipka 16.2 53cm a 3830g sme zdravy mala mala com cisarsky .ale uz sme pohode 🙂

marsela77
21. feb 2009

bambulla gratulujem 🙂

Krasulka to nemyslíš vážne 😠 takto Ťa trápia? No dúfam že dnes sa niečo porieši 😨

Mna nadalej bolia kríže,klby a trochu podbruško,ale inak nič 😒 žiadne pravidelné bolesti...no nič šak raz to príde 😉

martinkasch.
21. feb 2009

Ahojte dievčatá,
tak už som konečne dvojnásobná mamina. V pondelok, 16.2.2009 o 12.10 hod. sa mi narodil synček Sebastián, mal 4040g a 54 cm. Je to poriadny macik a dal mi aj dobre zabrať. Pôrod bol spontánny ale ťažký, no stalo to za to.

wewe8811
21. feb 2009

ahojte baby, tak po vyse mesiaci sa vam ozyvam. Uz sme doma s nasou malou Zoe. Islo to o nieco rychlejsie ako sme predpokladali. 2 tyzdne som stravila na rizikovom kvoli mojej placente, pretoze uz nevyzivovala malu tak ako by mala a potom sme boli 2 tyzdne uz s malickou na odd. pre rizikovych novorodencov, pretoze mala iba 1950 g a 43 cm. Teraz nam pribrala a ma 2280g. Narodila sa 5.2. a nakoniec som musela ist cisarskym. Hlavne je, ze sme uz doma. Teraz som rada, ked si aspon na chvilku oddychnem, ale je to nadhera.
Ked budem mat zase chvilku tak precitam spatne co sa tu dialo, ale ako vidim v tabulke, tak vacsina babatiek uz je pri svojich maminkach 🙂
Drzim vsetkym palce, aby sa nam s drobcekmi darilo.

wewe8811
21. feb 2009

kocky viete mi niektora poradit ako sa davaju fotky do spolocneho albumu februarove babatka?
dakujem 🙂

clarissa
21. feb 2009

dobre ranko
wewe ja som na teba tolko myslela,,takze chdobovica sa nekonala ale gratulujem k babike
marsella..napodobne..krize a podbrusko zacalo v noci ...som predychavala statocne..ale tiez zatial nieje to pravidelne..ja dufam ze do konca vikendu som tam..teda sme

wewe8811
21. feb 2009

tak uz som na to prisla, pridala som fotku nasej princeznicky 🙂
clarissa no veru, chodbovica sa nekonala, ale spachame nejaku inu akciu aj s drobcami 😉

clarissa
21. feb 2009

jasne wewi,nieco vymyslime..ja someste v kope ale uzcakam jak na spasenie kedy to konecne pride=))

wewe8811
21. feb 2009

clarissa tak drzim palceky nech sa co najskor rozpadnes a mas Mimku co najskor pri sebe. Je to nadherny pocit ked ju mozes drzat v naruci, aj ked som z toho vsetkeho taka vycerpana. V noci vstavame pomaly kazde 2 hodiny, tak si ma vies predstavit 😀

wewe8811
21. feb 2009

no idem ja k bambulke lebo zacina vydavat kraaaaaaasne placlive zvuky 😉 takze ideme prebalit a napapat sa

Drzte sa kocky a tie co to mate este pred sebou, nech to dopadne co najlepsie a aby ste mali co najmenej bolestive a rychle porody.

lenkahrehusova
21. feb 2009

wewe gratulujem k malinkej 🙂
želáme všetko dobré 🙂

clarissa
21. feb 2009

wewe inac mala je krasnucka..taky drobcek

miskelka
21. feb 2009

hlásim sa celá... 😖 od včera kontrakcie každých 10 min...potom 9...v noci už dosť bolestivé... potom som zaspala a kontrakcie so mnou 😅 Ráno otvorená len na jeden a pol cm...tak som išla ešte domov a mám sa vrátiť, keď budú 5 min. intervaly...začína to fakt dosť bolieť, ale takýmto tempom sa budem trápiť do pondelku...
Krasulka, drž sa!!! Trpím s tebou!

cvirko
21. feb 2009

ahojte babulky, tak sa ohlasujem tiež po dlhej dobe.nemám teraz doma internet.tak aj my sme sa dočkali, 4.2. sa nám narodil krásny chlapček - Viliam - valibuk - s mierami 4010 a 55 cm

darmka
21. feb 2009

Ahojte.Chcem sa spýtať,kedy ste boli so svojimi drobcami prvý krát vonku.Ten môj má 11 dní, dnes krásne a tak by sme sa chceli ísť prejsť,no neviem či to nieje priskoro.

fodorka33
21. feb 2009

ahojte tak j asa hlasim este stale 2v1....drobcek sa statocne tlaci tam dolu no akosi ho nepustam ☹
ale neva este stale je sobota....a ked nie tak uz pondelok si nas zoberu a nieco s nami poriesia🙂

gratulujem novym mamickam🙂

ivetti
21. feb 2009

Fodorka tak ja som mala termín teraz 19-teho a tie isté pocity aké máš aj ty. Mňa čaká nemocnica v utorok ak dovtedy nič. Tak ti držím palce nech je všetko ako má byť. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre