Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
29. jan 2009

na poradni som bola uz v nemocnici - starej ... robili mi monitor, usg, pozeral ma zo spoodu, vsetko je v poriadku, krcok je tuhy 3 cm. A akurat mi daval dnu nejake zlte cipky, aby sa predislo pripadnej infekcii, aj ked nemam ziadne priznaky, ze on to uz v takomto stadiu davam zenam po vnutornom vysetreni ako dezinfekcia šušky.... a ze tiez su na to, aby krcok zacal maknut, ... hmmm .. 😕 ... pretoez povedal, ze to vyzera az velmi dobre na to v ktorom som tyzdni, ze este je dost mozne, ze budem prenasat.
😨 tak ma "potesil"

lulusy
29. jan 2009

dokonca ani poslickov nemam ... len takych uplne malilinkych a slabuckych, citim ich len ked sa na to zacnem sustredit, ci je to ono alebo nie ...

sue13
29. jan 2009

Babyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Dalsie babatko!!!!!!!!!!! 😵

Molly ma Soničku!!!!!!!! Narodila sa dnes o 8.40hod, vazi 3300g a meria 50cm. 😵 😵
Obe su stastne a zdrave!!!!!!!!!!! 😵 😵

Molly gratulujemeeeeeeeeeee! 😉

lulusy
29. jan 2009

katka
ano ked zbadas toho pokladika, ktoreho si nosila v brusu 9 mesiacov, tak Ti je jedno kde si a co tomu predchadzalo ...

lulusy
29. jan 2009

jeeeeeeeej 😵 😵 😵
GRATULUJEM A ŽELAM VEĽA ZDRAVIA Molly a Soničkc !!!! Krasne miery, ideal !!!

lulusy
29. jan 2009

tešim sa na tabulku ako sa bude zaplnovat 😵 do vecera dalsie 4 babatka ...

katulikzlatulik
29. jan 2009

MOLLY... BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME A TESIIIIIIIIIIIIIIME SA JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiii
nech ste ZDRAVUCKE AKO RYBICKY!!!! juuuj dnes je OZAJ KRAAAAAAAASNY DEN 😉

kvietok23
29. jan 2009

no super sa to tu rozrodilo - nie ze vsetky porodime dneska 😀 molly gratulujem 😀

katulikzlatulik
29. jan 2009

lulusy... moja kamoska nemala ziadne predporodne bolesti ani poslickov, prislo to na nu, hned sli do nemocnice a maly Dominik bol behom 3 hodin na svete... a dokonca ju ani nastrihavat nemuseli hoci nepraktizovala masaz hradze... takze mozno to je dobre znamenie, ze nemas poslickov... uvidime.

lulusy
29. jan 2009

katka
juj, tak to by bolo fajnove, keby sa mi telo takto zorganizovalo 😉

mirea
29. jan 2009

😀 😀 😀 veľmi sa tešííííím!
super Molly, srdečne blahoželáme a prajeme obom veľa, veľa zdravíčka!!! 😉

andrea142
29. jan 2009

ahojte

ako čítam pekne sa to rozbehlo 🙂
terina, molly : gratulujem

ja som sa ráno obarila kávou ☹ . aj ja už chcem ,lebo som strašne nemotorná

lulusy
29. jan 2009

andrea
juj davaj pozor! aby si neobarila brusko !
Pozeram ze mas uvedene meno Lili, je to od mena Liana? lebo moj manzelik, zacal vymyslat ohladne mien a toto sa mu zapacilo Lianka, Lia, Lili ... aj mne sa paci, ale viacej som za Dominiku 😉

nada.hope
29. jan 2009

molly gratulujem aj Sonicke vela zdravicka 😵 😵 😵

xena22
autor
29. jan 2009

Molly gratulujem k malinkej,dnes sa zacalo rodit - damy maju prednost,chlapci az potom 😉 Ktovi co Marya ,to bude asi az navecer,ze?Martinka tiez...ale nech,hlavne,ze to uz zacalo odsypat...

andrea142
29. jan 2009

no v slovenskom kalendáry je to Liana aj Liliana, ale ja som ho vyberela podľa madarského a tam je napísané Lili 😀 a vypadá to tak ,že aj sa tak malá bude volať, lebo z tých troch mien si manžel vybral Lili. ale pre istotu ešte počkám lebo u neho človek nikdy nevie. ............... snáď mi doki zajtra na UTZ nepovie ,že sa pomílil a je tam chlapček 😀

sestra má Dominiku

no troška schytalo aj bruško ale rýchlo som si vytiahla tričko ,až ku krku, najviac to schytali nohy

avuska19
29. jan 2009

Teri, Molly, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Som úplne dojatá, slzička v očku...
Prejem veľa veľa zdravíčka!

avuska19
29. jan 2009

Nás to čaká 16.alebo 17.2., ak bude všetko dovtedy ok.
Teším sa na ďalšie novinky.

vanilka2612
29. jan 2009

Ahojte, pozdravujem vsetky februarovky aj nove babatka,,,, aj ja by som to uz chcela mat za sebou 😕

janula10
29. jan 2009

ahojte
juj mne je do placu ze 2 babatka 😵 😵 😵 😵 😵
Moc gratulujem Teri a Molly 😵 😵

a drzim palec aj martinke a maryi snad vsetko ok.....
juj vsak fakt ked ja budem rodit tu uz nikto nebude vsetky len o deti sa budu starat....este muriel by mohla ist po mne 😀 😀 😀

hanuk
29. jan 2009

NO supeeer, dalsia dobra sprava! Gratulujeme Molly! Patkao drzim prsty nech mas babatko uz cez vikend pri sebe. Ja dufam, ze buduci tt to rozbehneme my co sme teraz 39tt aby to slo vsetko po poriadku 😉

kvietok23
29. jan 2009

cau janul, to je sila, co, ako sa to rozbehlo...pocuj, nezistila si nic v babymarkete vcera ohladom tych nanoznikov?
😉

clarissa
29. jan 2009

jeee to su skvele spravy..gratulujem zabkam co uzto maju zasebou....a tie co to maju pred sebou tak vela síííííííl 😉
ja som dnes po poradni,otvorena na prstek 🙂 inak vsetko OK 😵

katulikzlatulik
29. jan 2009

clarissa.. co znamena otvorena na prstek? kedy to potom pride? alebo ako? ci to este nic neznamena?

kvietok23
29. jan 2009

no, to by aj mne zaujimalo, lebo mne vcera povedala doktorka, ze "otvorena pre prst" to asi na 1 prst...nie? 😅

clarissa
29. jan 2009

no minuly tyzden som bola na spic prsta,teraz uz som na cely,,,takze sa to pomalicky rozbieha 😵 ja myslim ze na toho valentina by sa to mohlo zadarit 😵

clarissa
29. jan 2009

kvietok,ano to sa tak pise ze pre prst...a pomalicky sa budes viac a viac 😵

fodorka33
29. jan 2009

teri,molly obrovske GRATULUJEM....len aby ste boli aj s babenkami zdrave-zavidim vam ze uz ich mate pri sebe 🙂 🙂 este raz blahozelam....a prajem vela sil 😉

evkastipka
29. jan 2009

Pekny dnik Vam prajem 😉

Jeeej, dalsie babatka...terina, molly gratulujem a nech uz ste domka, aby ste sa mohli v nerusenom prostredi venovat drobciatkam krasnuckym.

fodorka33
29. jan 2009

ako vam zavidim mna uz ani doki nepozera odspodu,takze ani neviem.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre