Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
30. jan 2009

vieš čo klem,dneska sa ani nebudem museť pretvarovať a sa pred ním silno rozrevem že všetky máte nachystané a ja nie a že cítim také prázdno a iné citovo vydieračné kraviny,však do riti,som žena a tieto zbrane ovládam no nie? a hotovo,pravdu máš! poprípade mu vynadám a hotovo! 😀

klementina
30. jan 2009

treba spomenut aj syndrom zahniezdovania 😉 uvidis, dnes vecer budete zdobit postielku spolu 😉
inak mojho muza neskutocne vytaca, ked mu poviem nieco z konika, ze co nove na konikovi, co vsetky uz mate, ze treba, ze ste pisali a tak.

muriel293
30. jan 2009

clariss no mne akože nemusíš hovoriť že to treba mať nachystané! a ak porodím práve vtedy keď pôjdu akurát svokrovci do kúpelov tak si neviem predstaviť ako on nachystá aj uprace a ešte bude aj rozdýchavať poopičné stavy! vrr

mirea
30. jan 2009

ha ha, dobré tu kujete pikle na tých svojich mužíčkov.. 😀 😀 😀

mirea
30. jan 2009

dúfam že pikle nie je s y, nech nevyzerám ako idiotka, ale toto jedno fakt neviem 😅

muriel293
30. jan 2009

klem to by si neverila
ale aj môjho koník totálne vytáča a už mi viackrát povedal že mi odpojí net lebo že potom tu chodím so samými hovadinami a nápadmi a že sa tu furt volačo také dozviem z čoho mi potom šibe-teda tak sa on vyjadril! vrrr

clarissa
30. jan 2009

klem inac moj chlap je preesne taky isty..ten by mi najradsej niekedy zablokovaL konika lebo ze len vymyslam,ze tolko zbytocnosti som ponakupovala,lebo to tu mate vsetky,ze by som bez toho prezila a bla bla..naposledy som na neho vytiahla ten zvhcovac vzduchu..tak ma zrusil ze dame na rdiator pohar s vodou 😀
ale moj tatino,to je moja spriaznena dusicka,ten mi kupil aj tuto autosedacku(aj ked uz jednu mam) a kukali sme spolu aj ten zvlhcovac...on jeaz rad ze ako mam vsetko nastudovane aj na mna hrdy z esa tak zaujmam 😵 😵 😵 😵 aspon ktosi
muriel...preto som si ja vsetko radsej pochystala sama,aj plienky dopredu nakupila atak--nieze by som mujmu neverila ale tak viem si predstavit ako bude vyzerat ked sa mala narodi..a ked mi bude treba doniest nieco do porodky tak pojde taxikom..teda ak este bude vladat vytocit cislo,resp.ak uvidi na mobil 😀 😀 😀

muriel293
30. jan 2009

no clariss akože tak nákupy som si porobila aj ja sama
a to dosť skoro som s tým začala ale to vôbec neľutujem lebo mám teraz pokoj a všetko pripravené oblečká a tak ale aj to frflal lebo sme sa akože dohodli že začnem nakupovať až od piateho mesiaca a samozrejme,hneď ako som sa skôr ocitla bez neho v detskom tak som tajne nakúpila xixi a potom už ke´d videl že nemá žiadne šance tak mi v tom aj prestal brániť aj ke´d poznámku musel mať vždy
A podla jeho mami by som akože mala chystať vlastne nakupovať asi až teraz ak aj to by jej nebolo skoro!!!!

klementina
30. jan 2009

no ved to, nechat to tak na nich, to by mali tie deticky riadne bojovy odchov 😉

mirea
30. jan 2009

clariss, ja som na tom podobne. Moj zase stale hovori ze vsetko mame mat po Samkovi, ze naco vymyslam hovadiny. Tak si tiez radsej vsetko sama kupujem co chcem, ani nevie ze som som nove kupila 😖

klementina
30. jan 2009

muriel, to musis mat radost z takej svokry. to neviem, ci sa tak nerobila kedysi, ze ked zena porodila,tak za ten tyzden co bola v nemocke jej pribuzny vsetko nakupili, vratane kocika a vybavicky. to si teda ale neviem teraz predstavit 😀

muriel293
30. jan 2009

bože tí chlapi sú takí nepraktickí! a to mi slúbil že sa dožijem aj toho že sám od seba malému niečo kúpi napríklad na seba čo ho osloví a nič také sa neudialo!

clarissa
30. jan 2009

muriel 😀
svokra by chcela mat asi nakupene az na termin
moja svokra je chvalabohu v takychto veciach ticho,ale neboj sa ta ma vie zas v inych veciach vytocit ajked ju mam v podstate rada ale svokra je raz svokra 😠
aj mne zundral ze mam dost veci,este po segrinom,pejknych novych,ale tak to neda nekupit volaco na vlastne babo...a tiez uz teraz nadomnou len mavne rukou radsej.. a zas co sa tykalo veci co potrebujeme-vanicka,postielka kocik a tak..tak to bez problemov..len povedal zlatko vyber si ty co sa ti paci..tak aspon trochu radosti 😵

muriel293
30. jan 2009

tak hej v podstate aj môj len tie veci "cvaká" a ja vyberám ale tak vždy sa ho opýtam či sa mu to tiež páči...

Bože dneska som nabrúsená na celú mužskú populáciu,ešteže ma nechytá pôrod lebo dneska by som mu straaašne nadávala asi 😅 😀

klementina
30. jan 2009

muriel neboj, kupi mu, ked sa narodi.
idem ja do mesta, tak sa majte zatial

mirea
30. jan 2009

chlapi to tak neprežívajú ako my. Myslím to materstvo, prípravu a všetko. Však v nás je to bábo 9 mesiacov, potom sme s ním najviac od mala my, takže to je iné puto a iná láska.

clarissa
30. jan 2009

to je asi udel chlapov 😅 jasne ja by som tiez nekupila vec keby mi to neodsuhlasi..take prkotiny ako obliecky,to mu je jedno ale ku kociku povedal svoj nazor 😉
ja praveze dnes som prekvapena aky je moj chlap ku mne dobry,zatial sice len cez telefon ale idem za nim tak uvidim co stoho bude.. 😉 ale kedze je vpraci tak si prdlajz 😔

muriel293
30. jan 2009

idem sa aj ja offnúť,už mi hrabe z koníka :D pa pa a dík za spoločnosť,na azet sa mi pripojila sestra a drísta dobré kraviny,mám tušáka že ma lepšie naladí pa pa

nadzieja
30. jan 2009

baby, ja by som stale iba spala .... ako babatko .... tiez to mate?

clarissa
30. jan 2009

papa zabky

lila13
30. jan 2009

Ahojte kocky, pisem sem prvy krat, dufam, ze sa mozem pridat. Tiez cakame vo februari babatko. Ste vsetky super, citam vas uz par dni a mam pocit, ze som s vami nejako prepojena a tak mi nedalo vam nenapisat. Niektore situacie co tu opisujete presne prezivam aj ja. Dali ste mi velmi vela rad, za co vam velmi pekne dakujem.

Gratulujem vsetkym mamickam k ich krasnym babatkam 🙂

mirea
30. jan 2009

ahojte, pekný víkend všetkým 😉

nadzieja
30. jan 2009

ahoj lila ... tak ako pozeram, ty to uz mas blizucko....

nadzieja
30. jan 2009

mirea ...... aj tebe...

ludika33
30. jan 2009

lila vitaj medzi nami

lila13
30. jan 2009

nadzieja... hej mam, sa bojim aj tesim zaroven a som velmi rada, ze ste tu vy, tak to tak lepsie s vami prezivam, aj ked som doteraz nepisala

lila13
30. jan 2009

dakujem ludika

lenkahrehusova
30. jan 2009

baby, vy ste tuším všetky niekam odišli 🙂

lenkahrehusova
30. jan 2009

Ja som akurát doupratovala, ešte síce periem, ale nakuknem k vám, a tu už asi nikto 😉 🙂

krasulka
30. jan 2009

cafte, ja som sa akurat poriadne naprskala langosmi, ty kokso to bude zaha!!! Asi pojdem zalomit na chvilku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre