Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
27. jan 2009

no terina bude to blbé jednoznačne....a čo som počula aj o takých veciach že k pôrodu ešte dotiahli také obecenstvo že nejakých šušňov študákov čo sa došli prizerať no mńa by asi rachlo!

lulusy
27. jan 2009

teri
presne toto, je to take ponizujuce, ked sa ti tam budu pozerat niekolky ludia naraz ... 😖

lulusy
27. jan 2009

ja by som taky cas na nich zrevala ze nech sa odtial odpracu a to pocas kontrakcii aby to vyzeralo hrozivo ....

muriel293
27. jan 2009

☹ ☹ ☹ ☹

lulusy
27. jan 2009

babulienky zatial sa lucim s vami, idem si urobit veceru
teri:
DRZ SA !!!!

muriel293
27. jan 2009

no idem radšej aj ja teraz off,idem si čítať lebo sa tu ešte nakoniec tak rozčertím že od hnevu starému odtrhnem cicíka! 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Baby to vam ani nepride v nemocnici sa hambit,my sme tam mali aj praktikantov aj sanitarov aj medikov,skor oni sa hambili a nie my...pamatam si ako jedneho poslali odmerat mi tlak a ja som akurat kojila,no ten chlapec bol cerveny az za usami a ja pohoda prso von len som mu ruku nadstavila - co sa budeme ondiet,je to ich robota,tak nech si zvykaju 😀 aspon ked budu mat doma tehotne zeny,tak nebudu zaskoceni 😉

terina25
27. jan 2009

no, ja som pripravená na to,že keď príde vizita,tak im pekne krásne poviem,že si neželám,aby ma všetci očumovali. mám na to právo.nie som nejaký kus mäsa.a to ma ešte nepoznajú 😀 som dosť tvrdohlavý človek 😉 aj sestry som sa pýtala a ona povedala,že tiež odmietla ,,pózovať,,.

ináč, neviem si predstaviť,žeby toto všetko mali zvládnuť naši muži.to by už asi ľudstvo vymrelo.Mali by si nás za to všetko vážiť.Veru,veru,treba tých našich mužíčkov zobrať k porodu,nech vidia čo to je 😀

terina25
27. jan 2009

lulusy:prajem dobrú chuť.

xena22
autor
27. jan 2009

Baby idem aj ja od vas - decka sa vadia jak psi,musim zasiahnut 😀 Vecer nakuknem,ci je uz Janulin Maxim na svete,alebo ci bude mat len novu garderobu 😀

mamamima
27. jan 2009

xena, to oholia len tam kde budu zasivat tu jemnu kozicku, nie tak erotikus, si nemysli 😀

no u nas je tusim len jedno wc, tak dufam ze ja si paty neo..rem 😀 to by bol jaky trapas...aj kamoska nestihla chuda to je take neprijemne 😒

xena22
autor
27. jan 2009

No mne kazali oholit len vrch koli cisaraku a brucho... ze brucho,co si myslia,ze som yeti alebo co ???

mamamima
27. jan 2009

no s tymi vizitami to je hruza inak...vlozky ukazat, budu nas onuchavat, aj u nas su mladi co sa ucia... 😝

to je nic, kamarat isiel si dat odstranit hemeroidy v blave a uz klacal na 4 ked mu tam vtrhli mlade co sa ucili za lekarky a ten dr im hovori no pozrite, toto su ukazkove hemeroidy...ze skoro umrel od hanby, nikto mu nic nepovedal ze ho tam budu ocumovat 😀

mamamima
27. jan 2009

na patka hovorila, ze im to tak kazali ze aj brucho si oholit pre pripadny cisarak 😒

xena22
autor
27. jan 2009

Mamamima ja som pri druhom cisaraku mala od rana az kym ma nepreviezli na izbu za patami 18 medikov s poznamkovymi blokmi 😀 dovliekli ma na taku salu,kde bola len jedna koza a nic viac,primar sa mi kukal tusim do vsetkych otvorov aj sono robil a nakoniec to zavrsil,ze chce si to niekto skusit - tak som na vsetkych zazrela a na primara najviac,ze olutoval tu otazku 😀 a ani jeden medik sa neodvazil na meter ku mne priblizit,reku ja som tolerantna,kym kukaju zdialky a len si zapisuju budis ale chytat sa ma nikto nebude 😝

terina25
27. jan 2009

práve mi volala Martinka17. zatiaľ 2v1, porod ešte nehrozí.že bude asi tiež prenášať...

dobre babule, ja sa prednes lúčim.Príde manžel z práce,tak sa mu idem trochu posťažovať,že čo všetko ma bolí.

držte mi zajtra palce,aby som už konečne mala bambuľku pri sebe.

ahojte

xena22
autor
27. jan 2009

Teri drz sa....

mamamima
27. jan 2009

no xena ved dobree si to poriesila, to by som si ani ja nedala, nech si skusaju doma na babikach...

teri hej aj katulik mi pisala ze sa este nechysta, ze je cela...drzim palce na zajtra 😉

emjee
27. jan 2009

baby vy ste uplne besne, naco sa tu navzajom strasite takto pred finale?

mamamima
27. jan 2009

emjee, my v ramci srandy 😀 my sa tu smejeme 😉

emjee
27. jan 2009

ved ja viem, ale aj tak 😅 😀

mamamima
27. jan 2009

trosku vzrusa pred finale ked nemame uz o com, ked nikto nerodi...januarovky uz mali polka odrodene o takomto case inak...nase deticky su disciplinovane este su len v brusku 😀

emjee
27. jan 2009

ved nech len su, do februara daleko 😀 ci uz vlastne ani nie 😅 kurnik, bojim bojim 😅 a este tu taketo stories vytahujete na prvorodicky 😅

xena22
autor
27. jan 2009

Tusim nas aj nejake marcovky predbehli uz,alebo sa mylim??? Emjee nestrasime sa,snazime sa ziskat nejaky nadhlad 😀

mamamima
27. jan 2009

no daleko nie, do 3 tyzdnov ratam ze vsetky uz budeme prckov mat pri sebe 😅

nebojkaj, neni to take strasne, ja mam z prveho dobre zazitky, vratane klystiru a to som mala zlatu zilu jak hrom a nebolelo 😉

krasulka
27. jan 2009

Cafte ja len na skok 🙂 som prisl apozdravit, ja som si dnes konecne kupila ten Yal 🙂

caly8
27. jan 2009

helou 😀
ako čítam náááálada perfektná 😀 😀 😀 ste držky 😀 😀

aj moj doky mal dnes skvelú náladu, ked mi chytil bruško a vraj 4200g som skoro skolabovala... ☹ 😅 a on, že žartuje...no mali ste me vidieť... ale vraj tých 3500g.. hlavka je už zakliesnená tam kde má byť len ešte sa musí trošku zvrtnuť teličko..
termin o týždeň presne a ak nič tak ma hospitalizujú 😠 ale ja nechcem 🙄 ja chcem prísť a odísť kedy treba... a tak len čakať...

mamamima
27. jan 2009

krasul ajoj, co len na skok? aj ja uz koncim mala ma vola vymalovavat 😵

krasulka
27. jan 2009

mima, aaaale, valkam sa v posteli, vyliezla som len nieco zdobnut a pojdem sa zas zakutrat 😀 😀 😀 😎 😎

mamamima
27. jan 2009

caly, ale niekedy je lepsie byt tam aj ked skor aspon budes pod kontrolou a ked budes po termine, dlho tam nebudes, ja som hned na druhy den porodila ako som prisla do nem... jasne ze je idealne ked ta to chyti doma a utekas do nemocky ked mas bolesti kazdych 5 min., ale to je vacs. vo filme...tak monitoruju vkuse a pozeraju ci sa to blizi...ja viem, doma je doma, ale ktovie co aj mna caka...esteze je moja natalka uz vacsia a rozumna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre