Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenkahrehusova
4. feb 2009

katulik, ďakujem

lenkahrehusova
4. feb 2009

dúfam, že ak to bude, tak to bude rýchlo za mnou 🙂

katulikzlatulik
4. feb 2009

jasne, ze bude... len MUSIME MYSLIET POZITIVNE AKO MARYA 😉 a nepripustit si nieco zle!!!

lenkahrehusova
4. feb 2009

presne tak.
juj, už sa tešííím 🙂

lenkahrehusova
4. feb 2009

katulik, tebe sa ako darí 🙂
už sa to aj tebe kráti 😉

krasulka
4. feb 2009

CAute kocky,

Caly zo srdiecka gratulujem k dcerke, super ze uz ma po tom! 😵 😵 Ozaj pekne miery.

Ja uz som doma z poradne. Tlak 125/80, takze pohoda. moc dobry, tie opuchy ze nevadia, ked je ostatne v poriadku, tak som si vydychla. A ze uz mam otvorenu vonkajsiu aj vnutornu branku, krcok dozrieva. 🙂 Ze keby mi praskla voda alebo silne bolesti mam ist rodit 😎 😎 Brali mi krv na epiduralku aj na predoperacne este idem, ze nech sme pripraveny na vsetky moznosti. A mala vazi 3200 g a meria 48 cm 🙂

bubatenko
4. feb 2009

ahojte,

ja som mala tiež príšernu noc... od včerajšieho vyšetrenia ma bolí celý spodok, ale nemám kontrakcie, ked sa nehýbem nič ma neboli , ale akonáhle sa pohnem, postavím tak mám pocit, že tú bolesť ledva rozchodím... a to isté v noci... pokiaľ som sa nechcela otočiť, tak som bola v takom polospánku, ale pri otáčaní... no des a hrúza..... mávate aj vy takého stavy... ?

nada.hope
4. feb 2009

Ahojte tak ja sa pridávam, neviem cim to bolo, ale tato noc sa jednoducho nedala,............som bola rada, ked som vstala a robila manzelovi ranajky, dokonca som si aj poplaka tak ma to vsetko boli, mala tlaci......ja uz dlhsie nevydrzim, mozno je to vsetko tym, ze vobec nemam velke brusko a kazdy mi tipuje ze piaty mesiac a mala uz skutocne nemoze nic robit a ked nieco urobi tak trpim 😒 ☹ ☹ ☹
A ten moj podvozok, uz nemozem ani nohu zdvihnut, to je neskutocna bolest ☹ ☹ ☹
Aj teraz citi ze o nej pisem a chudatko ma ckavku 🙂 🙂
Inac Caly gratulujem z celeho srdiecka aj malickej miery akurat.
Krasulka super, ze mas vsetko v poriadku, mozno tu fakt budes dlhsie ako ja 😝
Bubatenko tebe skutocne nezavidim a take cislo by som ja veru mat nechcela a dufam, ze nebudem 😕 😅

bubatenko
4. feb 2009

nadi.... ja dúfam, že zajtra keď nastúpim do nemocky sa to už nejak rozbehne.... ale ja chcem rodiť dnes... môj mužík ma narodeniny.... no nebolo by to krásne......

a tie bolesti máme rovnaké ja sa ani hýbať nemôžem... a nes máme oslavu - všetko pripraviť, musím sa pobaliť do nemocky , na nákupy, požehliť mužovi veci , aby mal čo nosiť..... a unavená som ako pes... ak bude aj táto noc takáto... a začnem náhodou rodiť, tak ja ho od únavy nevytlačím, fakt

bubatenko
4. feb 2009

caly gratulujem k bambulke , skoro som zabudla a krasulka super, že je všetko v poriadku a úplne super, že sa takto držíš... už máš pekné číslo vedľa nicku.... už bude všetko v poriadku, keby sa to rozbehlo aj dnes 😉

nada.hope
4. feb 2009

bubu mozno Adamkovi pomoze prilis velka aktivita, skus si dat aj teplu vanu, aj ked tomu moc neverim, ale prajem Ti aby sa maly Adamcek dneska konecne pozrel na svet 😉 😉

bubatenko
4. feb 2009

všetko som skúšala už včera... už mam aj malinkový čaj vypitý... všetko..... a len všetko bolí, ale nič viac 😒

nada.hope
4. feb 2009

no ako vidim Adamko je tvrdohlavy, ale nemoze tam byt vecne 😉 😉

katulikzlatulik
4. feb 2009

bubatenko... presne take stavy mavam uz skoro tyzden... presne viem, ako sa citis...

nada... ja tiez nemam velke brusko oprotim tym, co som videla v nemocnici, ale aj tak ma maly stale tlaci na tu prvu stranu... a teraz ma chytili take predmenstruacne bolesti... neviem, ci sa to tak da navzat, lebo to su take slabe bolesti ako keby mi krutilo po bruchu, ja som ani velke bolesti pred kramami nemala...

krasulka... tesim sa s Tebou z dobrych sprav!!!

katulikzlatulik
4. feb 2009

bubatenko... ja som do poslednej chvile myslela, ze nas maly ma prekvapi a pride vcera na svet ako mamkin najkrajsi darcek... ale ako vidim, tak ma mal totalne na haku 😀 ale som rada, ze aspon Caly to vyslo, ked uz nam nie 🙂

nada.hope
4. feb 2009

katulik tak dodatocne vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninam 😉 😉 😉 😵

katulikzlatulik
4. feb 2009

nada... dik 😉 hlavne, aby sme mali rychle a bezbolestne porody VSETKY 😉 🙂

facovka
4. feb 2009

ahojte babenky, mam spravy od kvietka23, tak zatial caka kedy sa to naplno rozbehne, rano jej Dr. pravdepodobme spravila Hamiltona, riadne ju rozryla, a teraz sa ma prechadzat a hadam by sa to malo spustit, pozdravuje vsetky, a ked bude daco nove este dam vediet 😉 mozno uz spravu o Miskovi, ja alebo Janula10 😉

manduca
4. feb 2009

Zdravím Vas všetky.
Chcem len napísať malú informáciu, že bude veľtrh "Deti a rodina" 6.-8.3.2009 v Inchebe v BA.
Bocianik.sk tam bude mať vlastný stanok, a sortiment nosičov Manduca, látkové plienky, pončá, návleky na nohy Babylegs a proste jednoducho široký sortiment...
Ťaziskom veľtržnej akcie budú nosiče Manduca, ktoré sa bežne všade predávajú za cca 100 €... my ich tam budeme mať za cenu cca 89 € a navyše si ich tam môžete priamo skúsiť a vybrať si farbu...
Nechcel som Vás zaťažovať, ale niektoré z Vás tam pôjdu a je dobré vedieť že tam máte známych...

Ďakujem za prečítanie
Juraj

P.S. Bude tam aj manželka Janka (enajka-Májovčatka 2008)s dcérkou Nellinkou ako živá reklama (ale len chvíľku, kým to bude malú baviť)
P.S. Ak tam niektoré nemôžete prísť a chceli by ste Manducu na túto cenu tak prosím o zaslanie IP a ja odpoviem.

Pekný deň a ešte raz sa ospravedlňujem za skočenie do Vašej diskusie.

mirea
4. feb 2009

ahojte,
Caly blahoželám k dcérke. Krááásne meno, aj ja som chcela Elinku... 😉
Tak veľa zdravíčka obom.

Ja som si včera myslela že možno už niečo bude, ale prešlo ma to - mám ešte čas.
Doktor ma chce nechať rodiť normálne, čakala som že bude zase sekcia.. Inak tie obavy z pôrodu už chytajú aj mňa, doteraz som bola hrdinka 😝

Dúfam že Kvietok dnes porodí, nech to má už šťastne a rýchlo za sebou 🙂

zuzi26
4. feb 2009

ahojte, dobre ranko 🙂 tak ja sa hlasim po dlhom case, konecne nam dnes rano nainstalovali net do noveho bytu, tak som znova v obraze 😉 fuuha riadne zmeny sa tu udiali, uz vela vas porodilo - ja budem asi posledna 😠 zatial nemam nijake priznaky bliziaceho sa porodu. Len sa citim hrozne velka a neforemna. Ako su na tom shupolienka, sue, clarissa atd..?? viete niekto? Bubatenko tak uz teda prenasas, drzim palce, aby ste to dobre zvladli. Ja uz by som sa tiez rada poponahlala, uz mam pocit, ze je to nekonecne. Marya mala teda skvely porod, uplna pohodacka, asi treba mysliet pozitivne a to vela ovplyvni. Ja som od prirody streser, takze uvdime 😀 prave pijem malinkovy caj, kolko ho pijete denne?

katulikzlatulik
4. feb 2009

kvietok... DRZIME PRSTEKYY!!!

zuzi26
4. feb 2009

halooooo j tu niekto??? 😀 ja uz budem fakt posledna...

mamamima
4. feb 2009

Ahojte, tak gratulujem novym maminkam, sa to riadne rozbehlo teda 🙂

a tym co ich to dnes caka drzim silno prsteky...

caly to teda fakt vyslo na 30tku 😵

katulik, aj ja sa dodatocne pripajam ku gratulacii 😉

uz ani nemam prehlad kto porodil...ozaj aj evulke, krasul, ked budes sms, tak pozdrav pls 😉

mamamima
4. feb 2009

zuzi, v tvojom tt ho mozes pit na ltre uz 😀 😉

a info o sue nememe aspon neviem, clariss sa neukazala...

zuzi26
4. feb 2009

a krasul uz ma babo???

mamamima
4. feb 2009

krasul nie, predychava a pekne caka kym na nu pride rad 😀

zuzi26
4. feb 2009

fuha tak drzim palce...som teraz trochu out, nemam prehlad, pozrela som si par stran dozadu..tak uz aj marya, patkao, caly, kvietok...sila. ja len priberam a Hanka sa na svet vobec nehlasi, ale mam este cas 😉

krasulka
4. feb 2009

Cafte, ma ranna poradna tak zmohla ze som spala az doteraz 😀 😀 Len nejaky debil nad nami vrta tak ma zobudil 😝

katulik, aj ja dodatocne vsetko naj k narodeninam, sme sa mohli aspon opit vcera 😀 ved kolke sme nespali ceslu noc 🙂

Bubatenko, no to by bol dnes veru krasny darcek! Sup vyhanat maleho, skusaj tu vanu, alebo fit loptu. Ja inak rozmyslam ci ten malinik nema nieco do seba, ci aj mne trosku nepomaha.pred dvoma tyzdnami ked sombola naporadni tak vsetko bolo oki a zrazu hup...ze mozno do 10 dni bude mala na svete mi povedal doki 😕 😕

A tie predoperacne ze kvoli tomu ked ma mala tu snuru okolo krku tak ak by bolo treba hned na sicara tak nech to mam porobene

Clarisa kde siiiiiiiiiiiiiii..ved cakamae na teba jak na spasenie na info od Sue..nebodaj si ju est epredbehla a rodis aj tx? 😀

Kvietok myslim na teba aj ja..aspon takto na dialku...a velke cmmuuuk vsetkym co dnes caka to trapenie..ale aj radost.

krasulka
4. feb 2009

Zuzi, no ahyjky, dobr eze uz mas net, prisla si v najlepsom, ked sa rodi o 106 😀 😀

ozaj som zabudl aze za dva tyzdne som pribrala 2 kila...takze uz mam 7 kilo..celkova vaha plus 15 kua 😖 😖 ale co to nebude aj s tych opuchov..ktovie..hlavne ze som si z poradne ked som isla vycucala jednu Jasenku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre