Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

miruska78
11. feb 2009

no baby, však už dva dni sme nemali nové bábätko, tak hádam dnes to sue rozbehne a bude sa zas rodiť o 106, držím palčeky maminkám aj bábätkám... 😵

krasulka
11. feb 2009

aj ja chcem seeeeeeex..........ale krasuliak je v Irsku 😠 😠 😠

emjee
11. feb 2009

no u nas nejako sex nezabral 😅

sisa29
11. feb 2009

no baby tak u mna ten sex vobec nezabera.ja som na manzelikovi doslova jazdila po termine a to aj 3x denne a nic nakoniec to islo vyvolavackami.ale mozno vam to zaberie

krasuliak
11. feb 2009

krasulka takto verejne si to tu nepytaj 😖 😖 😖 nevies kto ti zaklope na dvere 😀 😀 😀
vydrz este v utorok ma ho doma mas 😀

krasulka
11. feb 2009

no co ta sue uz nepisla?

muriel293
11. feb 2009

no čavte,
nikollette ešte robí ťuťu muťuuu? Ja už to mám za sebou ale žeby som rodila nemôžem povedať akurát čo mám divné až priam nepríjemné pocity medzi nohami! 😖

zuzi26
12. feb 2009

dobre ranko, jeeej som tu prva, asi preto, ze uz nemozem spavat poriadne. zaspala som o tretej v noci a o siedmej som uz na nohach, nejaky strach ma chyta alebo co.. ☹ 😖 nejake novinky? Sue ako uz si v nemocnici??? 🙂 mozno uz aj fedorka bude dnes..prajem jej to. Ja mam dnes poradnu, tak hadam sa uz nieco pohlo, ale som uz zmierena, ze budem prenasat.

lulusy
12. feb 2009

dobre ranko mamulky,
mame malu Karinku ? 😵

zuzi26
12. feb 2009

a janula drzime palce na skusku!!!

lulusy
12. feb 2009

ahoj zuzi asi sme sa rovnako prihlasili 🙂

krasulka
12. feb 2009

dobre rano, nejake info?

lulusy
12. feb 2009

asi janula bude vediet info,
ozaj a ako je na tom Ludika? 😕

zuzi26
12. feb 2009

ahoj lulusy, vsak ty uz si po termine pozeram -a stale nic?? stale nevies co cakate, ci chlapceka alebo dievcatko? obdivujem trpezlivost, ja by som od zvedavosti pukla 😀

bambulla
12. feb 2009

ahojte babule ani ja este stale nic a od zajtra nastupujem do nemocnice tak uz duham ze na valentina budem drzat filipka v naruci 🙂 🙂 🙂

miskelka
12. feb 2009

Žienky, vidieť vás tu s takým číslom nie je pre nás veľmi povzbudivé... Ja nechcem až v marci 😠 😠 😠

krasulka
12. feb 2009

miskelka ahoj,

ja som bola vcera na poradni a povedal mi gyndos ze ked do stredy neporodim tak ma posle do nemocky uz. 🙂

mirea
12. feb 2009

Dobré ránko, konzervičky 😉
Fíha, večer tu bolo dobré vzrúšo, dúfam že Sue to už má šťastne za sebou 😵

fodorka33
12. feb 2009

dobre ranko....no ako vidim sue tu neni takze urcite uz ma Karinku pri sebe-pevne tomu verim🙂

miskelka
12. feb 2009

Krasul...ty sa máš... Ja som bola v pondelok...a že malá sa vôbec nechystá... teraz idem až v utorok..to ty už budeš mať možno šťastne za sebou 😉 .. Ale aj tak super,ako si nakoniec vydržala 🙂

zuzi26
12. feb 2009

fedorka tak ty si este tiez tu? nejak je tu prazdno dnes..aj vas chyta nervozita? Ja mam dost stiahnuty zaludok zo strachu, ako som bola doteraz v pohode, dnes som ako na ihlach a neviem sa upokojit.. ☹

lulusy
12. feb 2009

zuzi,
ano drobcek si tam lebedi v brusku a nechce sa mu ist von ...
ja som trpezliva ale rodinka ta salie 😀 😀 😀 budeme mat vsetci prekvapko 😵

mirea
12. feb 2009

baby, ja už som strašne zvedavá ako tá Sue včera dopadla..

Zuzka, inak ja som celú noc nespala, boleli ma kríže (som seknutá), tak som premýšľala že kedy asi pôjdem. Normálne ma chytila panika, že čo keď už čoskoro.. ja neviem, tiež som ako na ihlách.. 😅

lulusy
12. feb 2009

wow bambula, tak teda Ty uz si presvihla az o 7 dni 😕

zuzi26
12. feb 2009

lulusy ty si super, ze si tak v pohode, aj chceeeeem..mirea tebe aspon vyplna cas Samko a musis sa o nho starat, tak nemusis cely cas mysliet na porod. Ja som teraz dost sama, lebo muzik vela pracuje, tak mam pochmurne myslienky 😒 a Sue vcera mala kontrakcie?

lulusy
12. feb 2009

babulky,
ja mam obavy len z toho, ze co ak neviem ze mam kontrakcie - ze ich nespozorujem, alebo co ... ale mamka ma upokojuje, ze to sa neda nespozorovat .... 😖

mirea
12. feb 2009

no, Zuzi, mala, však kukni, bolo to tu napínavé. Najprv o sexe, a potom že Sue asi rodí 😀

lulusy
12. feb 2009

zuzi
hehe ... 😉
ano sue maĺa vcera kontrakcie a cakala az na kazdych 5 min a az tak chcela ist do nemocky, tak asi uz je tam aj s malou Karinkou, ked naposledy pisala tak mala kontr. kazdych 10 min.

zuzi26
12. feb 2009

bambula fakt sila 🙂 ty uz dobre prenasas, drzim palce, aby sa to rychlo uz pohlo 😉 ja nechceem prenasat, to uz je ako cakanie na Godota 😀

mirea
12. feb 2009

veru, Lulu, tak tie kontrakcie fakt nemáš šancu nespozorovať.. Ale možno budeš mať šťastie ako Marya tuším (sorry ak si zle pamätám), tá nemala bolesti. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre