Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
12. feb 2009

cafte,

janul gratulacia ku skuske, si jednicka 🙂 Mas moj obdiv ze este dokazes v tomto stadiu sa ucit 😀

Ja som si dala vanu,ale co z toho ked brucho trci nad vodou aj s ceckami a nie a nie ich ponorit 😠 😠 😠 😠

Mama mi doniesla tlakomer, a ze 117/80..no paradicka. Spravila som si kavicku teraz, pocitkam vas a idem si nieco sladke pichnut. Inak sedim na fitlopte a trosku kruzim panvou,ako to tu uz niekto odporucal.

mirea
12. feb 2009

aline, sleduj si intervaly. Tie bolesti by mali byť intenzívne a opakujúce sa.
A horúcu sprchu alebo kúpel si daj, uvidíš čo to urobí.

janula10
12. feb 2009

Ahojte hlasim ze dnes porodila emjee presne na termin a ako jej predpovedali ze uz mal nad 4kg tak s tymito mierami prisiel na svet
Matejko: 3600g a 52cm.

emjee gratulacia a vela zdravicka..... 😵 😵 😵

krasul dik a vidis u mna v poradni nic take nove.....v pondelok mam zasa kazde 3dni 😉

mirea
12. feb 2009

Zuzi, aj masáž som skúšala tou lesanou či čo to je, aj horúci kúpeľ, aj elektrickú podušku a nič.
Ako keby ma tam niekto pichal nožom, hlavne pri chôdzi a o otočení sa v posteli ani nehovorím ☹

krasulka
12. feb 2009

jeeeeej emjee, to je super! Gratulujem, a vcera som ju uz posielala rodit 😀 😀 😀 😀 tiez ake fajne miery ma maly!

janul, ty si fakt cakas na toho 20. hmm 🙂

janula10
12. feb 2009

hej veru to su kontrakcie motu byt aj take tie prve....pokial ich mas 7min intervaloch uz to na teba asi ide 😵 😵 😵 😵

mirea
12. feb 2009

emjee, blahoželám, admini 😀
Obom veľa zdravíčka.

janula10
12. feb 2009

krasul ze take ukazkove a chudatko sa bala ze cisarak a tak ze uz pred tyzdnom mal 4kg a super ma miery vsetko a musela mat aj rychly porod....a ze aj maly je vysoko ako ja no asi fakt to moze prist na mna len tak ako nanu...ale veru do 20teho by mohol zostat pisulacik v brusku bude ba vyrocie darcek pre tatinka 😵 😵 😵

mirea
12. feb 2009

Krasulka, a ty budeš čakať na svojho Krasuliaka, alebo ideš na Valentína ? 🙂

krasulka
12. feb 2009

to je vlastne buduci piatok..no uvidis ci vydrzi dovtedy..Ja podla vcerajsieho sona mam tiez termin 20. ale dufam ze to pojde ozaj skor..V utorok prileti Michal 😵 😵 😵 ..Doki mi aj povedal ze on to ma vypocitane, v pondelok idem na CTG, v utorok pride muz a v stredu porodim 🙂

mirea
12. feb 2009

dúfam že ti Janul vyjde ten 20ty, to by fakt bolo super 😉
Si predstav že to je už o týždeň 😵

krasulka
12. feb 2009

Mirea, aj by som isla..lebo zas na druhu stranku ma mrzi ze ked aj vydrzim kym pride..zas budem v nemocke po porode a on doma len na par dni..hmmm..tak z tejto stranky by bolo lepsie keby porodim napr. zajtra a potom uz budeme spolu domka vsetci..ale na druhej strane budem stastna ked bude Michal pri porode. Inak mam zajednanu segru ked Michal nestihne 🙂

krasulka
12. feb 2009

veru baby vsetky sa nam to krati..a tie dni plynu rychlo aj ked sa nam to mozno nezda...

janula10
12. feb 2009

krasul nie ty pockaj na michala.....aj mala princeznicka asi caka kym pride tatinko a potom sa bude hrnut von sama 😵

mirea no aby si ma nepredbehla este 😀

krasulka
12. feb 2009

no ked vydrzim do utorka aspon nanho poriadne skocim uz bez zabran a uzijeme si poriadne sex zas na niekolko tyzdnov 😀 😀 Ale uz sa velmi tesim ze pride, joj strasne mi chyba. 😵 😵

mirea
12. feb 2009

hm, Krasul, to je fakt dilema... Asi by vám bolo lepšie keby už ste boli doma z pôrodky. Uvidíš ako to tá vaša malá princezná Aimee zariadi..
dni idú rýchlo, ale noci... booože ako neznášam tie nekonečné noci.. ☹

janula10
12. feb 2009

krasul ti veriiiim este v druhom stave to clovek preziva o 10000% intenzivnejsie tu samotu a to tesenie sa na prichod 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirea
12. feb 2009

Jani, ja sa nezvyknem predbiehať, to len keby si to náhodou ten môj krpček rozmyslel, tak pôjde skôr.
Inak moja mamina je teraz v Rakúsku, príde až 24.2. a prosila ma nech na ňu počkám. Ale hovorím, na mne to nezáleží..

krasulka
12. feb 2009

mirea to aj ja..ja uz som precitala hadam vsetky knihy co doma mame 😖 ale zas si hovorim ze ked by to nestihol teraz tak potom snad pri druhom 🙂

mirea
12. feb 2009

ja nemôžem čítať, lebo moji chlapci spia, tak len čumím na plafón, alebo rozmýšľam. 😝
Ale inak nie je dobre v posteli rozmýšľať, minule to hovoril jeden múdry pán v TV, že do postele máme ísť s čistou mysľou a netreba rozmýšľať 😀

janula10
12. feb 2009

no vsak uvidime ale dokina mi aj povedala ze chlapci sa drzia dlhsie ako dievcata..... 😠

clarissa
12. feb 2009

krasul a ked sa mala narodi,uz budete stale spolu?

krasulka
12. feb 2009

clariss..este nie zial 😔 Michal musi ist este do irska..lebo z coho by sme zili? Tuto robota nehrozi..sama kriza..Tak ked budeme my dve v poriadku asi pojdeme za nejaky cas do Irska aby sme boli vsetci spolu.Alebo tak budeme chodit ze pojdem napr. na mesiac a pol do Irska a na 2 tyzdne doma..alebo tak nejak. Zial, neda sa to zatial ze by Michal uz ostal tiez na Slovensku. Lebo ja som zatial bez prijmu, uz od augusta ako som PN..tak zijeme len z jeho vyplaty...On tam vsetko plati, zije, ja tu...ziadna sranda...

krasulka
12. feb 2009

inak to som aj ja pocula ze dievcatka sa pytaju skor..no ale u nas v teme sa to ani moc nepotvrdilo zatial..

fodorka33
12. feb 2009

ahojte bambulky,sue tu nestrasi????
janul gratulujem ku skuske...ten moj malinky je skoro cely den hore a pcha mi nozicky do rebier....som mu vysvetlovala nech sa nepcha hore ale dole 😀
zajtra idem dokimu na kontrolu tak uvidim,no aj tak mi spravi len prietoky....jaj no uvidime ako to bude...

krasulka
12. feb 2009

fodorka len ho nechaj to on sa odraza nozickami a hlavickou sa prebija porodnymi cestami 🙂

mirea
12. feb 2009

tak tak, uvidíme 😉

Krasul, inak toto vám nezávidím že nevie váš tatko ostať s vami. Ale z dačoho treba žiť 😢

Mne tak chodí mamina do Rakúska robiť, ale máme to lepšie, lebo 2 týždne je tam, 2 doma. Ale aj tak mi chýba. Oni bývajú o jedno poschodie nad nami, takže keď je tu, tak ja mám prechodný pobyt na 5.posch. 😀

clarissa
12. feb 2009

krasul..aj tak ta obdivujem ako to vsetko sama perfektne zvladas..tak ti drzim palceky nech sa vam dari a nech ste co najvyse spolu 😵 😵 😵

clarissa
12. feb 2009

fodor-mne mala robi presne to iste..ide ma porazit 😀

clarissa
12. feb 2009

idem pisat sue ze kde je..sak nas pekne natahuje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre