Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
13. feb 2009

ahoj lulusy ty by si uz mohla ist nemyslis??? 😀

krasulka
13. feb 2009

Mirea no ja neviem co aky uchylaci nas vyhladavaju..

lulusy
13. feb 2009

joj fodorka, uz ano ... a dost ma deprimuje to, ze ma kopec babuliek obehlo a ja nic 😨
ani naznak ☹
akurat pred spanim som mala pocit na menstr. ale slabucky

marsela77
13. feb 2009

clarissa ani nehovor,ja chodím vykrútená jak paragraf ☹
ja len dúfam že sa to rozbehne,lebo inak mi hrozí cisársky,koli tej cukrovke 😠

fodorka33
13. feb 2009

a teraz lulu co ti povedali ako to vyzera s tebou otvaras sa alebo kedy ides lezat ci ako to????
lebo ja by som povedala ze sa asi zatvaram... 😀 vcera som presvedcila mojho muzika na sex tak hadam to maleho povzbudilo 😀
ale ked ma dnes doki v poradni nepozrie tak ja skolabujem!!

janula10
13. feb 2009

fodor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirea aj ja som na FB 😉

krasul no to su uchylaci teda ale tak my slovenky najkrajsie tak asi len na slovensku hladaju 😀

krasulka
13. feb 2009

fodorka, ja ked som bola na poardni v stredu som sa pytala dokiho mojho ze ci sa viacej otvaram a on povedal ze, nieje podstatne ci sa zena otvara takto dopredu, lebo vlastne sa otvoris tym ked dostanes kontrakcie..Ze on hlavne sleduje tie klemby ci sa roztahuju a ci ta hlavicka tam klesa kam ma...

janula10
13. feb 2009

toto mi doslo mailom kuknite chutne

https://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
mirea
13. feb 2009

hej, Janul, viem že si na FB, niekomu si tu písala že sa uvidíte tam.. 😉
Ale tam to nie je moc anonymné, ale zase sa tam kooopa ľudí stretáva a máš prehľad kto čo 😝

clarissa
13. feb 2009

marsella aj ja dufam ze sa to rozbehne same bez vyvolavaciek a kadejakych umelin 😀
neboj ziadny cisaraknebude..mala pojde pekne sama prirodzene 😉

fodorka33
13. feb 2009

aha krasul dik za info...ale tak vies mojej ubolenej dusicke by pomohlo keby ma pozrel....lebo prisaham ze sa asi zatvaram...tomu mojmu synacikovi tam bude asi velmi dobre🙂

marsela77
13. feb 2009

tak ja tomu verím 😉 manžel jej včera dohováral,tak uvidíme 😀 😀 😀
idem nám pripraviť niečo papať,potom sa ešte zastavím,zatial pa 😵

janula10
13. feb 2009

mirea no hej tam je to len take...... 😒

lulusy
13. feb 2009

fodorka
v utorok som bola v poradni a doki povedal, ze malicke sa nechysta, krcok sice skrateny, ale este celkom tuhy, hlavicka este nie je zostupena a povedal ze to vidi na 3_4 dni, dal mi cipky na otvaranie a maknutie krcka a mam sa ist ukazat v nedelu rano do nemocky, tak dufam, ze si ma tam nenechaju a ze to pride na mna spontanne
😒

krasulka
13. feb 2009

fodorka, neboj uz to urcite dlho nepotrva..uz to mame vsetky za par!

mirea
13. feb 2009

kukla som to video, zlatý bol ten malý ako sa rehotal 😀

Baby, ja už neriešim ani kedy ani ako budem rodiť, nechám to na osud, lebo by som zblbla keby som nad tým stále rozmýšľala. ☹

fodorka33
13. feb 2009

no za par tebe sa to povie.....zajtra!ked ja tak som chcela abysa narodil a ziadne prenasacky....ale tak zasa ani som necela aby sa narodil o moc skor...a sak uvidime este neni koniec dna...

janula10
13. feb 2009

ja presne ako ty mirea termin je 2tyzdne pred a 2 tyzdne po takze este mam 3tyzdne 😀

lulusy
13. feb 2009

baby mate vsetky cas !!! 😎
ja idem zase vysavat, uz vysavam 2-3 krat do tyzdna a vecer dame opat sexik ... ved nech uz ide drobcek von, akurat sa mi zda, ze mi trosku kleslo brusko, tak hadam sa uz hlavicka nachadza tam kde ma

krasulka
13. feb 2009

no ja verim, ze clovek duufa ze to bude o kusok aspon pred tym terminom.,.je to ta nervy tieto posledne dni tehu.,,,len cakame cakame a nic.. ☹ Mna zas tlaci to ze Michal bude doma len par dni 😢

fodorka33
13. feb 2009

jaj babusky moje idem hodit kupel este pred poradnou...navarene mam tak co budem..idem do vanicky🙂
drzte mi palce a po poradni sa ozvem co mam nove....pa zaital

lulusy
13. feb 2009

krasul a kedy pride michal?

mirea
13. feb 2009

Krasul, hej, u teba je to ine. Lebo ti pride Michal a chces byt aj s nim, aj aby malu videl
Dufam ze ti to vyjde co najlepsie.. 😉

lulusy
13. feb 2009

fodorka
tak cakame na infosky ako sa vodi malemu Markovi, drzim palce
papa

mirea
13. feb 2009

Fodorka, tak dones dobre spravy, nech mame coskoro dalsie babenko 😵

krasulka
13. feb 2009

lulusy v utorok vecer prileti ale asi len 2 tyzdne bude doma..takze z toho ja tyzden v nemocke...dufam ze nie viac.... ☹ tak by mi aj bodlo porodit napriklad dnes..aby sme boli cim skor doma ked tu bude.

fodorka daj vediet! 🙂

janula10
13. feb 2009

fodor veru uz nech je ta poradna posledna 😉

lulusy
13. feb 2009

krasulka
juj, tak to je fakt ine, ale aspon bude s vami, aspon tyzden a druhy tyzden bude urcite chodit kazdy den za vami do nemocky.

krasulka
13. feb 2009

baby co dnes varite? ci nic? 😀 😀

lulusy
13. feb 2009

ja mam od vcera hrachovu polievocku s krupicovymi haluskami a svokra nam poslala masko na stave s tarhonou 😉
a zajtra sa chystam varit koprovu omacku s hovadzim maskom a hnedlu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre