Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

nikollette
13. feb 2009

Piatok 13teho je plodný ako vidím...
Aj mne sa pacil ten datumik.. je to nase vyrocie, kedy sme sa dali s paroatelom dokopy..
Ale ani zajtrajši datum by nebol zlý 😉

krasulka
13. feb 2009

nikoll podme dnes hromadne rodit!!! co si dame? ze aj pohar cerveneho vina zabera..ale ja keby si teraz po tolkych mesiacoch abstinencie dam pohar cerveneho tak idem asi vysmiata na salu 😀

janula10
13. feb 2009

som zvedava co bude valentinske babatko zajtra nejake 😵

mirea
13. feb 2009

aj ja som zvedavá ktorá z vás bude mať romantiku na sále..

janula10
13. feb 2009

mirea no veru 😵

mirea
13. feb 2009

Idem si pospať, keby tak spánok liečil bolavé kríže ☹

nikollette
13. feb 2009

No Krasul podme, vidím ze uz aj ty si netrpezlivá 😀
Ja dnes asi vyskusam tiez ten sex, co uz 😅 aj ked, predvcerom sme skusali, ale malemu sa ajtak nechcelo von.. iba kopla potom celu noc ako o zivot..

mnam vinko, aj by som si dala, deci, ci dve 😉

Neviem prečo, ale ten moj pocit, ze ajtak to nepojde samo, a budu musiet vyvolavat 😠

krasulka
13. feb 2009

kua a ja co mam robit s tym sexom? Co si zavolam nejakeigola ci co? 😀 😀 😀

mirea
13. feb 2009

Krasul, dráždi si bradavky, vraj aj to pomáha.. A keď pri tom budeš piť aj to červené víno, tak neexistka že by to nevyšlo.. 😀 😝

krasulka
13. feb 2009

ja som to skusala ti ebradavky..ale vam poviem pravdu ja ich mam take citlive ze mna to boli strasne..vas nebolia?

mirea
13. feb 2009

mňa bolia, a vždy mi stoja "majáky" ani zima mi nie je a vzrušená už vôbec nie som 😖

nikollette
13. feb 2009

Mirea, coo to vzane?? 😀

Hm mam citlive viac ako ked som nebola tehu, ale nebolia ma v podstate..

mirea
13. feb 2009

nicol hej, včera som to niekde čítala na nete.. znie to divne, ale tak to tam bolo 😅

nikollette
13. feb 2009

Sranda...
Uz nas tu taaak ubuda...

Ze sue uz porodila, to bolo jasne ze to ma na dosah, ked zacala rodit v priamom prenose nakoníkovi 😀 😅

Ale tá muriel ma teda max prekvpila,... stale že nič, nič.. a zrazuuuu.. jeeej.. 😀

fodorka33
13. feb 2009

jezis a ja ze este sem nakuknem pred poradnou ze urcite nic nove no a muriel?????
no tak to obrovitanska gratulacia..len nech su aj s maylinkym zdravi 😉

a inak to s tym tlacenim aj kamoska tak porodila a tiez jej nedali hned maleho ved nech si oddychnu aj ona sa musi dat do poriadku a hlavner ze sa maly narodil zdravy...to uz ma len teraz o psychike ze je z toho max.vycerpana....

clarissa
13. feb 2009

nemozem tomu uverit muriel 😵 gratulujeeeeeem vela zdravicka..ale bola zlata ako sa snami stazovala ze stale nic...a aha 😅
janula tak to by sme uz aj my mali ist co povies 😉

nikollette
13. feb 2009

NO ved to.. ao sa tu stazovala ze stale nic, ze sa uz ani otocit nevladze, ze musi dat kupel, a romantikus vecer, atd, atd.. a zrazu, zapnem koníka, a ze muriel má bábo.. 😀 😀 😀

fodorka33
13. feb 2009

nie uz ma nechajte porodit ☹ 😠 chodte az po mne...ale nie uz aj tak sa ich vela predbehlo tak co....ja si tu budem pisat sama so sebou 🤐 😢

clarissa
13. feb 2009

fodor klud sak termin mas az zajtra...len sa neponahlaj..co ma hovorrit lulusy napr,. 😕

fodorka33
13. feb 2009

no ved uzt aj tej by som to dopriala....ale ked sa tu vsetky tak predbiehate mam pocit ze tu ostanem sama

nikollette
13. feb 2009

NO na rade by mala byt asi fakt Lulusy 🙂

Ale samozrjeme ze aj my sme uz nedockave..

Som zvedvaa ktorá tu ostane posledná 😅 aj ked je to v podstate jedno, hlavne nech su bábatka zdravé,ale len tak zo zvedavosti 😉

fodorka33
13. feb 2009

no dobre idem lebo zmeskam aj poradnu🙂 😀 to by bolo ved potom sa ozvem...

nikollette
13. feb 2009

Fodorka tak bež ,a oznam co nove, ako si na tom..
pa 😉

avuska19
13. feb 2009

Jeeej, to je úžasné, Ďalšie dve deťúrence,tak gratulujeme aj Suzi a Muriel.Vela zdravia aj bábätkám aj čerstvým
maminkám!

clarissa
13. feb 2009

akurat som volala zo sue,malicku ma pri sebe,porod ze sa dal..ze kontrakcie bolei,ale dalo sa a samotne tlacenie uz ani nevnimala ale startila dost krvi takze je slabucka ale inak vsetko ok ze malinka ma nostek po nej...ked pridu domov tak sa nam ozve..a vsetky vas pozdravuje 😵

nikollette
13. feb 2009

A aky ma datumik ta sue??
Muriel ma piatok 13teho, nie 😀

clarissa
13. feb 2009

ano aj sue ...mala sa narodila boze..7,10 tusim.,,,cosi po siedmej vravela

nikollette
13. feb 2009

Idem papať rybičku so salatom.. vsak este dojdem..
A nepredbiehajte sa velmi.. aby nas tu este par ostalo 😉

lulusy
13. feb 2009

no babulky,
normalne mi je do placu ☹ predbehli ma 3 maminky a moja piskotka si stale lebedi v brusku,
uz som ja na rade, nepredbiehajte sa 😔

Blahozelam Ti Muriel aj Tebe Zuzka, takto potichucky a tajne si to deturence rozmysleli 😵 vela zdravicka mamickam aj babatkam prajem !

krasulka
13. feb 2009

tak aj ja som poobede uz a est esom aj zblajzla Jasenku 😀 😀 a teraz mam uz babovku v trube, mnam, potom si dam ku kavicke a budem sledovat daslie porody, lebo verim ze dnesny den sa este neskoncil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre