Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
16. feb 2009

supeeer, blahoželáme rinuska 😵

mirea
16. feb 2009

neboj, clariss, hocikedy to môže prísť.
A na krst už budete fit a kráásne 😉

krasulka
16. feb 2009

Jeeeeeej rinuska gratulujem a to teda fajne miery ma mala 😵 😵 😵 😵 Super, sa to nejak dviha, baby ake sloniky porodime my posledne? 😀 😀 Ha takze zacal sa pondelok dalsim babetkom, parada, tak sup sup dalsia je ktora na rade?

idem uz off konecne do tej nemokcy ahojte zatial

mirea
16. feb 2009

ozaj, nemáš náhodou niekde uložené tie homeopatiká čo brali niektoré babenky pred a po pôrode?
Neviem to nikde nájst.. včera som skoro celú tému prebrázdila, ale nikde som to nenašla. 😖

mojsejovka
16. feb 2009

ahojte, babenky.. no konečne sa to trošku rozbehlo zase, gratulujem novým mamičkám a prajeme drobčekom veľa zdravíčka.. 😵

krasul.. ja mám B-čko krvnú skupinu a žltačku mala aj Emka aj Tamarka, ale len slabú, takže nás normálne pustili domov na 4-tý deň.. 🙂

mirea.. ja som mala pred pôrodom seknutý zboku na rebrách.. ale keď som rodila, tak mi to prešlo a po pôrode sa mi to znova vrátilo.. 🙂

mojsejovka
16. feb 2009

mirea.. tu sú dobre rozpísané tie homeopatiká.. http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...

mirea
16. feb 2009

mojsej, tak to si ma upokojila 😀
Pri niektorých pohyboch až zavrčím od bolesti, to je ako nôž v drieku 😢

mirea
16. feb 2009

supeer, vďaka za link 😵

mojsejovka
16. feb 2009

mirea.. ja som sa tiež nemohla skoro ani hýbať.. som sa modlila, nech mi to prejde, kým pôjdem rodiť.. a ako naschvál ma to chytilo akurát vtedy.. 😠 ale ako nejakým zázrakom mi to prešlo, keď sa mi začali silnejšie kontrakcie.. 🙂

mirea
16. feb 2009

naozaj? tak v to dúfam aj ja. Mne to už týždeň trvá.
V nedeľu mám termín, tak hádam sa to dovtedy upokojí, lebo keď som v piatok bola v poradni, tak som ledva vyliezla na kozu a tá poloha bola bolestivá

mojsejovka
16. feb 2009

mirea.. hádam nebudeš musieť pri pôrode celý čas ležať.. 😕 ja som skackala na fit lopte väčšinu času..

mirea
16. feb 2009

snáď nie, fitlopta by bola super 🙂
A inak ešte nie je rozhodnuté, ale prvý som mala cisársky, takže možno bude aj druhý

nikollette
16. feb 2009

ahojte...
Kde ste vsteky, co este nemate mimi?? Rodíte 😉 ???
Ja idem zajtra uz sa zacinam trocha aj bat, tak drzte palce 😅

mirea
16. feb 2009

ahoj Nikol,
ideš na vyvolávačky?

nikollette
16. feb 2009

idem no..
Len neviem ako to bude prebiehat.. ja som myella ze zajtra dojdem a v ten den mi to vyvolaju...
a niketo pisal, ze to mozem cakat aj do stredy tam v nemocnici.. brrrr 😖

miskelka
16. feb 2009

Ahojte...aj ja sa hlásim stále 2v1... a na poradni nič nové... takže sa zmierujem s tým marcovým termínom...
K tej žltačke...aj ja som B-éčko a malá mala žltačku...ale len slabú...

mirea
16. feb 2009

aj ja som tak bola s prvým. V utorok som nastúpila, v stredu prvá vyvolávačka, potom štvrtok, aj piatok a porodila som v piatok v noci, minútu pred polnocou..

nikollette
16. feb 2009

Mirea... aaaaaaaaaaaaaa, nestraš... to je mozne ze budem do bohvie kedy cakat.. och nie.. a tam v nemocnici, sama... neeee...
Ja som si mysela ze zajtra nabehnem, vyvolaju, a zajtra mam odrodené 😉 no asi som sa mýlila ☹

mirea
16. feb 2009

ahoj miskelka.. ešte nehovor hop, veď je len 16. do konca mesiaca môžeš kludne hocikedy porodiť 😉

Ja už normálne rozmýšľam že pôjdem cisárskym. Keď mi každý hovorí že po cisárskom sa máloktorej podarí porodiť normálne..tak čo to budem naťahovať a trápiť sa... ja nevieeeem.. 😖

mirea
16. feb 2009

no, nikol, ja by ti želám aby to bolo tak ako chceš, lebo to čakanie je fakt hrozné a predĺži aj pobyt v nemocke..

nikollette
16. feb 2009

Mirea keby sa to dalo vybrat, tiez idem cisarskym, hned...
ale to sa neda.. asi... ☹

Moja mama rodila cisarskym 3x... 🙂

fodorka33
16. feb 2009

jeeej rinuske moc moc gratulujem uz bolo nacase a ved vlastne aj bola uz davno na rade...🙂
este lulusy je tusim predo mnou a potom ja...no nakoniec to dopadne tak ze si tu budem pisat sama... 😀
ale tak tolko ma nenecha doki cakat,zajtra idem k nemu do poradne tak uvidim...no uz rada by som to mala za sebou kedze termin uz bol ☹

mirea
16. feb 2009

no, ja mám tú možnosť a velice o nej uvažujem..
Bude mi lúto že nezažijem spontánny pôrod, ale zase ak sa tam mám koňovať a potom ma aj tak budú rezať, tak nech ma režú hneď.. no nie??

neboj, Nikol. Skúsiš normálne a uvidíš. Možno že to bude také rýchle ako tu mali baby prvorodičky. A ak je už malý Chris pripravený, tak určite pôjde po prvej vyvolávačke.. 😉

Fodorka, tak dúfam že s tebou už tiež budú dačo robiť, nech už toľko nečakáš 😒 už by som ti to naozaj priala.

mamamima
16. feb 2009

ahojte, gratulujem k novemu babatku, tak uz nevedieme v tabulke my 😀 fajnove miery teda 😅

krasul malo by sa byt v nem. 4x24 hod, ked porodis do obeda, pocita sa ti cely den, ak napr 12,05, tak az druhy den sa rata ako prvy...

alline
16. feb 2009

Ahojte baby, neviete mi povedat do akeho cisla je CS? Dnes som bola v poradni a mam tam CS 3 a to som si myslela, ze najviac moze byt CS 2. Tak som teraz mimo.
Dakujem 😀

fodorka33
16. feb 2009

mirea dakujem...ved dufam ze uz coskoro to bude za mnou...

no co mamima ako sa mame???miska s natalkou posluchaju???

nikollette
16. feb 2009

NO ja by som si na tvojom mieste vybraôli ten cisarsky, veru naco sa tam mordovat, ked to bude nakoniec ajtak zbytocne..
Veru Lulusy j e uz na rade..a co vy viete mozno uz rodi, ked tu neni 😀

Fodorka nooo, uz aj ty by si pomalicky mohla..

No ja som zvedava na zajtra, ci mi daju tu vyvolavacku hned, ci az zajtra rano, a ci to vobec hned zaberie...
Baby, uz zaaaaaaajtra, normlane sa bojím 😅 😕

Takze od zajtra tu uz nepisem.... nejaky cas....

mojsejovka
16. feb 2009

nikol... neželaj si cisárskym, nie je to nič extra.. baby v pôrodnici, čo rodili cisárskym, ledva chodili po chodbe ešte aj na tretí deň.. ja som už na druhý deň behala ako srnka a to som nemala veľmi ľahký pôrod.. 😉

fodorka.. juuuj, no ty už 41 tt.. a čo ty vieš.. ešte môžeš aj do zajtra porodiť.. 😉

inak aj ja som tak bola pri prvej, že ma poslal doki vo štvrtok do nemocnice a rodila som až z pondelka na utorok..

fodorka33
16. feb 2009

nikolete budem drzat palce,no ked je to ako u nas tak neviem neviem ci ti daju hned vyvolavacku to som este nepocula..mam zname no mali aspom 3dni po termine ked ich zobrali a vyvolavacky mali slubene az 3dni nato...
a preco vlastne ides uz teraz?

mamamima
16. feb 2009

fodorka, este sa trapis? no hruuza a to si chcela aby som na teba cakala hehe 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre