Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
16. feb 2009

nikol, uvidíme, zajtra sa dohodnem s doktorom. Operačný deň je vo štvrtok, alebo by sa dalo aj v sobotu.
Zajtra budem teda na teba myslieť, máš niečie t.č. aby si dala vedieť keď malý uzrie svetlo sveta..? 🙂

Tak tak, Lulusy, Fodorka a potom môžeme už aj my, aby sme sa nepredbiehali 😀

vanilka2612
16. feb 2009

Ahojte, pozdravujem Vas. Tiez uz len vyckavam a vsetko neskutocne boli. Ja uz by som to tak chcela mat za sebou ,hm..

mamamima
16. feb 2009

natalka este neni doma, az zajtra, povedala ze bude 10 ty den, aby sme este do zajtra pockali...tak az zajtra 😒

mamamima
16. feb 2009

a miska akurat cucka, tak pisem s jednou rukou 😀

mirea
16. feb 2009

mima, tak zajtra bude u vás veselo keď príde Natálka. Ona ešte malú Mišku ani nevidela, však?

mirea
16. feb 2009

neboj, vanilka, termínček už pomaly svieti, určite to čoskoro na teba príde 😉

mojsejovka
16. feb 2009

mima.. ja som včera písala tiež jednou rukou.. 😀 teraz Taminka spinká už od pol dvanástej, tak mám voľno..

mamamima
16. feb 2009

fodorka, zober si bavlnenych plienok dost do nemocky, ja som mala zbalenych 5 a este dalsich asi 5-6 mi museli priniest, tych sme tam veru pominali...a je tam straaasne teplo, tak hrube ponozky nechaj kludne doma, tam sme vsetky naboso behali aj na obed a tak, len v slapkach

nikollette
16. feb 2009

Mirea, z tejto temy februar nema nikoho čiselko ☹ ale rady by som informlvala ze co a ako.. ved uz sa nam mesiac bliži ku koncu, nakolko je este najkratší...

Ja viem že ani cisartsky neni prijemny, ale tak ja by som asi radsej to.. som aj dost uzka, tak sa bojim trocha..
A kazda to zvlada inak, niektroas zvlada zle obyc poord, aj ked sa to hoji, boli ich ist aj na wc ,dlhu dobu po tom, ine zasa boli cisarsky,,a su baby kt, sa zotavia z oboch rychlo 😉

Fodorka, no ja mam poradnu kazdy utorok, a naposledy co som bola, tak mi lekar povedal, ze som otvorena na jeden prst, a ked do tohoto utorka, t.j zajtra nezacnem rodit, tak zajtra uz mam ist do poradne k nemu zbalena aj s vecami, a ze si ma tam uz hned neha..len ci mi to hned aj zacnu vyvolavat,m v ten den myslim... lebo tak sa nejak vyjadril.. ze hned mi urobia EKG, a este nejake potrebne veci.. on ordinuje od 8mej do 10tej, tak uvidíme, ci sa mi potom bude moct venovat a vyvolavat, atd, atd 😉

mamamima
16. feb 2009

mirea no som myslela, ze pride dnes, ale bol ju muz ukazat dr a tak uz do zajtra vydrzim, len nech je to bezpecne...kamera nachystana, som zvedava na reakciu, este ju veru nevidela...

mojsej, no my sme mali konecne dobru noc, bola hore sice asi kazdu hodinu, ale napapala sa a tu hodinu spala, nie len 15 min...ale inak je zlata, ani neplacka nejako...aj som si navarila, taku lavinu ozehlila, tak sa zatial da

mirea
16. feb 2009

veru, cisársky nie velmi je príjemný, tie dni v pôrodke sú dosť blbé, hlavne prvé 3, ale už keď prídeš domov, tak to je o inom. Ja som už potom tiež bola ako srnka.
každý pôrod má svoje výhody aj nevýhody. Ale hlavné je, aby z toho vyšla mamina aj bábo v zdraví. Tie rany a zážitky pominú.. no nie?

mojsejovka
16. feb 2009

nikol.. aj so zašívaným bruchom sa zle tlačí na záchode.. 😀 ale veď to je jedno, ako bábenko príde na svet.. hlavne nech je zdravé.. 😉
keď budeš mať v poriadku prietoky, tak ti ešte asi nevyvolajú pôrod.. ale asi by si to už chcela mať za sebou, že?

fodorka33
16. feb 2009

mamima no veru uz ani muriel tam na mna nepocka,ta uz by vlastne mala ist domov nie?dnes alebo zajtra?

mirea dakujem no myslim ze uz tych babeniek mna a lulusy predbehlo hodne takze uz kludne chod... 😀

mamamima
16. feb 2009

muriel asi zajtra ak bude vsetko ok...

mirea
16. feb 2009

fodorka, počkám si ešte. Ale už nie dlho 😀

nikollette
16. feb 2009

jasne kazdy porod ma aj vyhody aj nevyhody.. to je iste..

mojsejovka, noooo... praveze prietoky som mala ok, ale doki vravel ze vyvolame uz.. zajtra..
Vlastne zajtra uz mam ist so zbalenymi vecami, do nemocky za ním, len ci nebudem musiet cakat do stredy, alebo tak..
Nech mi to zacne vyvolavat radsej hned zajtra... jasne ze uz to chcem mat za sebou 😉 hlavne v zdraví, aj s bábom 😉

mojsejovka
16. feb 2009

mima.. Tamarka si už spravila taký svoj režim, celkom dobre si ho naplánovala, takže sa ju snažím v tom podporovať.. 😀 cez deň je veľmi veľa hore a v noci spinká, papá len tak v polospánku, vôbec sa pri tom nepreberie.. akurát keď som cez deň sama doma, tak toho veľa nespravím, lebo chce často papať a potom sa zase nosiť na rukách.. už si pozerám na nete, asi si kúpim nejakú šatku na nosenie alebo baby vak.. 🙂

mirea
16. feb 2009

uvidíš, nikol. Každopádne držím palce, nech všetko dobre dopadne.
Ak chceš pošlem ti do IP moje t.č. a dám potom kočkám vedieť keď porodíš

mamamima
16. feb 2009

aj miska je dnes dost hore, vyvaluje okale 😀 v noci tiez v polospanku papame, aj ja he, no ta satka sa ti asi zide 😉

mirea
16. feb 2009

mojsej, tvoja Tamarka je potom taká ako bol môj Samko. Toho som tiež stále musela mať v baby vaku. Ale dalo sa pri tom aj variť a trocha porobiť.

nikollette
16. feb 2009

mirea, ok posli budem rada..
ako mam cisleko bab z inych tem, kde budu tiez informovat, ale z tejto temucky este nie..Posli do IP, poslem aj ja z akeho ciselka budem pisať 😉

mirea
16. feb 2009

Nikol, poslala som 😉

mojsejovka
16. feb 2009

mirea.. veď preto si to chcem kúpiť, veď takto nič nespravím.. ešteže vie môj otec variť, ale z tej jeho kuchyne nám už je zle.. samé ťažké a mastné jedlá.. 😝 😀
a ľúto mi je nechať ju ležať a jedovať sa, keď je rada na rukách a obzerá sa okolo a vtedy je ticho.. 😀
no idem už, začína sa mrviť malý upírik.. 😵

fodorka33
16. feb 2009

no baby uz je to s vami hroza same babetka 😢 ale nie jaj ja sa tesim s vamio a hlavne ked sa uz konecne pridam do klubu mamiciek 😉

mamima IP...

mirea
16. feb 2009

bež, mojsej, Tamarka je prvoradá
A ten vak je dobrá vec, podľa mňa 😉

mirea
16. feb 2009

no veru, fodorka, samé bábätká a aké krásne! teším sa s ostatnými mamičkami 😀
Ale čoskoro už budú na svete aj tie naše. Čo je tých 9mes. v porovnaní s niekoľkými dňami? tolko už vydržíme
😉

nikollette
16. feb 2009

Fodorka, ved uz aj na teba to moze kazdou chvilkou prisť 😉 uz sa to nemoze moc natahovať 🙂 ked ti svieti 41tt... jej akurat pozeram ty si mala termin na valentína.. nevyslo, co. .ale nevadí, malemu je u teba dobre, nece sa mu von, ako tomu mojmu 😉 hlavne nech su deticky s mamickami zdravé..

Mirea poslala som 😉

fodorka33
16. feb 2009

mirea citas mi myslienky ale zato je to sranda ze 9mesiacov nam teda mne urcite rychlo ubehlo a tieto posl.tyzdne su k nevydrzaniu a pripada mi to ako cela vecnost 😉
jaj dneska mi od rana hrozne tvrdne brusko no ale urcite to nic neznamena....ja uz neverim ziadnym priznakom jedine ze mi voda odtecie 😀
lebo aj vcera som myslela a vlastrne cely tyzden tak mi trha krize ze az....o chodeni ani nehovorim dneska som sa presla po meste no uz som citila ze neni dobre,maly je strasne nizucko mala som taky blby pocit....este mi za chvilu zdola zakyva 😀

fodorka33
16. feb 2009

jaj dobre zienky opustim vas akurat mi volal drahy ze je na ceste z prace tak sa tesim...no a uz mozem ist aj rodit 😀 😀 ....ale nie keby daco tak dam vediet...mozno este vecer nakuknem zatial sa majte pekne aj s babetkami 🙂
nikolete budem zajtra drzat palce a potom daj vediet teda po miree....

mirea
16. feb 2009

ok, fodorka, tak zatiaľ pa.
A nič v zlom, ale bola by som celkom rada keby si už nestihla nakuknúť a prišla by už len správa že malý Marko je už na svete 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre