Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
28. jan 2009

lulu noo, mam zazitky ☹ ale uz myslim len na to, ze to dobre dopadne 😅

lulusy
28. jan 2009

mimka
aspon vies do coho ides 😉

mamamima
28. jan 2009

no jo, uz nech to na mna pride 😀 v piatok mam 39tt, tak uz aj moze o chvilu 😵

lulusy
28. jan 2009

ja si hovorim, ze mam este cas aspon do 1.2. 😀 nech je februarciatko 🙂

mamamima
28. jan 2009

no ved jasne, oni potvorky presne vedia kedy sa vyplazit 😀

muriel293
28. jan 2009

mima
môj muž sa vieš čím bránil? že on keď to tam dával tak to bolo také malinké! 😀 😀 😀

mamamima
28. jan 2009

😀 😀 😀 vy ste obidvaja cisla teda, ale ved ma pravdu 😅 sa vynasiel 😀

andrea142
28. jan 2009

no baby ja sa lúčim, zajtra nakuknem či je niečo nového.
idem uložiť manžela do postele, bolí ho hrdlo ale tvári sa pri tom ako by umieral. 😀 😀 😀 . druhé asi nechám na ňom aby porodil. ako v tom filme. 😀 potom bolesť hrdla si ani nevšimne 😀

janula10
28. jan 2009

caute tak poslusne hlasim ze faro je uz u nasich..... 😀 s komplet doplnkami 😵 😵 😵 😵

juj tu su veci...

marya a molly tak sa tesime ze petko zajtra bude uz na svete drzim moc moc palceky aj s maximkom 😉

teri no ja by som isla uz asi na tvojom mieste s kabelou tam 😉

a co este nove????

shupol ze ta aj vidiet odkedy si na dedine nepocut o tebe a hlavne ani nevidiet ta uz si dajte internet.....

mamamima
28. jan 2009

janula, ale ak je to plany poplach, tak domov uz nepojde a moze tam byt aj tyzden...to je malo ked ma 30-40 minut bolesti...

mamamima
28. jan 2009

aspon u nas vyvolaju az tyzden poo termine...

lulusy
28. jan 2009

babulky, inac na tv reality chodi kazdy den asi od 16 do 17 hod. taky dokument. serial "cekame miminko" su tam dobre veciciky okolo porodu a ukazuju aj samotny porod babetiek aj maminky ako maju kontrakcie a ako to ktora znasa .... ja to sledujem so zatajenym dychom...

mamamima
28. jan 2009

MURIEL pozri tu:

www.nspnz.sk

su tam aj dr aj fotos 😉

rinuska
28. jan 2009

lulusy cau 😀 som tu aj ja

lulusy
28. jan 2009

lucim sa s vami maminky, ide mi co chvilka panelacik a ten ja musim ... 😉
paaa zajtra a tie co sa chystate dnes rodit resp. zajtra tak PRESILNO VAM DRŽIM PALCE !!!! Nech to mate cim skor za sebou !
pa

janula10
28. jan 2009

mima no neviem ja ked budem takto ze 4Ott ja pojdem ked budem mat bolestive kontrakcie radsej ja som taka a kaslem kolko tam budem ale radsej ako nahodou nieco a neskoro....a co ty tam neskoro tu?? 😀

lulusy
28. jan 2009

jeee ahoooj Katka !!!

muriel293
28. jan 2009

pre pána ten Georeogh to je kto? to ani dobre neznie! a ten žifčák to je ten hm hm???

lulusy
28. jan 2009

rinuska:
chodila si sem aj pred tym?

fodorka33
28. jan 2009

muriel ten georeogh je v Šuranoch doktor v elitexe-nev iem ci vies kde to je,ale jeho si chvalia....

muriel293
28. jan 2009

fodorka áno? tak je dobre teda tak ale potom ten Žifčák??? no lebo majú tam vraj dákeho "experta" s ktorým by som nerada došla do kontaktu len neviem ktorý to je!

fodorka33
28. jan 2009

Žifčak neviem ktory je....ja viem len tiez z tej ich stranky podla fotiek a ost.fotky ani nemaju-hnusoby...ale ze ten mlady Smolarik je velmi dobry...

hanuk
28. jan 2009

marya, ty sa maaas! Tak drzim palceky!

janula10
28. jan 2009

juj ako sa nam to rozrastie o dalsie dve miminka sa tesiiiiiim 😵 😵

snad je molly dobre na tom dnes vecer sa bala....

muriel293
28. jan 2009

fodorka no uvidíme aký tam práve bude keď pôjdeme na to že?

ludika33
28. jan 2009

ahojte babule,

tie co zajtra idete na to, tak vam velmi silno drzime palcoky aj s Andrejkom a tak tichucko zavidime, ze sa bude uz moct vyobjimat. my ostatne este musime chvilocku pockat.

ludika33
28. jan 2009

lulusy ja som mala natalku cisarakom nie mamamima. ona ma tiez natalku, ale rodila spontanne

rinuska
28. jan 2009

lulusy , len sem tam 😉

janula10
28. jan 2009

ahoj ludika ako s amas dlho sme sa tu netretli som citala akurat ze ste mali uz ist dat dole sadru...... 😵

ludika33
28. jan 2009

januli ahoj, sem tam nakukne, ale nejako nestiham reagovat. akurat som stahovala fotky do compu, tak som pridala pupcok a aj konecne postielku pre Andrejka do mojho albumu.
Sadru uz od vcera konecne manzel nema. Teraz bude chodit dva tyzdne na rehabilitaciu a potom po tyzdni od ukoncenia rehabilitacie ma ist znovu na kontrolu do BA. Uci sa pomalicky chodit, tak je to uz na najlepsej ceste.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre