Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

heidy26
5. feb 2009

o slnečnom som počula že je tam super. uvidím kam sa vyberieme nabudúce. a tento rok ideš zase na slnečné?

janula10
5. feb 2009

heidy ty si aka kocka 😵 😉 😀

janula10
5. feb 2009

hej jasne ja tam chodim len tam na jedno miesto ak budes chciet tak ja ti dam na bulhara co ma cestovku lepsie ceny a aj hotely ao normalne cestovky 😉
chcem ist od polky augusta.....len este ani porod nemam za sebou tak sa uvidi snad aj maly bude ok 😉

heidy26
5. feb 2009

že kočka? to je prác kaderníčky a trocha makeupu 😀 😀 😀 . to sa potom ozvem ked budeme mať v pláne rezevovať dovolenku 😀 . len tento rok nas čaka ešte domček dokončiť takže dovolenku bude ale na "malte" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula10
5. feb 2009

tak jasne byvanieje prednejsie a clovek ma z toho vacsiu radost...a kam sa stahovat budes? alebo kde bude domcek? zahorie? malacky? 😀

heidy26
5. feb 2009

za Malackami jedna dedina. Veľké leváre. asi nepoznáš?!?!? už sa teším, snad do vianoc by sme mohli bývať, uvidíme.

janula10
5. feb 2009

ja nepoznam???? poznam velmi dobre
idem ti napisat IP 😉

heidy26
5. feb 2009

no som zvedavá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

terina25
5. feb 2009

ahojte kočky.

ĎAKUJEM VEEEEEEEEEEEEEĽMI PEKNE ZA GRATULÁCIE. 😉

som tu len na skok,lebo teraz sme u rodičoch a oni nemajú net.

čo je tu nového?

janula10
5. feb 2009

ahoj teri

co mam info dnes sa narodil kubko shupolienke a mamemime michaelka, vsetko je ok u nich a bubatenko a kvietok cakaju na cakacke 😉

terina25
5. feb 2009

všetkým srdečne BLAHOŽELÁME obidve 😉

dala som foto do svojho albumu aj do februároviek. 😉

janula10
5. feb 2009

teri kukala som teraz mala je krasna a aka okata 😵 😵 😵 😵 😵

inak ok vsetko??? 😉

krasulka
5. feb 2009

ahoj teri 🙂 🙂 🙂 Sofinka je nadherna, prave kukam album. Ako sa mate? Pocuj, ty si rodila s epiduralkou ci bez?

terina25
5. feb 2009

ste tu toho kopec popísali, nemám čas čítať...dúfam,že to niekedy stihnem dočítať.

krasulka
5. feb 2009

tu uz sa rodi o 106, kazdy den jedno, dve babetka,ale to je dobre ved uz je februar 😵 😵 😵

nikollette
5. feb 2009

a baby cakatelky, uz vam lekar vravel, ze sa to zacina skarcovat?? ten krcok a tak???
Ci este ani naznak na bliziaci sa porod???

terina25
5. feb 2009

ďakujeme 😉

Všetko je v poriadku, žltačku už nemá chvalabohu. Zajtra ideme prvý krát k lekárovi a na očkovanie. Chúďatko, zase ju budú pichať 😢

krasul:rodila som bez epi

krasulka
5. feb 2009

terina, tak super , si sikulka 🙂 Tak malej radsej hned daj na to octanovu mast na to ockovanie 😖 😖 aby sa jej nezapalilo. ooch, nedavno si tu este bola s bruskom a uz si maminou 🙂 🙂 🙂 krasne.

nikolette, mne uz sa skracuje, uz mam vonkajsiu aj vnutornu branku otvorenu,ale neviem nakolko. 🙂

katulik, hej na lacno mi brali krv.

janula10
5. feb 2009

nikol
ja sa hlasim u mna nic ani poslickovia, ani krcok ani otvaranie.... ☹

teri tak super 😉 a kojis??? vsetko ok??

janula10
5. feb 2009

krasul ja som zvedava ako ty s tym fibrinogenom a ja nakoniec si daju ale mne povedala ze hej neviem......
uvidime no neboj aj ked nebude epi tak nebude 😉

terina25
5. feb 2009

janula: áno kojím, ale strašne to bolí. Som myslela,že to nebolí,ale som sa mýlila. 😖 Ale tak kvoli malinkej vydržím všetko. Veď keď som vydržala ten porod,tak toto je už iba malina 😉

krasulka
5. feb 2009

janul, no ved zajtra sa na to povypytujem, nech som mudrejsia. Aj ja uz chcem kojit a utierat ritky 😵 😵 😵

teri a taka blba otazka, aj mas dole nejake kila? 😅 😅 😅

terina25
5. feb 2009

Martinka17 je už tiež doma so Samkom.Včera ich prepustili.Museli ostať dlhšie tiež kvoli žltačke 😠

terina25
5. feb 2009

kde dole myslíš ? 😉

krasulka
5. feb 2009

zhodene 😀 😀 😀 Videla som aku krasnu fotku maju spolocnu so Samkom. 🙂

nikollette
5. feb 2009

No ja co som naposledy bola u dokiho, tak ma prekvapil ked zahlasil, ze uz sa nam to skracuje 😕
Som sama neverila tomu..

Uz by som ale najradsej letela rodit 😎 neviem co mam skusat nech mi to vyvolava ten porod.. aj ked ozajstny starch pride asi az v den D 😀
ale zatial nema pocit ze by to na mna islo, nema ani tie falosne kontrakcie, chodit sa mi chodi v pohode, ziadne opuchy, ziadne bolest klbov, ci panvy..hm tak neviem 😒 .. akurat neviem v noci spat a rozmyslam, nad porodoma tak.. tuto noc sa mi dokonca snivalo, ze uz som mala babo 😀 😀 😀 a že bolo stasne velke 😀 😀 😀

janula10
5. feb 2009

teri no to osm zvedava ja nato moja kamaratka jedna ze az plakala ked kojila som zvedvaa ako to bude u mna....to sa zda take ze babatko paci didik a pi ale neni to tak.....ale neboj jej sa to upravilo.....drzim palcek

krasul 😀 😀 😀 dobra otazka ako si to napisala nenapadne 😀 😀 😀

terina25
5. feb 2009

baby, buďte radi,že ste 2v1.aspoň kvoli tej bolesti 😉

krasulka
5. feb 2009

teri, no na to musime prist kazda osobitne 🙂 🙂
janul 😀 😀

terina25
5. feb 2009

dobre baby.budem končiť,musím ísť k malej.

a čo sa týka porodu,ak možem poradiť.využite fit loptu,ak je k dispozícii,mne veľmi pomohla.berte si aj pomádu na ústa,veľa vložiek, poporodné nohavičky, krém na bradavky,tehu podpiru, odsávačku mlieka, tampóny do podprsky.tieto veci som ja max.využila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre