Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
6. feb 2009

No na studeno je velmi dobry mne chuti fenikel aj vonia 😉
ale prdy dobre ze? som ti hovorila 😀

ja by som drepy nedavala......by som sa bala ze ci sa mi nepretoci ale to neviem ci je mozne....

muriel293
6. feb 2009

bambulla
a nemôže byť že sa v termíne pomýlili??? 😅

Janul,
mne to voňať asi nikdy nebude ale som rozmýšlala že je taký prdy uvoľňujúci naschvál aby aj bábatko malo uvoľnené bruško keď ho nakojíš nie? Fakt mi to nechutí ale kôli malému sa premôžem a urobím to pre neho 😉
No ja si nemyslím že by sa pretočil to máti mi zakázala skôr umývať okná lebo že tými krúživými pohybmi sa mu omoce šnúra okolo krku ale doktorka na prietokoch vravela že tak má šnúru omotanú cca každé tretie bábatko a že to neni dáky hrozný problém 😕

janula10
6. feb 2009

bambula jaaaj tak termin mas vlastne 9feb 😉 tak pohoda ja uz som myslela ze davno po termine

muriel293
6. feb 2009

no baby,idem dokončiť ten metrák,
práve sa mi pomstila tmavá piškota asi za to že som vyžierala cesto,tak sa mi v strede urobila jamaaaaaa 😅 Takže idem s tým dačo vykoumat!

bambulla
6. feb 2009

neviem asi nie lebo ja som bola na inseminacii a tam mam presny datum kedy nam drobceka robili

janula10
6. feb 2009

muriel hej aj krasul ked bola na 3D vtedy som zistovala jej a doktorka povedala ze to kazde skoro ma ze to ani nekontroluju

mirea
6. feb 2009

ahojte,
hlásim sa do klubu lenivých bábätiek. 😀
Akurát som prišla z poradne, vôbec to na pôrod ešte nevyzerá.. Iba hlavička zostúpila nižšie. 😖

patkao
6. feb 2009

ahojte..tak my uz sme doma z porodnice 🙂 ..priebežne som Vás tam citala, ale len na mobile, takze to nebolo moc pohodlne.vidim ze ste sa tu pekne rozrodili, takze blahozelam vsetkým maminam ktore uz babatko maju a vam ostatným este 2v1 nech vam to ujde rýchlo..( dovtedy spite a oddychujte 😅 )

patkao
6. feb 2009

inak paci sa mi ta sexi reklama navrchu 😀 😀 ...presne nieco pre nas 😎

mirea
6. feb 2009

ahoj Pati, blahoželám k malej Ninke 😵
Super že to už máš za sebou a už ste aj doma.
Dúfam že sa obe máte dobre a ste zdravé 😉

darmka
6. feb 2009

Caute baby, dnes som bola na kontrole na pasoch v porodnici a u nas to tiez vyzera najskor na termin, tak uvidime. Ako som cakala na chodbe, prisli tam navstivit prave narodene babätko. To bolo fakt nadherne, mala som slzy na krajicku,... uz aby sme ich aj my mali pri sebe..

clarissa
6. feb 2009

patka ty sa mas..na tuto chvilu sa aj ja tesim najviac... 😵 tak sa drzte babulky nech malinka pekne rastie 😵

muriel293
6. feb 2009

tak vidím že nás je ešte zopár 2v1 tak nám tu s Janulou aspoň nebude smutno
Ahoj Paťka,aj tak ti závidím,síce sa už nemôžeš tak dobre vyspať ale aspoň máš drobca pri sebe a to je podla mńa úplne supeeeer 😉 Hoď dáke nové fotos keď budeš mať čas ouka?

xena22
autor
6. feb 2009

lNebojte aj ja som stale este doma 😉 len uz neobsedim pri pc a ani nemam co pisat obcas,lebo bud som nervna,alebo mam depky,ani neviem preco ,nejako to na mna dolahlo cele...ani neviem ci chcem aby uz bol pondelok... Muriel to si dobra,ze pecies,ja som dneska K.O. decka maju sackovu polievku a pizzu z mrazu - hlavne ze som kdesi nedavno pisala do jednej temy ako polotovary neuznavam 😀 😀 😀

muriel293
6. feb 2009

xeni,ale ako som zistila už piecť viac teraz nebudem,tiež som k.o!!!! Mám dosť! to už nič pre mńa!!! A ešte muž mi zapotil že ako je krásne,pôjdeme sa prejsť,no krásne je ale prechádzať sa mi nechce,idem zdochnúť do postele! 😖

xena22
autor
6. feb 2009

No ja sa tiez uz na nejake extra bezcielne prechadzky necitim,ale keby ma niekto pozval do cukrarne,tak pojdem aj dva kilaky 😀
Posli mi kusok toho metroveho 😀

Baby mate niektora klokanku? alebo nejaky ten nosic moderny???Ja som z toho jelen,na klokanky hovoria,ze je to nezdrave a zas nemienim investovat tolke prachy za tie nosice co vypadaju jak monstrum,nie sme turisti a ja to chcem hlavne na doma,ked budem chciet mat volne ruky na chvilu... idem cosi pohladat na nete,asi kupim len nejaku obyc. ved v tom nebudem chodit po horach,snad to tolko prezije...

xena22
autor
6. feb 2009

No a satku mi neradte - neviem uviazat ani kravatu 😀

clarissa
6. feb 2009

xeni ja mam ten chicco nosic,je to dobre,,svagor v tom nosil maleho ked vysaval 😎

clarissa
6. feb 2009

ked si das do googlu do obrazkov---nosič chicco soft---tak to je on..ale cenu veru nnetusim

clarissa
6. feb 2009

tak stoji okolo 1900sk,coz je dost,my sme ho dostali,inak by som ho nekupovala..a keby ho fakt potrebujem,pokukala by som aj v bazaroch cez internet..urcite sa da kupit zachovyly za dobru cenu 😉

xena22
autor
6. feb 2009

Clarissa diky,akurat som citala o tom chiccu,dost ho chvalia... no teda ked si odmyslim tie komentare,ze lepsia je satka alebo ine nosice ako na vysokohorske vystupy 😀

mirea
6. feb 2009

xeni,
ja mám baby vak od nejakej českej firmy, môžem len povevať že prvé 2 mesiace som ho maximálne využila, je to dobrá vec. Keď bol malý mrzutý, tak som si ho tam dala a vedela som v pohode napr. aj variť

mirea
6. feb 2009
xena22
autor
6. feb 2009

No ved to,ja potrebujme mat normalny provoz v domacnosti ako predtym - no teda aspon skoro ako predtym 😉 kym je babatko malinke,tak viac spi ako bdie ( teda dufam,dva krat sa mi to uz potvrdilo) tak sa da aj nieco porobit a dokonca aj zacvicit si,ale od takkeho 2-3 mesiaca to ide dole vodou 😀 casu menej,babo zvedave... musim nieco poriesit,baby vak ani velmi nechcem,to je na lezato,ale nad tou klokankou vazne uvazujem...

janula10
6. feb 2009

mirea tak vitaj v klube zakonzervvanych babatiek 😀 😀 😀 😀

patka juj jak ti zavidim v dobrom ze uz ste doma a dnes aj tu v BA je jar uz tak uz by som aj kocikovat isla 😀

baby dnes som sa dozvedela vymer ako budem dostavat matersku a som prekvapena a spokojna 😵 😵 😵 aspon jedna dobra sprava ked uz ziadna ina pre mna dobra 😀

krasulka
6. feb 2009

ahojte,

janula tak mam to presne to co si hovorila..Ten fff....globin..neviem ako sa to vola. Ale ze je to v pohode. Ma s tym vysledkom poslal pre istotu to ukazat hematologicke, ale povedala ze to je v ramci gravidity v pohode. Akurat mam zvysene leukocity-zaplava, bakterie v moci, zaplava..tak v pondelok musim rano doniest hned prvu moc na nejaky vacsi rozbor 😒 😒 A kamoske sa v noci narodil chlapcek, a to mala termin tiez 20.2. , prvorodicka, a ze ottalne rychle to bolo ze jej ani epi nestihli dat. Som ju bola pozriet ked uz som bola v nemocnici.A vyzerala strasne super ako keby ani nerodila 😀 😀 😀

Patka, vitajste doma, aj ja sa tesim na prve fotecky 🙂 🙂 🙂

mirea
6. feb 2009

ja neviem, klokanka je asi len od 9kg..
Ale skús, uvidíš čo nájdeš na nete..

janula10
6. feb 2009

krasul fibrinogen

tak vidis a hej aj som o tom citala ze pri tehu je to zvysenie normalka az keby sme mali abnormal vyssie sa to nemoze dat ked tak ale uvidime vsak ako bude....
a co este nove? ci len vysledky si bola zobrat???

mirea
6. feb 2009

Dík, Jani, snáď fakt nebudeme mať marcovčatá.. Títo naši "junáci" sú nejakí leniví. Nie že by sa tešili von, ale maminu kopať pod rebrá, to hej!! 😀

krasulka
6. feb 2009

janul, no ved chvala bohu 😀 😀

hej len tie vysledky,ale vravim este tu moc mi musia komplet vysetrit 😒 Tak rano do deviatej v pondelok musim doniest moc, a potom o pol druhej idem na pasy. ak sa musim trepat na dva krat do nemocky v pondelok. Najradsej by som bola keby mi na pasoch povedali zepani rodite! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre