Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
9. feb 2009

a Lulusy, pozerám že ty máš zajtra termín. Máš už nejaké predzvesti pôrodu, alebo sa bábenku ešte nechce von?

janula10
9. feb 2009

ahojte prave som vstala 😀

janula10
9. feb 2009

ludika sa naposledy ozvala s tym ze jej maju dat vyvolavacku odvtedy nic ona da vediet urcite mne.... 😉

mirea
9. feb 2009

čau Jani, dobré ránko 😉

avuska19
9. feb 2009

zuzi,dík za povzbudenie,ak smiem vedieť čo si si kúpila do nosa?lebo mne v lekárni dali len pinosol a ten mi nezaberá.

lulusy
9. feb 2009

mirea
no zajtra mam termin ... predzvesti skoro ziadne 😒 akurat za posledny tyzden som mala asi 2 krat slabsie pocity, ani nie bolesti, ale nieco ako ked 2 dni pred menstr. citim tam dole ze uz to pride.
Ale nic silne ako pocas menstr. som zatial nemala ...
a cely vikend som pratala cely byt, az mam slabu svalovku, ci co 😅
a drobcek sa len natahuje a roztahuje . je mu tam asi vyborne teplucko 😵
Zajtra idem do poradne, tak dufam, ze mi dr. oznami ze je krcok aspon makky a skrateny, pretoze pred 2tyz. mi povedal, ze tam dole som v takom stave ako ina v 36 tt. dal mi aj nejake tablety na zmaknutie krcka .. hmmm
Len nechem aby si ma tam nechali a dali vyvolavacku, chcem kontrakcie predychavat doma a az tak utekat do porodnice ....

janula10
9. feb 2009

avuska neboj vsetko bude ok ja mam vincentku uz som ju aj pouzila viem ze aj baby a ta je dobra 😉

lulusy
9. feb 2009

janula
si s ludikou v kontakte? ze jej drzim palce !!!
a co je so sue?

lulusy
9. feb 2009

avuska,
ano aj ja mam v rezerve´vincentku a tiez nosovy sprey mar (obsahuje morsku sol) odporucila mi ju znama sestricka na novorodeneckom ....

mirea
9. feb 2009

lulusy, tak dúfam že zajtra ti povie na poradni pozitívne správy a že čoskoro už budeš mať svoj uzlíček pri sebe
😉

lulusy
9. feb 2009

mirea
dufam, ze sa aspon krcok skratil a zmakol 😒
a zabodoval by datum 14.2. aby som nemusela zhanat darcek pre draheho 😀

janula10
9. feb 2009

lusy hej pisala mi napsledy ze jej maju dat vyvolavacku....a ze sa ozve a pozdravuje vas....
snad dnes a zajtra sa ozve

mirea
9. feb 2009

😀
tak to by mal brať ako najväčší darček, aj keby to prišlo skôr.. 😉

lulusy
9. feb 2009

janula
jej bude dalsie babatenko 😵

mirea
smozrejme, ze to bude najvacsi a najdrahsi darcek aky kedy dostane bez ohladu na datum 😉

len uz sa neviem dockat toho zazitku, baby ja sa normalne tesim na porod ... nemam ziadne obavy ... 🤐

lulusy
9. feb 2009

a ako ste na tom vy s poslickami?

a tiez pozeram ze na 90 % vsetky rodili pred terminom, asi je nieco vo vzduchu 😉

mirea
9. feb 2009

tak to si frajerka keď nemáš obavy. 😉
ja sa bojím, ale na druhej strane aj teším,veď bude ako bude a potom už budem mať malého vonku, pri nás a budeme štyria - ja a moji chlapi 😀

janula10
9. feb 2009

lusy poslickovia? to co je?? hehehe ale viem ale nemam to ja snad nebudem v marcovkach strasit 😀

janula10
9. feb 2009

ani ja sa nebojim porodu sa tesim 😵

nadzieja
9. feb 2009

tak ja som sa vratila z poradne ... tlak o nicom, kazdy den chodit premeriavat, ak este stupne hned ideme do nemocnice ... a porod by mi mali vyvolat ... ale ja to beriem v pohode, ziaden stres 😎

lulusy
9. feb 2009

mirea
mozno to na mna este len pride, ked mi zacnu kontrakcie .... Ty uz vies co ta caka, ja nie ... 🙂
waw, trebalo by do tretice aj babiku, aby pomahala maminke a drzala s nou 😉 😀

janula
😀 neblazni ! Maximkovi povedz ze patri k februrarovym chlapanom, tak nech neblazni 😀

lulusy
9. feb 2009

janula
pockaj ake budeme "hrdinky" ked to pride .... 😀

janula10
9. feb 2009

nadzieja tak ziaden stres nema byt z coho 😉

no hej ja chcem 20feb na termin mame 12vyrocie....snad nebude zakonzervovany 😖

lulusy
9. feb 2009

nadzieja
a aky mas tlak? mas aj opuchy?

darmka
9. feb 2009

Lulusy ja mam tiez termin podla konika 10.2., ale podla PM 11.2., tak som zvedava, ktora z nas pojde skor 😉 Ja tiez doteraz neviem co su to poslickovia, asi som ich ani nemala 🙂 Uz tyzden mavam sem-tam take slabe bolesti ako pred mestruaciou ale to trva vzdy len velmi kratko a potom zase dlho nic. Mam taky pocit, ze to vsetko vypukne 14.2 😀

mirea
9. feb 2009

aj tak sa tí naši drobci vypýtajú von keď oni budú chcieť, môžeme sa aj na hlavu postaviť.
Ja som zistila že Vodnár je len do 18.2., takže mi to asi nevyjde.. No ale uvidím, nebudem hneď hádzať "flintu do žita" 😀

janula10
9. feb 2009

lusy no veru to preto ze este sme nerodili asi....ale ja sa fakt nebojim mam taku porodnicku ze normalne ako keby ma mala moja mamina rodit taky pristup.....asi aj to robi vela si myslim 😉

janula10
9. feb 2009

mirea este je daleko k 18feb, to aj vsetky mozeme porodit hehehehe
rybycka je super znamenie tiez ale ja viem preco ty chces vodnarika 😀

mirea
9. feb 2009

Janula 😀 uvidíme

janula10
9. feb 2009

dnes poradne same zas som zvedava na infosky..... 😉

mirea
9. feb 2009

závidím im, ja mám až zajtra sono a pásy, ale už som taká zvedavá 😝
dúfam že baby dnes prídu s dobrými správami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre