Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
16. feb 2009

janul,ja mam poradnu vo stvrtok a potom uz idem do nemocky ale to mi doky stvrtok povie ze kedy..ja stale na tom uplne rovnako ,aj ked podla uzv z hlohovca mam termin den po tebe tak pochybujem..ak je to dieta lenive po mne tak sa vyliahne asi najskor v marci 😀
ja len dufam ze ked nas ti nasi drobci tolko natahuju,aspon nam zaobstaraju lahky porod 😉

ludika33
16. feb 2009

nikol zacinala som u redechu a skoncila som u kriska ml. mozem aj jedneho aj druheho len odporucat. boli faktik zlati obaja. taka uvolnena atmosfera bola. aspon trosku to ulahlovali.

janula10
16. feb 2009

no aj ja tam ze mi v pondelok povie co a ako kedy nastupim.....
no bodaj by si mala pravdu s tym porodom nechame sa prekvapit 😉 😉 😉

clarissa
16. feb 2009

janul mali by sme zalozit temu-kindervajicka 2009
idkam teraz este s drahym von,sak pridem potom este..pozdrav maximka nech poslucha 😉

nikollette
16. feb 2009

A neboli zazmluvneny, ani jeden???
Je tam teraz vela mamiciek???

janula10
16. feb 2009

clariss tak to je dobry napad....a tam ty , ja, krasul, fodorka, mirea, vanilka... 😀 😀 😀 to by bola asi prva tema taka vedena na koni 😀
tak peknu prechadzku a maximko posiela Mimi maly cmuk 😉 😵

sedmolinka
16. feb 2009

ahoj, ja mám zajtra termín ale ešte to nevypadá na pôrod,asi až cez víkend.Je tu niekto kto bude rodiť v Trnave? 🙂

nikollette
16. feb 2009

Dobre baby, ja na dnse končím, idem sa vyvalit pred tv, a napapať sa...
Zajtra je moj den, myslite na mna... 😅
Budem kontaktovat Mireuku, a ona potom vas vravela...

Pekný vecer, vam aj detickam, uz narodením, aj tym v brušku..

Papa

fodorka33
16. feb 2009

ahojte ja som tu len na skok.sledujem panelak...no malemu sa este nece ist do tejto zimy..zajtra mam poradnu tak mi drzte palceky 😉
inak dneska som sa nachodila az az mam pocit ze uz som taka "roztvorena"ze aj dvojicky by mohli prejst 😀 😀
ale uz je to hroza stale krize,klby,brusko tvrde vsetko cely celucicky den uz ma to nebavi ☹
dufam ze drobcek sa vypyta....tak zatial dobru nocku vam aj babenkam🙂

molly28
16. feb 2009

...pridala som dake fotky malej soničky 😀 😀 😀

nikollette drž sa zajtra 😀

xena22
autor
17. feb 2009

Ahojte nestiham vas citat,,, ale gratulujem najnovsim babatkam a dufam,ze sa coskoro zapojim do diskusie,ale za posledny tyzden toho vela nestiham 😝 neviem ci m to bude 😀 Ale chalani maju prazdniny,tak mam tri otravne typky za patami kazdy den 😉 Idem pridat nejake foto aj ja,,, inak sa mame dobre,mala je na UM ale ked vidim aka je spokojna tak aj ja som spokojna,uz to neriesim... pozerala som ake krasne babatka mame vsetky a uz vas tu nie je vela co ste neporodili,tak rychle rychle nech uz mame kompletny stav...

Janula ty este tri dni vydrz,nech mate darcek k vyrociu 😉

marsela77
17. feb 2009

Ahojte maminy aj kinderká 😀 aj ja som ešte 2v1 😝 už ma ani kríže nebolia,neviem či si to tá naša babulka nerozmyslela a nezostane tam až kým sa neoteplí 😀 😀 😀
Clarissa asi sa vo štvrtok vidíme,čo? 😉 som zvedavá čo s nami bude 😨 😕

krasulka
17. feb 2009

Dobre ranko, dnes nam prileti milacik vecer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikoooll, myslim na teba, drz sa kocka!!!!!!!! 🙂

tu nasnezilo veeeela snehu, idem stavat stromcek 😀 mozno aj mala vykukne ze co to co to 😕 😕 😕

krasulka
17. feb 2009

xena, Anicka je nadhernaaa 😵 a chalani aky pysny na tych fotkach 😀 😀 😀

miskelka
17. feb 2009

Kinderká, poďme už rodiť!!!! Dokedy to má človek takto vydržať?
Xena..., malinká je straaašne chutná...aká gulička...nádherná.. 🙂 🙂 🙂

miskelka
17. feb 2009

Krasul a tebe idú zajtra vyvolávať?

lulusy
17. feb 2009

dobre ranko mamulky,
ja sa hlasim este stale ako kinderko 😒

Gratulujem cerstvym mamickam a miminkam,
naozaj su vsetky babatka krasnucke, chutnucke na spapanie 😵

fodorka33
17. feb 2009

ahojte baby no dneska mam poradnu poobede...ale ja uz fakt neviem kazdu noc zaspavam az po polnoci....ja neviem preco ale vzdy na vecer mi zacnu ukrutne tlaky vcera som tu o polnoci skackala na fitlopte 😀
potom to akosi preslo a konecne som zaspala....no hroza uz ma to fakt nebavi ☹

jeminecko lulu a ty tu co este robis???uz vies kedy si ta zoberu?

sisa29
17. feb 2009

ahojte.tak aj ja som este cela.mam od vcera bolesti v krizoch aj v bruchu zas som spala 4 hodiny ja uz som uplne vybavena.zajtra poradna konecne som zvedava co mi povie.

fodorka33
17. feb 2009

tak sa drz vidim ze uz sa ti krati termin....

lulu no ja som velmi na teba zvedava,kedy porodis ja ti to tak moc prajem.... 🙂
no pravdaze aj sebe 😀 ale ked vidim aky datum ti tam svieti....tak mas prednost... 😉

mirea
17. feb 2009

ahojte,
aj ja sa hlásim ešte ako kinderko.. 😀
Fodorka, ja som myslela že už rodíš keď si včera už nenakukla. A ty nič. Tak hádam dnes, alebo zajtra... Dohovor tomu svojmu drobcovi. A Lulusy to isté 😉

sisa29
17. feb 2009

baby ja si myslim ze do vykendu bude klud.vsak komu by sa chcelo v takomto pocasi vyliezat s tepluckeho vaku.

fodorka33
17. feb 2009

jaj mirea no uz by to veru mohlo byt tak tu krasne od vcera snezi ja hovorim ze to by bola nadhera teraz ist rodit 😉
ale sak uvidime moze sa to zvrtnut hocikedy...len nech povie doki ze je maly v poriadku a ja budem najviac spokojna 🙂

avuska19
17. feb 2009

ahojte, ja len tak pre info, zajtra nástup do nemocky a vo štvrtok je ten VEĽKÝ DEŇ !

avuska19
17. feb 2009

krásne bábätká, všetky, nádherné, nech sú zdravučké tie vaše radosti!

kvietok23
17. feb 2009

caute, k nam ma dneska prist pediatricka, tak som zvedava, co nam povie, ci robime vsetko tak,ako sa ma. A chceli by sme ist dneska s malym 1x von, tak snad dovoli 😉

lulusy
17. feb 2009

fodorka
tak to som aj ja zvedava kedy to pride, ked do zajtra vecera nic, tak vo stvrtok rano mam prist zbalena do nemocky, 😖 ale ja nechcem vyvolavacku, dufam,ze do zajtra to pride,
aj ja uz citim take tlaky dole ako na menstr. ale vzdy to prejde. Chyti ma to vacsinou vecer. A napr. aj teraz take slabe to bolo.

mirea
dohovaram drobcekovi kazdy den, aj nocna lampicka macko PU nam dosla a som mu ukazovala a nic, akurat sa mi tam roztahuje, vystreluje kopance a urcite sa chichuna ze ako nas natahuje 🙂

lulusy
17. feb 2009

avuska, aj u nas asi bude velky den stvrtok

lulusy
17. feb 2009

kvietok, drzim palce, nech je vsetko OK
nie je to prilis skoro ist uz vonku?

avuska19
17. feb 2009

tak, lulusy, možno budú mať tie naše bábätká rovnký dátum narodenia, to by bol fajn. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre