Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
17. feb 2009

sixinka
ako si na tom Ty?

janula10
18. feb 2009

ahojte tak sa hlasim z antolskej...o 5h som isla na wc a mala som trosku krvi,radsej som isla a som otvorena na 1prst,a mala som aj male kontrakcie v podbrusku teraz ma prijmaju...tak vam dam vediet cez den...drzte palceky.

marsela77
18. feb 2009

Dobré ránko 🙂
samé dobré správy 😀 lulusy a janula držím palce 😵 😵 😵

clarissa
18. feb 2009

ahojte..
janula zeby????no nemozem uverit tak drzim palceky..
marsella moja a my dve co??? 😅

marsela77
18. feb 2009

No ja neviem 😖 dúfam že zajtra už sa niečo rozhýbe 😠 lebo ináč si tu budeme písať už len mi dve 😀

marsela77
18. feb 2009

ozaj a čo kríže?

clarissa
18. feb 2009

no,pred spanim som mala taku jednu silnu kontrakciu,teda myslim ze to bolo ono 😅 ale inak celkom ok,este to pobolieva..este chodim nakrivo trochu sak uvidim ci sa s toho nieco vykluje..ale ja ta cakam 😵

clarissa
18. feb 2009

ale boli to len ked sa hybem..tak neviem 😕
inac mi tu fakt asi ostaneme posledne...no neva,som zvedava co sa zajtra dozvieme...na kolku ides?

marsela77
18. feb 2009

mna tak boleli minulý týždeň kríže,tento týždeň sa cítim práve celkom dobre 😨 tak neviem čo to znamená 😒
som zvedavá aj ja na zajtra. Prídeme asi medzi 8-8:30, ale ešte neviem isto,možno aj skor,lebo neviem či ma nepošle ešte na to interné 😒

sisa29
18. feb 2009

ahojte.tak ja idem do poradne a na monitor o chvilku tak som zvedava co bude.od vcera lezu zomna take zlte hlieny dost vela tak som zvedava co povie.

marsela77
18. feb 2009

sisa držím palce a čakáme na info 🙂

clarissa
18. feb 2009

fuha,no sak nemuseli by ta tam posielat 😖 boze nam uz tam svieti 40tt na to som cakala celych 9 mesiacov 😵 😵 😵 😵
uz by sa tomohlo rozbehnut vazne...

sisa zo mna to ideuz dost dlho neviem ci t neni len vytok alebo co 😕

marsela77
18. feb 2009

ja som nedúfala, že mi tam niekedy bude svietiť 40tt som rátala že tak 38tt najviac no naše baby má na to iný názor 😀 😀 😀 ,ale je to super pocit 😵

janula10
18. feb 2009

baby zatial take info slabe kontrakcie a na 1prst som,cakam moju porodnicku ta povie ze co...drzim kinderkam palce v poradniach

clarissa
18. feb 2009

tak to je 😵 aj vies ake masvelke babo ci nie???mne naposledy povedali na uzv v 30tt ze ma 1500g to je vsetko 😕 ja som zvedava kolko moze mat teraz

clarissa
18. feb 2009

janul drzime palce... 😵 😵 😵 😵 😵

marsela77
18. feb 2009

ja ani len netuším aké je velké ☹ v 30tt sme zodpovedali 31+1tt ale inak neviem nič 😠 budeme mať prekvapko 😉

marsela77
18. feb 2009

janul tak držíme palce a dakujeme aj mi 😵

marsela77
18. feb 2009

som chcela napísať "my" to to tehotenstvo 😀

sisa29
18. feb 2009

mne povedal minuly tyzden na uzv ze mala ma niak 4 kg tak som zvedava

clarisa a mas to take hlienove tahave?viem ze je to nechutne ale neviem to inak napisat

clarissa
18. feb 2009

sisa,hmm take moze byt..neni to az tak uplne tahave ale vkuse sa citim mokro takneviem ci to neni len nejaky posahany vytok..ale farbu to ma taku nazltlu a kultivaciu som mala ok takze ziadna infekcia alebo co to nebude... 😕 no uvidime

marsell vy ste aky kocik nakoniec vybrali???inac ja rozmyslam ze si dnes dam vanu co to urobi 😅

marsela77
18. feb 2009

nakoniec sme kupili baby smile twister-taký červeno bordový aj s autosedačkou,ktorá sa dá nakliknúť. Ja som už tiež rozmýšlala nad vaňou,ale my máme len sprchový kút 😀 tak sa len obáram 😀

clarissa
18. feb 2009

ten je peknucky ,to je ten v albume co mas len ina farba ze,noo..ja rozmyslam veru ze sa pojdem zahriat trosku 😅

marsela77
18. feb 2009

ano ten, a je šikovný,dobre sa sním manipuluje a aj športová časť je super velká...Noo tak chod moja,ale zajtra Ťa čakám na poradni 😀

sisa29
18. feb 2009

baby ja sa kupem normalne.nekupala som sa iba ked som mala v posve stafilokoka.dokonca si davam aj dost teplu vodu a nist.a to ma stale strasili ze to bude predcasne narodene babetko

marsela77
18. feb 2009

no ani na mna tá teplá voda akosi nefunguje 😉 ja som celé tehotenstvo na rizikovom koli hroziacemu predčasnému porodu a pozri...že 40tt 😀

clarissa
18. feb 2009

to asi na kazdeho inak,,ja asi mozem robit co chcem mala pojde kedy uzna za vhodne 😅 ale uz by mohla ist von sak sa uz nudim doma sama ☹

marsela77
18. feb 2009

no ved, tie naše detičky majú svoj rozum 🙂

sisa29
18. feb 2009

no ja som sa cudovala ked predvcerom som okna umyvala koberce tepovala cely byt som sama poprehadzovala a nic.tak potom nechapem.asi je im tam dobre.

marsela77
18. feb 2009

komu by sa chcelo do tohoto počasia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre