Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
18. feb 2009

ahojte tak ja po vizite stale na 1prst len mam ale slabe krce ako pred kramami no a trosku mi ide krv slabo...uvidime zajtra co bude.drzte palce

fodorka33
18. feb 2009

no janula a ja uz ze maly maximko je na svete.... ☹ som na teba poctivo myslela...
ja mam zasa tlaky ako s´diva svina tu skackam na lopte...jaj no rada by som keby do rana sa to aj rozbehne...ved by bolo aj nacase...a slubila som ze po lulu uz pojdem 😀

nada.hope
18. feb 2009

janulka no tak popozem maleho Maximka 😉 drzim palceky nech aj ty to mas uz za sebou 😵

miskelka
18. feb 2009

Krasulka...kupujeme..myslela som, že to je tam aj tá látka, čo sa pichá, ale tam sú len tie inštrumenty, ihla, striekačka, hadička... Stálo to 670SK... a už nič viac sa neplatí...

molly28
18. feb 2009

....janula, krasulka - držte sa...už to máte za pár 😀 😀 😀
lulusy gratulujem k babike 😀 😀 😀

danka.k
18. feb 2009

joj kočky viem ze nepatrim k vam, ale drzim palce janule aj krasulke aby to zvladli... ja som si to presne pred rokom "uzivala" v bolestiach tak ako ony teraz.. 😉

leila2110
18. feb 2009

Baby, držte sa!Mysľou som stále pri Vás 🙂

shupolienka
18. feb 2009

Janul tak sa drz, a dohovor Maximkovi nech ide pekne von 🙂
Patkao: hej hej dala som si uz dva krat vinny zabal studeny na dve hodky. Mala som uz 38,9 tak mi drahy zbehol do lekarne pre panadol a ibalgin a po 5tich hodkach mi to konecne kleslo na 37,4. A aj obklady tusim pomohli. A odsavam ako diva. Pati ani mne sa bradavky nechceli zahojit tak mi mama kupila od multi mam compres bioclin take naplasti(mrkni na nete). Ono sa to vola ze naplasti ale nelepia neboj 🙂 to si prilozis na bradavky je to napustene takym gelom hojivym. Je tam 12ks a stoji okolo 500sk. Drahe ale fakt ucinne. A nekojila som len odsavala a davala malemu kym sa nezahojili.

capy
19. feb 2009

sprava od sisi29: ahoj uz som tu volam sa Nela-Valeria. narodila som sa 19.2 o 3:19 s mierami 4200g a 55 cm. tesime sa na vas

sisa gratulujeme a nech ste zdrave a rychlo domka pri ninke a tatinkovi

fodorka33
19. feb 2009

jej sisa gratulujem🙂 mala je ale velika hotova modelka bude nakoniec z nej🙂 😉
hlavne aby ste boli zdrave🙂

krasulka
19. feb 2009

Ahojte ja som stale cela. Pomaly mi dozrieva ten krcok, preto to tak trva, aj ked bolesti mam slabe vkuse..len treba ten krcok este..TAkze dalsia injekcia teraz rano a zas cakat..Slahne ma..bleeee ☹

Sisa gratulujem k bambulke, a aku fajnu vahu mala, ooojooooj, 🙂

kvietok23
19. feb 2009

krasulka a aspon si sa vyspinkala? vidis, ja som takto cakala 3 dni a nakoniec cisarsky... len ja som nemala ziadne bolesti

krasulka
19. feb 2009

Kvietok, spala som jak zabita, pro prehyrenej noci s drahym den predtym 😀 😀 😀 😀

ja dufam ze sa to sputsti, nechcem tu lezat len takto. Som zvedava kedy porodi janula, ci im to vyjde zajtra na to vyrocie 😵 😵 😵 Akurat mi leze dooost ludi na nervy, furt smsky a telefonaty..no co nic? Je to dost deprimujuce...Sak kurva dame vediet keby cosi no nie? 😀 😀 Ale ja viem ze to vsetci myslia dobre,ale ked takto clovek sam caka a nevie co kedy tak to je len na depku taky zaujem.

kvietok23
19. feb 2009

mne tiez stale vsetci vyvolavali, no pockaj, ked porodis, to budu este viac... ja som vobec nedvihala telefony... 😀

miskelka
19. feb 2009

neboj Krasul..., raz to príde... 😉 Malá si to naplánovala možno na termín...tak trošku štrajkuje 😎

fodorka33
19. feb 2009

krasul nestresuj a to nemas po termine tak ako ja mne cela rodina vyvolava niekolkokrat za den ze ci som ok....ja som deprimovana uz asi3tyzdne....ale akosi som sa zmierila s tym ze male u bude treba dopomoct... ☹

kvietok a ty si bola kolko po termine?

kvietok23
19. feb 2009

4 dni fodor 😉

krasulka
19. feb 2009

fodorka a kedy nastupujes?

fakt je to na nervy tieto posledne dni to je dlhsie ako celych 9 mesiacov..

fodorka33
19. feb 2009

diky kvietok🙂
ja nastupujem pondelok lebo ze sobotu nedelu nedavaju vyvolavacky a je zbytocne aby som tam len tak lezala..ked tak nech ma to chyti radsej este doma...aj ked uz fakt neverim....
jaj na chvilu vas opustim,musim ist do nemocky na CTG,bodaj by si ma tam chceli nechat ☹ no to sa nestane...krasul porod kym sa vratim 😀 potom sa ozvem..papa

krasulka
19. feb 2009

fodorka drz sa velmi ti zelam nech si ta tam nehaju uz..aspon by s tebou nieco robili..Ty detom sa nejak nechce do dnesnej doby. Inak tu je uplne plne oddelenie, same babetka len mne na izbe svieti prazdna postielka 😠 😠 😠

sandraa
19. feb 2009

Janulkaaaaaaaaaa co mas nove????napis ak budes mat cas....

elly111
19. feb 2009

baby Janula bude vedieť až po 9.15 čo ďalej 🙂 držíme palce
krásny deň vám všetkým 🙂

mirea
19. feb 2009

ahojte babule,

ešte sa hlásim ako 2v1.
Ale pozerám že sa nám to tu rozpadá.. Super!

Lulusy, Sisa, blahoželám k bábätkáááám! 😀 😵 😵 Veľa veľa zdravíčka vám prajem.

zuzi26
19. feb 2009

dobre ranko - drzim palce vsetkym kinderkam - este to zvladnite, o chvilocku uz budete mat krasne deticky 😀 je to super pocit, aj ked som po porode dost znicena - tiez ma trapia bradavky podrazdene, i nalievanie prs je dost bolestive, nehovoriac o nastrihu - (maminy s nastrihom please ako chodite na wecko? 😅 - pre mna je to dost velky problem..) ale pohlad na vonavucke babetko je najuzasnejsi a ten pocit ze je vase je krasny..tak sa drzte..

vanilka2612
19. feb 2009

Ahojte, blahozelam sise k Nelke Valerii/ mame rovnake mena aj ja som Valéria/. Ja mam dnes termin,ale moja porodnicka ide v sobotu na dovolenku,tak zajtra rano nastup do nemocky a vyvolavacka.Drzte palce,,, ak teda do zajtra rana neporodim ale zatial to tak nevyzera... 😉

lindda
19. feb 2009

Ahojte pisem od Sisa29 o 23tej v noci jej odtiekla voda a o 3,19h sa narodila prirodzene Nelka je prekrasna vaha 4230kg a 55cm 🙂 obe su v poriadku v pondelok by mali byt doma tak potom vam napise vsetky vas pozdravuje papa 🙂

patkao
19. feb 2009

zuzi ja som mala len prve dni problem s wckom,to este v nemocke a potom to preslo..pre mna horsie ako wcko bolo kaslanie a kychanie..a co sa ti to nehoji dobre ked ta to este boli?ja som sa oplachovala Rosalginom ako diva a pomohlo to

xarah1
19. feb 2009

zuzi skus teplu sprchu mne pomohlo to cim castejsie tym menej to bolelo a teraz doma uz je to super nic neboli

lenko
19. feb 2009

Anička (krasulka) s Martinkom Ti držíme prsty, uvidíš, ešte sa to rozbehne a budeš mať svoju princezničku pri sebe.
Lenka

lenko
19. feb 2009

fodorka, vidím, že si z NZ, ja som prenášala 9dní, v stredu som bola na kontrolu, mala som si
v pondelok ísť pre papier na vyvolanie, nakoniec som nestihla, porodila som v piatok 🙂
Držím palce. Lenka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre