Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
28. jan 2009

mima aha tak ktovie..asi na kazdeho to moze inak zaucinkovat.

uz len nejako vydrzat musime tieto stavy tehotenske..

mamamima
28. jan 2009

sue a si zober ze ja mam 2x denne brat

mamamima
28. jan 2009

ani dnes si nedam a zajtra v poradni sa poradim so sestrickou, snad poradi 😒

sue13
28. jan 2009

Ja som brala 1 denne 😝
Ty si pisala ze ked ho nebudeme brat budeme viac krvacat pri porode? 😅
Ved na to by mali tie homeopatika pomoct nie??? 🙂

mamamima
28. jan 2009

viete co mam ja? strasne suche bradavky, ale nenormalne...az sa mi supu a to si ich 100x denne uz tyzden natieram olivovym olejom, aj excipialom...nemoze to byt nejaka mykoza alebo ja neviem co? sa bojim takto na konci aby som nemala problem s kojenim 😒

krasulka
28. jan 2009

idem si nieco dobnut pa zatim

mamamima
28. jan 2009

sue neviem, mne tak doki povedal ze to je na zrazanlivost aj xena to tusim pisala...neviem, v tomto sa akosi nevyznam 😅

nasla som zaujimavy album o dojceni 😉 hlavne technika...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

andrea142
28. jan 2009

idem aj ja o chvílu je tu manžel a ideme na nákupy. a mne trvá obliekanie strašne dlho 🙂 osemkrát sa pri tom spotím, funím atď 😀
zatiaľ sa majte

mojsejovka
28. jan 2009

bola som si čajík zaliať, už som na ňom normálne závislá.. 🙂

ešteže ja nemusím brať to železo.. 😝 keď počúvam, ako na vás účinkuje, tak to asi nie je ktoviečo..
ja som mala nedostatok železa akurát po pôrode, vtedy som nevedela ani z postele vstať, tak ma motalo.. 😕

mima.. to som akurát študovala pred pár dňami ten album.. 🙂

janula10
28. jan 2009

caute tak sa hlasim opat zatial som doma no poobede vyrazam 😀
aj tu este je niekto?

mamamima
28. jan 2009

to sa tak prejavuje ze ta mota? a potom si zacala brat a bolo dobre? no spytam sa zajtra ze ake som mala vysledky ci len take hranicne...lebo ja sa necitim zle, tak asi to nic nebolo...

aj mne chuti ten caj, ja mam rada take aj zelene, ja sladene nemusim vobec...toto je presne ako zeleny caj...

mamamima
28. jan 2009

janula a kde sa chystas?

mamamima
28. jan 2009

rodit? 😀

janula10
28. jan 2009

nie nie pojdem do auparku s matom a odtial pre kocik s nasimi komplet a k nasim ho dat nech uz mam vsetko zkrku.....
vcera som si bola u kamaratky pre 2perinky klasiky tak som rada ze ich mam lebo ta zavinovacka je ina ako na stiahnutie perinky tak mato to dal prat a este to ozehlim a mam vsetko mozem rodit ale az na termin radsej 😀 skor nechcem nech tam vydrzi ten moj obrovksy syncek 😀

mojsejovka
28. jan 2009

janul, ahoj.. ty máš ešte nejak moc energie.. 😀

mima.. ja som bola strašne slabá po pôrode, mala som veľmi málo železa, na záchod som mnou museli chodiť 2 sestričky, z každej strany ma podopierala jedna, prvý deň som si nevedela ani sama sadnúť na posteli.. 😝

mamamima
28. jan 2009

mojsej, tak asi by som to mala brat...ked som neodpuchla ked som to vysadila, tak asi to nebolo tym...dnes to nasadim, lepsie ako byt po porode nevladna asi...lebo inak mi to uz nic nerobilo, prvy den ma brucho bolelo, ale potom ok...a opuchy su stale... 😒

mamamima
28. jan 2009

aj ja mam klasiky perinky, nie take s fodrickami, len take hladke na doma su super... 😉

janula10
28. jan 2009

no mam zatial sa cudujem nato ake mam brucho....no uvidime do kedy 😀
inak ja som sa liecila na anemiu 2 roky ale velmi davno malo zeleza som mala potom mi kyvacalo aj som darca krvi len 6x som darovala ☹ ☹ viac sm nemohla 4x ma vyradili co som mala na hranici....
a som sa velmi cudovala ze mam super zelezo pocas tehu lebo to som neratala....no asi z tolkeho jedla ho mam 😀

mamamima
28. jan 2009

janula a tu co mame z tesca, teraz ju svinuchy maju za normalnu cenu 249.- a maju ich milion, ziadne ze vypredavali 😠

janula10
28. jan 2009

no hej ja som take chcela ved vies klasiky a ma pekne no na doma spinkanie super a tu z tesca pouzijem ked bude vacsi a bude navsteva.....
no hej videla som a my sme sa isli zabit kvoli nim 😀 😀 😀 ze posledne kusy 😀

mojsejovka
28. jan 2009

mima.. veď keď si aj tak neodpuchla, tak to možno ozaj nebolo z toho železa.. určite sa blíži pôrod, z toho sme opucnuté.. 😉 len keby to chcela byť pravda..

jani.. to je dosť dlho 2 roky.. 😕 ale je fakt, že tehotenstvo niektoré problémy upraví a niektoré zhorší.. tak ty si ten prvý prípad našťastie.. 😵

mamamima
28. jan 2009

no ved to ze posledne 😀 😀 a je ich plna rit!! ale ona je taka tepla ze malu asi zabalim potom do spanielky z tej urobim taky fusak s cvokmi a ani fusdak nepotrebujem...podla mna, lebo ona je taka hruba...a aj ta deka...

mamamima
28. jan 2009

no ja dufam, ze je to bliziacim sa porodom 😀 😅 uz nech to tu je 😵

marya sa neozvala ani vcera...ktovie ci sa nerozpadla este 😒

janula10
28. jan 2009

mojsej to som mala davno anemiu asi 11r spat ☹ ale tym ked som chodila darovat krv som byvala niekedy vylucena lebo som mala nizsie zelezo mi kolisalo....

hej je dobra ta z tesca len by mi vypadol maly z nej v noci takto zaviazem klasiku a mam....

mamamima
28. jan 2009

myslis ze by z nej vypadol? ze nebude pevna? mali sme v nej chou chou a v pohode, ta ma 45 centi, je zhruba ako novorodenec 😀 ved uvidime 😉

mamamima
28. jan 2009

no ja ani krv ani materske mlieko nemozem nikdy darovat... 😒

janula10
28. jan 2009

no ta klasika sa zatahuje na noc lepsie....nevadi vsak som rada ze mi ich pozicala..... 😉 aj ona mi povedala ze neda sa to stiahnut ako klasika ale stacila by keby som nezohnala jasne....vsak to je taka frajerska nie?? 😀 😵

mamamima
28. jan 2009

no jo, ta je pekna 😅 este aj ku kociku sa mi hodi 😵 ved na tach par tyzdnov...a jedna aj tak nestaci, to je dobre ze mas viac...aj ja mam asi 5...to si ogrcka, niekedy aj prekaka, precurka...

janula10
28. jan 2009

moj otec je darca ja som tiez len stalo s aze ma vyradili pre nedostatok Fe.....5x som dala 0,5litra a raz 0,25litra pre dietatko potrebovala krv surne.....
dobry pocit vam poviem

no jasne nie kazdy moze a niekomu je to neprijemne....no ale ta ihla...ako dalekohlad 😀 😀 😀

mamamima
28. jan 2009

noi hej to je dobry pocit urcite 🙂 aj ja som sa na to inform. aj o mliecku som citala ze lieky co beriem na stitnu zlazu...tak kvoli nim nemozem...ale snaha bola 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre