Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

xena22
autor
29. jan 2009

Hmmm poslala som muza pre cokoladovu zmrzku....hlavne ze sa vykandit nemozem poriadno 😀 Neviem ci este nestihnem mat aj zlatu zilu kym pojdem do porodnice,uz minule som mala take divne pocity 😨 hned som si kupila kilo hrusiek - ale ked to takto pekne prekladam cokoladou a cokolavymi vecami,tak su mi aj hrusky prd platne 😉

katulikzlatulik
29. jan 2009

mima... ja som mala dnes v plane ist kupit knizku, ale u nas od rana vkuse snezi, prsi, snezi a o fukani ani nehovorim... keby som nemala brusko, tak isto ma odfukne 😎

krasulka
29. jan 2009

tak ja mam v chladnicke piskotovu tortu, to si vecer pochutim, budem oslavovat dnesne novorodeniatka 😵 😵 😵 kto pride? Dame sampano a jahody 😀

xena22
autor
29. jan 2009

Juuu o kolkej mam prist krasul??? 😉

xena22
autor
29. jan 2009

Inak uz mi tu par dni robite chut na tu piskotovu tortu - sranda je ,ze ja to ani nejak velmi nemusim za normalnych okolnosti,ale toto tehotnesvto mi tusim prinasa nove chute ,tolko veci som sa naucila jest az teraz...

sue13
29. jan 2009

Tak uz mam vsetko hotove aj riad umyty 😀 Taka som rada 😵

Mima ano bola som v PR, knizka je uz doma. Uz sme dnes 2x citali 😵

Ja z Vas umrem ze bowling a nahanacky.... 😝 😝 😝 Ja funim len ked rychlejsie chodim 😝 😀
Krasul uz som na cesteeee 😀 😀 😀 Ty provokaterka. Ja sa chystam robit tiramisu cez vikend 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

ahojte, ja som si dobre pospala 🙂
U nás celý deň sneží a sneží. Fúka silný vetrisko.
Krasul, ja sa pridám 😉 Ja prinesiem jahody 🙂 čerstvo odtrhnuté 🙂

krasulka
29. jan 2009

jaaj baby ani nevravte, keby sme sa tak mohli ozaj stretnut a poriadne sa rozbit 😀 😀 😀 snad niekedy este bude taka prilezitost. 😖

lenka, no tak ten sneh mozme cakat aj my tu.Ved aj hlasili, tak som zvedava.

sue13
29. jan 2009

Co hlasia,?? Snezenie aj u nas???? 😒 Ja nechceeeem, ved ja uz ocakavam jar 😎 😀
Buduci tyzden porodim a ten dalsi pojdem uz kocikovat 😀 😀 😀 Tak to mam naplanovane 😀 😀 😀

lenkahrehusova
29. jan 2009

Sue, pekné plány 😉
pozerala som tvoj albumík a aj ja mám takú bordúru ako ty 🙂 dobrý vkus 😉

katulikzlatulik
29. jan 2009

sue... a aku knihu si nakoniec kupila?

tak ja uz idem na tu kontrolu, resp. poradnu do nemocnice... vecer sa ozvem ako som dopadla... zatial sa majte krasne papa

sue13
29. jan 2009

😀 Dakujem Leni 😀
Ja som tiez pozerala tvoj albumik. Tu postielku s komodou mas uz doma? Aj nachystanu???
Kedy odfotis???? 🙂 Vyzera to perfektne 😉

sue13
29. jan 2009

Katulik od Marie Razusovej MOJ MACKO 😵 Krasne riekanky su tam 😵 Pripomenulo mi to moje detstvo. 😵
A v Panta Ray mi povedali ze je o nu stale obrovsky zaujem 🙂

shupolienka
29. jan 2009

no cafte babulky, tak moly gratulujem k babatku. Boze ako sa to fakt rozbieha to je parada.

No bola som v poradni. Som hovorila dokine ze som mala vecer kontrakcie, take ze som si myslela ze uz pojdem a ništ tak ma pozerala zo spodu a ze sa uz otvaram. Tak ze sa to rozbieha 😝 , a robila mi UZV ze prietoky a vsetko v poriadku a pozerala prvy uzv ze tam sme velkostou zodpovedali tiez terminu podla posl.menst. a to je 7.febr. tak nevie ze preco mi to moja dokina na ambulancii posunula podla predposledneho UZV na 2.febr. a ze ked este vydrzim tak sa vidime buduci stvrtok v poradni a ked ma to chyti skorej tak mi dala mobil na seba ze ju mam volat k pôrodu. 😀

lenkahrehusova
29. jan 2009

Sue, izbička je zatiaľ v stave zariaďovania 🙂 ale dúfam, že na budúci týždeň dokončíme a potom fotím 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

Shupol, tak sa držkaj a ešte vydrž týždeň 🙂

shupolienka
29. jan 2009

ale ja uz chcem porodiiiiiiiiiiiit 😀

lenkahrehusova
29. jan 2009

to ti verím 🙂
aj ja 😉 už je toho až až 🙂

sue13
29. jan 2009

Shupolienka takze uz to moze prist kazdu chvilku... 😉 Neboj za chvilku to tu mas.... 🙂
Mne bolo vcera cely vecer divne, citila som hroznu nervozitu, tlaky v panve, bolesti. Som myslela ze uz pojdem rodit a dnes som sa zobudila a nic mi nie je 🙂 Takze zase cakam dalej 😀

shupolienka
29. jan 2009

niekedy mam pocit ze je mi prd platne ze som druhorodicka, ze tiez nebudem vediet rozoznat ci su to uz naozajske kontrakcie alebo ne. Ale tak zase doteraz mi to vzdy preslo 🙂

janula10
29. jan 2009

caute
shupol tak super ze vsetko ok ja som bola dnes tam na krvi rano kvoli epiduralke a idem v pondelok na 10h k nej aj na prietoky aj uzv som zvedava na garmaz pardon kilaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som si poumyvala flasky dudliky a tak a dala ich do sterilizatora nech to potom len pustim na 2 min keby daco ale ja mam cas este fakt dost...vase uz budu drzat hlavicky ked ja budem tlacit a potit sa 😀

mamamima
29. jan 2009

jeej sue takze karinka bude macka poznat ked sa narodi 😅 aj my si ho citavame 😀

katuli drzte sa a podaj novinky 😉

inak tu piskotovu tortu mnam, to mozem aj ja 🙂 teda co ja nemozem, ze? 😝

mamamima
29. jan 2009

shupol to aj ja, ja sa hlavne bojim toho, ze nestihnem, kazdy ma strasi, ze to ide rychlo, aby som sa doma nesmatlala, lebo porodim po ceste...no som zvedava ci to ozaj bude take rychle...

janula to si dobre napisala 😀 😀 len aby si nebola prekvapena 😝

mamamima
29. jan 2009

a bojim sa teda bojim, no ze nebudem mat velke bolesti a budem si mysliet ze poslovia a porodim vo vani 😀 moj katastroficky scenar 😀 ale budem skapinat od bolesti pockajte, ale nevadi, ved to k tomu patri 😉

shupolienka
29. jan 2009

caf janul som myslela ze ta ani nezastihnem tu, som este u nasich, az na vecer ideme do stupavy 😎 mam uz aj zmluvu popodpisovanu, musela som to dat este podpisat na riaditelstve 😎

janula10
29. jan 2009

shupol ja mam tiez ale v pondelok jej ju idem dat a potom ako ona mi podpise a ja idem na riadietlstvo? lebo mne povedala ona ze ona to tam da....ako to je???

mima neboj miska pojde podla planu v pohode az v porodke a to do 3hod 😀

mamamima
29. jan 2009

janula odteraz do 3 hod si myslela?? 😀 😀 nooo, brala by som 😉

janula10
29. jan 2009

no jasne 😀 😀
mne kazdy hovori ked tak beham ze som fit ze budem mat dobry porod len aby to nebolo presne naopak ☹ ☹
ale porodu sa nebojim len toho cakania po vysledkoch ze maly je OK....

inak v pondelok po poradni pojdem aj ocnej nech mi kukne sietnicu lebo mam do dialky cocky aj bryle preistotu ze ci by som nemala ist sekciou uvidime
boze ja vsetko dolezite LAST minute 😀 😀

shupolienka
29. jan 2009

mamamima: ja som sa dnes pytala dokiny, ci ked som druhorodicka ci to pojde rychlejsie a lahsie, a ona ze to je individualne 😎 tak sa uz na to moc nespolieham ze pojdem rychlo aj keby som to tak chcelaa 😀

janula10
29. jan 2009

shupol ked som tam bola v pondelok tak akurat mala porod a prisla stastna ze dievcatko ze poslednu dobu len dievcatka....tak my zacneme chlapcekov 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre