Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

miskelka
30. jan 2009

hm..., dala som si zatiaľ homeogene 9 😒

nadzieja
30. jan 2009

ja som uz aj zapal priedusnice chytila, tak to bolo hrozne...som kaslala ako diva...ale preslo to ... a pi vela tekutin, hlavne sipkovy caj s citronom ... ja osm si ho vyzdy robila do termosky a teply popijala

muriel293
30. jan 2009

janula
ano viem,tak ti závidím,pohraj sa s prckom aj za mňa xixi

Aj ja mám spavú nemoc,ja by som spala vkuse celé dni ale samozrejme nespím lebo sa bojím čo v noci 😀

nadzieja
30. jan 2009

muriel293 ... no ja som sa tak tuto noc zobudila nato, ze som vyspata...tak som vliezla do chladnicky, natrieskala do seba francuzske zemiaciky....a tak som sa najedla, az som znova zaspala ... 😎

miskelka
30. jan 2009

Baby, koľkého chodí materská?

Krasul-IP

ludika33
30. jan 2009

miskelka okolo 20-teho v mesici. vymer ti uz prisiel?

janula10
30. jan 2009

miselka mne vymer nedosiel a mam termin 4dni pred tebou......
tebe prisiel?

muriel no je tu ma maskace zlaty je 😀 sa jasi stale 😵

ludika33
30. jan 2009

janula ja som volala na socialku a ze mi pride do 10. 2. alebo najneskor do polovicky februara a to som na md od 29.12. uz

mamamima
30. jan 2009

he muriel ohovaras moje brucho? 😀 😀 no mne z predu a zozadu ani nevidiet ze som tehu ale z boku je to katastrofa, neverim, ze ma niekto taky kotol ako ja...hovorim vcera muzovi, ze pojdem potom na plastiku sak to bude hrozne ake zdevastovane bude 😠

janula10
30. jan 2009

aha ja som od 7jan tak po tebe az ale oni mi musia poslat matersku vo februari nie?????

ludika33
30. jan 2009

jani mala by ti prist, len ja som si platila este indi-vindi nech mam strop md a mali v tom chaos, tak mi to daju naraz az vo februari. mne by vyplatili iba tri dni za december, tak som povedala, ze nech to sparuju a poslu az vo februari naraz

mamamima
30. jan 2009

xena izbicka je uzasna 😅 uz len princeznicku do nej... 😉

miskelka
30. jan 2009

výmer mi neprišiel..., ale vo februári by sme už mali dostať materskú, nie?

janula10
30. jan 2009

miselka no hej vsak snad nebudeme mat az 20marca??? tam narobim coromoro neboj sa ked nebudojde nic 😠

miskelka
30. jan 2009

🙂 no to hádam nie!!!

ludika33
30. jan 2009

nie nebudete mat, matersku vasi zamestnavatelia odovzdali hned a ked ju socialka dostala do 5.2. tak cca 20 este v ten mesiac dostanete na ten pocet dni za januar ako ste boli uz MD

ludika33
30. jan 2009

peniaze mozu prist aj bez vymeru, vymer posielaju dodatocne. volala som so socialkou

krasulka
30. jan 2009

Cafte, hlasim sa cerstvo vyspana, 😵 ja som si na to poobedne spanie nejak zvykla 😀 😀 Tak som zachrapala jak nikdy. A v noci ani zaboha spavat 😀

ludika33
30. jan 2009

krasul som na tom napodobne. poobede by som spala ako mimco a v noci pocitam ovecky a kukam do stropu

krasulka
30. jan 2009

ludika, no ja aspon citam knizku len potom uz ma aj oci bolia...teraz zas tlacim baby, to je hruza so mnou...ja sa tych kil potom isto nezbavim

ludika33
30. jan 2009

obcas aj ja citam v noci, ale mam problemy s ocami, tak nemozem dlho, nevydzim. krasul aj ja mam uz nabrate, ale co uz hadam to pojde dolu a ked nie, tak potom zacnem chodit do posilky, alebo na aerobik. budem to riesit neskor. teraz na to kaslem

kvietok23
30. jan 2009

ja este tiez nemam nic zo socialnej a na MD som od 1.1 .... takze dufam, ze mi to poslu, snazim sa tam dovolat a nic, tak sa tam asi v pondelok po ceste z poradne zastavim. 🙄

janula10
30. jan 2009

cafte uz som tu zasa 😅
aha ludika no ved preto lebo vsak 2mesiace cakat na matersku...hej mne to poslali uz 7jan do socialky tak snad poslu aj vymer nech pozriem aj ten zazrak 😀
inak sa to rata krat pocet prac. dni alebo kalendarnych dni????

janula10
30. jan 2009

suseda kedy ides rodit? som citala aj o vyvolavacke snad si nedas pred terminom vyvolavacku ci hej??? 😕

kvietok23
30. jan 2009

no neviem, termin mam v stredu 4.2 takze uvidime v pondelok si chce dohodnut termin...

janula10
30. jan 2009

aha tak po termine jo....som myslela ze pred este....

kvietok23
30. jan 2009

no, to som aj ja myslela, ale asi to necha po termine a mozno sa krpec ozve aj sam, dneska ma nejako divne pobolieva brucho...tak dost kramovo a som nervozna ako pes

kvietok23
30. jan 2009

a marya sa neozvala, co? ona kde mala rodit vlastne? vcera jej mali robit cisarsky

janula10
30. jan 2009

no to ti zacinaju asi tie kontrakcie uz 😵 😵 😵
neviem ja s nou nemam vymene cislo neviem nic a ani neviem o tom ze cisarsky to sa mi nezda ze cisarskym hovorili skor ze jej vodu prepichnu....

kvietok23
30. jan 2009

no neviem, dneska ideme este do stareho mesta na cokoladu, tam pod michalsku branu, tak dufam, ze coskoro sa vyberieme, lebo drahy sa rozhodol hrat PS3 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre