Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

ludika33
3. feb 2009

inak aj ja sa nudim, do vcera som bola v robote este a dnes som prvy krat doma cely den. mala v skolke, muz s vysokou horuckou v posteli a ja z nudy upratujem seky a zakladam do sanonu.

muriel293
3. feb 2009

no ludika
tak šeky som si už upratala predtým 😀 Keď je také na prd počasko,vonku hnusne,zima,prší...ináč som chcela že teraz vlastne ani nemusím ešte do postieľky dávať plachtu nie? Lebo však malý bude spinkávať v zavinovačke,strčím pod neho ešte plienky keby sa rozhdol grckať a mám takú plachtu s pvc nepremokavým spodkom ale to si myslím že skôr ocením keď už bude spinkať bez zavinovačky nie? vy ako to máte s tými plachtami???

katulikzlatulik
3. feb 2009

muriel... ja frote plachtu davam teraz... a tu PVC nepremokavu dam, ked maly nebude spinkat v zavinovacke....

muriel293
3. feb 2009

katulík
no ja mám žiaľ takú kombináciu že froté plachta z pvc spodkom 😅 a potom len obyčajná plachta ale mám takú peknú nie moc hrubú čisto bielu deku,tak rozmýšlam že nateraz by som mu tam to natiahla a potom neskôr plachtu..nech to už aj dáko vyzerá 😀 😀 😀

ludika33
3. feb 2009

kludne mozes aj tu tensiu deku dat. ja mam napinaciu frote plachu natiahnutu na matraci, lebo bez toho mi pripadal ten matrac holy. vyzera to lepsie, ked tam je aj plachta

muriel293
3. feb 2009

no ja akože samotný matrac mám taký žltý s obrázkami-teda nie matrac ale tá obliečka na tom lebo to je také že sa to môže vyprať takže ono to aj samotné vyzerá velmi pekne a ešte za to že je to žlté mi to bude ladiť s doplnkami ale tak radšej tam pichnem tú deku nemusí sa mi to hneď zagebrať 😀 😀 😀 Teraz idem naskladať tie veci do postielky na kopu do šuflíka a hodiť k tomu "návod" pre drahého čo si ako prajem!!!! 😀 😀 😀 Lebo nieže dojdem domov z porodky a biela deka tam nebude a iné kiksy xixi 😀 😀 😀 Bože ako rada by som si to teraz sama urobilaaaaaaaa však aj tak onedlho rodííím tak čooo! 🙄

ludika33
3. feb 2009

no pekne, ja ze sa faktik budem nudit a tym zabijanim casu a robenim kadecoho som sa dokotulala az k pol dva a za chvilocku pojdem po natalku a bude tu zase veselo a mozem sa s nou pekne pohrajkat. inak baby ja uz si pripadam ako vadna. zajtra rano mam ist do nemocky a nabalila som si taky maly ramik s foteckou natalky, ze si to polozim na stolcek. baby v robote mi hovorili, ze to prezijem, ale uz teraz viem, ze to prebulim ako male babo, kym nebudem mat pri sebe aspon maleho.

ludika33
3. feb 2009

no muriel to uz ako keby si porodila. ved mas uz krasny tt vo vizitke, tak uz by si si aj mohla urobit mini radost dopredu

muriel293
3. feb 2009

joj ludika to ti verím že ti za ňou bude smutno ale neboj sa,rýchlo to prejde a budeš doma so všetkými pokope 😉

No práve píšem ten ťahák mužovi ako dákemu retardovi hehe,nechcem to nechávať na náhodu lebo on by aj matrac nechal zabalený v igelite a tak dal do postielky s tým že aspoň sa nezaflakatí keď sa malý popišáááá! 😀 😀 😀 Takže som mu musela vytĺcť z hlavy takéto divné nápady,ešte sa mi vlastné dieťa nezadusilo v igelite! 😀

evaviki
3. feb 2009

Teeda baby, clovek sem dva tyzdne nenakukne a nestiham sa divit, kolko miminiek pribudlo 😀 Sikulky ste 🙂

muriel293
3. feb 2009

ooj dneska neviem čo to mám za chute ale od rána snívam minimálne o dvoch veterníkoch...a teraz som dopila šťavu z kyslej kapusty! 😀 😀 😀

ludika33
3. feb 2009

o muriel a ja som akurat dojedla puncovy 😀 a rozmyslam, ze co za tym, no kyslu kapustu by som si veru dala, alebo taky segedin. joj to su chute 😀

muriel293
3. feb 2009

no ludika
aj punčový by mi stačil keď už nič iné! 😀 Dajaká som maškrtná hrozne!
A tá kapusta mi celé tehotenstvo akože nič nehovorila to len včera som išla okolo nej v tescu a normálne som začala gebrať keď som ju tam zbadala! 😀 😀 😀

ludika33
3. feb 2009

ale karamelovy veternik by som este urcite zvladla jeden 😀 a potom, ze kde sa na mne tie kilecka nabrali 😀

ludika33
3. feb 2009

evaviki, no ved sa to uz pomalicky rozbieha konecne. uz by sme vsetky chceli mat drobcov pri sebe tak isto ako ty. a ako sa vodi sebastiankovi? pekne papka a pribera?

krasulka
3. feb 2009

babyyy Evkastipka uz ma Karinku na svete 😵 😵 😵 dnes cisarskym, mala vazi 3650g a meria 50 cm a ze ma krasne vlasky 😵 😵 😵 Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

muriel293
3. feb 2009

krasul
jeeeej to je supeeeer ďalšie mimiiiiii,a aká je velikáááá ešteže to nemusela tlačiť medzinožne! 😀

ludika33
3. feb 2009

jej krasul, ze ju srdecne pozdravujem a zelam vsetko naj naj pre obe 😵

kvietok23
3. feb 2009

caute a zajtra pribudne nas Misko 😵 😵 😵

ludika33
3. feb 2009

kvietok budeme cakat na super spravicky od teba, drzim palcoky

muriel293
3. feb 2009

ja sa nehrááááááám!!! vy tu rodíte ako na bežiacom páse a ten môj lemroš malý sa ani len nechystá!!!! tak načo sú mi každý večer tie predkrámové bolesti keď sa ani len neotváram? ☹ ☹ ☹

kvietok23
3. feb 2009

ja zajtra rano nastupujem a dneska mi povedala doktorka, ze zajtra to porodime - tak som zvedava. Na monitore ze som uz mala slabe kontrakcie, tak ze sa mam dneska uz setrit, lebo ze sa rodi cez den a nie v noci 😀 😀 tak zajtra sa ozvem cez janulu asi ...
a este cakam na bubu, ci nebudeme nastupovat spolu 😀
klem nas tam uz caka 😀

muriel293
3. feb 2009

kvietok
zoberte ma so sebouuuuuuuu! 😒

ludika33
3. feb 2009

kvietok budem na vas mysliet, ja tiez nastupujem zajtra. 😉

kvietok23
3. feb 2009

muriel, ale ved ty mas este caaaas 😉
ludika, budeme mysliet jedna na druhu 😉

muriel293
3. feb 2009

ja viem ale je to deprimujúce ako nás tu pekne postupne opúšťate...

ludika33
3. feb 2009

muriel pockaj v sobotu som tu ako na koni 😀 porobia mi vysetrenia a pustia ma domenko, ze mam este cas 😀

muriel293
3. feb 2009

hahaaa ludika velmo ftipnééééé! však ty si už 40tt! to ťa tam rovno pichnú nech už to z teba vyjde! 😀

evaviki
3. feb 2009

ludika - papa obcas pekne, obcas uz menej (co narobim, musi ma zlostit 😀), nastastie pribera, uz ma nieco cez 2600g. Len ho dost bolieva brusko, mozem jest co chcem, aj tak ma furt koliky ☹

janula10
3. feb 2009

jeeeej evkestipke gratulujem a vidis susedka mala som pravdu 😵 tak drzim palceky

juj boze vsak clovek uz ani nestiha 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre