Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenk30
28. jan 2009

už som tu. som sa nezdržala. aké pekné smsky. aj ja už som rozmýšľala nad nejakou neobvyklou. inak ste tu spomínali detské pesničky a tak...........ja si na nič nemôžem spomenúť. minule som nad postieľkou spievala uspávanku vlastnej tvorby a skončila som pri upíroch..............drahý len zíral

katulikzlatulik
28. jan 2009

lenka 😀

nadzieja
28. jan 2009

ahojte ........ tak to ja by som spala stale, dnes som si dokonca opat o 10.00 lahla a zobudila som sa az teraz ... 😎

lulusy
28. jan 2009

mimka:
to spanie je zvesť toho, ze sa mi to uz blizi ???
Dufam, ze teri je OK a mozno nam coskoro pribudne babo 😉

mamamima
28. jan 2009

lenka no pekne 😀 😀 😀 mas fantaziu, len co na to maly 😀

nada.hope
28. jan 2009

Jani nieco podobne mam uložene aj ja, ale rozhodujem sa mam este jednu :
Ocko išiel oslavovať, mamka ešte fučí od bolesti, takže sa musím predstaviť sám(a)… volám sa ….., vážim …. g, meriam .. cm. P.S. všetci traja sme o.k.

alebo

Ahoj, 9 mesiacov som sa skrýval(a) v utajení, ale dnes o … hod. je čas, aby som odkryl(a) svoju pravú identitu: som …. (meno), mám … kg, … cm a poriadne to tu roztočím!

lulusy
28. jan 2009

lenka 😀 😀 😀 ty mas hororove vlohy

sue13
28. jan 2009

Lenka 😀 😀 😀 Filipko sa ma na co tesit 😀

mamamima
28. jan 2009

lulu tak to neviem ci je to zvest toho, ale bud rada ze dobre spis 🙂

mamamima
28. jan 2009

baby este jazdite autom?

lulusy
28. jan 2009

mimka: to som rada, telo si asi nabera energiu do zasoby ....

lulusy
28. jan 2009

mimka:
ja ano, jazdim

sue13
28. jan 2009

Mima ja uz cca 2 tyzdne nejazdim. Ledva si tam sadnem a vystupim, nie to este soferovat 😀 😀 😀

lenk30
28. jan 2009

No asi mám nadanie na detské básničky a pesničky. Keď sa potom dostanete k nejakému linku na nejaké pesničky, z čoho by Filipko nemal mdloby, tak mi prosím hodte do IP 😀

Vy ste kupovali aj pančužky? Ja asi budem dávať len overaliky a na to tebárs gate a mikinu............si ani neviem predstaviť pchať do pančužiek tie malé krivé nožiny

mamamima
28. jan 2009

no aj ja a kazdy sa mi smeje ci sa tam zmestim, no je to LTT, ale co mam robit...pre malu do skolky je dost daleko, na nakupy tiez a teperit tazke tasky...by som nakupila asi na 100x...a k lekarovi 12 km...ja mam milimetre pupok od volantu, ked budem prenasat tak tam nevojdem ozaj a ked si posuniem sedacku tak nedociahnu mi nohy 😀

sue13
28. jan 2009

Vy ste expertky 😀 Ja uz sa bojim, aj moje reflexy su poslednu dobu nejake mimo 😅
Ja sa uz iba nechavam vozit, na stastie manzel ma pracu taku ze ma kedykolvek moze zaviest kde potrebujem 🙂

lulusy
28. jan 2009

ja sa asi odveziem aj do porodnice pocas kontrakcii 😀
a to dufam, ze na mna nepridu v piatok vecer, resp. v noci, pretoze mamka ide na zurku z prace a mangelik ide s partiou oslavovat narodenie synceka jedneho kamarata.
trebalo by dopredu zavolat bratovi, ze nech je pripraveny na telefonat,lebo on ked zaspi, tak ho nezobudi ani bomba...

mamamima
28. jan 2009

sue no ja som napr. vcera brala sestrine decka zo skoly aj skolky, moju malu, potom jej maleho na tenis...no vyuzivaju ma ked som doma...dnes beriem deti druhej sestre...neviem si bez auta predstavit...uz len nakupy s malou ze pesi sa tam trepat...a na mojho muza v tomto neni spolah, je dost vytazeny... 😝

mamamima
28. jan 2009

lulu aj ja si robim srandu ze sa tam odveziem, mam to 12 km za 10 min tam, 2x postojim, predycham 😀

sue13
28. jan 2009

No jasne to ja chapem. Keby nemohol moj muz a potrebujem niekam ist tak isto idem autom 😉
Lulusy 😀 😀 😀 tak o tomto som citala v knihe 😀 Ze by sme sa nemali viest same do porodnice 😀

lulusy
28. jan 2009

mimka 😀 ja mam este dost fleka, ale to aj preto ze som vyssia a tak sedadlo mam aj dalej vzadu,

sue13. ja som zase ostrazitejsia, aj ked mam zelenu, tak sa radsej 2 krat pozriem, ci nahodu nejaky sialenec este nepresiel na cervenu zlava alebo zprava ...

mamamima
28. jan 2009

lulu ja mam kratke nohy, ved som aj krpata 😀 inak aj ja som teraz taka ze sa radsej viac x presvedcim...asi instinkt 😉

lulusy
28. jan 2009

😀 ... aj ja to mam asi 10-15 min. autom do porodnice, takze 2x alebo 3x zastavka na ochkanie a ide sa dalej s usmevom a vystraznymi svetlami dalej 😀

lulusy
28. jan 2009

Ozenil sa mravcek,
vzal si zenu musku,
posadil ju na lavicku,
dal jej cucat hrusku. 😀 😀 😀

som sa dobre nasmiala 😀

mamamima
28. jan 2009

😀 😀 😀

sue13
28. jan 2009

😀

mamamima
28. jan 2009

ja poznam tu o dorke, to je pesnicka, mala ju ma zo skolky 😀

lulusy
28. jan 2009

wow ale je ich tam dost vela

mamamima
28. jan 2009

no baby to si dajte medzi oblubene, to sa zide ked namate taku fantaziu ako lenka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre