Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

bubatenko
30. jan 2009

janul mohla byť bojová porada.... a je evidentné , kto boj vyhral... a kto musí sekať dobrotu... tak začal hneď zhúrta 😀

ludika33
30. jan 2009

ahojte babule, tak vy tu mate temy teda 😉 opuchnute nozky a sprcha s manzelom 😉 hm hm, nozky mam aj ja ako valibuk a na sprchu s manzelom pri nasej antikoncepcnej pilulke natalke mozem zabudnut ☹

janula10
30. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no veru tak 😀 😀 😀 je tam nejako dlho uz 😀 😀 😀

bubatenko
30. jan 2009

baby idem off... bolí ma už zadok , už tu skoro hodinu skáčem na fitlopte..... zajtr a dám vedieť ako sme na tom... pekný večer papa 😉

ludika33
30. jan 2009

po kazdom boji je najkrajsie to uzmierovanie 😀 zeby som vyvolala dajaku hadku, aby som skoncila pri tom uzmierovani 😀 mozno by to aj urychlilo vsetko a nemusela by som ist v stredu na gyndu lezat ale o dve poschodia nizsie na sestonedelia 😉

janula10
30. jan 2009

ludika no my mame vanu len a neviem si to tam predstavit veru.....uz ja som tam ledva 😀

ludika33
30. jan 2009

papa bubu

ludika33
30. jan 2009

jani po pravde si to uz ani ja neviem poriadne predstavit. ved ja sama idem do vane s obuvakom a von ani nehovorim a kde by sa moj muz vtrepal ? 😀

janula10
30. jan 2009

papa bubu jasne daj vediet 😉

ludika 😀 😀 nestras

janula10
30. jan 2009

ludika aj ja tak ked vstavam z nej tak maxim ma asi minimalny priestor ako sa mi stiahne brucho od silenia 😕 😅

ludika33
30. jan 2009

ale ved to uz nejako vydrzime, ved nam ostava uz len par dni v porovnani s celym tehu obdobim

kvietok23
30. jan 2009

baby, mate nejake originalne sms, ako budete oznamovat, ze baby je na svete? 😉

janula10
30. jan 2009

ved hej.....ja som zvedava ako kolko ma maly kilo ze co nepojdem sekciou, alebo tie oci, no aj sa mi snivalo vela krat neviem ci pamatate na zaciatku ze som isla cisarakom uvidime nebojim sa ale.....neni sa coho

janula10
30. jan 2009

idem si ja lahnut uz zajtra posledny krat prednaska
papa a drzte sa 😵

ludika33
30. jan 2009

jani uvidis, ze co ti este povedia. ja tiez zatial neviem, ze ako maly pojde von. este jednoznacnu odpoved mi nikto nedal, tak preto idem v stredu lezat a budu ma testovat ako malu opicku 😀 bla nechce sa mi tam.

kvietok zatial nemam ziadnu sms. uz som nad tym rozmyslala, ale zatial ma nic nenapadlo, take nieco originalne by to chcelo ale basnicke crevo mam zamrzunte 😀

ludika33
30. jan 2009

papa jani a vydrz nejako zajtra na prednaske. prajem vam vsetkym krasny vikend. aj ja uz idem off

klementina
30. jan 2009

tak dobru noc baby. mne sa moc tie smsky nepacia, co pisu akoze babetka, mi to pride take detinske, tak my budeme posielat asi len taku normalnu, ze sa nam narodila zofka. ale myslim, ze je tu aj taka tema s basnickami ako oznamit narodenie dietata.
inak my mame zofku dohodnutu uz asi tri roky, len posledny tyzden zacal muz nejako velmi rozmyslat, ci tym nebude trpiet, ci nedame radcsej misku alebo katku.lebo ho zacali lamat vsetci jeho kamarati. tak budem sama zvedava, ako dopadneme s menom pri porode. 😒

kvietok23
30. jan 2009

ja tiez ked ma chyti basnicke crevo, dokazem zlozit, ale nic ma nenapada, idem kuknut nieco na nete, ked tak hodim link 😉

kvietok23
30. jan 2009

Ahoj, volám sa Lukáško a dnes som sa rozhodol uzrieť svetlo sveta s mierami xxx o tej a tej hodine.

Ahoj, volám sa Lukáško a dnes som sa rozhodol, že poteším maminku s tatinkom s mierami...

Ahoj, volám sa Lukáško a dnes som bol nakrajším bábatkom v celej pôrodnici. Moje miery sú...

Ahoj, volám sa Lukáško a dnes som som prešiel dlhou cestou, aby som potešil svojich blízkych. Moje miery sú...

Ahoj, volám sa Lukáško a dnes bôl môj šťastný deň. Konečne som uvidel ľudí, ktorí si hovoria mama, tato...

Ahoj, volám sa Lukáško a dnes som prišiel na svet z mierami....

kvietok23
30. jan 2009

Ja som sa už v brušku nudil a tak som sa rozhodol pýtaťna svet o čosi skôr...no a zatiaľ sa mi tu páči aozaj volám sa Lukáško ,meriam ...a vážim....

kvietok23
30. jan 2009

mywiel • 1d • 11. apr 2008 o 12:43

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Aj emailom je to super...

http://www.linternaute.com/cartes/envoi/688747/...

kvietok23
30. jan 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Dnes do sveta posielame tieto šťastné slová:
krásnu zdravú dcérku máme, prišla radosť nová.

Dnes do sveta posielame tieto šťastné slová:
prekrásneho synka máme, prišla radosť nová.

Prijmite zvesť rodní, milí, všetci dobrí známi,
že náš synček v tejto chvíli je už medzi nami.

Vo chvíli, keď sladko spinká, píšeme Vám túto zvesť,
naša malá konvalinka má sa k svetu, zas chce jesť.

Všetkým, čo nám ešte včera silno palce držali,
hlásime, že syn aj dcéra už sa na svet dostali.

kvietok23
30. jan 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Tak sa to teda nakoniec udialo...Lukáško opustil svoj domček a 4.7. o ... sa rozhodol, že to teda na tejto čudnej planéte skúsi.

klementina
30. jan 2009

kvietok, budete mat lukaska ci miska?

kvietok23
30. jan 2009

miska 😀 😀 to som len kopirovala.
tak a idem do sprchy 😀

miskelka
30. jan 2009

Krasulka, dík za recept 🙂
A ste ma potešili, lebo začínam stresovať z mojich opuchnutých nôh..až po lýtka 😖 Som rada, že nie som sama 😀 . Ale vraj je to bežné a neškodné, pokiaľ sa nepridá ten tlak a bielkoviny... Už som si radšej doniesla aj tlakomer od našich 😅

a2303
30. jan 2009

Ahojte, asi tu už nie ste 😖
Skor som nestihla prísť.. Ešte nerodíte? 🙂
Mne tvrdne brucho ako vždy, malá sa hýbe a rodiť ešte nejdeme.... Už by som fakt išla... 😠
Dobru nocku a držím Vám všetkým palce!!! 😵

krasulka
30. jan 2009

babulky spite? Ja mam oci dokoran a nie a nie zalomit...tak aspon citam zas.. 😒 😒

miskelka nemas zac 🙂

andrea142
30. jan 2009

ahojte
zostal tu niekto??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre