Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
10. feb 2009

ja som taká nemožná že by som sa asi z tej fitlopty najskôr vykotila! 😀 😀 😀

clarissa
10. feb 2009

k tym cvikom-ten prvy s tymi zdvihnutymi rukami na ten jediny by som si trufla 😀 😀 😀 😀

lulusy
10. feb 2009

muriel
😀 to fakt sa uz takto citis???

lulusy
10. feb 2009

clarisa 😀
ja si netrufam na ten 4-ty cvik

clarissa
10. feb 2009

sue-taka dobra cokoladovna a henty hnusny personal....to nastve..zober si kolko dobrych ludi nema robotu a urcite by tam sli a chovali by sa inac ako hentake slepice zo stepsu a zo cinemy kt.sa tam len otrcaju aby zarobili na ozieracky...ja som si to velmi dobre vsimla ten otrasny pristup..by som ich rad radom povyhadzovala 😠 😠 😠 😠

sue13
10. feb 2009

Lulusy si sikulka. Dakujeme za cviky 😉 Este som ich len kukla a uz sa mi chce spat z unavy 😀 😀 😀

clarissa
10. feb 2009

lusy....ja sa na neho netrufam ani pozerat 😀 😀 😀 😀 😀

lulusy
10. feb 2009

sue
😀 a doki mi este povedal, ze v pohode mozem 3x denne cvicit

muriel293
10. feb 2009

lulusy
hehe mám to odskúšané že som sa vždy vposledných sekundách dačoho zachytila ja ti na tom neviem dáko udržať rovnováhu! 😀

sue13
10. feb 2009

3x denne?????? 😅 To je aky optimista 😀
Clarissa mali by sme nejaku staznost tam poslat riadnu 😉 Nieco vymyslime 🙂
Boze ja sa az hanbim ze aka som lemrava 😝 Mne sa nic nechce 😝 😀

lulusy
10. feb 2009

muriel
😀 je to komicke, zo mna sa manzel smeje, ze ci staviam snehuliaka - gulka na gulke

lulusy
10. feb 2009

clarisa
je to dost odvazne, to bude asi vhodne este pre taky 30 tt a nie pre nas 🙂

muriel293
10. feb 2009

lulusy 😀 😀 😀 😀 No srandu si z nás robiť,to im ide čooo? 😠 😀 Na mne sa furt smeje v poslednom čase...
Mala si vidieť minule,ležal na posteli a pod ňou máme šuflík velký s baby vecami a som tam dačo chcela dať,a som mala len župan na sebe,ten sa samozrejme od vrchu po tú šnúrku na "páse" roztváral,ja urkčená pred šuflíkom som sa tam s ním naťahovala a on sa rehnil že vyzerám ako sumo že ešte ten postoj!
😠 😠 😠 😠

lulusy
10. feb 2009

sue
ved som na nho hodila oci, ze co? 😲

clarissa
10. feb 2009

lusy veru ved ona tam ma male brucho.....my uz mame len tak oddychovat a funiet si podnos 😉

lulusy
10. feb 2009

muriel 😀 😀 😀 😀 ze sumo 😀
u nas to zase vyzera, tak, ze manzel pride domov a zbiera zo zeme veci, co mne za cely den spadli 😀

sue13
10. feb 2009

😀 😀 😀 baby tak vidim ze vsetky to mame uz "tazke" doma 😀 😀 😀 Ze sumo 😀 😀 😀
Baby ja si idem zdriemnut trosku, citim sa cudne 😅 😝

muriel293
10. feb 2009

no ináč to už aj ja tak praktizujem že čo zletí na zem už sa po to nezohnem xixi

lulusy
10. feb 2009

alebo funiet mangelikom do uska 😉

lulusy
10. feb 2009

sue
nestras, ze sa citis cudne ! len si oddychni a nech sa Ti nieco pekne zasniva 😉

lulusy
10. feb 2009

babulky, idem si aj ja dat pausu a vyvalit sa na gaucik k telke,
tak zatial papa a keby to na niektoru prislo, tak drzim palce !

sue13
10. feb 2009

Muriel to keby ja tak praktizujem tak neviem ako by to u nas vyzeralo lebo mne stale nieco pada z ruk 😀
Lulusy nestrasim 🙂 Hodinku si zdriemnem a hadam bude lepsie. 🙂
Tak papa zatial a dobru chut ak papate 🙂

mamamima
10. feb 2009

Ahojte, hodila som moju baculku do albumu, ak chcete, pozrite 🙂

Ked vysla von, tak dr. povedal, ze moze ist hned na zapis do skolky 😀 😀 ale ked ju vyzleciem, tak je take male maciatko 🙂

mamamima
10. feb 2009

lulu ty co tu strasis? 😀

mojsejovka
10. feb 2009

ahojte.. ja len na chvíľočku môžem nakuknúť, malinká konečne spinká, 3 hodiny sme sa trápili s kojením, stále pri tom zaspáva a potom sa jeduje, že je hladná.. 😅
gratulujem všetkým k bábätkám.. už sa nám to tu pekne rozrástlo.. 🙂

mamamima.. malinká je chutnučká, aké má okrúhle líčka.. 🙂

tak ja zase padám, musím stihnúť oprať nejaké vecičky ogrckané.. 😀

krasulka
10. feb 2009

jeeeeej mamima, Miska je taka krasna!!!! A tie licka, juuj, to musis stale bozkavat take licka ze? A ake ma vlasky oooch, aj ja uz chceeeeeeeem 😵 😵 😵 cmuky A co Natalka? vytesuje sa?

mojsejovka vydrzaaaaaat!!!! Neboj, kojenie sa rozbehne 🙂 Baby ale vam zavidim ze uz mate deticky zdrave pri sebe jooooj.

Inak teraz som prisla z toho preoperacneho, dala mi lieky na tlak ta lekarka, lebo som mala vyssi a este tie opuchy ked mi uvidela na nohach..tak povedala ze no vy pojdete isto rodit skorej ako na termin...Tak zajtra mam poradnu a som zvedava. 🙂

mamamima
10. feb 2009

dakujem baby, no mojsej bud rada, ja nemam este dost mlieka ☹ som z toho dost smutna, si pripadam neschopna...musim jej davat po kojeni lyzickou este umelinu ☹

krasul, no natalka chuda ani neni doma ☹ aj z toho som nestastna...si predstav, ze den predtym ako nas mali pustit jej vysli ovcie kiahne, takze 2 tyzdne nemoze byt doma ☹ to sa len mne moze stet ☹ tak sa tesila na malinku ☹

krasulka
10. feb 2009

no mima to je teda brutal....chudiatko Natalka. Si viem predstavit ako jej je smutno..Ach. Ale desat dni je ta inkubacna doba na kiahniach nie? No ale tak co sa da robit...Zas na jednu stranu aspon bude mat kiahne za sebou..Ke duz nic ine. Drobcek..A som pozerala fotky malej natalky a malej, ale tusim je to inaksia tvaricka nie? Tebe sa to ako vidi? Vidis podobu s natalkou? 🙂 napriklad kamoska ke dporodila druhu dcerku hovorila ze ako keby sa jej narodilo dvojca tej prvej dcerky. 🙂

mamamima
10. feb 2009

no krasul, ale prave teraz, to ma stve, ze sme mohli byt pekne spolu doma ☹ ale aj horsie sa mohlo stat ...

no ked sa miska vyliahla, tak cela natalka, ale meni sa kazdy den...hrozne, natalka je dost na mna, toto bude ockove dievcatko si myslim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre