Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

xena22
autor
24. jan 2009

kvietok uz aj vyzisti situaciu 😉 je tu dneska nuda 😉 nech je nejake vzruso 😀

bubatenko
24. jan 2009

xena však vravím, že ticho pred búrkou....neboj koľko vzrúša tu bude onedlho 😉

xena22
autor
24. jan 2009

No veru uz aby to zacalo,nejako to viazne 😉 nikomu neprajem predcasny porod,ale tak su tu uz take adeptky co by s cistym svedomim mohli ist ... 😉

bubatenko
24. jan 2009

hej to máš pravdu, lebo keď nás porovnám s januárovkami , tak u nich mala už o takomto čase viac ako polovička odrodené 🙂

no hold... naše detváky sú disciplinované od samého začiatku, tak nech im to vydrží aj potom 😉

xena22
autor
24. jan 2009

Aj mne sa zda,ze akosi sa v nasej teme nic dlho neudialo,,,ale uz sa tesim ze o com budeme debatit,ked budu detvaky na svete,,,,teraz je to uz take nudne,kazdy ma komplet vybavu nachystanu 😀 kazda uz len cakame an ten den D,,, a keby sme neboli jak spolok hypochondrov,tak ani nie je o com tocit 😀

kvietok23
24. jan 2009

ale nemoze este rodit, lebo sme sa este nestretli - to tvrdi aj ona mne 😀

bubatenko
24. jan 2009

😀 pravdu máš.....už je to ako čakanie na Godota......

asi ťa opustím, lebo mám už stŕpnutý zadok, musím ísť do vodorovnej polohy na chviľu....keby som sa tu dnes už neukázala tak dobrú noc 😉

kvietok23
24. jan 2009

citim sa asi tak, ze nevladzem uz ani do obchodu ist, dneska sme boli v hypernove a bola som k.o.... a potom na navsteve do teraz a drahy, ze o 22 zacina na HBO film.. haha, vtipny 😀 😀 😀

xena22
autor
24. jan 2009

Baby idem aj ja do polohy lezmo,,,,uz ma tlaci kostrc,,,,,, dobru nocku....

kvietok23
24. jan 2009

no tak ja sem pridem a vy idete... no nic, idem aj ja 😉

krasulka
24. jan 2009

cafte ja som tu zas..cerstvo vygrcana..a nic len kyselina 😠 😠 😠 uz vam to ani nebudem psat lebo to je furt to iste dokola..kazdopadne v pondelok idem lekrke, nech mi nieco daju..neni mozne toto... ☹ ☹ ☹

muriel293
24. jan 2009

no ja som sa sem skôr nedostala zas mi blbol net
aké máme bábo? aká mima? trochu som mimo....podajte info! 😀

lenk30
25. jan 2009

dobré ránko. ja som tu dnes prvá? to bola noc. fuj. prvý krát som mala asi kontrakcie. bruško mi tvrdne každú noc, na to som zvyknutá, ale včera také krámové kŕče, som sa bála ísť na WC, že tam porodím. ale nebolo to v žiadnych intervaloch..............bolo to nepretržite. a ráno kým som stála pri presse, čo sa nahrievalo, tak mi dosť cvrklo asi z plodovky. ja neviem. ale určite to nebolo ciknutie. a to čo teraz? ešte som to nemala. poradňu mám až 4.2. to aby som sa teraz bála už chodiť sama.asi zavolám tomu pôrodníkovi, ale asi zajtra............ale je to nepríjemný pocit, keď neviem či je to normál, či sa už rozpadám.

krasulka
25. jan 2009

Dobre ranko prajem,

leni chudatko tak si sa moc nevyspala. To mohla byt ozaj plodovka co ti trochu odcvrkl,le uz vicere baby tu pisali ze to tak mali a nic sa nedialo. Ved uvidis ako sa budes citid dnes a zajtra radsej brnkni tomu dokimu. Ved za to nic nedas.

ja uz tiez mavm v noci take bolesti stvrdnute brucho..ale to uz asi mame kazda v tychto tyzdnoch ze?

sisa29
25. jan 2009

lenk30 mne v utorok u lekara odisla cast plodovej vody a som doma v celku.to sa zevraj moze stat.ale ked budes pozorovat ze ti to robi stale takto po troskach tak chod do porodky tak mi to lekar povedal

inak ja som tiez dneska vobec nespala.to je hrozne unavena som jak kon

lenk30
25. jan 2009

aspoňl, že sa tu máme komu vysťažovať 🙂 . Akurát včera som kamarátke hovorila, že to tehotenstvo by mohlo trvať do 5-6mesiaca. to som ani len netušila - teda kým človek nešablí...........
sisa, čítala som to si písala minule. ale je to taký zlý pocit, keď toho je tak viac, že? aby nedostalo nejakú infekciu, alebo čo
už sme fakt hrošie chúďatká 🙂 . Ale už asi aj drobcovi to tam lezie na nervy, lebo sa krúti non stop ako ringišpír a na takých nových miestach

sisa29
25. jan 2009

no to fakt ja som druhorodicka ale bojim sa vsetkeho.pri prvej som nevedela ani ze som tehotna teraz mam vsetko co sa da.

lenk30
25. jan 2009

drahý dnes samostantne po sto rokoch umyl umývadlo, tak ma prišiel zdvihnúť z postele, nech sa idem pozrieť, lebo som povedala, že neverím......................toľko chváli........to si musíme aj my robiť takú reklamu- pekne všetko čo urobíme ho chytiť za ručičku a ukázať 😀 ešte sa máme čo učiť

sisa29
25. jan 2009

no to ano moj manzel dost teraz pomaha a nikdy to nezabudne pripomenut aj 5 krat.a ja ked nieco poviem tak vzdy ze ale u teba je to normalne 😀 😀 😀 😀

lenk30
25. jan 2009

no ale teraz sa nad tým umytým umývadlom holí, tak bude plné chlpov, lebo to mu spláchnuť už väčšinou nejde.............

lenk30
25. jan 2009

sisa a ninka sa v ktorom týždni vykotúľala?

sisa29
25. jan 2009

no moj manzel nato tiez pravidelne zabuda oplachnut tie chlpy.

ninka sa narodila na konci 42 tt po 2 vyvolavackach

lenk30
25. jan 2009

si dala načas. tak aspoň máš trošku tušenie čo sa s tebou deje - v porovnaní, či nie? Počkaj, za chvíľu vstae Muriel - tá sa vie tiež tak krásne sťažovať

ludika33
25. jan 2009

ahojte babule, takze mate tiez otrasne noci za sebou. tiez sa pripajam. ja som sice nemala tvrdnutie bruska v noci vynimocne, ale priserne ma bolela panva. na chrbte nemozem lezat a na bokoch ma raz tlacila a raz tahala panva. aj by sa mi dalo spat, len pre tu bolest to bolo nemyslitelne. s tou plodovou vodou je to normalne, ze zacne odtekat skor, len pre istotu chod za doktorom, ze ci to je v poriadku.

baby aj by sa uz citite ako monstra? ja uz strasne. tak ako sisa pise, pri natalke som ani nevedela, ze som tehu. v pohode som to zvladala az do konca a teraz len stonem a fucim ako lokomotiva a v kuse som unavena. neviem neviem ci sa este dam prehovorit na tretie dietatko.

sisa29
25. jan 2009

neviem praveze co sa deje lebo pri ninke bolo vsetko ine teraz ma furt nieco boli mam tehotensku cukrovku krcove zili medzi nohami odtiekla mi cast plodovej vody vcera zas zatka no uz som na nervy.asi som uz nato stara.nech je mala na svete a bude pokoj.
pri ninke mi v noci odisla zatka o 12 na obed mi odtiekla voda a o 15.45 sa ninka narodila

ludika33
25. jan 2009

sisa aj ja som pri natalke mala rychly porod. o 10:00 na poradni zistili, ze ja som uz otvorena a ze sa chystam rodit. hned ma previezli na vzdycharen a 12:35 bola na svete. nakoniec som musela ist na cisarak, preto tak chytro. ale na operacku ma prevazali, ked som mala ist uz na porodny sal, lenze na poslednu chvilocku zistili zlu polohu malej, tak ma supovali o dvere dalej.

lenk30
25. jan 2009

ludika, tretie dieťatko? ty si teda odvážna. to asi budem rada, keď sa po 3 rokoch odhodlám na druhé.........
sisa, no tak táto princezná o sebe dáva viacej vedieť.............

ja mám ešte celý budúci týždeň rozplánované školenia. dnes sme chceli ísť s mužíkom niekde na výlet, nachystal foťak so statívom ako sa ideme sami fotiť s bruškom, ale mne je ozaj nejak divne, že by som tu hrošila. ale taký pekný deň. musím sa prekonať, tak možno porodím v prírode 😀

sisa29
25. jan 2009

no ja som nemala praveze rychli porod po prvej vyvolavacke ktoru som dostala v stredu o 8,00 rano som mala kontrakcie az do druheho dna rana lebo som sa vobec neotvarala vo stvrtok rano o 8,00 rano mi dali druhu to som mala kontrakcie kazdych 5 minut o 12,00 mi odisla voda to som mala kontrakcie kazde 2 minuty a o 15,45 som rodila a tlacila som 25 minut nakolko bola ninka so vsticenou rucickou a nechceli jej ju zlomit predtym sa este hlavickou zasekla no blazinec
ale pisala som to ze bolo vsetko jak v knizke odide ti voda zatka a rodis.teraz mi niako vsetko odchadza a nic a to som len zaciatok 37 tt

ludika33
25. jan 2009

leni ja uz asi by som tretie ani nechcela, len nasi doma zacali splietat o tretom mimcu a to este neni druhe doma.
natalka chcela strasne sestricku simonku alebo luciu a ked sme jej povedali , ze bude mat braceka, tak zaklincovala, ze nevadi, ved dalsie bude sestricka.

uz asi dalsie nebude, lebo pri predoperacnych testoch mi zistili dost zavazne problemy z mojej strany, tak asi riskovat nebudem

ludika33
25. jan 2009

no sisus tak ty si mala teda dlhy porod. hadam tento bude hodne rychlejsi. to si si dost aj vytrpela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre