Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
12. feb 2009

krasul bodaj by si mala pravdu....
inak to je neprijemne ze tam musi byt aj mi sme boli v irsku ale ked som zistila ze som tehu tak som isla domov a moj muz sa vratil na stalo na konci novembra....no a nastupuje do prace pondelok!ale slubil ze ked to na mna pride tak utecie z roboty 😀 😀

krasulka
12. feb 2009

clariss, diky, ved co ine ostava...ale verim ze bude vsetko v poriadku a ze budeme spolu vsetci co najskor..ved aj trosku som rozhodila siete o nejaku pracu pre Michala..ale je to tazke teraz..

krasulka
12. feb 2009

fodorka tak to je super ze si nasiel pracu!!! lebo je to fakt tazke v tychto mesiacoch sa zamestnat..

fodorka33
12. feb 2009

no nam to hovor...☹
ved aj on prisiel a na sviatky ani sme sa nesnazili nic hladat lebo sak proti sviatkom je to blbost....
no a ja som mu posielala zivotopisy cez net a absolutne sme nedufali ze sa niekto ozve a nakoniec sme boli vyorani no a vidis pondelok nastupuje...sranda...sice neni to v nasom meste ale tak nevadi peniazky musioa byt no nie:?
clariss daj vediet hned ako budes vediet o sue...

krasulka
12. feb 2009

no ved ja trosku spoliaham na anglictinu, ze Michal vie super po anglicky tak by sa to dalo vyuzit. Ani blave sa nebranime, kamoska tam robi na dobrom fleku tak aj ona mu trosku zhana nieco..tak uvidime..ale ako vravim nic nesilime, az ked bude mala na svete a budeme obe v poriadku mozme robit nejake plany. A moj ocino je tiez v BA cely tyzden.len na vikendy chodi domov.

mirea
12. feb 2009

fodorka, tak to bolo fakt šťastie. Tak nech sa mužíkovi darí v novej práci a hlavne nech tam dlho vydrží 😉

veru, clariss, prosím daj vedieť o sue keď niečo zistíš

krasulka
12. feb 2009

baby trosku na zasmiatie 🙂

Starší manželský pár sa vyberie na večeru do reštaurácie. Stolujú už zopár hodín a zrazu starej pani vystrelí z taniera kus mäsa a skončí na jej bielej blúzke. Stará pani zdvihne oči a pošepky hovorí dedovi:
- Vyzerám ako sviňa.
Dedo pokýve hlavou a hovorí:
- A ešte máš aj zajebanú blúzku! 😀 😀 😀 😀

fodorka33
12. feb 2009

jasne krasul netreba to silit a ja myslim ze nepotrva dlho a za chvilku bude s vami nastalo🙂
dakujeme mirea 😉 no ved popri tom som mu povedala ze si moze hladat aj tu blizsie mozno sa dokonca nieco lepsie uitrafi ale to chce ako hovori aj krasul vsetko cas...

fodorka33
12. feb 2009

krasul super 😀 😀

mirea
12. feb 2009

krasul, dobrééé 😀

mirea
12. feb 2009

No, mne už doviedli Samka domov, tak sa mu idem venovať. Celý deň som ho nevidela

Zajtra ráno mám poradňu, tak na mňa myslite, nech mi povie dobré správy 😉

Pekný večer a hlavne dobrú noc

clarissa
12. feb 2009

baby sue neodpisuje....takze bud BUVA alebo RODIIIIIIIII 😵

nikollette
12. feb 2009

Podla mna už rodí 😉

krasulka
12. feb 2009

tak urcite rodi... 🙂

clarissa
12. feb 2009

ja verim ze kazdu chvilu mi dojde smska uz od KARINKY 😵 😵 😵 😵

nikollette
12. feb 2009

Sue rodí a my tu stále koníkujeme 😀 😀 😀

clarissa
12. feb 2009

sak co budeme 😉

nikollette
12. feb 2009

Jasné, ved to.. keby sa mi chcelo hybat, alebo nieco ine robit, ako len sediet a spat, tak by sa maly mozno trocha popnahlal, ale takto.. pred tym compom nikdy neporodím 😅

clarissa
12. feb 2009

ktovie ci je to tym,,, 😉

nikollette
12. feb 2009

No ktovie, ale ja myslím ze nejake to percento to urcite prihodi.. takto sa mi ani nemoze skraovat ten krcok, ci spotrebuvat, ved len lezim, spim, vylyhujem vo vani, a sedím na koníkovi 😀 😀
kebyze chodím, prechadzky, a co javiem co pomohlo by to myslím... lae kaslom to.. nece sa miiiiiii 😅

fodorka33
12. feb 2009

nikolete no neviem ci by ti to pomohla,mam velmi blizky zdroj-kamosku kt.ozaj pravidlene chodila denno denne na dlhsie prechadzky a chuda prenasala tyzden takze kludne lez ono to pride ci budes chodit alebo nie...
jaj bodaj by sue rodila....aj ja ju cem nasledovat no uvidime zajtra mam poradnu tak uvidim....no hadam sa uz maly bude pytat a teda na ten termin to vyjde...

lulusy
12. feb 2009

SUE este nic ? ! no ja som uz bola v tom, ze si 100 % mamulka, alebo mozno prave teraz sa Karinka rozplakala 😵 Ani by som nepovedala ze sue sa vrati z nemocky ze nic z toho.... 😕

Janula - gratulujem k A 😉

lulusy
12. feb 2009

emjee
zo srdiecka blahozelam a prajem vela zdravicka

lulusy
12. feb 2009

baby
my sme prave po sexiku 😅 tak uvidim co sa udeje ... hehe 😀

lulusy
12. feb 2009

skoro cely den ma uz pobolievaju krize, ale neviem ci je to z toho, ze som zacala skladat puzzle, alebo jedno s druhym ...

nikollette
12. feb 2009

Fodorka, hm.. moze byt.. jeeej ty mas termin na Valentína 😉 ja by som chcela tiez vtedy porodit, ale nejak sa mi nezda.. zajtra idem este do mesta, kupit posledne vecicky, ked sa mii nieco zapaci.. a kupim asi mler na hlavu a zafarbím tak jemne.. nech vyzeram nejak ked ma maly uvidí 😉

Fodorka, a ak do zajtra nic, potom co??? Uz ti dali nejaky posedny termin, alebo nieco??
Uz si otvorena abo sa otvras?? 🙂

fodorka33
12. feb 2009

nikolete ja vobec neviem ako to somnou vyzera lebo moj doki posledny mesiac vobec nepozera od spodu takze ja viem len tolko ze maly je v poriadku,zdravy...a ci su prietoky a ctg ok...tod vsetko....
no uvidim co mi povie zajtra lebo minule hovoril ze ked sa tyzden prenasa tak potom ma posle do nemocky takze uvidim...

no lulusy tak uz aby si isla uz len ty mi tu strasis 😀

clarissa
12. feb 2009

haloooo-LUDIKA MA ANDREJKA 😵 😵 😵 😵 😵
dnes o 16,20 s mierami 3820 a 51cm------sprava od sue 😉

lulusy
12. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵
LUDIKA A ANDREJKO BLAHOZELAM VAM
konecne !

fodorka33
12. feb 2009

jej no krasa tak ludike gratulujem k andrejkovi🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre