Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

rinuska
13. feb 2009

ahoj , tak mne už svieti 42t 😝 , bola som na prietoky , všetko o.k., že máme časo budúceho piatku 😒
pa

nikollette
13. feb 2009

Rinuska,,,,aaaa 42, no tak uz si na rade ty 😉
a ze cas do bud piatku??? ved to ti uz bude svietit 43 😕

janula10
13. feb 2009

caute
clariss ja sa neponahlam ja na vyrocie na termin a ked tak aj prenasat tyzden..... 😉

kvietok krasul ma pravdu tema nech sa nezaklada kym posledna neporodi bolo by to dost, dost blbe ☹

xena22
autor
13. feb 2009

Ahojte,tak uz sme doma... neviem kde je sever,muz sice upratal aj navaril,ale pracku a zehlicku neobjavil 😀 ,doteraz som vybalovala...
Cisarak prebehol bez komplikacii a celkovo som sa citila hned super,ocakavala som vacsi zahul ale nic sa nekonalo,prakticky som bola hned v provoze.Mala Andula je podarena,taka pyrana,len by jedla a ja nemam mlieko,dnes mi nabehlo prve kolostrum ☹ ale co ked uz je naucena na flasu ... tak si skusam odsavat,krvopotne som jej nazbierala na jednu davku,vycucla to ako nic a za desat minut rev a musela som jej dat UM a vypila aj z toho za jednu davku,z toho som usudila,ze moje mlieko jej je dobre len ako predjedlo 😀 uz to neriesim,vcera som cely den prerevala koli tomu,dnes mi to uz nestoji za to,som rada,ze prospieva ci uz s mojim mliekom alebo UM.Inak poporodny stav telesnej schrnanky mam katastrofen,teda az takuto hruzu som necakala,dalsi dovod na depku,ale co - nekazme si valentina 😉
Idem hodit nejake foto do alba -nie svoje - to tak skoro necakajte 😀

Inak na to,ze ma strasili ze je moje babo mensie ako ma byt a ine klepy,,, nakoniec sa z toho vyklul pekny klacek 3,6kg 😀 Mala si normalne drzi hlavu a kuka na svert ako mesacne babo,je to maska,cez den spi a v noci potrebuje spolocnost,taky maznak len na ruky sa hrabe,ale co uz,mame co sme chceli,hlavne tatinko je celny na makko,tak nech si pestuje,mna to az tak nebavi 😉

xena22
autor
13. feb 2009

Neskor nakuknem co kto noveho,,,, mam deficit tyzdnovy.... 😉

krasulka
13. feb 2009

jeeeej, xena bojovnica, zocelena zalem bitef 😀 😀 😀 vitajteeee, xeni gratulujem k Anicke a cakam na to foootooooooo 🙂 🙂 🙂

xena22
autor
13. feb 2009

Krasul nieco tam uz je,,,, zajtra pofotim,decka maju prazdniny,tak budem mat fotiaci tyzden,musim ju pofotit v tych super newborn vecoch,co su jej len tak tak a kazdu si da 1 krat 😀 ,ach jo,je to skoda,budem si musiet kupit nejaku CHou Chou na tie vecicky 😀 No nic padam,,,,

krasulka
13. feb 2009

xena kraaasna je,a ake ma liciska 😀 😀 juuuj princeznicka 🙂 🙂 🙂 to bude maznacik celej rodiny! 😎 😎 😎

clarissa
13. feb 2009

jeeeee xeni mala je zlatunka 😵 😵 😵 😵
mne akurat konecne dosla mamina-zachrana moja a zobrala si maleho lebo uz som to s nim nezvladala 😀
tak a teraz uz mam na starost len mojeho michala..,to uz nejako zvladnem 😉
janul..ja si tiez hovorim ze pohodka ..neponahlam sa sak este mam do terminu daleko a ked aj prenesem,....nebudem prva ani posledna...ked jej je vnutri dobre.. 😵

janula10
13. feb 2009

xeni vitaj doma mala je prenadherna 😵 😵 😵 po maminke 😉 😵

clariss veru 🙂

volala som s muriel nemala este od porodu maleho ale pocas hovoru jej ho priniesli juj a poslala mms je prenadherny 😵 😵 😵 😵
pozdravuje vas vsetky mamina muriel 😉

molly28
13. feb 2009

...xeni vida... 😀 tak máš to za sebou 😀 malá je faaakt nádhernučká 😀 z toho že nemáš mlieko si nič nerob 😉 😉 ani ja ho nemám dostatok a presne ako ty tvrdim, že pre Sonču je to len predjedlo 😉 dokonca dnes som sa uspokojila tym, že som čitala jeden článok, ktorý podporil po psychickej stránke mamičky, ktoré maju nedostatok mliečka tym, že aby sme nezufali, lebo mi mame tu vyhodu, že 100% vieme, že dávame svojmu dieťaťu komplet všetky vitaminy - najprv materské mlieko a potom umelá výživa a že výživa je uričte plnohodnotná 😀 😀 😀 takže hlava hore 😀

krasulka
13. feb 2009

Ahojte, tak super ze muriel uz ma maleho pri sebe! 😵

babulky mne este viac ako sa dalo opuchly nohy..mam ich totalne ako zvony...ooch

molly28
13. feb 2009

..krasul vylož si ich povyše srdieečka 😀

hanuk
13. feb 2009

xeni, gratulujem k malej. Hned sa citim lepsie, ked viem, ze problem s miekom nemam len ja. Co uz, nemoze byt kazda mlikaren.

molly28
13. feb 2009

...ahoj hanuk..ako sa vám dari s malou Judit?

rinuska
13. feb 2009

ahoj ,
nikolett , 42. mi začal dne s , končí v piatok
xena , tak ja sa tu ešte váľam a vy ste už doma , popôrodný stav telesnej schránky budem mať rovnaký - pošlem foto 😀 a z kojenia si nič nerob , ved my sme boli vychovaní na UM a tu sme . 😅
tak už aj muriel 🙂
ja ked tu nakuknem , tak akurát ma chytí depka ,že sa nemôžem rozpadnúť ☹ a taktiež nemám dobrý pocit z toho naťahovania , dúfam sa sa niečo nepos....ked ma chcú nechať prenášať ešte týždeň ☹

nikollette
13. feb 2009

Ja neviem preo ta chcu nehat prenasat...
je lespie vyvolat to skor, bo neskoro neni moc dobre,.. a tvoje mimi je uz donosene, maximalne ako sa dá 😉
Takze ak to na teba nepride, az piatok mas ist k lekarovi??? 😕

nikollette
13. feb 2009

Idem ja zalahnut pred tv, a nieco dobreho zjesť...
juuj ten moj synacik by si zajtra na valntina mohol povedat že uz pojde von.. to by bolo krááásne 😀

Tak sa majte babulky februárovské 😉

rinuska
13. feb 2009

nik, ja vôbec nie som zástanca vyvolávania pôrodu pokiaľ je všetko v poriadku , vyvolávať pôrod je nejaká móda teraz , hlavne ked máš zazmluvneného lekára a vyvolávať ešte pred termínom ,a lebo v den termínu mi pripadá pekne pritiahnuté za vlasy , ale aj tak mám strach.
na kontrolu mám ísť zas v pondelok , teraz to už sledujúčasto pre istotu a ak do pondelka nič , tak potom neviem , či až v piatok ,alebo ešte jedna kontrola a v piatok ma hospitalizujú
pa

shupolienka
13. feb 2009

No ahojte kukulienky, som tu naskok.
Odsavam si mliekarne akurat. Som na nervy. Tak akoby nestacilo ze musim kojit cez klobuciky, aj napriek tomu mi krpec dokusal bradavky do krvy ☹. Tak si musim odsavat a davam mu to striekackou. Ale nema z toho taky pozitok ako ked cucka didku ☹. Gratulujem k novym babatkam 😀

krasulka
14. feb 2009

Cafte ja cumakujem 😀

mamamima
14. feb 2009

Ahojte, gratulujem k novym babatkam Sue aj Muriel o inych zatial neviem, maly Matko je zlatucky, cely je na Muriel tusim 😀

Xena mala je krasna 😵 a z mlieka som bola nestastna aj ja, kedze mi nabehlo az ked sme prisli domov aj to az po dvoch dnoch, uz som bola zufala, som jej davala najprv odomna a potom bebu s lyzickou a striekackou, pchala do seba homeopatika, pijem caje, meltu a podarilo sa, mliekarne su uz niekolko dni plne a striekacky som tak vysmarila, bebu zozere nas pes a budem dufat ze mliecka bude dost aj do kavy 😀 ale mne sa kvoli stresom s natalkou myslim neskoro zacalo tvorit, co uz, je to vsetko v hlave, hlavne tam 😒

krasul ty co si tu tak skoro kuvikala? 😀

ja som teraz v noci spala asi hodinu v kuse, mala skoro celu noc, ale vzdy si nejako grcla, kedze mame po papkani problem si odgrgnut a zacala sa mi dusit, islo jej to cez nos, no mala som dost, som ju dole hlavou obratila a triasla nou jak salena, no lepilo mi...tak uz som nevedela spat, som ju strazila 😒 tak sa ju aj bojim nechat samu

fodorka33
14. feb 2009

ahojte bambulky.prisla som na chvilku pozriet....vcera som mala na vecer nehorazne bolesti som myslela ze uz uz no a v noci to preslo ☹
ja si asi pockam kym to bude mat hlavne rinuska a lulu za sebou tie su omnoho viac vpredsie ako ja 😀

janula10
14. feb 2009

ahojte

KRASNEHO VALENTINKA praje Maximko vsetkym maminkam, princeznickam a maminka cakatelka Janula praje krasneho Valentinka malym prckom 😀 😀 😀

krasul ja som sa dnes zobudila a mam to co ty a to chcem ist do avionu na nakupy 😀 😕 😵

fodorka33
14. feb 2009

jej vidite ano krasneho valentina...🙂

rinuska
14. feb 2009

fodorka , pekné od teba 🙂

fodorka33
14. feb 2009

rinus necham ta ist skor 😀 😉

fodorka33
14. feb 2009

dobre bambulky zastavim sa neskor idem sa "nakrmit"kaslem nato..... 😉

nada.hope
14. feb 2009

Ahojte bambulky, mam chvilu cas, malicka spinka, ale cakam, ze kazdu chvilu budeme hore, naposledy sme papali o 5 hodine 😀 😀 😀 , dokonca aj ocino spi, tak ja ani do obchodu nemozem skocit 😠

nada.hope
14. feb 2009

Pozdravujem Muriel aj Sue a zelam skory navrat domkov, predsalen ine prostredie a hlavne klud 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre