Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasuliak
21. feb 2009

krasulka ma sem poslala aby som vas informoval ze jej nejde v nem.net a este stale cakame na nasu bambulku!

ale zajtra ma prist jej zazmluvnena dr.a hadam s nou nieco urobi lebo krcok uz je spotrebovany a moze dostat rozbusku ale tato dr co tu bola cez vikend jej povedala ze nech je kludny vikend tak nech pocka a isla si umyvat hlavu!! skoro ma vystrelo ked mi to povedala 😠 😠 😠 😠 krawa leniva hnusna stara

fodorka33
22. feb 2009

ahojte chcem vam len povedat ze vcera vecer mi pisala "MIREA" a jej fesacik Denisko sa narodil cisarskym s mierami 54cm 3440g...
tak teda GRATULUJEM ZO SRDIECKA🙂

este vecer sa tu zastavi msa rozlucit.... 😉

krasul drz sa nech to uz mas za sebou....

clarissa
22. feb 2009

jej mirae...gratulujeme...ja stalenic....tuto noc ako keby utalo..akurat som nespala..inak nic...u mna to bude ako s tou reklamou na orange na volne minuty--------neprehovorili ste ich??? tak si ich preneste..=))

miruska78
22. feb 2009

clarissa 😀

gratulujem mirea, super, tak predsa chlapček! Nech ste zdravučkí a máte veľa mliečka 😵
Fodorka my zajtra nastupujeme, čo? Náš maličký si tiež nedal povedať doteraz... 😖
Krasulkovci držíme palce !

marsela77
22. feb 2009

clarissa,ty si číslo 😀 😀 😀
ja tiež stále nič 😖

som zvedavá ako dopadnem zajtra v tej nemocnici 😨

fodorka,miruška držím palce,aby to dlho netrvalo a boli ste čoskoro spolu s bábätkami 😉

muriel293
22. feb 2009

ahojte bambulky,ja len tak nakúkam,my sme už konečne v piatok prišli po siedmych dňoch domkov,je tu somnou mamina tak mám trošku času a malý pekne spinká,ako sa tu mávate? vidím že vás je ešte dosť 2v1 tak držím palce nech to už čím skôr máte za sebou a prajem lepší pôrod ako bol ten môj.... 😉

mojsejovka
22. feb 2009

ahojte.. peknú nedeľu všetkým mamičkám aj skoro-mamičkám.. 😉
kinderká tento týžden by ste to mali s pôrodmi postíhať, o týždeň je už marec.. 😀

mirea.. gratulujeeeeem... 😵

muriel.. vitaj, Martinko je zlatučkyyyyyyyyyyy... 😵 podobá sa na teba, že? 😉

ja mizím zase, musím stihnúť upratať, kým sa zobudí tá moja pusinka malá nenásytná.. 😀

fodorka33
22. feb 2009

dobre baby tak sa idem rozlucit,zajtra teda nastupujem prcek si to akosi nerozmyslel,takze asi sa do zajtra ani nezmeni....

miruska mozme mysliet na seba a ked nieco dam ti vediet-dufam ze aj ty🙂 😉

marsela dakujem dufam ze aj ty s clariss to budete mat cim skor za sebou....tak teda drzte sa tu a ja sa potom ozvem dufam ze vsetko dopadne ok... 🙂 drzte moc moc palceky🙂papa

ozvem sa az s Markom 😎

clarissa
22. feb 2009

muriel vitaj doma..tolko som nateba myslela..ty si s nami pekne vybabrala ako si sa potajomky odplizila rodit=))
maly je nadherny tusim cela mamina...tak sa drzte

marsela,hlavne nech uz sme tam aspon taky pocit ze uz sa to blizi=)

muriel293
22. feb 2009

clariss ďakujem
nuž ak ma chceš nasledovať,vyluxuj celý dom,daj si vaňu a večer nech ťa mužík dobre..... 😀 😀 😀 V noci si zaručene v nemocke! 😀

marsela77
22. feb 2009

Ahojte 😉
mám za sebou prechádzku,celkom fajnú 😝 a vyšlapala som domov na 7 poschodie peši 😝 😝 tak som zvedavá 😕 či sa niečo pohne...
Zajtra mi držte palce,aby ma v nemocnici potešili dobrými správami 😉
Clarissa keby som tam náááhodou zostala pošlem sms a budem Ti držať miesto 😵

molly28
22. feb 2009

...MIREA gratulujem....prajem všetko len to naj naj naj 🙂

muriel tak vitaj doma---dobré je, že máš pri sebe maminu aspon si trošku oddychneš....teraz už nastanu trošku krušné ale nádherné dni..tak všetko dobré 😀

miruška a fodorka držte sa 😀 😀 😀 o chvilku máte malinké babuliatka pri sebe 😀 😀

patkao
22. feb 2009

Ahojte..tak ja len takto stiham, nasa mala si zmyslela ze jej treba jest kazu 1,5-2h, tak sa mi zda ze skoro nic nerobim len kojim..a na jednu stranu som zasa dostala zapal, tak z tej mi vobec nechce pit, a z toho druheho jej nestaci, tak sa stale jeduje..ale uz si zvykam 😎 ..veru baby 2v1, ved o týžden je uz marec, treba s tým nieco urobit 😉 ..mirei blahozelame a muriel vitame doma..Muriel martinko ma super jamku v brade, po kom zdedil? my mame obaja s drahým jamky v brade a tak sme sa tesili ze aj mala bude mat a ona ma len taku minijamku, ze keby som ju nehladala, ani si nevsimnem ze neaku ma 😅

patkao
22. feb 2009

inak molly ty si pisala o tej zaprazkovej polievke, to je aka? ja taku nepoznam, len normalne polievky kde idu zaprazky, toto je neaka specialna??

a2303
22. feb 2009

Ahojte Baby Moje!!!
Ani si neviete predstaviť ako mi všetky chýbate!!!
Najprv by som chcela všetkým novopočeným maminkám zablahoželať k ratolestiam a čakateľkám popriať veľa sily a výdrže!!! 😵

Prišla som Vás len pozdraviť, a v Stredu už prídem na trvalo 😀
Naša malinká je Anjelik!!! 😵 Zbožňujeme ju nadovšetko, pekne papá, spinká, spí aj 3-4 hodiny. Minulú noc papala o druhej v noci a zobudila sa pred siedmou ráno 😀 Celá ja!!! 😀 je fakt úžasná!!!
Mne sa to trošku nakopilo... Keď ma prepúšťali z nemocky tak mi v ten deň doktorka povedala, že mám vonku zlatú žilu (to som si v nemocke pripadala ako kripel, lebo som len furt ležala a každému sa to hojilo rýchlejšie, len mne nie, len to som nevedela, že mňa vlastne bolí zlatá žila...) Odkedy som bola doma, som len ležala, tú žilu som mala vonku až asi na štyri cm a v šití, takže veselo.. V piatok sa mi k tomu pridala horúčka z mlieka. Jeden prsník ma strašne bolí, tak uvidíme túto noc. Ak to neprejde, tak zajtra dr. A v Utorok máme bakalárske skúšky... Tak nám s Drahým držte palce prosím...
Teraz bolo toho trochu veľa ale aj Drahému stále hovorím, že pre malú by som to preskákala všetko ešteraz..
Dufam, že sa máte dobre Baby Moje!!! V Stredu som tu a všetko si spätne prečítam aké boli pôrody 😅
Zatial sa držte a malinkým posielam božteky!!!

a2303
22. feb 2009

Mimka, a Ty sa máš ako Moja???
Prepáč, že som bola taká kriplavá v nemocke... Furt som len ležala.... 😖 Ani pokecať sme poriadne nestihli 😔
Maj sa pekne a pozdravuj malinkú!!!!
Mliečko už máš???

fodorka33
23. feb 2009

no caute baby tak sa lucim idem na nastup do nemocky,ale mam taky pocit ze z tych mojich nervov si to aj maly rozmyslel lebo teraz som bola na wecku a zacali zo mna vychadzat huste hlieny tak len dufam ze je to naznak toho ze uz sa chysta von....to bude sranda ked mi spravia vysetrenia nedaju ma lezat ale hned na salu 😀 😀
jaj baby drzte palce normalne sa uz bojim a zaroven tesim na drobca...ahojte 😉

marsela77
23. feb 2009

Fodorka moc držím palce,možno už dnes budeš mať Marka pri sebe 😉

krasulka
23. feb 2009

Ahojte kocky, ja len ze uz mi zas ide net v nemocke, cez vikend vobec nesiel a ze som este stale cela...Mam uz nehoraznu depku tu z toho..vsade sa okolo mna rodi...vecer som mala pravidelne kontrakcie kadych 7 minut tak mi dali injekciu ze nech sa to spusti a mne to po nej preslo 😲 Teraz cakam na vysetrenie primara a cakam na verdikt ci mi da tu tabletku dovnutra, lebo ta doktorka co tu bola vcera na to nema atestaciu, tak sme museli cakat dodnes na primara 😔 Tak teraz cakam kedy ma zavolaju a ci uz somnou nieco spravia. Ved uz som tu od stredy.. ☹ ☹ ☹ este vdaka bohu za tu nadstandardku, ze tu je TV a s Michalom cumime aj vecer filmy a moze tu byt..Inak by ma asi drblo.. ☹

clarissa
23. feb 2009

ahoj marsela na ktoru mas byt v nemocke??
krasul no to je sila....ale aspon uz cakate..ja stale kvasim doma a uz si myslim ze ostanem tehotna naveky=)

marsela77
23. feb 2009

Ahoj clarissa,mužík išiel do školy,ale už asi každú chvílu vyrazíme 🙂
som od 2:30 hore,čo nemožem spať 😔
inač tiež mam pocit že asi neporodím...

Krasulka dúfam že dnes už to príde, držím palce

clarissa
23. feb 2009

no moj drahy ide este dnes do ciech na tovar...truhlik jeden..dufamze sa nist neudeje
ja som celkom spala akurat som sa zobudila nafuknuta ako hroch=)
marsela ja som uplne zvedava co ti povedia a ci ta tam nechaju..potom smskuj keby tam ostavas

marsela77
23. feb 2009

no teda...ale neboj malá ho počká 😉
no ja pomaly idem,mysli na mňa a keby čosi pisnem sms,ale skor si myslím že poobede som tu ako "na koni" 😀 😀 😀 papa

clarissa
23. feb 2009

ok..tak budem cakat a drzim palce.papa

xarah1
23. feb 2009

krasul neboj po tej sa to spusti hovorim z vlastnej skusenosti

ludika33
23. feb 2009

ahojte, drzil vsekym co dnes idete na to palcoky, nech to mate cim skor za sebou, nech si mozete pomojkat male pokladiky

krasulka
23. feb 2009

babulky tak o osmej som dostala tu tabletku, uz je 10 a zatial nic necitim extra...Ze ked sa to nespusti po tej tabletke tak cisarsky bude dnes. Ze uz radsej nemam jest nic.Ale radsej by som bola keby sa to spustilo same, nechcem cisara.

ludika33
23. feb 2009

krasulka mne tiez dali najprv tu pirulu a nic, potom mi dali oxitocin a zase nic a potom mi do tretice dali zase oxitocin maxi davky a pustili vodu a az potom sa to spustilo. mne povedali, ze az do tretice sa nezadari vyvolat porod, tak potom cisarak.

clarissa
23. feb 2009

krasul dufam ze to budes mat cim prv za sebou!!!!drzim palce

ludika33
23. feb 2009

krasul neveasaj hlavu, hadam ta neposlu hned na cisar, ked nezaberie prva vyvolavacka. drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre