Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

ludika33
10. mar 2009

tak naozaj sa tie nase deticky dohaduju 😀

tal dufam, ze vsetky deticky boli dobrucke v noci.

patkao
10. mar 2009

aj my hlasime ze mame za sebou dobru noc- spali sme od 9tej do 3tej..tak dlho vkuse som sa uz daavno nevyspala..krasulka mne mala zacala teraz kakat az kazdých5-6 dni, ale potom to veru stoji za to 😀 ..ale vraj je to normalne, tak sa nic neboj 😉

patkao
10. mar 2009

jej hanuk, vy ste rodili v rovnaký den ako my..o kolkej sa mala Judit narodila? 🙂

janula10
10. mar 2009

ahojte
tak ja sa hlasim ze zijeme 😀
uz kupem sama konecne, spime dobre klop klop, vsetko OK uz som ho ani plakat dlho nepocula len 2x sme mali od narodenia kratky jedovaty zachvat asi ho brusko bolelo vyzeralo to tak....
dnes je konecne slniecko tak pojdeme von maximkovi sa vonku super spi ked ide vo ferrari 😀 😀

ludika33
10. mar 2009

janula ahooooj,

vcera som nad tebou rozmyslala, ze si tu uz davno nebola. super, ze ste v poriadku a ze je vsetko OK.

patkao
10. mar 2009

ja by som tiez chcela slniecko ..u nas snezi 🙄 ..uz mam tej zimy fakt dost, nech uz je jaaaar

xarah1
10. mar 2009

ahojte aj my hlasime super noc mala spala od pol deviatej do rana do tretej a potom do siedmej a teraz uz zase spinka

nada.hope
10. mar 2009

ahojte tak my sme spali od deviatej do pol tretej a potom do osmej, a teraz nevieme zaspat a ja mam dnes kadernika, tak neviem neviem 😝

janula10
10. mar 2009

uz porodili vsetky kinderka neviete????? ale mali by nie??? 😵

ludika33
10. mar 2009

jani uz mam pocit, ze sme komplet omamickovane.

janula10
10. mar 2009

tak zalozime temu babatka???? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 alebo ako si pomenujeme??

ozaj ludika si bola uz v poradni??? alebo baby? kolko vam pribrali za mesiac vase ratolesti od narodenia???? 😵

xarah1
10. mar 2009

my sme boli vcera a mala za mesiac pribrala presne kilo a dnes ideme na nozicky som zvedava co nam povedia lebo malej sa balenie na siroko vobec nepaci a tak ju balim len cez den aj ked sa to ocinovi nepaci ona si nemoze pokopkat a tym padom ani poprdkat a potom len place

janula10
10. mar 2009

aha no myslim si ze kilo je asi ideal za ten mesiac 😵 my ideme az buduci piatok.....

ludika33
10. mar 2009

jani my chodime kazdy utorok do poradne, aj dnes ideme. maly nam pochudok ako sme pristli domov znova a este stale sme pod porodnou vahou, tak chodime na prevazenie kazdy tyzden. minuly tyzden uz mal pribratych 40 g. nie je to sice vela, ale aspon uz zacal priberat a nie chudnut, tak som dnes zvedava, ze kolko ma. dufam, ze sa coskoro dopracujeme k porodnej vahe 3820 g, na klbikoch sme boli vo stvrtok a uz nam staci iba pamperska, lebo klbiky su OK. tak mu ani na siroko nedavam, lebo je z toho velmi nervozny.

hanuk
10. mar 2009

patkao o 15.41 🙂

a2303
10. mar 2009

Dobré ránko 🙂

Ako sa máte? Už aj ja by som išla s malou von, len počkám kým bude uplne bezvetrie (kvoly soplíkom). Už ich má pomenej, ale ešte ich za to má. A Vy? Ako stojíte so soplíkmi?

Baby, ja fakt neviem, čím som si toto malinké bábänko naše zaslúžila... chuderka Moja más soplíky, ale aj tak je to anjelik a pekne papá a spinká. Včera poobede spala od 11:30 do 16:30, potom papala spala do 8mej, potom sme ju kupali a spinkala od večera 10tej do 5tej rána, a teraz zas spinká..

a2303
10. mar 2009

Idem vysávať,kým malá spinká. Poobede Vás ešte prídem pozrieť.
Majte sa a držte sa 🙂 Pekný deň!!!

kvietok23
10. mar 2009

ahojte, boli uz vase deticky zachripnute?

krasulka
10. mar 2009

Ahojte, tak my sme sa vecer trosku trapili so zaspavanim ale potom v pohode 🙂 Akurat teraz uz je dlho hore a nie a nie spat, mamina ju pestuje 🙂

fodorka33
10. mar 2009

ahojte,ja sa pridavam,aj nas malicky bol v noci strasne zlatucky zobudil sa okolo 2hej a potom az o 8....tak sme si pospinkali 😉 len ked sa mi rano zobudi tak je vecne nespokojny....od ábol hore az do 11tej,tak som ho uhrkala v kocari 😀 ...ked on by visel stale len na ciciku 😒

krasulka
10. mar 2009

fodorka presne jak moja mala..zaspala az teraz..museli sme sa s nou rozpravat a pestovat ju..az teraz mi zaspala na cecku 😀 😀 😀

caly8
10. mar 2009

ahojte.. 🙂
tak stačí mi prečítať pár vyšich príspevkov a už sa ani nemusím pýtať čo som sa chcela 😀 😀
malo to byť...,,či vaše bábiky tiež tak ťažko zaspávajú večer ako moja?,, včera od pol osmej s chovaním, grgnutím, prebalením zaspala o jedenástej ☹ mňa už ruky boleli čo som s ňou chodila po izbe..potom som ju šupla do vajíčka a ukolísala ju... no ťažké to býva večer.. cez deň ako medík spinká papá, ide von spinká a papá..
ale je už krááásna a už nám aj gá-gá 😀

fodorka33
10. mar 2009

baby chcem sa len opytat,ze ja kojim a zajtra idem vybavovat nejake veci lenze problem je v tom ze maly je cez den taky zly ze chce niekedy cecok aj po pol hodine.manzel s nim bude doma.myslite ze keby si odsajem a to mu da v pripade nudze ze si nezvykne hned na flasku????lebo toho sa obavam...dakujem za radu... 🙂

krasulka
10. mar 2009

caly 😀 😀 😀 tak si sa vsetko dozvedela 😀 😀

fodorka, moja mala ma aj ciciky aj flasku a nerobi jej to ziadn yproblem..aj teraz pije moje odsate z flasky..Ma strasne bolel cecok tak som odsala a hla 90 ml som natahala..tak to teraz bumbaa z flasticky. A prsicko chyti na prvy sup a taha ako diva. Vobec ale vobec nevidi ziadny rozdiel, flaska, alebo cecok. 🙂

janul, tak super ze maximko je dobrucky 🙂

baby pojdeme sa obliect a pojdem s malinkou prvy krat von..vonku je celkom teplo, nefuka vietor tak ju vezmem vyvetrat. Ved je stale doma zavreta chuda..ako ma potom prospievat?

kvietok23
10. mar 2009

baby, nosite niektora stahovacie poporodne nohavicky? lebo ja si ich chcem kupit a neviem, ci to pomaha 😉

krasulka
10. mar 2009

ja ich mam na sebe stale, lebo mam pupok velkyyy...

kvietok23
10. mar 2009

a netlaci to? lebo neviem, ci mna to nebude boliet, ked som po cisarskom... ake si si kupila krasul? sak ked vidim tie ceny, okolo 1200sk .... 😒

krasulka
10. mar 2009

kvietok, mna to netlaci, po cisarskom neviem ako to budes..ale myslim ze ta to nebude ved gumicka je az hore a tam rez nemas...Ja som kupila normalne v spodnom pradle za 400 SK, mam dvoje cierne a biele, a su pohodlne, a super stahuju.

kvietok23
10. mar 2009

no ved to je taka prijatelna cena a naozaj, treba aspon 2...takze tie chicco, co som nasla nehrozia.. a pomaha to? 😉

krasulka
10. mar 2009

urcite ano, pomaha to tej maternici sa lepsie stiahnut a kozu to pekne stiahne nech len tak nevisi. Ale ja sa este natieram aj kremom na spevnenie brucha a stehien, a na noc sa natriem Eucerin, olejom na strie, lebo mi ostali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre