Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

caly8
28. jan 2009

http://primar.sme.sk/Page.aspx?ID=2739

aj tu je to celkom obšírne popísané...

no ´žiadna sranda, ešte že sme vo finále.... ja som ani bielkovinu nemala v moči a predtým žiadne opuchy len teraz...no a začala mi pomaly odchádzať zátka, včera v noci so mna vypadlo takej veľkosti čosi ako nechcet na malíčku-hlien a dnes už je to ťahavé priesvitné...takže možno dva, tri dni a príde to 🙂 ale ja by som toho 3.2. 😵 😵
katulik...to by sme mali nádherné darčeky presne na deň našich narodenín 😵 aj ked budeme mať aj tak..

patkao
28. jan 2009

baby ja som namerala pondelok tlak na poradni 135/90, potom opakovane 130/90 a este v nemocke tiez 130/90, tak mi kazali merat si 3x denne tlak a pri 140/90 a viac mam prist zbalena na prijem..takze tak...

mirea
28. jan 2009

Nadi, my máme ešte čas 😉
Skôr by som priala Patke, Bubatenku, Caly a všetkým ktorým svietia tie vysoké tt, nech už majú drobcov vonku 😵
A potom sa to už určite rozbehne 😀

nada.hope
28. jan 2009

mirea ja viem, ze mame cas, ale postupne ako sa to tu zacina rozrodievať, zacinam mat z celeho porodu strach 😅 a zaroven sa neviem dockat na moje zlaticko 😵 😵
Ja som v pondelok na poradni mala 140/90 a doktorka ma pustila domov 😅 😅 , ale vcera mi merala mamina a 125/80 tak neviem, zeby stres z nemocnice?

mirea
28. jan 2009

môže byť, ja som bola na internom, kvôli predoperačnému vyšetreniu a tiež som mala vyžší tlak ako inokedy
😅

caly8
28. jan 2009

mirea..dakujeme 😉 už to veru nebude dlho trvať aj ja mám dnes taký zvláštny pocit 😕 bruško už dolu, chodím dosť často na wc, teraz mi manželíno masíroval kríže a poslíčkovia skoro celý deň..
som aj tašku prekontrolovala, už len zbaliť kefku a hajde....a ešte sa chcem oholiť dnes nech ma tam nekatujú 😅

mirea
28. jan 2009

alebo to bolo kvôli tomu, že mi ten tlak merala teta môjho bývalého frajera 😀 😀 😀

patkao
28. jan 2009

nada ja sa nebojim..si hovorim ze co mi ten strach pomoze..len mi to uskodi..aj na priprave hovorili ze stres a strach ti len pritazia..caly mne dnes vobec nic nie je..akoby sa to ani neblizilo 😒

nadzieja
28. jan 2009

mirea: mne ten tlak asi stupa zo sestricky v ambulancii, taka mrcha a doktor taky v pohode...pri nnej mi raz vyskocil na 140/90 a ked mi ho neskor merala ina sestricka tak 110/70...zacinam mat pocit, ze to je z nej...je proste priserna ako na vas vystekne.....

nadzieja
28. jan 2009

nada.hope: ja ked to tu tka ictam, hend by som s nimi menila...nech sa to male com skor vygula....neboj, nie sme ani prve ani posledne, co rodia, nejako to zvladneme .......

caly8
28. jan 2009

patka..ja som aj celý deň obstávala pri sporáku takže možno preto som taká ubolená..no ale nech ju len zemská príťažlivosť ťahá von 😀 😀 😉

caly8
28. jan 2009

nada...ja som mala pred 3 týždňami takéto stavy ako ty..strach a všetko ale som navštívila PA a tá ma ukľudnila..viem, že tam bude sestra ktorá vie čo má robiť a je tam naozaj v tej prvej dobe najdôležitejšia jej pomoc a podpora..a lekár sa postará o bezproblémový priebeh ak všetko pôjde oukej 🙂
proste im tam v prvom rade záleží aby sme boli v poriadku a aj naše detúrence a nestojí nikto o problémy..tak mi to bolo povedané tak to aj beriem a uvidíme...možno bude veľký stres a pôjde sekciou ale to ani nepripúšťam 😨

katulikzlatulik
28. jan 2009

caly... ahoj... no akurat som dopiekla palacinky... a idem si ich vo velkom style vychutnat mnaaaaaaaaam
ako sa inak citis? u mna to vyzera celkom nadejne ten 3. februar 😉

caly8
28. jan 2009

katulik..mooja tak si zohrievala malého pri sporáku ako ja dnes 😉 😀 😀 😀 dobrúú chuť 😝
ja som si dala jednu a tak ma páli záha že dovi dopo 😠 idem si ľognúť mlieka 😀

no ja to cítim hádam aj na skôr, asi tak ako ty mám pocity ale tie už mám tak vyše týždňa takže preto si myslím, že skôr to pôjde...zajtra idem na ctg tak uvidíme ako sa bude činiť moja maternica 😀 😀

krasulka
28. jan 2009

jeeeeeeej, clovek si na dve hodinky schrupne spankom spravodlivych a hned sa to tu takto zvrtne 😀 😀

Tak zajtra to tu bude iny napinak, neviem ci z toho vsetky neporodime. Marya, Molly budem na vas veelmi mysliet nech sa co najmenej trapite a nech je to co najrychlejsie za vami. MAte vsetko pobalene?

jaaj mne tak dobre spadlo si zdriemnut, len teraz by som zas jedla kua...

katulikzlatulik
28. jan 2009

caly... aj ja idem zajtra, tak som zvedava... aj patkao...

krasulka.. aj ja som mala v plane si trosku zdriemnut, ale palacinky ma premohli 🙂

krasulka
28. jan 2009

katulik, mnam by som si dala aj ja, ale mne sa to taaaak nechce robiiiit..som hnila jak vos..mozno zajtra cosi poriesim 🙂

caly8
28. jan 2009

krasul..ja už si dávam brokolicovú 😀 😀 😀 tak dobrú chuť aj tebe k niečomu 😀

s čím si dávaš katulik? ja som s nutelou a jahodami, na to šľahajdu 😝 😝 😝 poslala som ti sms... 😉

krasulka
28. jan 2009

Tak ja si spravim dne skrupicovu kasu na veceru, je to to najrychlejsie sladke co sa mi chce vyprodukovat. Ale uz mam plan na zajtra... Spravim piskotovu tortu! Aspon z 3 baleni nech je pooooriadne vysoka 😎 😎

krasulka
28. jan 2009

Nikuska jeej, kukala som album 🙂 🙂 a mame rovnaku sadu do postielky 😵 😵 A super veci mas pokupene 🙂

katulikzlatulik
28. jan 2009

caly... hej dostala som SMS... no ja som teraz spraskala 4 palacinky s dzemom, bananmi, tvarohom, grankom, slahackou a karamelovou polevou mnaaaaaaaaaaaam... a za tym som neodolala coca-cole 😝

krasulka... mne segra robila piskotovu tortu tento vikend a som ju skoro celu spasala ja 😀

krasulka
28. jan 2009

katulik tak to si sa riadne parpatala, pani moji..ale super! Ved treba, pokym mozme.

No ja som mala naposledy piskotovu tortu v nemocke ked som lezala, mi svokra poslala na takej veeelkej tacke a tiez som ju zjedla na posedenie..sa riadne cudovala ked som jej na otocku poslala prazdnu tacku 😀 😀 😀 😀 😀

andrea142
28. jan 2009

ahojte

opäť naspäť 🙂 dnes sme kúpili malej prebalovací pult, vaničku na kúpanie a komodu v jednom 😀 . už ju len poskladať.

ja som pred chvílou zmákla jahodový kompót 😀 ale bez palaciniek a šlahačky 😀 😀

andrea142
28. jan 2009

marya ,molly ... držím palce
a

katulikzlatulik
28. jan 2009

krasulka 😀 na otocku... no ked nam chuti a babatkam este viac, tak preco nie?! 🙂 mojmu drobcekovi asi velmi chutilo, lebo sa teraz rozhybal jedna radost 🙂

katulikzlatulik
28. jan 2009

oki doki, tak ja na dnes koncim... ochvilku pride manzel z prace, tak sa idem venovat, lebo uz ochvilu bude na druhom mieste 😅 🙂 😉 papa

muriel293
28. jan 2009

babule zdravím
môj malý dnes vôbec nie je pohybovo aktívny,začínam mať z toho nervy! Je síce pravda že najviac býva tak neskôr večer a v noci ale je mi to diné a už ma kadečo napáda,dúfam že sa rozhýbe!
Navyše sa mi presťahoval asi hneď ráno do pravej strany brucha a teraz ma tam nenormálne tlačí a nie a nie ho odtiaľ dostať.Už som aj bruchom triasla a ani vtedy sa nepohol... ☹

muriel293
28. jan 2009

jeeeej to je zlaté bábatko!!! ja ho taaaaak ľúbim! Ten škriatok asi vie že som už zúfalá a zúfalo smutná tak sa mi ozval! no neni zlatýýýý? 🙂 🙂 🙂 juch juch,tak je ouka...

sisa29
28. jan 2009

ahoj muriel.mne mala lezi uz asi mesiac len na pravej strane ja uz si ju od bolesti ani necitim kolkokrat mi je az do placu.nam vraveli na priprave na porod ze ked sa babetko pol alebo 3/4 dna nehybe tak mame ist k lekarovi tak neviem.

sisa29
28. jan 2009

no tak super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre