Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
3. feb 2009

ludika nedosli vsak som tam pisala ze nech mi poslu aspon co maju a povedali mi ze im mam napisat novu objednavku lebo som im tam napisala vo vykricnikoch ze nech poslu ked bude vsetko a vidis ani som sa nerozhybala este....

dnes si kukam ustavne a europske pravo zajtra idem sama na skusku tak sa klepem pomaly 😀

ludika33
3. feb 2009

jani poobede zacnem s predspavanim 😀 povodne som chcela, ze sa vratim zo skolky a idem do haja a haja sa nekonalo. nejako som sa prebrala a nechcelo sa mi uz.

katulikzlatulik
3. feb 2009

janula... tak sa DRZ NA SKUSKE!!! snad teraz, ked mas brusko su trosku tolerantnejsi 😉 a to je posledna?

bubatenko
3. feb 2009

janul a my s 41tt, my čo..... v podstate som jediná s caly s 41tt , ale ani tá sa dnes neozýva, už aj tá porodila.... len ja som tuším taký maratónsky bežec.... na 42,5km 😀

ludika33
3. feb 2009

jani silno drzim palcoky na zajtra. ty to zvladnes neboj. ved mas so sebou malu pomoc, maleho suskaca 😉

lulusy
3. feb 2009

dakujem babulky 😉
so mnou sa zatial nic nedeje 😅 ani extra poslickovia, ziadne predtuchy, nic ... tak dufam, ze to nepride potom ako bles z jasneho neba a ja nebudem vediet co so senbou 😨

lenkahrehusova
3. feb 2009

dievčatá, ja vás opustím, ale poobede kuknem čo nové 🙂

lulusy
3. feb 2009

bubatenko:
tak šup šup nech už tu mame Adamka 😵

ludika33
3. feb 2009

lulusy ja som zhruba ako ty na tom, aj tyzden mame rovnaky a poslickov ziadnych poriadnych. ked chodim obcas citim tlak na spodok, ale nic bolestive to nie je akurat mi brusko tvrdne obcas, ale nakolko beriem magnezium a zelezo, tak to tiez nie je velmi casto. no som fakt zvedava, ze co mi zajta povedia.

kvietok23
3. feb 2009

marya a kde si ty rodila?

bubatenko
3. feb 2009

lulusy.... keby to bolo také easy.... pozri ja som týždeň pred tebou a nemam nič... poslíčkovia tuším raz , žiadne iné bolesti nemám iba keď dlho chodím a to je všetko..... proste ja budem tehulko 10 mesiacov... malému je dobre u mna.... 🙂

lulusy
3. feb 2009

ludika
jej fakt, aj ja idem zajtra do poradne, tiez som zvedava co je tam dole a dnu noveho 😉
Akurat mi vcera stvrdlo brusko tak, ze som normalne citila a videla obrysy drobceka ... 😲 ale po par sekundach to preslo a potom uz nic...

kvietok23
3. feb 2009

a ked sme u tych plienok disney, ja ich mam objednane od 11.,1. tusim a vraj im ti oslickovia chybaju a nechceli to posielat bez toho. 😠

ludika33
3. feb 2009

bubatenko neboj az bude Adamkovi moc tesne, tak sa bude von hrabat aj sam. Ja tiez mam pocit, ze termin mam nedohladne. Ziadne predzvesti sa nekonaju a vyzera, ze malemu sa tam velmi paci, lebo ani moc nekope, iba tak jemnucko, ze mami som tu, som v poriadku a nechaj ma este tu, lebo je tu super.

lulusy
3. feb 2009

bubatenko
😉 ma tam asi vela miesta a pohodlie, ked sa nepyta von 😵

majulienka32
3. feb 2009

mimka no neponahlam sa nika, ale uz by som to mala za sebou, vsak podla ultrazvuku mam termin 9teho, takze to daleko nieje, a na prietoky a do poradne idem vo stvrtok tiez..
ako sa citis? mas nejakych poslickov? mna treti den pobolieva tak brusko ako pred kramamy..

janula10
3. feb 2009

katulik ale kde teraz mam to pravo 12feb mam najtazsiu skusku za 5rokov a po porode v marci 2 este ale tie su v pohode....to ako keby neboli....a potom statnice mgr....

bubu ty si indi vindi s Adamcekov tebe odtecie doma H2O a ides 😀 😀 😀 ako aj mne 😵 😵

ahoj leni

ludika33
3. feb 2009

ja som objednala este mam pocit v decembri a prisli mi iba plienky a velka plienkova osuska. este som objednavala plachtu a velke osusky a po tych sa nejako zlahla zem. mam pocit , ze to uz nepride ani

lulusy
3. feb 2009

ludika
😀 ... mna naopak kope o 106, vytlaca sa zo strany na stranu, ale celkovo casto spinka, no ked nespi, tak to stoji za to 😵

lulusy
3. feb 2009

kde ste objednavali tie disney plienocky? cez mimibazar?

katulikzlatulik
3. feb 2009

lulusy... presne taka tlaky, ci krce mam zo spodu... a hlavne na pravej strane, kde ma hlavicku a vacsiu cast telicka... hlavne vcera to bolo strasne... ale dnes uz trosku lepsie, tak neviem, ci je to dobre alebo zle...

ludika33
3. feb 2009

lulusy nie cez www.shop4kids.sk

katulikzlatulik
3. feb 2009

janula... vsetky skusky si si mala dat, kym mas brusko!!! 😉

janula10
3. feb 2009

katulik by si bola prekvapena ako reaguju asi najhorsi profaci teraz co mame.......
jeden ked som mu povedala ze budem asi rodit ked maju spoluziaci skusku mi povedal ze nevie ci bude mat cas na mna ze mam prerusit skolu akoze a druha ze ked nestihnem tak mam dojst s kocikom do trnavy....no akoze no comment 😠 😠 😠 😠

kvietok hej len oni to posielaju ako sa im chce tie pleny, ja som si kupila 3 take obrazkove no poslem im tam objednavku lebo chcem mat aspon 2ks ked uz ine nemaju

bubatenko
3. feb 2009

práveže už nemá miesto... už je tam chudáčik natlačený, už aj citim, že začína byť trošku nervozny... ja som fakt zvedava, čo povie dnes doktor, takto pred dvoma týždňami mal 3400-3600g , nechcem počuť dnešne hodnoty....

kvietok23
3. feb 2009

ja tiez 3, macka PU, oslika a toho tigra a nic...

kvietok23
3. feb 2009

no idem sa ja pomaly chystat do poradne, drahy uz je na ceste, este som prave gulasik dovarila - ak by nahodou ma tam nechali, nech ma co papat 😀

bubatenko
3. feb 2009

kvietok ty berieš aj tašku so sebou? Ja nie.... som si povedala,že keď povie, že mám prísť.... tak radšej zajtra ráno ako dnes.....

lulusy
3. feb 2009

katka
ja moj pokladik je na pravej strane, ale nozicky ma hore vlavo.
Tak dufajme, ze je vsetko je OK ! zajra idem do poradne, dufam, ze uz naposledy ...

jeeej u nas krasne snezi 🙂

janula10
3. feb 2009

aj ja som tak mala neposlali ☹
nic po skuske v stvrtok tam napisem

inak som Vam zabudla napisat mi pisala "marrrka" 1feb ze 31.jan prisla na svet Laura sekciou, miery 3240g, 49cm , mala termin ako ja....ale vsetko OK mala zazmluvnenho dokiho a su v poriadku.... ju si nechali tyzden predtym v nemocke kvoli opuchov a tlaku tak do tyzdna bola mala na svete 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre