Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

marsela77
27. jan 2009

no to neviem,ako to potom riešia, možno ked tam nemajú nikoho tak aj áno,alebo podla toho ako postupuje porod, neviem...

clarissa
27. jan 2009

ved ja som chcela tiez hlavne na tej vzdycharni ho budem potrebovat...na sale uz nebudem vnimat asi ani doktora takze tam ho nejako ozeliem 😀

sue13
27. jan 2009

Boze baby pamatate nedavno sme si pisali ze ktoru kedy prvy krat miminko koplo, ako sa prvy krat pohlo, ake pohlavie to je a pod..... A teraz ani neviem ako to uslo a uz postupne rodime... 😅
Az sa mi to verit nechce.... 🙂

clarissa
27. jan 2009

ssue-aj ja na to casto mysslim ze ako to bezi ako voda...a zachvilu uz si budeme pisat,ktorej sa kolko budi a kolko papa...
inac som este chcela jednu vec-mate kupene plienky len ten jeden balik do nemocky alebo uz aj dalsie?
lebo ma napadlo ze ten maly balicek v nemocnici hravo minieme a co potom?s porodnice rovno do kaufladnu? 😀

mamamima
27. jan 2009

Ahojte 🙂 dala som si vanu, juuj ake to bolo super, ved uz takto mi nikdy nebude 😝

u nas moze byt pri porode az pri konci v druhej dobe...ked som otvorena tak ze uz to cochvila bude, tak mu zavolaju a ani mi to nevadi...neviem si ho predstavit tam byt ked budem mat bolesti, vtedy ho jednak nebudem ani vnimat a ako pri prvom, budem behat pri kazdej kontrakcii do sprchy, co mi najviac zaberalo...asi by mi tam liezol na nervy a bojim sa, ze by som mu ublizila 😀 mne staci ked bude pri tom ako pojde malicka von, vtedy su bolesti aj tak najvacsie, tak uvidi ako sa trapim 😒

clarissa
27. jan 2009

mima....to vazne.takze neni pravdu ze pri tlaceni uz je to malina??? a sakra zas som sa zle informovala ☹

mamamima
27. jan 2009

claris, ja mam zasoby plienok, mam viac jumbo balikov a do nemocky nemam ziadne male, prislo mi to zbytocne drahe, odbalila som co som mala doma a to som si zbalila 😉 cim mensie balenie, tym drahsie 😝

andrea142
27. jan 2009

ahojte

tie osemstvorčatá to je sila 🙂 . naraz osem detí to by som si ani nevedela predstaviť. hoci ja som z dvojčiat a mama mi ešte teraz hovorí ,že aj ja môžem mať dve. no doki videl jen jedno tak dúfam že sa nepomílil 😀 a pri púrode nebudem mať milé prekvapenie 😀 😀 😀

mamamima
27. jan 2009

clarissa to je najrychlejsie, ale bolesti najvacsie...ked prechadzas z prvej doby do druhej, to je ta prechodna, kedy mas najvacsie bolesti a su skoro stale, vkuse, ale to predychas, nebojkaj 😉 potom uz len dva razy potlacis a mimi je na svete 😅

marsela77
27. jan 2009

clarissa ja som si kúpila zatial len do porodky 1 a uvidím aké budú potom dokúpia aké bude treba

andrea142
27. jan 2009

chcela som napísať pri pôrode ... 😀

mamamima
27. jan 2009

claris, ja ta nechcem strasit, boze 😅 mozno nebudes mat ani bolesti a ak ano, ked miriamku uvidis, tak na ne hned zabudnes, predychavanie fakt zabera...musis sa sustredit na ine ako na bolest...fakt 😉

sue13
27. jan 2009

Clarissa potom uz to ide rychlo takze to zvladneme 😉 A kolko plienok beries do porodnice??? Kazali ze stci 15 ks nie??? Na zaciatku bude mat bavlnene aby videli zći spravne vylucuje 🙂

clarissa
27. jan 2009

mima-potesila si ma vetou-ze aj ked su bolesti najvacsie tak je to najrychlejsie 😉
jasne predychame a potom sa uz budeme tesit s babatiek..ale zavidim ti ze vies do coho ides ..pre nas vacsinu je to take nezname 😕
to s tymi plienkami je fakt ze cim mensi balik tym drahsi..ja asi este kupim jedno velke balenie,lebo mam iba to jedno male zabalene v taske do porodky

mamamima
27. jan 2009

sue ja beriem asi 30, ved lahko zoberiem domov, ci mi prinesu a u nas bavlnene vobec netreba, len na utieranie ked grcka na zaciatku, ale nie na ritku to kontrolovali pampersku...a na zaciatku sa stale cisti vylucuje nieco, takze 15 sa mi zda malo, ale lahko ti drahy prinesie a ked hovoris ze bavlnene, tak snad postaci tolko...

mamamima
27. jan 2009

claris pri druhom budes aj ty skusenejsia, aj ja som na tom bola tak ako ty 😉

sisa29
27. jan 2009

ahojte.tak co nove?ziadne mimi?ja som bola vcera na tej prednaske ze muz pri porode a tam mi povedali ze nemoze byt na vzdycharni jaka blbost pritom ked som rodila ninku tak bol primne stale aj sme spolu predychavali este aj na porodnej sale mohol ostat tie dve hodinky po porode a teraz sa to uz zevraj nemoze.no strasne.

mamamima
27. jan 2009

sisa no niezeby sa to zmenilo k lepsiemu za tie 3 roky co? aj u nas moze byt tie dve hodky pri nas...uz nabijam baterky do fotaka, nech su pripravene 😀

sue13
27. jan 2009

Mima no nam to tak povedali ked sme boli na prednaske. Ze mame si priniest 4 plienky bavlnene na utieranie a pod... Oni nam na prebalovanie bavlnene daju a zo zaciatku bude mat tie a az potom pampersky 🙂
Ale jasne drahy prinesie keby cosi. Ved aj tak povedal ze tam bude stale 😀 😵

sue13
27. jan 2009

Mima aj ja stale kontrolujem ci je fotak nabity 😀 😀 😀

patkao
27. jan 2009

no ja mam do porodnice zbalených 40ks, nam tolko kazali,tiez som rozbalila jumbo balenie, tie male su dost drahe..ale kupila som si este na doma dalsie jumbo balenia, nech nemusim hned bezat do obchodov..a bavlnených mam 5ks do porodnice, aj to su len na podkladanie hlavicky a pri papani..ved ked bude nieco treba, navstevy nam donesu 😎

kvietok23
27. jan 2009

sisa a nam vravela jandova, ze ak nie je vela rodiciek, ze moze byt.. no tak potom co 😀

sisa29
27. jan 2009

no ja som chcela aj porod natocit na kameru ze by tam isla s nami aj svagrina ta by natacala a muz bol primne a ani to nedovolia.ale vsak to je tvoja vec nie vsak ty tam mas rozcapene nohy a ked su ostatny ticho tak preco by tam rusili.ja nepochopim tuto logiku.vsade pisu jak sa vsetky porodnice snazia ti to sprijemnit a ja som si zatial nic take nevsimla.no vsak uvidime ako to bude.hovorim pri ninke nebol s nicim problem.zajtra mam poradnu

clarissa
27. jan 2009

sue-15 plienok bude malo,Nika co bola u nas v porodke mi vravela ze ked jej maleho doniesli,mal bavlnenu a sestricka jej povedala ze nech tak za 2-3 hodky kukne ci nieje mokry a ak bude tak ho ma prebalit uz normalne do pampersky..takze ho kukla a bol pocikany aj pokakany-tu smolku mal.tak ho prebalila.no a potom dostal zltacku tak boli v nemocke 10 dni..no necem klamat kolko tych plienok minula ale to cislo sa pohybovalo vyse50ks..uz si to nepamatam boze kolko mi povedala ale tusim aj viiac ako 50...
ja som si zbalila maly balik huggisiekje ich tam 28 kuskov takze asi este do porodu pojdem na jeden jumbo balik nech mam uz doma po prichode nachystane,pripadne ked mi bude malo tak misika znich vybali a par mi donesie

marsela77
27. jan 2009

prišiel my mužík na obed,tak sa mu idem povenovať 😉

sue13
27. jan 2009

Clarissa dobre si to pamatam? Ak nie tak ma oprav, ved sme tam boli spolu 😵

sisa29
27. jan 2009

kvietok ja som bola zanou sama lebo muz tam nemusel nakolko bol pri prvej dcerke a povedala ze nie.tak ja neviem

kvietok23
27. jan 2009

ona vravela, ze vsetko zalezi od sestriciek, a dohody, tak ja sa na to spolieham... no uvidime 😉

patkao
27. jan 2009

moj drahý si dokonca uz pozical fotak od rodicov, maju nieco lepsi ako my..a je nachystaný s papucami pri vchodových dverach..niekedy mi pride smiesne ako sa on strasne na to chysta 😀

clarissa
27. jan 2009

tie latkove mi donesie misiak na druhy den,lebo uz ich nikam nevopcham 🙂 a tie su ako patka vravi na utieranie pri papkani,pod hlavicku a tak...myslim 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre